Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
11. mar 2009

ret, ja chcem ist na vystavu v sobotu, ty ides sama?

retaux
11. mar 2009

A ja som si dnes konečne kúpila rifle 😵
Ja keď napíšem, v ktorom ročníku by som teraz mala byť, tak sa aj kôň pokazí 😀 😀 😀 Ja som na ten po... škole už 8-my rok 😝

Mimi: my nemáme.

katika1
11. mar 2009

my chceme tiež na výstavu, ale asi v piatok
aaa ret teraz ti prečo nechceli dať termín - to na štátnice????

peta28
11. mar 2009

Mimi my mame susicku, ale susila som iba 2 x , prvy krat sme z dospelackych teplakov mali po ususeni teplaky na babiku.. niekde sa stala asi chyba 😀
No a druhy krat som susila len obliecky, uteraky, ale radsje si to vyvesim, lebo to pradlo uplne inak vonia a ono to aj tak musis dosusit, nie je to na 100 % suche

zuzana76
autor
11. mar 2009

mimi, aj ja som nad nou rozmyslala, neviem, niekto si ju chvali, iny nie 😒 , tazko povedat, ale nam sa velmi do kupelky ani nemesti, tak asi nekupime a este aj to dost zerie, take susenie trva aj niekolko hodin

katika1
11. mar 2009

my máme sušičku a považujem to za najlepší vynález na svete.. používam ju denne už 5 mesiacov a ešte ani RAZ!!!! som nežehlila.. čo je pre mna spása, kedže ja nenávidím žehlenie! Ďakujem ujo, ktorý si vymyslel sušičku 😀
a Peťi, my to máme úplne suché 😕 len poskladám a šup do skrine!

mimi.k
11. mar 2009

Jaj, tak dobre. Ja som si tiež povedala, že to žerie energiu a ja mám strašne rada, keď vonia prádlo, ktoré sa suší hlavne vonku...len teraz riešime návrh kúpeľne a stále rozmýšľam, či tam nechať nejaký priestor na ňu alebo nie...asi skôr vyberiem nejaký variabilný návrh, ak sa v bud. pre ňu rozhodneme, aby ju bolo kam dať.

mimi.k
11. mar 2009

Kati, akú máte?

mimi.k
11. mar 2009

Ja som ju používala, len keď sme boli v USA, tam to bolo v tých veľkých práčovniach. Inak vôbec. Ale tam sme nedosúšali, len ak sme to tam nechali krátko.

zuzana76
autor
11. mar 2009

mimi, nechajte si miesto a neskor mozete dokupit, my by sme ju museli nadstavit na pracku a kupelka je taka uplne mini, takze by som bola uplne stiesnena v kupelni, ale zase tiez ma laka to nezehlenie 😀

peta28
11. mar 2009

My mame Ardo, a mozno to fakt zalezi od typu, ale ja neznasam zehlenie, ale zas neznasam nevyzehlene pradlo, zehlim vsetko okrem ponoziek
a v lete mam pradlo zasadne vonku, to je uplne ine ako susit v byte a tusim ten program trva okolo hodinky

katika1
11. mar 2009

mimi máme ariston.. a naše prádlo práveže po tom vonia.. predtým mi nevonalo.. v lete v nej určite nebudem sušiť, ale teraz nám šetrí miesto.. a zas tak veľa to nesuší.. normálnu práčku oblečenia to usuší za hodinu aj 20min.

letuskah
11. mar 2009

caute
tak vcera som decku odsala sople, kvapla kvapky a dala brufem po leizacky, teda som ho privalila a ruky fixovala nohami a s takym kludom som sla spat ze az, normalne som mala stresy ze co budem robit ked bude mat v noci horucku ako mu dam sirup a podobne a teraz som as tesila, tak vam dievcata dakujem, neviete si predstavit ako mi to pomohlo, aj ked je to kravina. aj rano aj na obed sme fungovali prilahnutim dietata a super, vrieskal sice ako o zivot ale mohla som mu v pohode sopliky odsak aj nakvapkat kvapky. strasne sa tesim tomuto "vynalezu" 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mimi ja by som tiez chcela susicku, co viem tak je lepsie mat zvlast susicku aj pracku a nie dva v jednom.ale pouzivala by som to hlavne na uteraky, oblicky a podobne zalezitosti a jasne na hromady muzovych triciek. ostatne by som normalne susila. my sme jeden cas chodili prat do pracovne a tam sme susili v susicke a hrozne sme si pochvalovali. niektore veci bolo treba este prevesit ale vacsina bola sucha. aj to pekne vonalo. no mozno to je prave rozdiel medzi profesionalnou susickou a dmacou, neviem ale urcite si kupime ked nebudeme vediet co s peniazmi.

ad kriza, muz robi v automobilovom a v materskej firme prepustaju a neberu nove projekty, resp nie su nove projekty len dobiehaju takze este sa moze stat ze ja sa vratim do prace a on na rodicovsku. ale uz si nerobim z toho taku hlavu lebo u nas sa neprepusta, zatial to riesia znizovanim resp nezvysuju platy tak mame aku taku istotu...

a uz enviem

retaux
11. mar 2009

Katika: tretíkrát ma vyrazili zo štátnic, tak som čakala na mimoriadny termín od dekanky.

Zuzi: ja idem asi s maminou a beriem aj Lucku.

Ja tiež milujem prádlo, čo vonia, keď sa suší vonku. Ja dávam sušiť veci aj keď vonku mrzne, tak potom sú mi ešte voňavejšie. A tiež všetko okrem ponožiek žehlím 🙄

letuskah
11. mar 2009

ja som tiez kedysi susila vonku aj v zime ale ked boli take viac mokre ako studene zimy tak bolo take hnusne akoby zatuchnute tak som zlenivela a susim v nutri ale v lete vonku a ono vonia tym teplom a slnkom akoby 😵

katika1
11. mar 2009

😲 ret nestraš preboha!!!!! to prečo ak smiem vedieť? bojím.... a ja že malina, prídem poviem a mám titul 😀

letuskah
11. mar 2009

mimi tiez si myslim ze si nechajte miesto a potom bud kupite a ked aj nie tak to miesto vyuzijes inak alebo tam fuknes ratanove kreslo v ramci dekoracie welnes, ja by som taaaaaaaak chcela ratanove kreslo v kupelke ale neni kde 😔

mimi.k
11. mar 2009

Let., aj mne sa páči také wellness rat. kreslo aj na vystreté nohy... 😉
Ja teraz tu tiež nemám miesto absolútne na nič. A to, čo bude v dome je zatiaľ pre mňa stále len taká ilúzia alebo čo...ale úplne najviac túžim po veeeeľkých odkladacích priestoroch, lebo to čo máme teraz tu je fakt len dočasné. Sa bojím aj niečo kúpiť, že kam to zasa dáme 😒 😀

peta28
11. mar 2009

Dievcataaaa ideme do Madarska na ten wellness... tesiim sa a este mi dali 15 % dole.. akoze pre cestovku , tak uplne za babku to mame.. 79 eur / osoba 2 noci s polpenziou, masazou a procedurami

mimi.k
11. mar 2009

Peti, super 😉 poriadne si to užite. A kedy idete? Už tento víkend?

katika1
11. mar 2009

peti a kam a kedy? 🙂 by som aj ja rada nahovorila starého 😅

letuskah
11. mar 2009

peti super, to potesi 🙂 dobre si oddychnite 😉

mimi odkladaci priestor my relativne mame ale to kreslo, bez neho nemozem zit 😀

retaux
11. mar 2009

Katika 😅 Ja sama neviem. Nechcela som ťa vystrašiť 😒 Ja len mám proste také "šťastie" alebo som možno fakt taká blbá 😝

letuskah
11. mar 2009

ret tak nehovor, statnice su o stasti nie o blbosti, viem to z vlastnej skusenosti 😉

katika1
11. mar 2009

ret netrep 😝 ale baby od nás z triedy - ked som ja mala prerušené - ked mali štátnice nevedeli dokopy ani hovno a spravili všetky 😝

retaux
11. mar 2009

Tak to bolo u nás na filozofii - proste keď aj niekto nevedel, nejako mu pomáhali, snažili sa to z neho dostať a brali to tak, že veď ten človek sa tu snažil 6 rokov (na externom) a boli takí ľudskí, ale na slovine tam je to o inom 😝

peta28
11. mar 2009

ideme az v maji, druhy majovy predlzeny vikend, ked uz bude teplo
www.hotelpiroska.hu

letuskah
11. mar 2009

vyzera to tam pekne

mimi.k
11. mar 2009

Peti, vyzerá to veľmi fajn 😉 .

Ja sa veľmi teším na sobotu. Máme tradičné každoročné stretko zo ZŠ. Vždy je v tom istom podniku, potom ideme vždy na disko a taxíkmi domov. Vždy rovnaký program a vždy je perfektne 🙂 .

peta28
11. mar 2009

Mimi tak si to uzi 😉