Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
27. máj 2009

To je pravda, Adamko j strasne dzivy a besny, ked s nimi ideme von, tak som unavena len z pozerania na neho ako stale lieta.

baileysa
27. máj 2009

Caute
Som v kaderníctve, podomnou je t- com,tak tu je net,mam na hlave farbu,tak vam píšem.som závislácka či nie?
Mmem do prahy idem v októbri,prepáč,ze až teraz odpovedám.
V pondelok som úplne free,takže len mi povedzte kedy a kde mam prist,dáky program na mdd by mohol byť,aj ked väčšina bude asi cez víkend
Mish,príď zajtra aj ty,ja uz som na teba myslela, ze by si mohla dobehnúť

baileysa
27. máj 2009

bilush,budem rada,ak mi pozicias tu knihu,aj lenku som chcela poprosiť,či by mi požičala nejaké vasilkove,este som žiadnu nečítala,len sa bojím,ze ich nebudem môcť čítať na pláži,aby som ich nezničila
Mmem,ako sa volá učka?

baileysa
27. máj 2009

dnes som zohnala tu biodermu 50 v spreji pre malú,tak som happy

mima,tu dnes nebola. Možno uz odfrcali.

mimi.k
27. máj 2009

Bilushka, ďakujem za podporu 😉 ...aj dnes som si už s ním užila svoje, ale teraz ho musím zasa pochváliť, lebo sa už 20 min.!!! hrá krásne s "legom"...takže som sa aj v kľude najedla ako normálny človek 🙂

Bilushka, Baily, ja by som navrhovala kľudne aj doobedie niekde v meste..o 10 tej? Ak máte iný nápad, tak kľudne... 😉

peta28
27. máj 2009

baby cauko. tak Timke vcera uspesne cely den bez plienky aj spinkala bez plienky tak sa tesim. Dnes rano mala svoju besniacu naladu a nechcela sa obliect a muz jej uz aj jednu capol, neznasam ked ju capne, ale chapem ze niekedy to je tazke...Timka ho aj pokusala ako sa branila v obliekani. Ja neviem ja asi potrebujem ozaj nejaky navod na pouzitie ako sa zachovat v niektorych situaciach. Potrebujem ju obliec a nechce.. tak bit sa s nou nasilu? Nechat ju tak? ale ked ju potrebujem obliect aby sme odisli z domu nemozem cakat dve hodiny pokial sa jej bude chciet..

peta28
27. máj 2009

Bai ty si super, ze v kadernictve a na konikovi 😀 😀 😀 ja idem zajtra tesiiim sa

mimi.k
27. máj 2009

Peti, ahoj...aj ja potrebujem ten návod...už si sa niečo dočítala v tom Tyranovi? Ja tiež už nieviem, čo v niektorých situáciách robiť. Na neho neplatia žiadne teórie zatiaľ.. 😔 niekedy je ako med a inokedy ako čert...všetko mi robí napriek...pri obliekaní ma tak kope, že ja neviem, či sa zbavím tých modrín do dovolenky vôbec 😒

peta28
27. máj 2009

Mimi nemala som kedy citat, ja neviem kedy vy citate tie knihy, ale ja som precitala predhovor

mimi.k
27. máj 2009

Peti, ok...no ja čítam keď spí...väčšinou večer, ale to som potom nevyspatá a sú obdobia, keď tiež nečítam vôbec...a všetky knihy čítam oveľaaaa dlhšie ako kedysi 😔

lenkamt
27. máj 2009

Bailey - tak ti zajtra donesiem, nejaké nenáročné čítanie 😉

baby a nepomohlo by, že sa teda oblečiete vy a akože idete preč bez dieťaťa? myslím že takto nejako to riešila tá pestúnka čo bývala na markíze a chodila prevychovávať deti. že teda ty zostaň doma, lebo holá ísť von nemôžeš 😒

ja čítam cez obed a večer namiesto telky, ale tiež nie tak často ako kedysi 😖

mimi.k
27. máj 2009

Lenka, ja keď poviem, že maminka ide teda preč, poviem Ahoj...tak on mi úplne s kľudom odpovie "ahoj"..aj dvere by išiel za mnou zatvoriť...

peta28
27. máj 2009

Leni tak to som skusala a u nas to teda nefungovalo. Ona je schopna ostat sama doma a hola sediet na podlahe a hrat sa.

lenkamt
27. máj 2009

😀 ty kokso to čo máte za deti? 😀

ja by som šla, zavrela dvere a čakala, možno by sa "spamätali" po chvíli 😅 Peti ty pravdaže nie ráno keď máš málo času, ale keby ti to spravila cez víkend keď idete von. no neviem, fakt nechápem 🤐

baileysa
27. máj 2009

No u nás na obliekanie funguje, ze ked sa nechce obliecť,tak ja idem hajilahnem si na gauč a tvárim sa,ze spím,tak to dobehne s plačom aj s vecami na oblečenie. Vymyslel to tásler,hehe
Leni,ďakujem za knihy dopredu.
Mmem,vy kedy idete na dofcu a kam?
Mimi,ok. Tak v pondelok,kto sa este pridá?
Btw uz som krásna.este potrebujem dať do utorka dole 10 kíl,a bude to dokonale

bilushka
27. máj 2009

Baby, ja viem preco sem chodim, aby som zistila, ako mi je dobre na svete, ze mam doma vlastne anjelika 😅
Fakt som taka zneistena hlavne po vikende u nasich, kedy mi mama stale vravi, ze moj brat bol uplny diabol, ale ani spolky nebol taky zly ako Matej, takze vlastne mi vychadza, ze moj brat bol uplne dobre dieta, kedze aj moje je 😅

Rada by som vam poradila, ale tiez mi napadlo len to co pisala Lenka, ze ja uz idem a ty si tu ostan, u nas to zabera vonku ked sme a robi nieco zle poviem mu ze ja idem domov a on aj ked s revom ale ide za mnou, ale to viem ze napr. na Adamka nezabera, lebo toho vobec netrapi, kde ma rodicov a spravidla uteka inym smerom kde stoji Mimi.

Bailey, si zavislacka a preto ta milujem 😵

lenkamt
27. máj 2009

aj u nás zaberá keď idem akože bez nich niekde, hneď bežia za mnou 😕
Verča to nerobila, tak som ju raz naozaj nechala a spoza rohu pozorovala čo spraví, 5min bola spokojná, ale potom sa zbadala že jej "niečo" chýba a vresk, odvtedy mi neutekala, troška hnusné ale pomohlo - nato treba ale vhodné prostredie a silné nervy 😒

Bailey je fakt super, aj Ivka sa smiala že u kaderníčky koníkuje, a to o Táslerovi nechcela veriť 😅 nieže jej to prezradíš ale vidno že je ešte mladá a naivná 😀

bilushka
27. máj 2009

O tom Taslerovi je to fakt pribeh roka 😀

U nas uz poprcha 😒

mimi.k
27. máj 2009

Volala som s mamou...v ZA už leje 😒

No...musím niečo vymyslieť na toho môjho syna...veď zo mňa už bude psychológ, čo som všetko na ňom vyskúšala a nič
😅

Leni, Baily, kedy máte časy odletov na dovču? Robím si prieskum, lebo my dosť neskoro..

lenkamt
27. máj 2009

Mimi - my ideme do za s deťmi poobede 😖 dúfam že prestane aspoň trochu 😔

ja neviem o koľkej, nám to povedia týždeň pred odletom 😝 vy o koľkej???

peta28
27. máj 2009

U nas to vonku tiez nefunguje, raz odbehla v Ikei sama svojou cestou, tak sme ju nechali ze co bude robit a pozorovali sme ju samozrejme aby nas nevidela.. ale Timka salam parky.. rozoberala svietidla, baterky, ziarovky nic ju netankovalo..
Leni hej rano je to o hubu, lebo panahlame sa nejma ked idem na 8.00 a tosu v BA najvacsie zapchy, ked nevypadne do 7.45 tak do prace cestujem vyse pol hodiny namiesto 15 minut

Ja to spanie skusam ked uz chce aby spala tak si lahnem zatvorim oco ze spim ale kludne si po mne skace aj pol hodinu , aj ked je zhasnute svetlo tak je schopna tahat hracky lebo ich nutne potrebuje

mimi.k
27. máj 2009

Mali sme odlietať z BA o 22,00 a potom z Turecka o druhej v noci...švagor sa tam bol pohádať, že ideme s deťmi, tak to posunuli na najskôr ako mohli a to tak, že z BA letíme o 18,00 a z Turecka o 22,00...

peta28
27. máj 2009

alebo ked prideme domov, zaparkujem v garazi a vidi trojkolku tak nutne na nu potrebuje ist, tak som sa vcera s kabelkou a v lodickach trojkolkovala na kolibe este hodinu lebo nie a nie ist domov, potom ked uz sme sa vytrepali domov po schodoch tak si zmyslela ze ona este nechce ist domov, ale ja uz som muslea ist aj na zachod a navarit veceru , tak uz som ju muslela nasilu dotlacit domov a zatvorit a zamknut dvere aby mi neusla. Tak pol hodinu este mala hysak pri dverach a skrabala sa na klucku ze chce ist von.. nic nepomalaa po dobrotky, objatie, tak som ju nechala tak ale uz sa to nedalo ani pocuvat tak som ju oklamala slnieckom na rukavicke , ktore zobrala nakoniec na milost. Ale fakt ma to niekedy dost vycerpava

lenkamt
27. máj 2009

ževraj turecko sa lieta v noci, tak isto ako egypt 🤐 mne to vyhovuje, snáď budú spať, akurát že prídeš o min. 1deň dovolenky 😝

mimi.k
27. máj 2009

No my aspoň to zaspávanie máme v pohode... 😅

peta28
27. máj 2009

my sme 1 x leteli do Egypta o 15.00 a z Egypta doobeda o 10.00
Preto lietaju v noci, lebo to maju lacnejsie a preto ze dostali take sloty kedze dobre casy sa davaju zahranicnym cestovkam..

lenkamt
27. máj 2009

jaaaj , tak potom medina skupuje najlacnejšie lety, lebo my vždy letíme v noci 😅

inak dnes kofky spali do 7.30 a 11.50 už boli tuhé 😅

peta28
27. máj 2009

Leni ty mas super deti, ako to robis?

mima07
27. máj 2009

cauko baily neodfrcali 😀
katika gratulujem
ja si beriem asi len casaky sak za alexom treba tiez behat ale ja beriem aj aupair tak snad aspon v klude vypijem kavco aj ked to tam az take super nemaju takze radler to isti 😀 😀 😀

lenkamt
27. máj 2009

Peti - no to by som netvrdila 😀 stavím sa že za 30min budú hore 😀 alebo večer budú vyvádzať do 21 😝 čo nás asi muž vysťahuje , lebo je liga majstrov 😝 😀

Mima - ani mne káva inde ako doma nechutí 😕 a keď mi v egypte načapoval chytrák radlera tak som mu ho vrátila že ja pijem ako chlap a nie ako žena 😀