Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
18. jún 2009

hej, že a toto je akože už celý pozemok? 🙄 😅 😝 🤐 😠
ale už by sa ti páčil.. máme aj mega trampolínu, pieskovisko, skákací hrad, šmýkalku.. mali by ste doraziť aj k nám opäť 😉

slavenas
18. jún 2009

babyyyyy , vás čítam a čítam a stále je čo a už som na dve polovice vy ste čísla 😀 😀 😀 😀 😀

a už ani neviem čo som chcela ...

zuzana76
autor
18. jún 2009

katika, vidis aka je ucinna taka kritika, ako ta zenie vpred? uz mate dvojnasobny pozemok 😀

bilu, mimi, mima a budete ako kedysi, ked parali perie, vy budete zehlit a rozpravat si vselijake prihody 😀

mima07
18. jún 2009

mimi ja nezehlim 😀 nastatsie
bilu nepamatam si ale ked to katika tvrdi mozno nieco na tom bude 😀 😀
ja som nic nekritizovala mne sa pacilo a kedze ma pusinku tak uz nie je o com

meganik
18. jún 2009

jaj tak to ma nenapadlo, ze baumax a spol..no nic idem vesat pradlo 😝

mima07
18. jún 2009

katika tak na to ihrisko sa musim prist pozriet 😲

zuzana76
autor
18. jún 2009

katika, ved ty si otvor normalne ze sukromny park pre deti a vyberaj vstupne 😀

katika1
18. jún 2009

že Pusinku 😲 😲 😲 do riti!!!!!!! tú som už hodinu nevidela... idem hladať 😲 😲 😲 čaute 😝 😀

mima07
18. jún 2009

bilu a musis prehovorit mimi aby ste prisli pokial je ottko doma trocha zmuznel myslis ze budes mat dobru depku 😀 😀 😀

zuzana76
autor
18. jún 2009

no a katika uz zdrha

mimi.k
18. jún 2009

Mima, ja viem, že nežehlíš, Ty budeš piť kávu a dohliadať 😀 😀 😀 ja sa tam budem cítiť ako na dedine, sa mi to páči 😀 😀 😀 aj hrnce plné budeme cez ulicu nosiť, sme sa dohodli, lebo mne nechutí, čo uvarím ja a Bilushke nechutí, čo navarí ona... 😀 😎 😀 😅

meganik
18. jún 2009

ahoj slavi, tak konecne spriaznena dusa, kt. tiez nestiha citat nieto este reagovat 😉

biluska boli ste uz vo vrakunskom, nevies kde je tak to akoze vynovene ihrisko, lebo ja som nasla len to stare tak na konci,kde vyjdes k dunaju, moc sa tam nevyznam...to mam ist na opacnu stranu

mima07
18. jún 2009

aj mna vykopnite chcela som ist robit palacinky ale uz sa mi to asi neoplati 😀 😀

bilushka
18. jún 2009

Kati, no prepac to si nepamatam 😀 😀 😀
Ale sa ti doddatocne ospravedlnujem a v lete, ked pojdeme k svagrinej, tak prideme na tu dobru kavicku s Jurkom 😉
Mima neviem ci ma uz zoberie do auta, po grcajucom zazitku 😀

Mimi.k, nie zehlit budeme kazda doma, ale chlapi budu spolu s detmi, zase nemusime robit vsetko spolu, lebo nakoniec to skonci grupakom ked ty stale niekoho k vam volas 😀 😀 😀 😀

mima07
18. jún 2009

mimi dohliadat sa mi paci 😀 😀 aj kavu vam urobim 😉

mimi.k
18. jún 2009

Prídeme hneď po dovči, veď nemusím byť ešte presťahovaná..Ottka chcem vidieť aj ja a musím podržať Bilu., keď bude z neho odpadávať 😀 😀 😀

mima07
18. jún 2009

bilu ja ta kludne zoberiem ja s tym nemam problem 😉

zuzana76
autor
18. jún 2009

slavi, ahoj, som ta akurat spominala, niekedy sa uz musime stretnut

bilu 😀 grupak je dobryyyy 😀

meg, s tou foliou ti neporadim, ale mozno hornbach, baumax

mmem_
18. jún 2009

no cafte 😀

vy tu mate zuuuur 😀 😀 😀
ja len kuk rychlo ze co tu nove 🙂 🙂 🙂

baby nemate nejaky dobry jednoduchy recept na babovku?
ja furt len nejake otazky co 😀

mish: nemam taku poriadnu bruskatu fotku ale uprimne ani sa nemam cim chvalit bo som jak tank 😅

meg: netusim veru 😝

mima07
18. jún 2009

tak po dovci mozte prist budeme oslavovat moj prvy porod 😀 😀 😀

mimi.k
18. jún 2009

Bilu., ako chceeeeeeeeeeeeeeeeeš...mne príde dohliadať Mima a Ty sa budeš nudiť s prádlom sama 😀 😀 😀

slavenas
18. jún 2009

mimi ja som myslela že ked bude chcieť na neho skočiť 😀 😀 😀 😀 😀

bilushka
18. jún 2009

Meg, este to nie je dorobene, iba lavicky nejake nove dali, stromy posadili, ale do ihriska sa este nepustili.

No idem uz aj ja a dajme si zavazok kazda, aby sme sa tu stretavali v takomto hojnom pocte castejsie, ze Katika!!!!

katika1
18. jún 2009

mna kedy pozveš mima??????????? 😠
vtierka no. 1 😀
Pusina nájdená 😎

mimi.k
18. jún 2009

Slavi., aj to, aj to 😀 😀 😀

retaux
18. jún 2009

Ja sa tu len smejem a potom nemôžem reagovať.

zuzana76
autor
18. jún 2009

memm, napis IP retaux, ona rada vypeka a tusim aj Lenka

ozaj este Lenka nam tu chyba dneska

mima07
18. jún 2009

katika sak jak to citas som myslela ze dojdes vtedy ked baby nech je veselo

slavenas
18. jún 2009

kým to ja napíšem tak vy ste už uplne inde 🙂

zuzi jasne musíme sa stretnúť, dohodneme sa 😉

meg ja mám pocit že takú foliu som vydela aj v Quelle alebo Neckermane ale tam to bude asi drahé

bilushka
18. jún 2009

Mimus, lenze ja som mala z Ottka depresie este ked nebol zmuzneny, fakt 10 rokov rozdiel a pripadam si pri takom fafrnkovi ako stara rozkysnuta skatula 😔

Mmem, ja mam na fajnu tvarohovu babovku recept, idem ti pohladat, cakaj.