Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
10. mar 2009

Podla mna Mish nie, ved ta tu vcera bola a riesila vizitky a nie je ze tehu.

letuskah
10. mar 2009

tak uz viem o com je rec, ja to nie som 😀

lenkamt
10. mar 2009

tak som ich uložila a čakám na pokoj 😀

dnes sa Lucka vypýtala cikať, tak jasné že aj Lenka, potom Lucka nechcela plienku tak jasné že aj Lenka 😀 vydržali pol hodky, potom som to nevydržala ja a dala som im tie plienky, ale teraz pred spaním Lucka aj kakala na nočník 🙂

Bailey - tak ja pôjdem do toho jg, ak nekúpim naisto s tebou idem do poľska aj s krabičkou mentoliek 😀 ak kúpim, tak by som šla asi aj tak, lebo mi treba aj iné dôležité veci a hlavne ma láka výlet s tebou 😀

peta28
10. mar 2009

Aha co mi prislo mailom. Ak by mi to nebolo blbe by som tam aj isla a dala vecicky niekomu aj zadarmo.. fakt nemam s tym co robit a kopi sa nam to kopi...

http://www.rodinka.sk/index.php?id=591815

letuskah
10. mar 2009

bilush specialne kvoli tebe som rozpravala o kubkovom naradi s chlapom, jasne ze som nemohla vstat z rite a ist sa pozriet, a naradie je black end decker a nie bosh, to sa zrodilo v mojej chorej hlave 😀 😀 😀

baily asi blba otazka ale co je wii?

a teda som zvedava aj ja ze komu sa co deje??????

letuskah
10. mar 2009

a meg akoze k tomu vasmu susedovi nemam slov, podla mna stierace aj pivnica je jeho dielo a mali by ste ist na policiu skor nez on, ja viem ze tvoj muz si nemoze dovolit nejake taketo zalezitosti ale toto je minimum a mali by ste ist len z principu ked pre nic ine. okrem toho co pises mam skor dojem ze je to nejaky debil ktory ma silne slova ale dohromady ziadne znamosti, snazi sa vas zastrasit a je agresivny ale je podla mna v konecnom dosledku neskodny, tot moj nazor, a stahovanie schvalujem ak mate moznost akurat sa moze stat ze natrafite na podobneho dementa alebo horsieho..

slavenas
10. mar 2009

letu , dakujem za info 😀 , inak mám dosť problém zohnať aj toho opravára už som volala na 6 kontaktov z internetu a nič. 😕 😕

ozaj kde je meg ved sa má hlásiť každý deň 😕

letuskah
10. mar 2009

slavi my sme nakoniec nasli na stranke siemensu a odtial mame opravara, teda mame pracku siemens tak skus na stranke vasej znacky najst

letuskah
10. mar 2009

chorusikovia liecte sa a ja idem chystat obed kym dietatko vstane, aby malo nachystane 😵

slavenas
10. mar 2009

letu , dobry nápad ale našla som stranku whirlpoolu a v NR nič, to čo toto ... 😲 😕 .

mimi.k
10. mar 2009

Ahojte 😉 ,

asi telepatia. Som tu po dlhom čase a práve sa tu píše o mne 😉

mimi.k
10. mar 2009

Už sme v BA, od včera večera.
Ale ja nie som určite predmetom Majkinej super správy - tehotná nie som a výsledky mám zlé. Takže nič.

Leni, aj my máme Mundisal od začiatku a asi naozaj pomáha. Iný gél som nemala, tak neviem porovnať.

lenkamt
10. mar 2009

Mimi - a čo to znamená zlé 😢 😢 😢 😢 bože stále na vás myslím, ja to nechápem prečo to takto je ☹

mimi.k
10. mar 2009

Adamko slová ešte veľmi nespája, skôr rozširuje ich počet. Občas spojí dve, viac nie. Počítať nevie, len tak keď poviem, jeden-dva, doplní tri. Farby tiež ešte nepozná, ale pozná a číta tieto písmená: A, I, E, G, B, M, S, O. Nie je to tak, že by sme ho to extra učili, ale keď sa ho opýtame, čo mu napíšeme na tabuľku, tak povie I,I,I....keď nás to už nebaví, tak pridáme nové písmeno a on si ich pamätá. Keď pije mlieko z Avent fľašky, tak ju otáča v ruke a kým vypije, číta "A", "E"..v slove Avent. Rozoznáva ale len veľké tlačené.

slavenas
10. mar 2009

mimi 😢

peta28
10. mar 2009

Mimi to je fakt telepatia..
ako to ze zle??? co sa deje??
Hej aj my mame Mundisal a uz som ho tu chvalila pred rokom

slavenas
10. mar 2009

no Adamko je zlatýý

inak majka to dobre spravila 😉 lebo takáto účasť tu už dávno nebola ...

peta28
10. mar 2009

dobre takze vylucovacou metodou este dochadzam na to ze Mima tu nebola od vcera

lenkamt
10. mar 2009

tak ja sa vytešujem z hovienka v nočníku a Adamko vie čítať 😅

zajtra hodím ja nejakú nejasnú správu , zachvíľu budeme mať 5.pokračovanie, alebo poviem že prezradím na stretku 😀 hotel bude plný 😀

lenkamt
10. mar 2009

Aďa tu bola? 😀

peta28
10. mar 2009

jasne Majka chce byt sefka tak to preto spravila 😀 😀 😀 😀

Leni 😀 😀 😀 😀 😀

mimi.k
10. mar 2009

Leni, len v skratke - povtrdili mi diagnózu, ktorú predpokladala neurologička a na magnetickej rezonancii našli megacystu na mozgu. Vraj ale zatiaľ sa s tým nič nebude robiť, o pol roka zasa na mag. rez. a uvidí sa, či je tam progres alebo nie. (Vraj to možno mám aj vrodené, ale nevedia posúdiť, keďže to nemajú zatiaľ s čím porovnať - nikdy predtým mi MR nerobili.) Ak bude progres, tak operácia. Ostatné veci, ktoré mám s tým môžu ale aj vôbec nemusia súvisieť - migrény a spol. Dostala som lieky, tak uvidím, čo bude.
Je mi to blbé takto to sem písať, ale veď taký je život...aj tak by som to potom písala do IP-čiek.

mimi.k
10. mar 2009

Lenka, ale my zasa nočník ani vidieť...

lenkamt
10. mar 2009

Mimi - to mi je ľúto 😢 ale cysta zase nie je to najhoršie 😔 /vieš ako to myslím/ ale divím sa že si na tom MR nebola skôr kedže si mala tie migrény už dávno ☹ normálne mám nervy z tohto života 🙄 😔

inak cysty zvyknú aj miznúť - ségre na obličkách sa zmenšili o 1/2, ja som sa ešte na kontrolu nedostala 😖
takže na teba myslíme, posielame pozitívnu energiu, snáď sa to zlepší 😉

lejla77
10. mar 2009

mimi.k

aj ja strasne drzim palceky, nech sa vsetko coskoro upravi. 😉

peta28
10. mar 2009

Mimi tak to mi je straaaasne luto, ten zivot je taky nespravodlivy, ked taki skveli ludia maju taketo problemy ☹ ☹ ☹

katika1
10. mar 2009

mimi 😔 držím palce, cmuk cmuk

mimi.k
10. mar 2009

Ste zlaté. Leni, veď ja som šťastná, že tam nemám nejaký nádor, lebo veď všetko je možné (včera som bola s mamou na chemoterapii a teda tam bolo ľudí ako na námestí...horor...)...MR mi predtým nerobili, ale CT a iné vyš. áno a tie boli vtedy dobré. A sú asi aj teraz.

peta28
10. mar 2009

Lejla ako dnes Stanko? nebolo nikoho pocut v triede

slavenas
10. mar 2009

mimi aj ja strašne držím palce 😔