Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mimi.k
14. okt 2009

Mima, Ty neprídeš?

bilushka
14. okt 2009

Ani my sme do obeda neboli von, mali sme tu rodeo s pivnicou, v nasej je totiz nejaky uzaver, tak mi tu vyzvanali a chodila som to tam stale odomykat vsetkym susedom nech sa na to kuknu az nakoniec dosli opravari, ja som pomedzi to este zehlila a stahovala decko od okna-my ked nie sme von, tak on je nalepeny na okne 🙄

Potom prisla taka suseda, co sa tak viac kamosime-50 rocna pani a maleho som akurat krmila na obed, tak uz to bolo: Janka ale to mu nedavaj kapra, tam su take male kosticky, to je nebezpecne malym detom davat (baby chapete, ze som to pomaly lupou vykostovala a kym mi to ona nepovedala, tak ani jedna kosticka tam, po pol minute ako mi to povedala, tak supa: maly si vytiahol kost z ust!!!) tak mi uz nervy stupli na polovicu a ona dalej do mna hustila, ze no odloz to uz mu to nedavaj a ja som ho dalej krmila a ona ze tak po malych lyzickach mu to iba davaj, nie tak vela, kolko mu toho naberas a maly sa salel, lebo mu robila opicky este, tak som polozila tanier, ze ja ho krmit teda nejdem a ona zobrala tanier, ze pod Matinko, ja ti dam papat a vopchala mu este zo dve lyzicky do ust, ani necakala, kym to prehltne, tak on ked uz mal zufalo plne usta a snazil sa to prehltnut tak sa jasne ze co????

Tak sa jasne ze povracal 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

PS: Som strasne rada ze nemam svokru a mama je sto kilometrov daleko 🤐

mima07
14. okt 2009

zuzi tiez som pozerala ze ake velke deti 😲 ale krasne 😉
leni makam tak az vecer bude ubytko
bilu ja si myslim ze kazda zrukne na detsko v tom to nie je ci si dobra alebo zla ono sa to ukaze az neskor 😉
mna napriklad potesilo ked mi teraz ottko povedal ze je rad akych ma rodicov lebo ze jeho spoluziaci sama hruza 😀 no a to dostaval ked bol maly a tiez som na neho revala ved treba sa riadit tym prislovim ohybaj ma mamko .......

mima07
14. okt 2009

mimi neviem ci pridem cakam na skrine

bilushka
14. okt 2009

Lenze ja mam pocit, ze uz po nom iba vrieskam a som za sekundu podrazdena, ze nemam na neho trpezlivost.

bilushka
14. okt 2009

Mimi moze byt tvoj plan, snad to nejako namontujeme...

mima07
14. okt 2009

bilu potesi ale ja by som kapra tiez nedavala 😀 ja ho nemam rada pre tie kosti 😀

bilushka
14. okt 2009

Moj maly ho strasne miluje a mne je na grc iba ked to robim, ja neznasam uz len ten smrad, ja by som si to do ust nedala. Tak ale som rada, ze ma rad ryby a sladkovodne su zdravsie ako morske...

lenkamt
14. okt 2009

píšem to už tretí krát ak mi zase padne net tak vraždím 😠

fotky krásne, deti krásne, mamičky krásne. Slavka má úžasné vlasy aj ja také chcem 😵

značka gintonic mi je veľmi sympatická , to kde majú? 😀

a už neviem čo som predtým písala 😠 jaj, Kati nepochybujem, budeme si ukladať poháriky na tvoje bruško 😀

bilushka
14. okt 2009

Leni, ja ta tymto smerom isto nesklamem a Bailey uz nebude tehu, tak snad dostane priepustku a pojde aj ona.

mimi.k
14. okt 2009

Bilushka, tak celkom príjemnú návštevu si zasa mala...a čo ona na to, keď to vyvracal?

bilushka
14. okt 2009

Drzala hubu 🙄

katika1
14. okt 2009

mimi bilu 😕 mne sa zdáte také vyrovnané 😅
som rada, že nie som sama 😵
ale viac ma trápi, že aj ked bol bábo som na neho zrúkla velakrát.. potom ma zlosť prešla a bolo ok

a občas mu aj naložím na riť parádne 😔 ale už som aspon našla techniku ako na neho - ked spraví niečo zlé a mne idú prasknuť nervy, poviem mu nech ide do izby a vráti sa ked sa uvedomí.. ja sa zatial ukludním a on vykrikuje " budem dobručkýýý" 😝

katika1
14. okt 2009

fasa historka bilu 😀

lejla77
14. okt 2009

bilu:
😝 no si to opisala ako nejaka spisovatelka 😀

lenkamt
14. okt 2009

suseda super, Bilu 😅

ste mi neodobrili sedačku, sa vám nepáči či ako mám tomu rozumieť???? potrebujem váš názor, chlapa som sa ani nepýtala 😀

mimi.k
14. okt 2009

Lenka, toto som kúpila v Parndorfe, ale predávajú ho napr. aj v ZA v Bene a vo veľa mestách, čo viem...

Katka, tomu ver, že nie si sama...to ja som si myslela, že som sama 😀 asi je to o tom, že sme mali nejaké predstavy, ako budeme vychovávať deti a pod. a tie sme nedodržali...ja som napr. vždy hovorila, že nikdy nebudem nijako strašiť svoje dieťa a teraz ho straším od strašidla po všeličo...druhá vec je, že jemu je to úplne jedno, len ja mám výčitky 😔

katika1
14. okt 2009

ženy dajte radu - spávame s malým tak, že nemá bočnicu na postielke a naučila sa, že tak do 3tej rána spí v postielke a potom sa dogula ku mne a lepí sa po mne
ale mne to už začína fakt, že liezť na nervy a aj kvoli tehotenstvu by som to rada zmenila
mám ho dať do izby samého? nebude to velký šok? alebo dať jeho normálnu postel vedla mojej a tak spať - jenižšia ako moja, takže pregulať sa nevie..????

katika1
14. okt 2009

mimi presne si to vystihla 😅 aj ja ho straším policajtom a cigánmi 😀
leni mne sa velmi páči 😵

katika1
14. okt 2009

mimi ja som bola vždy zásadne aj proti bitke 😔 a schytal už aj tak 😝 mna mama nikdy ani po zadku nebila 😝
ved to tak aj vyzerá - mám decko a skáčem pod podiom, aby sa ma nejaký chippák dotkol 😀

peta28
14. okt 2009

jaja baby vidno ze zima ide.. vykecavate.. ja nemam cas makam dnes ako fretka.. vsetko plati 16.30?? Dufam ze mi zes auto neoseru vtaky pre tymi jaslami, lebo kazdy vecer ho umyjem hadicou a na druhy den idem domov ako zo Slunce seno co ten Ruzickovej muz tie hovna po sliepkach odhadzoval.. ja neviem, asi na tu cervenu sa dobre triefa alebo co

lenkamt
14. okt 2009

Kaťušik môj milovaný 🙂

ja by som skúsila do jeho izbičky, vysvetliť mu že je už veľký a veľké deti spávajú samé 😉 a skúsiť najprv na obed, ak nebude chcieť tak skús dať jeho postieľku k tvojej, naše fakt spávajú oveľa lepšie keď sú vo veľkej posteli a úplne najlepšie keď ja spím v obývke a ony samé 😕 😉

katika1
14. okt 2009

leni raz som skúsila cez obed - spinkal tam v izbičke a druhýkrát už nechcel 😔 musím sa s ním nejako porozprávať 😅 lebo to sa fakt nedá, vytláča ma celú noc.. a noc je u nás boj 😝 aj ked podla mna aj ked mu dám postielku do našej izby bude problém, lebo sa pojde zjašiť, že ma necíti v noci
😝

bilushka
14. okt 2009

Leni, mne sa paci tiez, len ja uz sa obzeram po nejakej mensej, ze iba dvoj-troj sedacka a bude sa dat roztahovat na spanie, ked nas maly uplne vytlaci z izby...

Kati, toto robi aj moj, ked sa v noci zobudi, tak uz ide ku mne do postele 😒
Skus mu tam dat ako pises normalnu postel nech si postupne zvykne a potom ho pomaly presunut do svojej izby...

Asi je to ako pise Mimi, ze sme mali inu predstavu, ja som bola zaryta odporkyna bitia, lebo aj mna bili a viem ze mi vadilo a ponizovalo ma, z takehoto babatkovskeho obdobia si nepamatam, ale ked sme boli vasci s bratom v izbe a mali sme spat a my sme sa rozpravali, tak oco prisiel, stiahol nam pyzamo a nakladol nam poriadne stiplave na rit, tak si pamatam, ze uz len ked sa otvorili dvere som pistala, nech mna nebije.
A uz mi tiez vyletela ruka na maleho a to su potom iba vycitky ☹

lenkamt
14. okt 2009

baby potom sa pofoťte aj vy 😉 som zvedavá na matejka a timku 😵 tých som dávno nevidela ☹

bilushka
14. okt 2009

Kati, ti Chippaci to asi nebude vychovou, lebo vidis ze mna bili a tiez som tam skakala pod podiom 😅

katika1
14. okt 2009

bilu to verím.. 😝 ja také nepoznám.. prestávam s bitkou po zadku 😝
musím sa ovladať dofrasa 😔

bilushka
14. okt 2009

Leni, fotak mam nachystany, len ksicht este nie, idem si aspon zuby umyt a namalovat sa.

katika1
14. okt 2009

bilu 😀 😀 😀

lenkamt
14. okt 2009

my sme už hore, tak čaute večer 😀