Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
10. mar 2009

Mimi, teda neviem co napisat, najlepsie to vystihla Pet, ze preco sa takym skvelym ludom deju take veci ☹
Ale aj ked je to zle, mohlo to byt este horsie a sa mi paci, ze neklesas na nalade 😉

Ja som sa zlutovala predsa len nad dietatom a dala mu jest a teraz zaspava a som sa vam zabudla pochvalit, ze co vy tu citanie, pocitanie, farby...my uz jeme nepomixovane jedlo 😵 😀 😀 😀 😀 😀
Uuuuplne som z toho hotova a zalubene sa na neho pozeram vzdy, ked hryzie mrkvicku 😀
KONECNE!!!!!

bilushka
10. mar 2009

Moja zavislost na Super Petoch sa uz prejavuje, uz aj Peta je Pet 😀

slavenas
10. mar 2009

bilush 😀 😀 ty si číslo.

lejla77
10. mar 2009

mimi: tak to je divne, ze CT nic neukazalo. Aj ja som bola na CT a OK - ani ma nenapadlo, ze to nemusi byt OK.

peta:
Tak to si ma potesila - rano plakal - ale sa mi zdalo, ze uz o nieco menej a ucka ho hned brala, ze sa idu hrat s kockami - tak stichol. 😉

mimi.k
10. mar 2009

Ono sa to celé spustilo vtedy tým tŕpnutím, ako som vám sem písala...z ničoho nič, ale tak som to aspoň všetko obehala a viem, na čom som. Aj tak by som to asi musela urobiť, lebo tie "migrény" sú stále brutálnejšie, vo štvrtok mi naši volali záchranku. Paráda. Vystrašilo ma to brutálne, tak som rada, že mám nejaké lieky.

peta28
10. mar 2009

tak som nasla tenisky podobneho vzhladu a nieco lacnejsie

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5262536

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5262572

Baby u nas zdochol pes, bojim sa ci nas nerozpustia vsetkych.. este sa mozem vratit na MD

lejla77
10. mar 2009

peta:
len maly nechce spavat v jasliach, ze mu musia davat postielku do triedy, lebo ze by pobudil vsetky deti. 😝 A spi len tak, aby sa nepovedalo - 20 min. a prerusovane. 😖

peta28
10. mar 2009

baby a co ked sa nova sprava tyka ret? Kedy ma tie statnice???

bilushka
10. mar 2009

Mimi, zachranku? 😨
To mas az take bolesti?
Ja som v tomto strasna sracka, ja som este aj pri epidurale robila bordel v nemocnici, vcera som dostala menzes ze som tu skucala v kute a taketo si ani neviem predstavit zazivat 😔

mimi.k
10. mar 2009

Bilushka, neklesám na duchu, teším sa aj z čisto komerčných vecí - máme v dome už skoro hotový krb a všetky priečky 😀 a kúpila som si hrieeešne drahú sukňu!!! 🙂

slavenas
10. mar 2009

peti tie sú zlaté

bilushka
10. mar 2009

Peti ty si zlata s tym patranim 😀 😀 😀

Letu, este som chcela k tej vode: to vam niekto povedal, ci ako si sa to dozvedela?
Ja stale vyhlasujem, ze aku ma Blava super vodu, ze naco kupovat balenu malemu na caje a mlieko, ja uz strasne davno mu davam iba kohutikovu 😝

lejla77
10. mar 2009

peta:
ja neviem, co sa to vsade deje - od vsetkych naokolo pocujem, ze prepustaju. A my stale niekoho hladame.

mimi.k
10. mar 2009

Bilushka, to si ani nepredstavuj také stavy 🙄 a uznávam Ťa, že si dokázala, aby jedol nepomixovanú stravu 😉 mne sa to ešte na 100% nedarí, ale tiež sa teším zlepšeniam 🙂

lenkamt
10. mar 2009

Peti - no neviem v tom jg majú nové za 240,-- tú dáš 200 za nosené, určite tam chod kuk 😉

nám ani mr ani ct neukázalo aký to mala lenka nádor, jednoducho bol tak hnusne skrytý že videli len že tam niečo je, nakoniec ju museli kvôli tomu operovať 😢

Mimi už bude dobré, verím tomu, hlavne že sa už vie čo to je, liečba určite zaberie 🙂

bilushka
10. mar 2009

Mimi, jasne, konzumna spolocnost ta dostala 😀 😀 😀
Aku suknu?
Ideme zase do divadla? O niecom neviem? 😀

Baby, ani nepiste o tych miestach a prepustani, ja som sa vzdy desila hladat si po materskej fleka, no a teraz v tejto dobe to uz som uplne na psychiatriu z toho ☹

mimi.k
10. mar 2009

Mojej mame ani mamografia nič nepotvrdila a o mesiac na to jej povedali, že kde bola doteraz 🙄

Leni, dúfam, ja som inak frajerka, keď mi je dobre 😉 a hádam zaberú tie lieky. Ale aby ste vedeli, nemôžem pri nich otehotnieť...takže z ankiet typu, kto je tehotný, ma môžete zatiaľ vynechať 😉

lejla77
10. mar 2009

lenkamt:
to som nepostrehla, citam len sporadicky 😖 Chudatenko 😔 A ako si to zistila, ze nieco nie je OK?

lenkamt
10. mar 2009

Bilu - budeš mať druhé 😀 vieš ako tu stúpne sledovanosť 😀

lejla77
10. mar 2009

mimi:
tak to je brutal. 😖

katika1
10. mar 2009

mimi to je hrozné 😔

peta28
10. mar 2009

Leni ale to su nove , nie nosene 😉 ja by som nekupila nosene boty

mimi.k
10. mar 2009

Bilushka, takú úúúplne normálnu..je taká tmavá rifľová Pietro Filipi. Vo výklade ju mala figurína, tak už ju nemá 😀
Veď môžeme niekam vyraziť. Teraz som fit
😀

lenkamt
10. mar 2009

Lejla - kvôli mojím cystám na obličkách sme boli v 3m na kontrolnom sone a tam to našli 😔 ale našťastie sme tam boli 😔

Mimi - ty si frajerka vždy 😉

a na inú tému, ide mi naprd facebook a nemôžem ani zmlátiť nikoho, Bilu zachvíľu bude v 30levely /stále neviem aké i/y/ a ja zostanem na konci rebríčka 😀

maji4
10. mar 2009

Ahojte vidím ,že som žiadaná 😅 😅 baby viete že vám to nemôžem povedať (ale pre informáciu netýka sa to tehu a mimochodom ani sa to netýka nikoho koho ste vymenovali)Povie vám to tá dotyčná o ktorej sa bavím)
Len tolko....

mimi ☹ ☹ strašné....a ty si mala aké trrplnitie?čo ti trrrplo???drž sa!!!

jej Leni sa teším keď tvoja kráľovská riť vstúpi na územie BA dúfam ,že sa nejako stretneme 😉 😉 😉

Bai včera som zabudla ti napísať aby si sa čo najrýchlejšie uzdravila normálne som kôli tomu nemohla zaspať ale dúfam ,že dnes už zaspím 😉 😉

lenkamt
10. mar 2009

Peti - lebo tam má napísane že jej malá ich rada nosila 😅

lejla77
10. mar 2009

lenkamt:
hm, tak to ano. Vsetko zle je na nieco dobre.

peta28
10. mar 2009

Mimi aj ja vyzliekam rada figuriny, vacsnou do obchodou ani nechodim len ked sa mi nieco zapaci vo vyklade 😀 ale treba si urobi radost.
ja som prave kupila zajacovi zelene kraslo a zas mozem zbierat kredity

mimi.k
10. mar 2009

Ste super s tým facebookom. Mňa už x-krát volali spolužiaci z Gympla, aby som sa niekam dostavila, ale ja to tam neviem ani poriadne vyhľadať 😀

Peti, aj ja tak nejako. 😉

Ste tu spomínali novú kolekciu v HM. Majú pekné veci aj na chlapcov?

meganik
10. mar 2009

ahojte..fiha tu to zije.konecne mam co citat

letu tak ty nie si tehu..ty si bola moj favorit 😅

a maji ja uz vobec nechapem o kom to tu tak zahadne pises a ani coho sa to tyka a tak..no som nestastna 😝

mimi..ahoj mrzia ma tie vysledky 😔 ani neviem, co ti k tomu napisat, lebo sama neviem, co by som robila v takej situacii

a v nedelu ideme na nasu prvu obhliadku..tak som zvedava

leni a vazne sa chystas do ba 😕

a uz hodinu tu niekto vrta, ale natali nastastie spi