Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
24. sep 2009

Ach, títo chlapi 😖 😠 🤐 🙄

retaux
24. sep 2009

Tak to je plán. Ty budeš robiť 10-ročnice 😀 A ty dovolíš Verči sa tak skoro vydať? 😨 😀

lenkamt
24. sep 2009

ako skoro??? Mish bude mať 30 za 7rokov či za 8? + kým dievčatko bude mať 5 to máš 12, plus verčiných 9 je akurát 😀

Mish - no hlavná vec že deti nie sú záväzok 😕 😨 🤐

mishelin
24. sep 2009

baby 😀 😀 😀 dobre to planujete 😀 😀 ano 30 mam o 8 rokov...

no ved som mu vravela vsak mas uz dve deti ochvilu a to ta neviaze 😕 a on ze ved ba ale ze nech sledujem statistiku ze manzelsvta sa hned rozvadzaju po novom z dovodu ze muz dostane starch 😅 ze sa iti uvazneny,no proste kraviny trepal 😀 ach boze,ale vsak ja ho raz aj tak dostanem tam kde chcem 😀 😀

lenkamt
24. sep 2009

😀 😀 😀 presne, ty ho raz dostaneš 😀 😀 😀

retaux
24. sep 2009

Tak potom dodržujte plán 😀 Len čo naň povie Verča 😀

mishelin
24. sep 2009

😀 tak sa drzme planu teda 😀 a este mi povedal ze ak sa mi podari vyhrat v lote hned do tyzdna si ma vezme a ze mam ptom pozvat vseetky konikarky 😀 ako prvu povedal lenku 😀 ktovie preco 😀

lenkamt
24. sep 2009

nediskutujem 😀

mishelin
24. sep 2009

ret ozaj su tam lacne veci pre mimi akurat kukam 😵

mishelin
24. sep 2009

leni 😀

retaux
24. sep 2009

Tak jej ešte zožeň ženícha. Či už ho nebodaj aj máš zapísaného v pláne 😀

retaux
24. sep 2009

A u nás je práve tento a budúci týždeň v MC burza detských vecí na jeseň a zimu, ale zatiaľ som tam nič vhodné pre Lucku nenašla. Akurát nejaká pani tam doniesla topánky č. 23 (možno nám budú na jar alebo budúcu jeseň), že ich chce darovať a nechala ich tam a odišla. Sú úplne nové aj s visačkami, celkom pekné, tak som ich zobrala. 🙂

lenkamt
24. sep 2009

Mish - 😀 aj mne je on veľmi sympatický 😀

Ret - nemám 😕 toto fakt neviem ako sa stalo, ale pre Verču ženícha nemám 😅 😀

retaux
24. sep 2009

To je chyba, ktorú treba rýchlo napraviť. Meno treba zapísať do plánu, aby sa potom Verča nevykrúcala. 😀

retaux
24. sep 2009

Ja som práve našla Lucku v postieľke obklopenú hádam všetkou mojou bižutériou - náramky, náušnice, korále,... Už zaspáva 45 min. a stále nič. To preto, lebo sme jej dali dole paličky z postieľky. A ona sa išla prehrabať v mojich veciach 😠

lenkamt
24. sep 2009

ja by som brala aj Adamka od Mimy, v bojniciach si rozumeli, tak asi on, len neviem čo ich strana nato 😀
a myslím že toho by brala aj ona 😅

retaux
24. sep 2009

Tak ešte musíš urobiť prieskum 😉

lenkamt
24. sep 2009

Mima - keď tu budeš, ako ste natom s názorom na moju rodinu???? 😀

inak my sme už hore, takže sa porúčam 😉 papa

retaux
24. sep 2009

Idem ja povešať prádlo a potom si oddýchnuť chvíľku. Majte sa.

mishelin
24. sep 2009

baby je tu taka co ma od prveho baba strie,lebo ja mam od patka a teraz mi ich nenormalne velmi vidno ako sa mi zvacsilo brucho 😕 ja si dnes odfotim brucho ale hole nie lebo to je hanba tolko strii mat len oblecene 😔

meganik
24. sep 2009

ahojte tak my uz spinkame, akurat som dotlacila kusok torty 😉

dneska sme boli na peso v bille, taky mensi kusok od nas...ale skusame chodit von trochu viac bez kocika, lebo Natalka je strasna pohodacka pohodlna, tak sme horkotazko isli peso aj naspat

bilu, mimi som vas dneska videla odzadu 😀 skoro sme sa stretli pri bille, zial nemohla resp. som na vas nestihla ani len zakricat, lebo mala mi vbehla nekontrolovatelne do billy a zacala sa tam pchat do jedneho obsadeneho auticka, takze tak 😒

peti vobec ti nezavidim taku blbu situacii, ze mas muza vtahu az do neskoreho vecera...ja viem, ze sa daju veci zvladnut aj bez muza, ale ja osobne som na muzovu pomoc zvyknuta, pohra sa s malou ked varim, zehlim, upratujem, okupe ju a tak pod...aspon si veci porobim vklude a nemusim striehnut za Natalkou..ach jaj, tak nech vam to rychlo ubehne...a od noveho roka uz budete v starych kolajach, ci ako 😕

a Peti byvanie idete prerabat tam, kde ste teraz...som myslela, ze chcete riesit nieco nove 😕

peta28
24. sep 2009

fuj obedovala som langos so smotanou...je mi zleeeeeeeeeeeeeeeee

meganik
24. sep 2009

miska mne sa spravili asi tri strie ku koncu tehotenstva, ale po porode mi zmizli, takze som nastastie bez...ja som si od zaciatku tehu mastila brucho, stehna a zadok kremom proti striam, tak to asi pomohlo

mishelin
24. sep 2009

meg vsak aj ja som sa mastila poctivo aj sa mastima uz asi tyzden pred porodom a brucho zhuplo dolu praaaask tolko strii,a teraz ich hrozne napina teda tak natahuje 😝 ked som nebola tehu bolo ich vidno ale nie az tak kao teraz ked som bruchata

mishelin
24. sep 2009

mnaaam langos

meganik
24. sep 2009

mish tak snad sa po porode zase stratia alebo teda stanu co najmenej viditelnymi 😉

a muz ako-chysta sa k porodu?

lejla77
24. sep 2009

meg:
bud rada, ze ti Natalka sedi v kociku. My v kociku nesedime uz od 1 roka, resp. odkedy zacal chodit. Uz tam potom nechcel sediet. A vies co je to, behat stale za dietatom, ktore jasne ze ide vzdy opacnym smerom ako ty? Vlastne uteka, nie ide. 😖

meganik
24. sep 2009

ja som dneska dostala v bille volnu vstupenku pre dieta (teda dali mi 3 neviem preco) do cirkusu co je tu u nas, ale asi skor nepojdeme-neviem, ci by to Natalku zaujalo 🙄

lejla77
24. sep 2009

peta:
teda fat, skus to nejako vydrzat, ale viem si to predstavit. Ked bol muz na rybach tak ja som sama pakarila. Takze presne viem, o com hovoris. Ak ked moc ty chlapi nepomozu, ale aspon nieco a clovek vie, ze nie je sam na dieta. Je to predsa ine. Lebo ked ma nas maly take "dobre nalady" tak som na nervy. Vtedy len vrieska, pisti za vsetko... No ved urcite to poznas. A clovek potom nestiha nic. 😔

meganik
24. sep 2009

lejla Natalka neuteka, ked ideme spolu, tak ma drzi pekne za ruku
len ja by som chcela, aby si to vonku trochu uzila, pochodila po vlastnych, pobezkala a tak...a nie sa len pr. odviet na ihrisko a potom doviest domov..i ked to ze mi pekne sedi v kociku ma tiez svoje plus 😉