Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
18. máj 2009

tak som znova zapla pc - Lenka ma marker v poriadku , môžme očkovať, kontrola až 7/9/09 tešíííííííííííííím a ďakujeme za podporu 🙂

normálne som sa po tom telefonáte rozrevala - nervy sú sviňa 😅

lejla77
18. máj 2009

peta:
to vyzera dobre. Co to stoji?

lejla77
18. máj 2009

lenkamt:
tak to je dobra sprava, tesime sa s vami. 😵 😵 😵 To ti verim s tymi nervami. Ale ty si fakt silna zena, ja by som to tak nezvladala. 😖 Klobuk dole. 😔

bilushka
18. máj 2009

Ahojte,
Leni blahozelaaame a spolocne tiez prekliname pokazenu masinu, takto vas plasit na dva krat 😠

Ja som si bola vybavovat dnes do obeda pas, samozrejme ze s malym a samozrejme ze nas tam este teraz musia za to preklinat 😅 A to som si myslela, ze ma teraz kludnu etapu, ale deti co tam boli s nami ju mali asi este kludnejsiu, lebo sedeli a cusali.

Mimi, ja mam ram z optiky Eden za Tescom co je, ramy tam nemaju az take drahe-maju sice aj vyber znackovych, ale ked povies, ze chces z normalnych, tak ti daju...a mam tam karticku na 10% zlavu, tak ak ti to pocka, zajtra ti ju dam...

Peti, my sme boli v tom Lignane a ked budete mat super apartman, tak nie je problem, my sme jedli len po restikach-ceny asi ako v BA, to som tu spominala aj po dovolenke, ze my tym, ze sme zvyknuti v restike tolko platit, tak sa nam to potom vonku nezda taka palka...
Boli sme prvy septembrovy tyzden tusim a super pre deti je tam aj aquapark a lunapark a plaze take, ze na jednej mas normalne uz hracky do piseku, vedierka-nic si tam nemusis nosit.
Zajtra ti poviem viac.

Kto by chcel este nieco vediet, nech pride na Strkovec, my tam budeme 😀 😀 😀

bilushka
18. máj 2009

A sandalky mame tie crocsy, aj Adidasy z plavania su mu este dobre, tak ja uz dalsie kupovat nebudem.

Dnes som si za 3€ kupila slapky na Mileticke ja a za 2,70€ satku, takze ja uz mozem vyrazit 😀 😀 😀

lejla77
18. máj 2009

Ozaj kocky, ja budem potrebovat pre maleho pas.... 😕 😕 😕 Ako sa to vybavuje, kde a co to stoji?

bilushka
18. máj 2009

Lejla, na Zahradnickej a pre dieta neviem kolko, ja som si menila cely pas, tak som platila 33€, inak vsetky info su tu: http://portal.gov.sk/Portal/sk/Default.aspx?Cat...

mimi.k
18. máj 2009

Bilushka, kde si kúpila tie crocsy?
A počkám na kartičku 😉
Piekla som teraz bublaninu teraz, minule si pýtala recept, tak hneď napíšem... 🙂

Lenka, super 😵

mimi.k
18. máj 2009

Lejla, ja mám Adamka len zapísaného v pase, tuším 100 Sk som vtedy platila na počkanie.

susik77
18. máj 2009

ahojte baby, dnes sme boli na vysetr. na detskej chirurgii-verca mal; totiz 2 mesiace zapchu. bez sirupu-lactulozy sa mi vobec nevykakala. posl. 2 tyzdne sa to upravilo, uz kakala kazdy, al. obden. dr. sa na nu pozrel a ze vraj mala roztrhnuty konecnik, ze tam ma jazvicku. Som rada, ze top bolo len toto, som sa bala, ze to bude neco horsie.

mimi.k
18. máj 2009

Susik, hlavne, že je už lepšie..

bilushka
18. máj 2009

Susik, tak este ze to bolo iba toto...

Mimi, my ich mame z Hodonina, ale aj tu som videla kopec detskych uz, aj dnes na Mileticke mali akoze crocsy.
Recept mi vtedy poslala Ret do IP, tak som ju uz urobila, inak ja som mala recept, len na plech a to je nam vela, som potrebovala len taky do tortovej formy a ani to sme este nedojedli...

Zajtra o kolkej teda?

mimi.k
18. máj 2009

Bilushka, vie chodiť v tých crocsách?

Recept na hrnčekový koláč / bábovku / bublaninu alebo čo chcete:
Spolu postupne zmiešame v tomto poradí: 4 celé vajcia, 1 šálku (š.) kryštálového cukru, 1 š. mlieka, pol š. oleja, 1 prášok do pečiva, 1 vanilínový cukor, 2,5 š. polohrubej múky. Šľaháme, nie dlho, len chvíľku, potom dáme na vymastený a múkou vysypaný plech...na vrch dám ovocie, aké mám, alebo z toho urobím bábovku (dám kúsky čokolády, trochu kakaa, oriešky)...pečiem pri 180 st. asi 25 min.

susik77
18. máj 2009

jj, bolo mi divne, ze z coho to ma, lebo stravu sme vobec nemenili, aj pije vela...ani sladkosti nejedava. Ja som hrozny stresista, ale som rada, ze sme boli u dr., aspon mame klud 🙂

mima07
18. máj 2009

cuko
my malujeme 😝 kto mi pride pomoct upratat????????????
mimi aj ja chcem recept
susik este ze to celkom dobre skoncilo chudinka verca
leni tesime sa s tebou a suseda nejaka jeblinka

mimi.k
18. máj 2009

Bilushka, ja by som najradšej išla, až keď príde mm...poviem mu, aby prišiel skôr z práce....vy by ste kedy chceli?

mima07
18. máj 2009

baby co su to crocsky ci ako sa to pise hodte link aj ja to chcem 😀 😀 😀 inak nas celkom dobre chodi v tych adidasoch a moze aj naboso

peta28
18. máj 2009

Lejla my sme rezervovali tento vacsi apartman.. predsa len mama aby spala zvlast (ze chrape) 😀

http://www.agenziateghil.it/en/appartamenti.php...

a v tom termine 22/8-29/8 o stoji 385 ceny apartman

A je to priamo na plazi , takze super.

lejla77
18. máj 2009

mimi, lenze ja nemam pas, uz mi prepadol a do Italy mi staci OP, ci nie? 😕

lejla77
18. máj 2009

bilu: diky, idem sa pozriet.

bilushka
18. máj 2009

Mimi, v tych crocsoch vie stabilne chodit, ak mu zapnem ten remienok okolo paty vzadu.
My mame take so Spidermanom, co sa mi moc nepaci.

Ja som myslela, ze by sme tam boli okolo 16:00 hod. a muz potom pride po praci za nami, este nech sa vyjadri aj Peta, ako sa jej da odist z prace, kedy pride aj s malou...

mimi.k
18. máj 2009

http://shop.crocs.com/pc-2177-4-electro.aspx?na...

Mima, niečo takéto, ale nie za takú cenu 😀

bilushka
18. máj 2009

Lejla, do Italy ti staci aj OP, jasne, ja som tak bola min. rok 😉

lejla77
18. máj 2009

bilu: a co stoja na Mileticke tie crocsy? Aj ja chcem aj pre seba aj pre maleho. Maly ma, ale su mu velke, dostal 26 😖

bilushka
18. máj 2009

Okolo 5€ sa mi zda....

lejla77
18. máj 2009

peta:
tak to je uplne paradny apartman a cena svetova - ten nas bol drahsi - 650 EUR. A ten vas vyzera 100x lepsie. Ale jasne, to asi nie je cez cestovku, ze?

mimi.k
18. máj 2009

Bilushka, ja by som sa ho snažila uhovoriť na pol piatu, alebo piatu...to je už neskoro? Ak áno, tak tam prídem aj sama, ale nikdy som tam nebola, tak by mi to trochu trvalo.

bilushka
18. máj 2009

Mimi, ved pridte tak ako pises, ja uz tam budem a potom mi zavolaj, aby sme sa nasli.
Nie je to neskoro, ved aj zajtra ma byt pekne, mozme byt dlhsie.

bilushka
18. máj 2009

Mimi, ta karticka platila len rok, tak uz to nie je aktualne.
Ale inak su tam zlate predavacky, co ti aj poradia, aky ram ti pasuje, inak uz neviem o ziadnej v centre, tu u nas je tiez este jedna dobra.

mimi.k
18. máj 2009

Bilushka, tak som volala s mm, že na piatu tam budeme. Potom Ti volám. 😉 Teším sa...