Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
14. okt 2009

ret ze vraj to tak byva ze pri druhom tehu rastie brusko skor.. ale ja som len teoretik. to som sa docitala este vtedy ked sme vsetky v 20 tt riesili ze preco nie su nase brucha vidiet..

Ret ja idem malu uspat.. vygulam sa od nej z izby o 22.00 co si zdriemnem s nou, potom si dopozeram ordinaciu co si nahravam.... upratujem kuchynu po veceri, potom robim muzovi desiatu, idem sa osprchovat a uz je polnoc az pol jednej.. a ked muz este surfoval po nete tka som este nakukla ci Bilu neporazilo.

Sama sa cudujem ako fungujem so 4 hodinovym spankom, ale neda sa.. mala chodi strasne neskoro spat a nevie mi zaspat skor ako o 21.00 - 21.30, dufam ze nam psun casu pomoze ked uz bude skor tma

retaux
14. okt 2009

Ja tiež nejdem skôr spať ako o jedenástej, aj o dvanástej niekedy. Ale zase Lucka už vtedy dávano spí - ona zvykne tak o deviatej zaspať. A spí do siedmej, takže mne to až tak nevadí, že idem neskoro. Akurát teraz mi to trošku vadí, lebo mám spavú nemoc 😀 spala by som stále, stále, stále.

retaux
14. okt 2009

Indické príslovie:
Nikdy never svetlu v očiach muža, to len slnko presvitá cez jeho dutú hlavu !!! 😀 😀 😀

lenkamt
14. okt 2009

ahojte 🙂

auto pod snehom, fuj 😝 zajtra tá bb vyzerá biedne 😔

Bailey je v prahe 😵 😵 😵

Peťa - to ako funguješ??? ty kokos ja by som umrela , ja musím spať aspoň 8hodín 😅

a šnúrky tiež nemám rada, do škôlky určite suchý zips, ibaže teraz som fakt nemala na výber 😅

Ret - ja som si tiež pri druhom tehu myslela že mi rastie tak rýchlo preto že je to druhé dieťa 😀 tak pozor 😀 aby ste tam neobjavili ešte jedno 😀 pri prvom som ešte v 24tt nemala skoro žiadne a pri dvojkách už v 12tt také isté 😀

mishelin
14. okt 2009

caute leni s autom napodobne 😝 😝 a maly je chory uz uplne 😝

mishelin
14. okt 2009

zajtra mu aj ja skusim v bb v europe pozriet nejake boty ak pojdeme ak nie kupim tu v obucvi jednej normalnej aj ked budu min.za 800sk 😒

susik77
14. okt 2009

tintinka: dakujem 🙂
ja som najprv myslela, ze so satkou to budem mat jednoduchsie, ale zistila som, ze skor s kocikom...
do mojej bundy sa mi nevojde a este mi zostalo asi 10 kg, takze uvazujem o tej kapse...
zatial ani doma nenosim, mala pekne lezi, nevyzaduje nosenie. veroniku som musela stale nosit...

retaux
14. okt 2009

Lenka: ty ma nestraš 😀 Ešte to by nám chýbalo 🤐

susik77
14. okt 2009

prave sa 1.krat usmiala 😵

retaux
14. okt 2009

Susik 😵

lejla77
14. okt 2009

Ahojte 🙂

lenka:
ty mas pochodene tie stranky na zimne pneu. Nevies mi dat tip? Surne potrebujem 185/60 R14.
Dakujem

peta28
14. okt 2009

Neviem Leni.. to ais tak ze clovek musi...

a reto poprosim dnesne stretkarky o ospravedlnenie mojich kruhov pod ocami.. dala som si sice rano make up, ale do 16.30 uz z neho nebude nic 😀
Prave sa mi podarilo na mmb predat zimnu kombinezu este 68 - cku.. super.. tesim sa . Musime kupit lepsie fotak, lebo to co pofotim vyzera tak divno ze by som to ani ja nekupila

peta28
14. okt 2009

ja uz mam pneu na ceste, do piatku su doma 😀
Objednane tu:

www.pneushop.sk

lejla77
14. okt 2009

leni:
dakujem, co hovoris na tieto?
http://www.pneumatikyadisky.sk/produkty-a-sluzb...

peta:
idem pozriet

lenkamt
14. okt 2009

kvalita niečo podobné ako matador, na také dámske jazdenie po meste stačia 😉 jeden rok mali veľmi dobré výsledky v testoch barumky, teraz neviem 😉

peta28
14. okt 2009

ja som objednala tieto:

http://www.pneueshop.sk/product.php?id=32122

a tu vidim ze som v tom linku hore vynechala jedno e..

katika1
14. okt 2009

čauky čauky 🙂 nechápem prečo ženy, ale normáne od rána som nervozna, mám stiahnutý žalúdok, ako pred niečím doležitým a dnes ma čaká akurát tak obyčajný den na materskej 😀

inak včera som si bola dať konečne dorobiť nechty - od svadby som mala ešte 😝 a sú krásne 😵

mala by som ísť ku gyndošovi, ale neviem čo s malým.. ked ho vezmem so sebou a doki ma bude vyšetrovať, Riško ho asi bude biť, nech nechytá maminku.. 😀 no ale mám zápal jak bič 😝
a prezdradím tajomstvo - rozmýšlam, že si dám vybrať mirenu, ale chlap o tom ešte nevie a ked mu to poviem bude skákať dva metre od radosti.. ale ešte sa nechcem snažiť o babo.. počkame pár cyklov a až potom 🙂 ak si to dovtedy nerozmyslím 😀

aaa neviem z čoho, ale na pravom hornom rebre - pod prsníkom mám už asi dva mesiace taký divný úkaz - vždy ked sa nadýchnem cítim tam tlak, ako keby ma niekto tlačil 😕 a neviem či s tým ísť, alebo nie k dokimu
a rozhodla som sa riešiť ten moj problém s vyprázdnovaním a objendala som sa k dokimu a prvý termín volný má 26.novembra 😝

bilushka
14. okt 2009

Ahojte,
tak sa pridavam k tym, co potrebuju 8 hodin spaknu, 4 hodiny Peti to je fakt na medailu u mna a to musis este aj rozmyslat v praci...

Porazit ma neporazilo, len som z toho nejaka smutna a sklamana, pisala som jednej babe na doucovaanie-co berie 8€ na hodinu, ze ma plne kapacity, ze uz ma nemoze zobrat, Akademia vzdelavanie ma kurzy uz od stvrtej tak to je nic, lebo mi nema maleho kto postrazit vtedy a ine jazykovky moc nemcinu neotvarali kvoli nizkemu zaujmu.

Mish, co je malemu, aj ATB uzivate?

Leni, citala som o Bailey na FB, ze isla do Prahy a co tam ma? Som zvedava, ci sa stretnu s Mmem.

bilushka
14. okt 2009

Kati, cozeeeeeeeeeee?
Tak to si ma s tym snazilkovanim riadne prekvapila, teba asi bavi koncit skolu s bruchom, to by ti tak zase vychadzalo, ze uz budes mat Mgr. promocie tehu, alebo mozno aj s miminkom 😵
So zapalom chod, ved aj sestricka postrazi na chvilu, moja mama tak bezne strazi ked pridu so zubami a ma z toho riadne nervy, lebo vsetky deti u nej revu 😕 😀

katika1
14. okt 2009

že 8 eur za doučko 😲 ja beriem 3 😅
bilu aj on gtam bude revať 😝
šak hovorím, že ešte nie, až na jar, možno v lete.. ešte nebud prekvapená 😀
podla plánu minulý rok - som už mala byť tehotná a nedala som sa na to nakoniec, takže možno ani na jar sa na to nedám 😀
no ale zas Riško bude mať tri a pol roka ked by sa narodilo, takže to je už v pohode si myslím 🙂 ale mne sa nechce priberáááť znovu
😔 no škola je druhoradá v tomto
😝
bilu a vy kedy vlastne?

lejla77
14. okt 2009

sakra, podmienky su tam - dodanie do 10 dní. Ja ich potrebujem tento tyzden. 😀 Este pozriem inde, videla som niekde do 24 hod. 😀

bilushka
14. okt 2009

Kati, neviem vobec, my vobec nemame taketo plany ako ze uz to malo byt minule leto, rozpravame sa o tom, ze este v buducnosti do klimakteria by sme jedno chceli stihnut, ale ci to bude o dva roky, alebo vobec neviem 😔
Ja napriklad uz teraz mam tiez pocit, ze maly je samostatna jednotka, ze druhe by sme uz viac menej zvladli, do tehotenstva sa mi moc nechce, lebo mat zase skoro 90 kg mi nepripada dostatocne cool 😝 ale nas najviac brzdi asi byvanie, ja si to tu neviem predstavit s dvomi krpcami, to by sme uz my boli asi nadobro v obyvacke vystahovani, im nechali spalnu a mne by strasne chybal nejaky moj kutik, asi by to bolo dost o nervoch, ze by som bola podrazdena, tak preto nejako netlacim na pilu.

bilushka
14. okt 2009

Kati, ved to 8 euro a este je aj vytazena na maximum 😨

meganik
14. okt 2009

caute..tak dnesna vychadzka doobeda, aby sme lepsie spali sa nekona...asi by nas nadobro odfuklo 😒

peti mala som bc statnice, este by som chcela zmaknut mgr 😉 uvidime ake to bude o rok, ked uz budem chodit do roboty 😝

jeeej vy tu chcete vsetky tehulkovat, to je krasne... 😵

bilu blbe s tym kurzom, sukromne doucovanie je neskutocne drahe, to sa oplati jedine po znamosti alebo teda musis zjednavat cenu prip. natiahnut hodinu ... ale ved aj v rybke je nejaka nemcina pre dospelych-ci to by si sa ucila len tie zaklady, co ty uz nepotrebujes

no a kym som napisala tychto par viet, tak mi moje dietatko slohlo rohlik, vyhodila z tade sunku a ranajkuje moje ranajky 😅

peta28
14. okt 2009

Lejla ja som objednala vcera a volala som ze ich maju na sklade a ze do piatku ich mam doma. Kolegyna si cez pneupex stranku (tam kde moje gumy nemali) a ze na druhy den ich ma .. takze 10 dni ber ako orientacne

Kati super, ja nemam problem s byvanim tiez sa dam na druhe dieta

katika1
14. okt 2009

meg a ty máš externé???
peťa vy máte kolko izbový byt?

meganik
14. okt 2009

kati ano mam externe, na semester je 8 tyzdnov skoly-piatky a soboty
preco ty si na dennom 😕

meganik
14. okt 2009

moc som nesledovala vase nakupovanie pneumatik, ale my sme objednavali odtialto a max. spokojnost

http://www.nejlevnejsipneu.cz/sk/info.php

lejla77
14. okt 2009

peta:
idem tam skusit zavolat, len je tam stale obsadene a ja som na piatok objednana do servisu 😕 To asi nestihnem. 😔