Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
14. jan 2010

Ahojte!
No to je teda dnes účasť. Kde ste všetky?

Peťa: nič ma nenapadá. Pre mužov je tak ťažko kupovať niečo, keď nemajú nejakého koníčka.

slavenas
14. jan 2010

ahojte

hlásim účasť 🙂 🙂

peti , ja som ostatné roky mužovi na narodky alebo meniny kupovala, čo si pamätám , kožený obal na doklady , peňaženku, takú tú pánsku tašku - etue ... a viac neviem. 😉

dnes ma moje dieťa vytočilo do vývrtky 😠 tak sa ukludňujem ...

retaux
14. jan 2010

Lucka je dnes našťastie dobrá. Ona si svoju dávku nervačenia už vybrala včera 😀

baileysa
14. jan 2010

Ahojte,

ešte som 2 v 1 , v utorok sme boli na kontrole v stiavnici, tak na pôrod to nevyzerá, ale určite budete hneď informovane, však leni))) dúfam, že už budeš mat pc ok, lebo inak budeš musieť utekat do net cafe)))))

mimo, som už na vás myslela, že ako sa máte. my sme posteľ objednavali www.flexa.dk cez kiku, lebo my potrebujeme taký poschodovy systém, a našli sme iba tento alebo domestav.cz, ale tento je lacnejší, obidva sú z masivu, tá flexa má aj biely variant, je to drevo natrete bielym lakom, takze presvita štruktúra dreva, najprv sa mi to nepáčilo, ale teraz sa mi to už páči ešte viac ako čisto biele, cely ten nábytok je zaobleny majú všelijaké certifikáty, tak to bude snáď ok, lebo to bolo drahé jak slak... ale keď vamstaci jedna posteľ, tak máte možnosti oveľa viac...

peta, nemá muž náhodou iPhone? to by som ti poradila stojan do auta tom tom)))

ret, mne tiež pri druhom bruško hneď vybehlo, ale potom to už išlo v pohodke... perfektne si mužovi povedala tie dvojičky, som sa cely deň na tom smiala...

a už neviem, čo som chcela, píšem len cez mobil, tak sa mi to horšie...

letuskah
14. jan 2010

caute
Peta tak to mas tazke, ja mam rok co rok problem a to nam zatial okruhliny nehrozia 😝 ale asi by som sa ubrala Slavkinym smerom, penazenka a podobne...

Kubko zda sa si tiez vybral svoju davku uz vcera a dni pred tym, dnes sa s nim dalo lepsie a este ked som mu povedala ze ideme k Lilianke tak bol medikovy cukrickovy. este tam nedaleko stavaju tak sme obzerali bagre a nakladaky a isiel tam aj taky bager s cistiacou kefou na cestu tak sme skoro ani domov neodisli 😀
a Lilianka je krasne ostrihana. nech vam Majka tara co cche ale je nadherna 😵 😵 😵

zuzana76
autor
14. jan 2010

ahojte

peta a co takto poukazku na masaz? alebo wellness vikend

mojho by potesila super vymakana meteorologicka stanica so vselijakymi funkciami, take stoja aj okolo 60 eur

letuskah
14. jan 2010

taka meteo stanica by aj mna potesila 🙂

zuzana76
autor
14. jan 2010

mimi, tesim sa ,ze Adamko sa polepsil v papani, cikani, aj posluchani 🙂 a ze aj tebe trochu zdravotny stav a hadam to bude aj lepsie.

Domcek si tiez casom dokoncite, aj my sme zacinali vselijako, to nie je ziadna hanba, ved nie sme vsetci milionari a celebrity,ze si mozeme dovolit hned vsetko naraz. Ozaj a ten nabytok si nemozete dat vyrobit u nejakeho sikovneho stolara? lebo moj brat si dal tak vyrobit nabytok do obyvacky a mne sa celkom paci, ma to na mieru a je to ine, nez v obchode a aj muzov kamarat si tak dal vyrobit kuchynsku linku.

zuzana76
autor
14. jan 2010

letu, ale pochybujem,ze mas kriteria ako moj muz, pismenka a cislice na nej musia byt zelene, aby svietili aj v tme 😕 😖 , tak taku este hadam ani nevyrobili, lebo sme ju este nevideli, vsade su tie pismena a cislice len cierne klasicke ako na digitalkach

zuzana76
autor
14. jan 2010

mimi a tadeas sa paci aj mne, ale u muza by nepreslo , oslavuje v ten den ako Olivia 😵

letuskah
14. jan 2010

zuzi budes sa divit ale ano musi ich byt vidno v tme ale stacia mi cervene ako byva na tych radiobudikoch 😀

baileysa
14. jan 2010

a ďakujem za hlasy pre tea))) mne sa tiež páči aj tadeas, ale to sme mali korytnacku)))

meteo stanica je tiež dobrý nápad

zuzana76
autor
14. jan 2010

letu, no mozno aj cervene by mohli byt 😀 , ale uprednostnuje zelenu 😀

letuskah
14. jan 2010

my sme taku meteostanicu kupili v lidli ked mali akciu a vadi mi ze v noci z postele nemozem skontrolovat kolko je stupnov 😝 navyse okrem stupnov a hodin nic nedokaze, no hruza 😀 😀 😀

zuzana76
autor
14. jan 2010

letu, tak to my sme mali lepsie, mala tam aj funkciu ci mrzne, vietor a nejake dalsie hovadinky, ale uz sa nam pokazila, ale tiez mala len cierne tie cislice

Peta, este ma napadlo, ak sportuje, tak nejaku sportovu tasku na tenis, alebo squash

mimi.k
14. jan 2010

Ahojte,

ja len narýchlo, lebo čakám na druhú návštevu...

Peti, ja darček neporadím, neviem....mm má také darčeky rád, pri ktorých si oddýchne a zabaví sa - proste návrat do detstva 😀 min. rok dostal vrtuľník na diaľkové a stále básni o svojom kolegovi, ktorému žena kúpila na narodky ten stolový futbal 😀 😉 a ešte ten jeho kolega dostal nejaký super ďalekohľad, aký majú americkí vojaci 😀 😉

zuzana76
autor
14. jan 2010

mimi, tak stolovy futbal o toms niva aj moj muz, ale to som mu povedala,ze nech najskor postavi dom a potom moze mat aj futbal aj biliard, aj domace fitnes pre mna za mna, len nie sem do bytu, lebo zachvilu sa tu nebudeme moct ani pohnut 😀

letuskah
14. jan 2010

po tomto aj moj muz tuzi. dokonca s bratom dostali jedny vianoce taky hokej stolny ale ten rok uz zil tu v ba a brat studoval medicinu a nemal cas tak ani neviem ci to vobec skusali 😀

letuskah
14. jan 2010

a tesi sa kedy kupi "Kubkovi" autodrahu 😀

zuzana76
autor
14. jan 2010

tak autodrahu som ja zakazala, lebo po prve, stale roztiahnute by to nemohlo byt , lebo by nebolo miesta na chodenie a ked sa to zlozi, tak sa zase na to zabudne a vobec sa stym nebude nikto hravat, tak to bolo u nas, but sme to mali aj 2 tyzdne vkuse rozlozene v hale / esteze sme tam nemali ziadny nabytok/ alebo to bolo zloozene v krabici a pol roka na to nikto nesiahol

letuskah
14. jan 2010

zuzi hej to mas cistu pravdu s tou drahou

keby ste potrebovali tip, tak na zajtra idem varit toto:
Špenátové halušky

1 mrazený špenátový pretlak, 100 až 200 g polohrubej múky, 1 vajce, 2 lyžice masla, 150 g šampiňónov, 100 g šunky, 2 dl smotany na varenie, 1 až 2 tavené syry, alebo 150 g postrúhaného plesňového syra.

Rozmrazený špenátový pretlak zmiešame s polohrubou múkou a vajcom. Ja dávam polovicu polohrubej a polovicu hladkej múky a cesto aj trochu posolím. Vymiešame cesto, z ktorého pretlačíme do vriacej, osolenej, vody halušky.

Na masle speníme šampiňóny a krátko ich podusíme. Pridáme nadrobno pokrájanú šunku a smotanu na varenie. Keď robím deťom, šampiňóny nedávam, len ohrejem šunku (nemusí byť), roztopím syr a potom pridám smotanu. Omáčku zahustíme taveným syrom, alebo postrúhaným plesňovým syrom. Porciu halušiek prelejeme pripravenou omáčkou. Môžeš ešte posypať strúhaným syrom.

zuzana76
autor
14. jan 2010

letu, to vyzera dobre 😵

letuskah
14. jan 2010

len som chcela dodat ze to budem robit bez sampinonov

lenkamt
14. jan 2010

čaute 😀

tak som znárodnila ivke noťas na dnes 😀

Bai - však by som utekala k susedovi na pc 😀

môj muž má najradšej model lietadla alebo dobrý sex 😀 to mu na narodky stačí. alebo ešte večera v čínskej. my sme na darčeky fakt nenároční.

a ja túžim po stolnom hokeji - tom veľkom 😀

maji4
14. jan 2010

ahojte

Peti s darčekom ti ani ja neporadím ja mám tiež dilemu vždy pred nejaký sviatok ,že čo mu len darujem...a vždy skončím pri nejakej voňavke 😝

bai držím palce 😵 😵

let no to strihanie som dokatovala ale keďže to bolo ešte pred vianocami tak už to mala dorastené 😅 ale čo už narobím 😝
let keď ste odišli tak som sa ešte dalšú hodinu ...tak baby predstavte si dala som malej mlieko o 12-tej ,otvorila okno a išla som odprevadiť návštevu a Lilianka ma zavolala tak som tam išla a skoro som zinfarktovala holub medzi oknami ešte šťastie že mám také tie staré dvojité okná no si neviem predstaviť ako by som ho vyháňala z miestnosti von 😒 no fuj
Zážitok teda riadny ale fakt mi stačilo 😔

Let a keď prišiel muž domou Lilianka mu hovorí mali sme návštevu a že koho a ona že holuba 😅 😅 a potom neskôr povedala že aj Jakubka s tetou ale ten holub jej tak utkvel v pamäti nič iné ako sa zobudila nehovorila a ešte aj teraz ako zaspávala hovorila o holubovi 😅 😅 Let normálne sa mi páči to že sa dá už trošku viacej pokecať...že už netreba byť pri nich v izbičke 😵 😵
Jakubko sa krásne hrajkal a Lilianka len chodila mami sú rozhádzané hračky Jakubko rozhadzuje treba poupratovať...normálne bolo na Lilianke vidieť že jej to vadí 😵 😵

letuskah
14. jan 2010

caute
Maji Kubko o tom holubovi rozpraval celu cestu domov 🙂 a v tej slovenke som mu kupila dve tielka a rolacik modry, tak sa tesim, tielka velkost 116 😕 😕 😕 ale ked som videla 104 to by mal tak na tyzden...

baby moj otec dnes dosiel prespat lebo mali daku zurku z prace a v takej super rozjarenej nalade isiel uspavat Kubka, jednak on zaspi len sam a jednak ho uz tak rozobral ze budem rada ked do 23 zaspi. a ked tam idem tak ma len vyzenie... akoze no koment. kedze viem ako ho ma rad tak som ochotna spravit 1 nocny ustupok no ale nervy

a najlepsie je ze ja som cchela ist k nasim na par dni s Kubkom, tak do stredy a oni uz zosnovali plany o tom ako ja sa v utorok vratim domov sama a v sobotu prideme po Kubka s muzom, dalsi no koment...

letuskah
14. jan 2010

jaj Maji a Lilianka zaspala v pohode? nerozobral ju moc Kubko?

letuskah
14. jan 2010

som to tam bola rozpustit 😠 😠
majte sa

maji4
14. jan 2010

Let trvalo jej to síce dlhšie ako obvykle ale inač v pohode 😉 😉

A to som rada že si niečo kúpila v tej slovenke 😉 😉

let aspoň si oddýchneš ved si celé dnia noci s ním sama 😉 a keď sú ochotný tak prečo im brániť potom keď už pôjde do škôlky už si to nebudú môcť dovoliť len tak si ho vziať 😉 😉

zuzana76
autor
14. jan 2010

ahojte

https://www.youtube.com/watch?v=9BxNJRxGbgE

patkova naj pesnicka tychto dni, bum di jada bum di jada 😀 takto si spieva , je to z Discovery