Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mimi.k
2. mar 2010

Lenka, presne, hlavne zdravie...

Zuzka, moja mama už teraz chodí štvrtý rok...prestávky mala len dve, každá trvala len mesiac...teraz (v tomto cykle) už zobrala 18tu !!!!!
A áno, niekto má zápchu, niekto hnačku, na každého to účinkuje inak...a milión vecí k tomu, aj na koňa by to bolo veľa...

Ale čo, nejako sme sa s tým naučili žiť a verím, že bude dobre, inak by sme sa všetci scvokli...

zuzana76
autor
2. mar 2010

mimi, no to vas vsetkych obdivujem a najviac tvoju maminku, ze si tolko vytrpi ☹

lenkamt
2. mar 2010

Mimi - 😔 dúfam, že už bude dobre.

ja som dnes nejaká vyšťavená, idem spať zarovno s deťmi 😅

dobrú noc 🙂

mimi.k
2. mar 2010

Zuzka, ona je hrdinka, keby ju stretneš na ulici, tak ani nevieš....

Meg., ani ja kávu nepijem kvôli chuti, v podstate mi nechutí, ale buď ju pijem kvôli tlaku alebo atmoške 😉

zuzana76
autor
2. mar 2010

aj ja som hotova, vcera som isla spat o 21.00

aj dnes asi pojdem

mimi.k
2. mar 2010

Ja idem na Ordináciu 😉 .

zuzana76
autor
2. mar 2010

ozaj ordinacia, trochu si mrknem, tak papa dobru noc

mima07
2. mar 2010

caute
ste toho popisali ledva som vas precitala
ja som za sukromnu temu
bilu ty nam doprajes ze stan 😠
adamkovi rychle uzdravenie 😉 aj ostatnym chorusikom

letuskah
2. mar 2010

caute
tak som vas konecne docitala, ste sa rozsupli 🙂
som za sukromnu temu aj ja
Leni tak mamine vela trpezlivosti, hroza tento skvely system
Mimi tvoja mama je ozaj hrdinka, obdivujem ludi ktori dokazu takto bojovat 😕
Zuzi to s tymi vlozkami som aj ja spravila, aj pri kubkovi aj teraz som si nakupila zasobu ze ved nebudem furt chodit kupovat a teraz mi tam na ne bude nejaky rok a pol padat prach 😀 dam inzerat na MMB 😀 😀 😀
a my kasleme, asi som s nim nemala ist von, mm ide zajtra k mudr pre papier na kozne lebo ta ritka sa mu nezlepsuje a popyta sa aj na kasel, ja sa uz lekarov bojim ako svatenej vody a to vo stvrtok mam poradnu aj kardiologa, inak ku kardiologovi - moj akoze vysoky tlak je okolo 115-117 na 70 😝
a idem spat, zajtra som tu ako na koni 😀

letuskah
2. mar 2010

a este k laryngitide
tam ide o tom ze deti maju uzku dychaciu trubicu a aky kolvek infekt alebo zapal alebo aj silnejsia nadcha, mozu sposobit aj len maly opuch a dietatu tym brani dychat, aspon som tak pochopila, ze ta pricina opuchu je rozna ale ten opuch je vlastne nebezpecny. a do troch az piatich rokov by mali deti z toho vyrast, lebo sa aj trubica rastom rozsiri a uzto neposobi take problemy
studeny vzduch z mrazaku alebo z vonka, nesmu plakat, pistat ani moc rozpravat a olejove zabaly na hrudnik

bilushka
2. mar 2010

No ja som zase doteraz varila na zajtra, lebo ideme cvicit, aby sme mali co jest.

Z kozneho som sa vratila o osmej, lekar zase novy tam-zlatyyyy, ze to mam fakt hrozne, lebo ja mam aj ekzem, ktory sa mi striedavo zlepsuje a zhorsuje-teraz ho mam v tej horsej faze, tak som tam isla....ze on uz nevie co ma so mnou robit, lebo za 12 rokov, co sa mi to stale vracia a nevedia prist na to, ze z coho to mam uz na mne vystriedali vsetko, tak mi to bude aspon vypalovat tekutym dusikom...idem zase vo stvrtok, tak som spokojnejsia, ze nie som narciska posadnuta sama sebou a ze to aj iny clovek posudil, ze to mam skarede.

Leni, ked bude novy kon (kedy?) tak sa budu dat uzamykat temy, ze tam mozeme chodit na heslo, alebo nieco take?

Bola som aj v lekarni, tak ze na usadene hlieny najlepsi Solmucol (preco ste mi to nepripomenuli, ked to Lenka minule pisala 😉 🙂 ) tak zase info z kona ako najlepsie, tak som ho kupila, este som mu nedala, stale dufam, ze sa to este utrasie...

Mimus, ved nakoniec to bude mozno aj tak, ze my budeme mat tie kiahne a vy pojdete do nasej izby...kazdopadne nieco musime vymysliet, ako vas tam dostat 🙂

lenkamt
3. mar 2010

dobré ránko.

tak my príchodom "jari" vstávame zase 6.30 😅 no ale aspoň cez obed spia 2,5hodky 😅

Bilu - tak mne je už trápne písať furt o tom ako solmucol zázračne rozpúšťa hlieny, však to už máte mať ako hymnu, toto 😀

neviem kedy bude nový kôň, však keď sa hodíte na úvod tam to je že čo bude nové a tak, ja som to len narýchlo prebehla, zhliadla súkromné témy a potešila sa 😀

Bilu - kiahne si odložte, ak nepôjdete na stretko tak sa s tebou nehrám 😀

no a Ivka dnes ide s Lilinou na rtg - a budú ju /psa/ aj uspávať 😕 aby sme toho nemali málo, tak kríva na jednu nohu 😔

retaux
3. mar 2010

Ahojte!
Aj ja som za súkromnú tému 🙂 To ešte len potom bude sekta a divočina 😀

retaux
3. mar 2010

A ešte mám jednu otázku pre tie, čo chodievate do Viedne. Ide sa do Viedne po diaľnici? Potrebujeme rakúsku diaľničnú známku?

katika1
3. mar 2010

čaute 🙂
leni chuda Lili 😒
Solmucol som ani ja nevedela 😀 dnes idem ku kaderníčke na dorobenie melíru a potom pre veci na poštu a idem do školky odniesť tú prihlášku 🙂

Bilu, ani na tebe som si nevšimla škaredú pleť 😕 a chlastaj červené víno, možno ti to aj na to pomože 😀

lenkamt
3. mar 2010

Kati - potom sa pofoť 😀

mne červené víno zhoršuje pleť, ja môžem len gintonic 😀

a teraz som pekná 😀 dala mi kožná také obklady /jariš či ako sa tá robená vodička volá/ a celkom mi to pomáha + solárko pravdaže 😅

nika07
3. mar 2010

dobré ráno 😉

ja som za sukromnu tému 😵

my vstávame o 6,45

leni k tomu Solmucolu, to budeš musieť vždy na začiatku týždňa napísať, podobne ako sa bude v školách hrať hymna 😅

kati aj ja sa budem musieť objednať na melír, len sami nechce ☹

ret , samozrejmeked chceš ísť po diaľnici, musíš mať aj dialničnú znamku, ale da sa ísť aj mimo dialnice, ale si myslím , že po dialnici je to lepšie

dnes idem s juniorom na pasové, potrebuje nový pas, som zvedavá ako dlho tam budeme 😖

lenkamt
3. mar 2010

ježiš aj Verča potrebuje nový pas 😕 dík Nika, idem si zapísať do kalendára 😀

inak môj muž aký veget v júni - dva týždne zakynthos , dva týždne v tatrách akože rehabka z práce, bo sa chudáčik tvrdo nadre 😝 😀

nika07
3. mar 2010

no niekto si to vie zariadiť 😀

katika1
3. mar 2010

no to si teda vie 😲
lenka ja sa hanbím na fotenie 😀

bilushka
3. mar 2010

Este som sa narychlo musela prihlasit, dala som malemu prvy krat rano ten Solmucol a musim zdrbat Lenku, ze to nereklamovala viacej, ved to je aky vyborny liek, maly ze mnam pomarancovy dzusik, este dufam, ze bude aj zaberat tak zazracne ako chuti 😵

Ret-Vieden ako pise Nika, da sa tak aj tak, rozdiel je cca. pol hodiny viac ak nejdes po dialnici.

Leni, este aj pes je chory? 😨 Aj Lili skore uzdravenie, nech ju nozicka neboli.

My vstavame o osmej, ale nechcem to tu moc casto pisat, aj tak uz mam dost nepriatelov 😀 😀 😀

lenkamt
3. mar 2010

Bilu - však to tu s Peťou stále vypisujeme, aj s Letu sme to minule riešili - Ty nás nečítaš pozorne 😠 😀

mne je to vstávanie v celku jedno, lebo aj tak vstávam s Verčou 6.40 😅 a cez víkendy prenechávam ockovi a spím do 8-9 podľa toho či idem hýriť alebo nie. čo mi pripomína že v piatok idem 😀 dám si fialový topíček 😀

lenkamt
3. mar 2010

Bilu - ten solmucol už nedávaj po 17.00 lebo by ho mohlo v noci dráždiť na kašlanie 😉 toto si tiež určite nečítala 😀

bilushka
3. mar 2010

Ste ma vyprovokovali, Lenka poslala som ti MMS ake to mam-popis detailne, nech vsetci vedia, aka som chudera 😀

bilushka
3. mar 2010

Leni, urcite ta prekvapim, ale citala, preto som mu ani vcera vecer uz nedala...ale to iste plati aj o poobednom spani, nie? Ze ho to bude dusit, ked ho ulozim po obede...

lenkamt
3. mar 2010

no Bilu - tak fakž to máš dosť zlé, radu som ti poslala do sms.

ja to nedávam 3x denne, rozrobím a po troške pijú až do 17. pred spaním dávam pre istotu stoptussin, ak ich teda dusí na kašeľ 😉

bilushka
3. mar 2010

Leni, neviem kam ti mam pisat, zacala som SMS, ale tu je to rychlejsie: toto je ta perioralna dermatitida, ta chronta, ktoru nikto nevie co sposobuje, ja uz som s tym aj v nemocnici lezala a na nic neprisli ☹
Kym mi to vypaluje, tak si na to nemam davat ziadne kremiky, aby sa to este viacej nedrazdilo, no ale uz mi veris ze mi to na nalade moc nepridava takto chodit po svete 😔

bilushka
3. mar 2010

A uz fakt padam, ani po zaslati obrazku sa tu nestrhlo lutovanie ako som si predstavovala 😀 😀 😀 😀

Leni, este teda k tomu Solmucolu: ty im davas len 1 sacok denne?
Ten uz moj vypil ako chutovecku k ranajkam 🤐
Ja fakt nejakeho narkomana z neho vychovam 🤐

lenkamt
3. mar 2010

však ale na noc si skús dať ten pytiol, to ti tak fajne vysuší 😉 potom nech ti to vypaľuje koľko chce.
no ale vždy keď sme sa stretli si nič nemala 😕 to sa ti ako často vyhodí?

inak včera som zabudla za potvrdenie u dr. som platila 1,80 takže 3,60 dokopy. mohla mi dať zľavu 😀

a do škôlky máme kúpiť aj vankúš aj obliečky na periny 😕 a mesačne sa platí nejakých 43eur takže moc dlho sa doma "váľať" nemôžem 😅

lenkamt
3. mar 2010

Bilu - no veď ťa ľutujem, veď to sa asi ani nedá zakryť brizolitom 😅 😝
my nemávame moc sople takže len jeden sáčok denne vycuckajú 😉

a aj ja už padám, lebo bordel ako v tanku 😝