Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
29. sep 2009

taketo nieco by sa malej strasne pacilo na Vianoce, ona je taka fifina.. len ta cena je hroznaaaaa

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5139621

lejla77
29. sep 2009

peta:
pekne, ale ta cena je fakt hrozna. 😕

lenkamt
29. sep 2009

ahojte 🙂

tak fajn, hrčisko odpuchla na polovicu, tak nám nebrali ani krv, že to je teda iba bakteriálny zápal a vidno že atb zaberajú, takže dobrať a malo by byť všecko ok 🙂

včera ešte mala teplotu aj večer vracala , dnes je už celkom v pohode, klop, klop, klop. akurát ten zinat je pekne hnusný a 1x sa nám stalo že bojujeme pri sirupovom lieku 😝

a ste zlaté, ako na nás myslíte 🙂

retaux
29. sep 2009

Peti: to aj Lucka vždy v Dráčiku obdivuje. Celá je z toho hotová 🙂

retaux
29. sep 2009
suzanne
29. sep 2009

ahojte 🙂

najprv gratulujem ret k srdiecku 😉

a bai k narodkam 😉

lenka super ze atb zabrali, nech ste coskoro fit 😉

inak ja som si prvy trimester az tak neuzila, byvalo mi ovela viac zle ako s matkom, ale zase som o dost menej stresovala ci je vsetko ok.
Aj matko inak rad hladka a pusinkuje brusko, aj babo "cese", lebo ma jednu taku kefu na vlasky co sme pouzivali ked bol este babo a som mu povedala ze to uz nie je prenho (velkeho chlapca) ale bude to pre babo tak teraz to vzdy dovlecie a "cese" babo cez brusko 😀 mile to je 😵

aj my ideme prave riesiet velku postel, u nas postielka riadne zapadla prachom, ale sme ju ani nezlozili tak uz ju asi nechame, matko spava s nami ale chceme ho dat uz do izbicky. je mi uplne jasne ze bude k nam prebiehat (dufam ze az rano) ale to mi nevadi.
manzel vybral taku postel s takou podstienkou hore na hranie, aj taku kladku to tam ma na vytahovanie veci, no neviem to dobre opisat, vyzera to dobre ale ja este musim nad tym porozmyslat. chceli sme nieco take interaktivne ale neviem... muz si plni sny 😀

peta28
29. sep 2009

Super ret, diki, mozno 20 eur by som este dala 😉

peta28
29. sep 2009

Leni super 😉

peta28
29. sep 2009

Suz to je mile s tym cesanim 😉

maji4
29. sep 2009

ahojte 🙂 🙂

leni super ,že už je to lepšie a že ATB zabrali 😉 😉

Suz jej to musí byť zlaté 😵 😵

A rozprávku fifi pozerávame aj my teda ak ju stihneme na minimaxe 😵 😵

maji4
29. sep 2009

A ešte som zabudla všetko najlepšie Michelin tebe hlavne vela zdravia štastia a lásky 😵 😵 😵

mima07
29. sep 2009

cauko
som vas trochu zanedbala pokusim sa reagovat aspon na to co som si zapamatala
bai vsetko najlepsie k narodeninam
mischelin tiez vsetko najlepsie
let prijemnu dovolenku u svokry
bruskovym babatkam aby pekne rastli a tie co sa maju tocit nech sa zavrtia
leni rychlo sa uzdravte
leni adamka do rodiny dam ale neviem ci to bude vyhra sak nejako moc neposlucha a svadbu musis posunut najprv skola a potom radovanky 😀
a uz neviem co som chcela ☹

retaux
29. sep 2009

Ahojte!
Aj ja želám Mishelin všetko naj, nech si zdravá a šťastná a spolu s tebou celá tvoja rodinka 😉

meganik
29. sep 2009

Ahojte pripajam sa ku gratulantom a zelam nasim dnesnym oslavencom
Miske a aj malemu Miskovi od Adulik 😵
vsetko najlepsie k ich sviatku, hlavne nech su zdravi, stastni a nech sa im splni vsetko to, po com ich srdiecka tuzia 😵

mimi.k
29. sep 2009

Ahojte, máme spojazdnený PC 😎

Všetkým oslávencom prajem všetko len to najlepšie. 😉
Aj ja mám doma dnes jedného - môjho manželíka, prídu k nám aj naši najlepší susedovci Bilushkovci, tak posedkáme 😎 práve som dorobila chlebíčky 😀

Dlho som tu nebola, ale základné info mi dala priebežne Bilushka, tak som bola v obraze stále. 😀 Blahoželám všetkým novým tehuľkám 😵 obdivujem vás... 😔

Ani neviem, čo vám popísať....medzičasom sa toho určite dosť udialo, tak ani neviem, kde začať.
Adamko je stále brutálne živé dieťa, v podstate ho stále naháňam, aj keď má už aj lepšie chvíľky 😀 do nočníka ciká, len keď ho naň posadím, inak keď sa ho len spýtam, či ide cikať, vždy povie že nie. Inak posledné dni mi na všetko odpovedá "nie"..strašne poslušný 😀 ale je zlatý, často a vo veľa slovách sa mu už podarí povedať krásne "R" a strašne ho zaujíma hudba a hudobné nástroje. Už máme doma bubon, gitaru a u mojej mamy sme zniesli z povaly klasickú naťahovaciu harmoniku, ktorú mi maminka priniesla ešte za sociku z Ruska, tak úspech najväčší. Ešte aj synovec dostal za ňu jednotku na hudobnej, lebo mali priniesť hudobný nástroj 😀
Gitaru sme kúpili len min. týždeň, lebo každý deň, keď prišiel mm domov z práce, tak sa ho Adamko spýtal, či má gitaru...tak nakoniec kúpil, ale nemali len takú klasickú, takže táto nanešťastie okrem strún vie hrať aj sama na taký metalistický štýl, no katastrofa 😀 😀 a ešte mi pritom hovorí, že maminka tancuj. 😀

Ja som bola so sebou u bylinkára, keďže mi len pribúdajú všelijaké lieky, takže teraz už štvrtý týždeň len pijem všelijaké tinktúry, čaje, robím obklady...cvičenie na plný úväzok to je. Ešteže som na MD 😀

Dom už dostáva lepšie črty, tento týždeň čakáme obklady a sanitu, a keď ich položia, dáme podlahu. Kuchyňa je už objednaná a aj sedačka 😎

mimi.k
29. sep 2009

Leni, ja keby som našla takú hrču dieťaťu, tak asi skolabujem 😖 super, že ATB zaberajú.

Ja som bola včera u zubárky a pýtala som sa, kedy treba ísť s dieťaťom prvýkrát a povedala, že okolo troch rokov, keď vie pekne otvoriť ústa (a asi ich tak aj držať 😀 ), teraz vraj umývať zuby 2x denne - ráno po raňajkách a večer vtedy, aby už potom nič sladké nepil ani nejedol. Čo som vôbec nedodržiavala, pretože večer si vyčistí zuby a v postieľke ešte vypije mlieko. Niekedy aj sladkú kašu. A neviem teda ako vaše deti, možno som jediná, ale A. niekedy jedáva ešte aj v noci 🙄

mimi.k
29. sep 2009

Zuzka, super, že bolo fajn na stretávke 😉

Čo sa týka veľkej postele, to ja zatiaľ neriešim, lebo mne by z postele určite ušiel, pre mňa je postieľka jediné "bezpečné" miesto odkiaľ mi neujde. A aspoň nie som v strese, či spadne. Ale pravda je, že nejaké postele sme mu už pozerali, tiež sa mi páčia také so šmýkačkou a bunkrom...a všelijakými skrýšami. Inak teraz mu musíme aj v postieľke robiť bunker, t.j. prevesiť mu cez postieľku aspoň paplónik. To má od synovca a strašne sa mu to páči 🙂

baileysa
29. sep 2009

ahojky 🙂

dakujem este za gratulacie 🙂

gratulujem dnesnym meninacom, misheli prajem, nech ju teraz cakaju prijemne chvile...
a aj misinkovi prajeme vsetko najkrajsie, gretka bozkava...

leni, super, ze atb zabrali, snad to pojde rychlo prec...

mimi, vitaj konecne spat, si nam chybala 😉 a co ti bylinkar povedal, ze co to mas? adamko musi byt riadne ukecany, ked uz r zvlada 🙂

zuzana76
autor
29. sep 2009

ahojteee

leni, som rada,ze ta hrca sa zmensila a ze to nie je nic vazne, tak uz len prajem, nech zmizne uplne a ty uz nezazivas tolko stresov

Mimi, som rada,ze si sa ukazala, aj som na teba myslela,ze ako si na tom zdravotne, s tymi liekmi to poznam, aj ja ich mam milion, ake lieky beries?

Takze vsetko najlepsie vsetkym dnesnym oslavencom Miskam a Miskom

retaux
29. sep 2009

Ahojte!
Mimi: vitaj, chýbala si nám 😉 Aj MM je Michal.

Musím priznať, že ja umývanie zubov strašne, strašne zanedbávam. Dúfam, že to nebude mať zlé následky. Musím sa polepšiť 😔

A ja som sa tiež zabudla pochváliť, že Lucka už hovorí R, ale len v troch slovách: minerálka 😀 ruka a dobre.

retaux
29. sep 2009

Teda, myslela som umývanie Luckiných zubov. Svoje umývam pravidelne 😀

maji4
29. sep 2009

Ahojte miminmu manželovi a aj retauxinmu manželovi prajem všetko najlepšie k meninám 🙂

A aj adinmu Miškovi k meninám nech je hlavne zdravučký a nech robí radosť svojím rodičom 😵 😵 (ako som len mohla zabudnúť 😔 😔 😔 😔 haním sa 😔 )

baileysa
29. sep 2009

a este gratulieren manzelom, mimi a ret 🙂

my zuby umyvame iba vecer, potom este pije mlieko 😒

maji4
29. sep 2009

ret mimi tak to máte aké šikovné detičky 😕 😕 😕 😕 super 😕 😕 ja som si myslela ,že to deti hovoria až v 4 rokoch ale keď som minule Lilianku počula tiež počuť 1x v jednom slove krabica tak som si myslela ,že sa mi to len zdalo ale teraz viem že to môže byť pravda mimochodom odvtedy to r nepovedala 😅

zuzana76
autor
29. sep 2009

aj u nas sa este po umyvani zubov pije mlieko, ale on si ich umyva sam, takze asi to nie je stopercentne

maji4
29. sep 2009

ozaj a ešte tie zuby my umývame zuby vždy večer a tiež potom ešte v postieľke pije mlieko takže neriešim a ráno ako kedy niekedy ju ráno ani neumyjem 😅 😔 🤐 si spomeniem až keď prídeme z vonku ,že ježíš Lili ved ja som ti dnes ešte ani tvár neumyla 😔 😔 😔 hanbím sa 😔 😔

zuzana76
autor
29. sep 2009

aj patko hovori uz R a este sa aj pochvali - "Pocula si to R?" lebo toto mi hovori vzdy svokra, ked patko povie nejake slovo kde je R, tak ma na to takto upozorni a teraz to robi uz aj patko

maji4
29. sep 2009

zuzi jej usí byť zlatý ked povie ,že počula si to r 😵 😵 😅 😅

maji4
29. sep 2009

naša Lili zasa dnes začala od rána to hovorí že " ježiši mária to je sranda- asi takto to znie ešiši-maia-to-e-sanda 😅 😀

lenkamt
29. sep 2009

ahojte 🙂

mám doma muža, išiel zo služobky z prešova tak spravil výmak, ale dobre, kedže sme zavreté doma tak to prišlo ako fajn oživenie 😅 inak sa stále hráme na doktorku, Lenka je sadomama, čo furt chce aby som decku brala krv a Lucka je sestrička čo do bábik pchá tiktaky 😀 inak Lenka musí byť s nami doma, lebo Lucka za ňou strašne plače, v noci keď ju nenašla v posteli normálne hysák 😅 Lenke je to šumafuk 😅

aby som nezabudla Miškom a Miške všetko naj 🙂