Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
27. máj 2009

Ahojte!
Na Lucku tiež zaberá, keď sa obujem, zoberiem si kabelku a vyjdem z bytu. Potom sa už oblieka. Ale vonku také nezaberá, že ahoj už idem preč. To som urobila viackrát a pozorovala som ju čo urobí a ona nič. Vôbec som jej nechýbala 😠

Ja by som asi tiež nemala na dovolenke kedy čítať. Za Luckou treba tiež stále behať 😝 🙄

lenkamt
27. máj 2009

tak už sme hore, a pre Bilu - pocikané 😀

ideme papať a do za- ideme vláčikom nak majú deti zážitok. čaume 🙂

bilushka
27. máj 2009

Bilu je spokojna, ze dvojky su pocikane 😀 😀 😀
Prijemne stretko, zazizky cakame vecer.

Mimi, to myslis na Hviezdoslavovom nam.?
Tam je to tiez fajn a ano, aspon po ceste tam pokecame, kym budu deti este v kocikoch.

mimi.k
27. máj 2009

Bilushka, áno, na Hviezdoslavovom...

mimi.k
27. máj 2009

Mne sa taaak nechce žehliť a keby ste videli tú kopu, čo sa mi tu nazbierala...to bude romantický večer zasa 🙄

bilushka
27. máj 2009

Tak to nas caka rovnaka streda vecer 😀

mimi.k
27. máj 2009

Bilushka, keby tu bola taká ikona, že "podávanie rúk", tak ju sem teraz hodím 😀

mmem_
27. máj 2009

mimi.k: keby si videla tu moju kopu 😀 😀 😀 😀 😀

bai,leni: bea bazalova

http://www.elegenda.sk/knihy/beletria/romantick...

bai: no v oktobri uz budem pred vybuchom,ale do Prahy sa snad nejako dostanem 😉 ,do spanielska ideme,odchadzame cez vikend

inak diky za tip na repelent aj na biolit ci nejaky Raid som kupila bo biolit nemali

ale najsamplesia rada co si zabalit je od bilu- skrabku na ovocie 😀 😀, ale vazne ja furt zhanam po hoteli nozik 😅
a tvoju mamu zboznujem,pocuvla som ju a kupila si 2 tricka 😀,este idem nejake kratasy kupit

a ten dobrovoda je bohovsky,ja mam tu cast ze velkac a som sa fakt nasmiala 😀

mima07
27. máj 2009

mmem to vyzera dobre tusim tu tvoju ucku podporim 😀

lenkamt
27. máj 2009

to mám doma a je to "kravina" 😅

v za bolo rodeo, deti mi nedovolili nič si kúpiť 😠 a vo vlaku plakali 😕 ☹

katika1
27. máj 2009

Lenka o čom má bc písať tri strany??? Inak od dnes mi vykajte a neprajem si vyjadrenia, že mladá žaba a tak 🙂)))
A dnes som na lenkinu počesť vydrhla domestosom obe kúpelne 🙂)

baby nechystá sa nejaké stratko? Ja chcem 😅
jáj a promocie mám 6.júla 🙂

mima07
27. máj 2009

leni este ze som zabudla nazov 😀 😀
a musim alexa ucit nove kusky nech aj on pomaha 😲 http://dnes.atlas.sk/svet/565398/dvojrocne-diev...
leni sak v turecku nakupis

adulik23
27. máj 2009

ahojte baby.
lenka, baily - dufam, ze zajtra to plati. tu dnes cely den vyzeralo, ze bude prsat, a ani kvapka. tak dufam, ze ani zajtra nebude.

katka - gratulujeeeeeeeeeeem. a klobik dole, zostatnicovat s babom.

inac - odkedy som u nasich, tak som sa este nezastavila. ja sa uz tesiiiim domov, ze si oddychnem. tu len stale kdesi lietame, do noci klebetime a rano vyzeram ako mrtvola.

katka - ak chces stretko, prid zajtra na donovaly, v pripade zleho pocasia do BB. 😉

lenkamt
27. máj 2009

Kati - no však čo nové Riško, či už vie odrecitovať hviezdoslava, ako havinko, ako domček, kedy sa môžme prísť kúpať do bazéna, kedy vy prídete a podobne, tak Vás pani bc. Katika prosím aspoň o stručný popis Vášho momentálneho života 😀

Mima, ešteže 😀 ja som Bailey nabalila 7kníh 4od vasiľkovej a tri od gillerovej - tie sa mi páčia od slovenských autoriek najviac 🙂

Adi - aj ja sa teším, už som nachystala deky 😅

mima07
27. máj 2009

leni tu druhu nepoznam pise take zamilovane alebo ake? lebo ja este citam detektivky od dominika dana som si aj dnes kupila 😉

adulik23
27. máj 2009

esteze si napisala. idem aj ja nejaku pohladat.
mam brat aj odrazadlo, kybliky a podobne blbiny???

tebe baby vydrzia spat v kociku? mne sa tam uz misiak nezmesti, tak vydrzi max. 45 minut. 😠

VYZVA: baby, tie, ktorym vam deti este niekedy spia v kociku, mozte mi prosim odmerat, aku dlhu mate tu plochu, kde sa lezi. dakujeeeeeem.

a este som chcela napisat letuske. my tiez nemame dvd prehravac a chlap ani nechce kupit. vraj nam staci kabel na prepojenie pc a tv, lenze aj ten kupuje uz 2 roky a stale nic. 😠 a krosky tiez nemame. teda, ja som si vlani kupila, ale strasne sa mi v tom potila noha, tak som ich hned aj vyhodila. 🙂

adulik23
27. máj 2009

obidve nohy sa mi potili 😝 😝 😀

lenkamt
27. máj 2009

Adi - ja neviem, ale odrážadlo radšej neber 😖 lebo je len jedno 😀 minule v rk spali asi hodinu, takže to stačí, ak nie zdriemnu potom v aute, už sú veľké tak snáď zvládnu 😅

Mima - také romantikuš/vtipuš/s malou zápletkou, keď začneš čítať tak to proste musíš dočítať že čo bolo na vine 😎

lenkamt
27. máj 2009

😀 ja už že máš druhú drevenú 😀

idem kuk panelák a potom prídem lebo však finále ligy majstrov 😝 😀 a Adinka má Viktora doma, takže má nemá kto poľutovať 😔 😀

adulik23
27. máj 2009

ok, tak nezoberiem.

mne misko odkedy som tu este nespal cez obed, lebo zatial som sa ani raz nestihla vratit. v kociku je nervozny, lebo mu trcia nohy a v aute stale komentuje premavku + ma terorizuje a musim mu pustat jeho cd a vtedy si spieva a tiez nespi.
ja mam normalne strach, ako bude spavat, ked sa vratime do sc.

mima - ty si este tu? alebo sa prihlasujes z turecka?

adulik23
27. máj 2009

zajtra mi povies, co noveho v panelaku. otec ich neznasa, tak tento tyzden pozeravam spektrum. 😀

mima07
27. máj 2009

adi este som tu 😉 to by som sa pochvalila ze som v turecku a vylihujem na plazi 😀
a dieta nevie zaspat 😠 nech si nemysli ze si pojdem k nemu lahnut

mima07
27. máj 2009

teda oprava sedim v bare 😀

katika1
27. máj 2009

Lenulik.. domček sa rysuje fajn, ešte sa dorába plot, hodí sa tráva a bude 🙂
Havinko umrel 😢 😢 😢 minulý týžden.
A Riško je strašne šikovný, vie spievať vela pesničiek a básničiek 🙂 ale Hviezdoslav až od dvoch rokov 😉
a inak nič extra nové!

katika1
27. máj 2009

A Lenulienka, týmto vás oficiálne pozývam v lete na návštevu - ked už bude aj tráva teda, aby sa detiská mali, kde hrať 🙂A aj zvyšok pozývam 😉

katika1
27. máj 2009

😀 a u nás sa tiež kuká liga
idem do vedlajšej izby, na magiu mám nahraté ordinácie, čo som nestíhala

maji4
27. máj 2009

Ahojte Lilianka dnes zaspala bez problémou takže klopen na drevo 😵 😵

Katika -psík😢 😢 😢 😢
Riško je teda riadne šikovný keď takto už recituje 😵 😵

Adulák ahoj ,že sa ja ukážeš 😉 tie neoddýchnuté dni poznám ale len prvé dva v týždni keď si musíme s mamou poriadne pokecať do noci a potom to už neriešime v noci, ale radšej cez deň lebo ráno tiež nemôžeme obe vstať k Lili ale ja mám tú výhodu ,že ja si idem ešte potom ľahnúť 😵 😵

A aj u nás fičí liga majstrov 😖

mmem_
27. máj 2009

juuj baby aj ja chcem stretko 😉

leni: hej?blbost? ved uvidim, zenu na materskej potesi aj novy navod 😀 ja som objednala tu Lasku na druhy pokus, 😝

a toto nepoznate??
http://www.kniznyweb.sk/jnp/cz/citatelia/vyber_...

ja mam rada aj tu dzerengevovu-super sa to citalo,light, rychlo

mima: no mne by stacilo keby rano vstal,urobil si mlieko a isiel sa pekne hrajkat 😀 😀 a o 9 ma zobudil

katka:super sikulo, no my neviem kedy budeme rozpravat 😀 ,

idem zalahnut lebo sa nejak neviem tento tyzden pozbierat,som nevyspata,rozbehana,zajtra idem na poradnu zase,piatok kozmetika, no proste full program 😀

letuskah
27. máj 2009

ahojte
nam dnes cely den nesiel net a teraz vecer som tam volala a oni tam maju nahrate ze si mame restartovat modem, akoze zena na materskej ma vediet co je modem a este ho aj restartnut... no tak som povytahovala kabliky dala ich spet a internet ide 😵 😵 😵

no a boli sme dnes v to auparku bez kocika, cesta 3 autobusmi a elektrickou, hodinu tam, hodinu spet ale maly to zvladol uplne perfektne aj sme po obchodoch pochodili, nakupila som mu co som chcela aj si poskusal, napapali sme sa a isli domov. strasne chcel ist na taky kolotoc detsky za 50 centov tak som ho dala ale ako sa zacalo tocit a hrat tak sa zlakol a musela som ho dat dole, som myslela ze uz z toho vyrastol od Radavy ale vobec, takze na buduce aspon usetrime 🙂

no a ked sme dosli domov, cakalo nas prekvapenie, susedom nad nami vytiekla komplet pracka, netusim kedy hlavne ze to zistili az ked som im to prisla povedat, strop mokry a vyduty, dlazka mokra, najhorsie je ze to potieklo okolo elektriky kde mame ohrievac a po stene aj na nabijacku na elektricku kefku, skoro ma porazilo lebo sme prislo okolo 19,30 a som hned chcela dat kubka spat lebo bol strasne unaveny a takto som musela utierat kupelnu... 😠 😠 😠

maji4
27. máj 2009

Adulák Lili mi už pár krát zaspala v kočíku ale vždy pred tým svojím obvyklým časom keď sme išli z cvičenia tak ju to zmordovalo až zaspala.Ale Lili sa mi nezdá ,že by jej tie nôžky moc trčali aj miesta tam má dosť....som to išla odmerať a šírka kde sedí je 34 a dlžka na ležato je 92 cm.