Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
1. jún 2009

Letu, dufam, ze je uz Kubkovi lepsie a aj tebe "odseklo"
Timka sa mi videla nejaka soplava, tak som jej naordinovala 15 kvapiek fenistilu do cajiku a potm isla na serbel a take vodove kako mala, tak som sa zlakla ze co z toho bude, ale asi to bolo len z toho fenistilu, lebo potom kakala v pohode.

A vsetko najlepsie nasim detickam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimi.k
1. jún 2009

Ahojte,
nakukla som kvôli stretku. Je fakt škaredo, tak ja navrhujem stretnúť sa tak, ako sme sa dohodli, a potom niekam zalezieme alebo čo...super, že sme to preložili z doobedia, lebo mi je ešte trochu zle...celý včerajšok som mala zasa migrénu ako svet 😒

Peti, aj tak si super šoférka 😉 no a čo, že Ti zaparkoval, dobre urobil, aspoň si sa Ty netrápila. To s mužovým autom nič-moc, ale čo narobíš...stáva sa.

Mima, uži si dovču...aupair Ottko asi dobre slúži, keď ideš čítať knihu
😀

Letu., Mmem, nech sú deti čo najskôr fit...

Meg., Natálka super tanečnica 😉

mimi.k
1. jún 2009

A všetkým Levíčatkám všetko najlepšie k MDD 🙂 😵

mimi.k
1. jún 2009

Baily, áno, to Hviezdoslavovo nám. je to, čo si si myslela, že je Hlavné 😉

bilushka
1. jún 2009

Ahojte,
musim ist na postu sa hadat za balik, co mi jedna baba z MMB poslala-este mi aj prefoteny sprievodny listok do mailu odfotila, takze jej verim a balik samozrejme nikde, tak to idem riesit 😠

Len som chcela k stretku: Bailey: cislo na teba mam, tak keby daco si volame, mozme ist do Bibiany, to je take tvorive centrum pre deti, lebo co som pozerala najblizsie MC-Presporkovo aj Hojdana-maju dnes zatvorene ☹
A v Bibiane by malo byt aj MDD, sice s tvorenim nejakych triciek ci co-pre starsie deti, ale ine som tak narychlo nenasla 😉 Ja vobec neviem, ako budem stihat, asi maleho zobudim, lebo on teraz po novom spava do tretej, plus este kym sa vychystame a ta cesta busom 😖 😖 😖

Tak vsetko najlepsie detickam a vsetkym, co este stale ostali detmi 😉

mimi.k
1. jún 2009

Bilushka, Bibiana to je pri Rybnom nám.?

baileysa
1. jún 2009

no my asi tiez nebudeme stohat presne na 3, netusim, ako bude mala spat, takze by sme to potom poriesili, ze ako 😉

bilush, ja cislo na teba nemam, tak mi ho ipni, na mimi mam 😉

mimi.k
1. jún 2009

Dobre žienky, tak ja čakám potom telefonát...tak nedáme to ale rovno na pol štvrtú teda radšej?

bilushka
1. jún 2009

Mimi, ta ulica kde je Bibiana sa vola Panska, to je v Starom meste, muz tam bol sice s malym aj v sobotu, ale nic lepsie mi nenapada pre deti...

Bailey, cislo posielam, tak to prelozime aspon na 15:30 hod.?
Kde vy vlastne teraz byvate?

baileysa
1. jún 2009

tak dajme na pol 4, to uz by sme mali byt hotove 🙂

baileysa
1. jún 2009

my sme teraz v karlovej vsi

bilushka
1. jún 2009

No ake sme my zosuladene 😵 😵 😵

mimi.k
1. jún 2009

Bilushka, áno, to je to, čo myslím...tak sa stretneme pred tým SND o pol štvrtej...keby pršalo, čakám vás v tom Mc Donalds pri SND, nech nemokneme...tá Bibiana je tam blízko...teším sa...

baileysa
1. jún 2009

ten mekac je tam na rohu? tam sme vtedy byvali nad nim, ked som bola prvykrat v ba aj s gretkou 🙂

bilushka
1. jún 2009

Mimi, Bailey: http://www.bibiana.sk/pozvanky.html

Mimi, nie je u vas poblizku nic ine?
O pol stvrtej teda na namesti, uz fakt padam.

mimi.k
1. jún 2009

Bilushka, jedine Klub Palisády, ale tam som nepozerala, či je dnes otvorené...necháme radšej tú Bibianu...tam sme ešte neboli... 🙂

mimi.k
1. jún 2009

Baily, áno, to je ten na rohu 😉
Tak aj ja idem, keby niečo, voláme si...

zuzana76
autor
1. jún 2009

ahojteeee

peta, mne rontgen ani detektor kovov nevadi, ale Mmem je tehulka a pisala mi,ze jej mam prelozit do spanielciny ze je tehotna a nech nemusi prejst rontgenom

bola som na krv u endokrinologa, teraz som ranajkovala, idem varit

zuzana76
autor
1. jún 2009

ret z jahod sme uz vela rozdali

a ako sa robi ta dren? to sa len rozvaria s cukrom a daju sa zamrazit?

peta28
1. jún 2009

Zuzi ale rontgenom sa neprechadza, tak to nereba prekladat. to je len detektor kovov nie rontgen

mmem to to oki, neboj, 100 % to nie je rontgen...

baby aha aky ulovok som mala na mmb

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5779447

v piatok mi prisli a su uzasne.

zuzana76
autor
1. jún 2009

su zlate tie cvicky 😵

mima07
1. jún 2009

cauko babule
hlasim sa z balkona sme v beleku ziadne linky nemozem hazat som rada ked sa mi stranka nacita 😀
tu je dnes este teplejsie ako vcera tak o tyzdenneviem kto tu vydrzi 😀
my sme leteli zo swechatu a nic nekontrolovali mohla som mat v priucnej co som chcela
ten detektor kovu je neskodny my sme ho mali v robote a ja som nim prechadzala 2 krat denne a pisali aj do tej firmy lebo som to chcela mat cierne na bielom 😀 alebo ze by z toho som mala take aktivne dieta
my sme tu do soboty stale chodime iba na 7 dni mozno ked alex bude vacsi a muz bude mat viac casu
😀 😀
pocasie vam nezavidi tak posielam trocha slniecka snad aspon zajtra

😀

nika07
1. jún 2009

Čauko,

my sme sa vrátili včera s Rajeckých Teplíc, bolo super 😵 až na počasie, ale pršalo hlavne v noci 😉

Mima super že je tam teplúčko, muž golfuje 😀

nika07
1. jún 2009

mima na skype sa ti nedá pripojiť

nika07
1. jún 2009

zuzi ja robím dreň, len z cukru a roztlačených jahôd, nevarím ich, myslím že netreba

nika07
1. jún 2009

aby som nezabudla:

PRAJEM VŠETKÝM NAŠIM DETIČKÁM, VŠETKO NAJ,NAJ,NAJ K DNEŠNÉMU SVIATKU 😉 😉

nika07
1. jún 2009

takže ked prídem ja , tu nikoho, tak idem žehliť 😢 😠

lenkamt
1. jún 2009

Nika, nežehli 😀

Mima - ty sa máááááááááááááááš, ja budem hotová 12 bez koňa 😀

Peti - krásne tie botičky, vyzerá to tak že Timka bude mať ku každému outfitu aj topánky 🙂

baby Lenka asi včera zjedla gumičku z cumľa 😝 😔 neviem ju nikde nájsť - ona má najnovšiu zábavku že rozoberie cumeľ a do pusy si dáva iba tú gumičku 🤐 takže tentokrát idem študovať h...á ja 😝 😀

bilushka
1. jún 2009

Nasrata som na celu slovensku postu, uz aby mali nejaku konkurenciu a zacali sa snazit, lebo povedat zakaznikovi-teda mne-ze ako je mozne, ze sa im stratil list posielany doporucene s podacim listkom a stara iba mykla plecom, ze to nie je v jej kompetencii, nech sa ide stazovt druha strana co to posielala, tak to kde sme???

Mimus, dobre spravy, ze sa otepluje, este mi napis, co jete, ja sa tesim na dovolenku len na tie stoly 😀
Dnes som mala na obed parky, mala som sice este navarene z vikendu, ale mne to nechuti, ked to sama varim.

Peti, tie topanky by bol hriech nekupit za tu cenu 😉

lenkamt
1. jún 2009

Bilu - no je to tak 😝 reklamáciu musí dať ten čo to posielal 🤐

aj ja chcem vedieť čo tam jedia 😀 máte aj hranolky??? lebo v egypte neboli a Verča bola na ryži s paradajkami 😀 na rhodose to osviežila aspoň tými hranolkami 😀