Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
11. jún 2009

ret, no ale nas este cakaju nejake akcie, jubilea 2 -oslavy 60-tky , svadba, krst

lejla77
11. jún 2009

kocky, to sa v dnesnej dobe este dodrziava, ze nedela?????? 😕 😕 😕 Ja som si myslela, ze len pred 50-imi rokmi a aj to na dedine. Alebo to veriaci takto?
Mne je jedno, aky je den. 🤐

peta28
11. jún 2009

Bilu Timka sa tiez neviem sama zahrat, ked sme spolu tak kresli, hra sa a akonahle vstanem tak mi hovori: Maminka nechod tam vedla .. zlata.. tak ju hned vezmem so sebou

lejla77
11. jún 2009

a mne maly stale vykrikuje "pod sem" 😀

peta:
vcera jasnacka, ze bol maly vonku v kratkych nohaviciach a kratkom tricku - krize vonku. 😠 Ale vcera sme hodili rekord - spal 3 hodiny. Cele jasle boli z toho na vetvy. 😎

peta28
11. jún 2009

hej pod sem un nas ficalo tiez pred par mesiacmi. Teraz u nas ide: Ticho tu bude, Nebudes sa bit? Pojdes do kuta, Nebudeme sa kusat.... niekedy mi je smutno z takychto viet, ked si uvedomim ze zrejme ich deticky casto pocuvaju

retaux
11. jún 2009

Fuj, pol kopy som ožehlila a idem si oddýchnuť 😝

Lejla: možno je to naozaj tým, že to dodržiavajú veriaci. Keď idú v nedeľu do kostola, tak sa pekne oblečú. Aj my sme chodili ako deti každú nedeľu a preto to vo mne zostalo dodnes. Aj MM som preonačila. Jemu bolo jedno, čo dá na seba, ale teraz aspoň košeľu športovú vždy naňho natiahnem, nech aspoň tričko nemá 😅

lejla77
11. jún 2009

peta:
fiha, asi tam maju pekny bordel 😠 Dost blbe. 😖 Tak to je fakt neprijemne. Normalne mam strach, ked tam preradia aj Stanka. Chudatenko moje. 😢 Ale ten sport - kusanie som si vsimla minule na dvore. Nejaka ucka tam hovorila mamine jednej, ze sa kusali deti. 😔

lejla77
11. jún 2009

ret:
ja take nepoznam. 😔

retaux
11. jún 2009

Lucka si včera celý večer opakovala: "choďte do riti" 😅 🙄 😖 Ani neviem, odkiaľ to má. Keby chodí do jasiel alebo škôlky, že tam by to počula, tak pochopím. Ale takéto my pred ňou nikdy nehovoríme. To možno keby povie "do riti", ale nie "choďte do riti" 😖

lejla77
11. jún 2009

peta:
super, ze Timka ide do druhych jasli. Som zvedava, ake to bude tam. Ale si myslim, ze takymto veciam sa asi neda nikde vyhnut. Vsade je nieco. Aspon budu deti otrlejsie. 😔

retaux
11. jún 2009

Ešte čakám, kedy to povie nám 😀 a nie len tak.

lejla77
11. jún 2009

ret:
mozno zacula v TV alebo niekde vonku. My tiez vsetko opakujeme a je jedno, co to je. Hned vsetko zopakuje. 🤐

lejla77
11. jún 2009

No, na dnes koncim, ficim pre maleho. 😎 Pekny vecer.

retaux
11. jún 2009

Asi to počula naozaj niekde vonku. Len mi je divné, že ona zvykne opakovať hneď ako niečo počuje. A včera večer začala toto.

lejla77
11. jún 2009

ret:
asi ma dobru pamät. 😀

slavenas
11. jún 2009

sme sa von vychystali s malou a tak sa rozpršalooooo, no dúfam že to rýchlo prejde.

bilushka
11. jún 2009

Uz ani neviem na co som chcela reagovat, lebo Timkine ticho tu bude a Luckine chodte do riti ma totalne odrovnalo
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Som si odskocila z dvora vypnut pocitac a uz je tu gazda, ze s tebou idem 🙄

peta28
11. jún 2009

jaj a este u nas namiesto fuj sa hoviri chuj. Ked to povedala prvy krat tak som nechapala a nadava na stareho ze si zas hubu nezatvoril a ono je to len nevinne fuj.. ale nic prijemne ked to krici aj na ulici napriklad ked najde psia hovienko tak chuj kako

slavenas
11. jún 2009

peti 😀 😀 😀
tak priložím aj ja malá hovorí na žabu že kva, kva ale ono to vyznie ako kua kua tak tiež zábava

mishelin
11. jún 2009

lenka to sme mali stretko baby z MK z Brezna a blizkeho okolia 😉
idem pridat fotky 😉

zuzana76
autor
11. jún 2009

nas patko zase povie, ked sa ho spytame

Co sa stalo?
- Kuriatko sa pokakalo.

prvy krat nam to povedal v kauflande, jedol rozok a asi si zahryzol do jazyka, lebo sa zrazu strasne rozplakal a ja sa ho pytam - Patko, co sa stalo? a on mi na to cez slzy - Kuriatko sa pokakalo.

zuzana76
autor
11. jún 2009

mish, pekne fotky, skoda,ze ta vidno len trosku, som skumala brusko, ale takmer vzdy si zle natocena, alebo sa zakryvas dietatom 😀

ozaj a co recepty, dorazili?

mishelin
11. jún 2009

zuz ano prisli,dakujem 🙂

a brusko mi este neni moc vidno,oni tie baby si to daktore ani nevsimli..teda nevsimli si to tie,z ktorymi sa nepoznam tak dobre a nechodia casto na kona..

maji4
11. jún 2009

Ahojte dieťa mi už spí 😵 konečne dnes som z nej hotová mne dnes chytila senná nádcha a ešte k tomu aj Lili zlá k tomu čakám krámi a bolí ma brucho...no hrozná kombinácia 😖 😖

Pripájam sa k vám matkám ani vyštať ani naša Lili sa nevie zahrať sama teda dúúúfem ,že sa to raz naučí lebo keď to pôjde takto ďalej tak ja fakt asi zamgoriem a už do žiadnej roboty ma nevezmú 😖 😖
Biluš a keď sme u našich a je s nou vonku abbka alebo dedko a ja sa schovám dovnútra tak rééév mamika de siiiiiiiiii no hrúza stačí keď ma má nadohlad ale to len v poslednej dobe doteraz v pohode bola vonku s nimi aj sama 😔

Ret plavky sú krááásne 😵 😵 aj ja si musím také niečo polo-celé pozrieť 😉 😉

mish fotky sú super a dobre na nich vyzeráš 😉 😉 a Paťko je už riadny velkáč 😵 😵 počuj on má vlásky tak trošku do ryšava???mne sa to strašne páči ryšavé vlásky 😵 😵 😵 😵

maji4
11. jún 2009

Zuzi vaše pokakané kuriatko je super 😅 😅

A o tých stratených a nájdených detoch 😔 😔 😔 dúfam ,že nám sa to nestane 😔 😔

letuskah
11. jún 2009

no my sme vo faze odchodu do rise snov, tak uvidime ...
dnes bol zlaty, len sme boli poobede doma lebo prsalo a sme kukali My little ponny a to bola osudna chyba, spievali tam uspavanku a poniky isli spat a ako zaspali a obraz strihol na nieco ine tak Kubko do uplne zalostneho placu, som ho nevedela ukludnit a len cez slzy opakoval koniky koniky a potom vecer si na to spomenul a ze apanka koniky, no kym som prisla na to ze uspavanku konikom spievali tak zase do placu. chudatko ho to normalne vzalo. a sme mali gatkove popoludnie ale ako sa rozplakal ten druhy raz tak sa nekontroloval a popisal si teplaky aj gatky tak uplne zhrozeny ostal ze to pali. tak aspon hadam bude vediet ze to pali tak to ma ist do nocnika.
no ale uplne mi ho bolo luto, aj teraz pred spanim tie poniky opakoval hadam ho to nebude budit zo sna...

letuskah
11. jún 2009

mish ja som tiez tvoje brusko obzerala 😀

katika1
11. jún 2009

čaute kočky 🙂 a to čo že nedela? Asi žijem na marse alebo čo, ale čo sa robí v nedelu, že sa má pekne obliecť? 😕 jaaj a pridám aj ja do kútika slov našich ratolestí.. nám minule malý na celú reštiku zvrieskol pičuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 rozumej pizzu 😀 😀 😀 no ale sa všetci otočili 😀

meganik
11. jún 2009

dobry vecer..to strasim pri pc sama 😨

baby dik za gratulacie 😵 ja neviem, ci som nejaka lemra, ale este stale sa neviem dostat do normalneho rezimu, normalne som sa za tie dva tyzdne stala zavislackou na kave a redbule-bez kavy sa rano ani nepohnem 😠 a to som pred tym kavu vobec nepila

ret..neboj aj ty to uz budes mat coskoro za sebou-a uspesne samozrejme, budem na teba silno-silno mysliet 😉 a teraz dost od veci, ale pekne plavky si si kupila 😉

mish...tehotenstvo ti velmi pristane, i ked brusko fakt nieje moc vidiet...ale vyzeras velmi spokojne - take slniecko 🙂

a ked uz ste sa bavili o tych detoch lepidlach...tak moje dieta je to iste...ani na wc sa nedostanem bez toho, aby som sa nemusela hlasit, ze tu soooom 😠 som zvedava kedy ju to prejde

inak dnes som Natali kupila take sandalky adidasky akoze iba k vode este o 3 eurace lacnejsie ako som ich videla v avione...ak by ste niektora chceli, tak na obchodnej v A3 maju super ceny, zlavy, dobry vyber a tak pod.

no a dnes nam Natalka ukazala aka vie byt zla, nepodarilo sa jej cez den zaspat, takze bola mrzuta...no nieco neskutocne, teraz uz nastastie pekne odfukuje