Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
13. nov 2009

jasne ze srandujem Leni 😉

mishelin
13. nov 2009

dnes ma meniny stanislav,nie?ak sa nemylim lejla ma stanka,ci mi uz pamat vynechava? 😕 😅 no alesa mi zda ze ma tak vsetko naj 🙂

peta28
13. nov 2009

Jasne... hlavne ze ma zaujima kedy pojdeme s kolegom Stanislavom otvorit sampus..
Stanko vsetko naj naj a hlavne sa coskoro uzdrav.

nika07
13. nov 2009

Ahojte,

Stankovi prajeme všetko naj,naj, naj k meninám, aby sa mu páčilo v škôlke a aby ho rodičia posluškali 😉 😉 😉

retaux
13. nov 2009

Ahojte!
Už ani nestihnem prečítať čo všetko ste včera popísali.

Lenka: Ďakujem. Lucka sa už na to strašne teší, že keď poobede vstane, bude pozerať Bambuľku ako sa kúpe. Ja ti moju pošlem až v pondelok. Nejako nič nestíham.

Stankovi tiež prajem všetko naj k meninám, hlavne aby bol zdravý 😉

A ja som včera išla na poradňu a čudovala som sa, že prečo ma sestrička nevolá dovnútra a potom som zistila, že tam mám ísť až v stredu. 😅 🙄 😝 😀 Tak som ju bola aspoň prosiť, nech mi orazítkuje potvrdenie pre MM do roboty, lebo chudák raz za 100 rokov sa rozhodne ma ísť zaniesť k lekárovi a byť s Luckou a ja si pomýlim dátum 😅

peta28
13. nov 2009

Ret 😀

letuskah
13. nov 2009

caute
ret 😀 to je ta tehotenska zabudlivost

baby dnes mi je uz lepsie a dokonca som po 4 dnoch zacula naznak mojho vlastneho hlasu 😀

mish mne na toto nocne vstavanie kubkove ked bol taky malinky vravela lekarka ze mu nemam dat jest skor ako o 1 hodinu najlepsie aby vydrzal dve hodiny od kojenia lebo ze ten malicky zaludok potrebuje minimalne dve hodiny aby stravil mlieko a ked mu das po tej hodine dalsie tak je zaludok mimo. cez den sa to dalo lebo cez den mi spaval aj tri hodiny ale v noci bol hore kazdy pol hodinu az hodinu ale je pravda ze som mu zacala davat az po dvoch hodinach nech reval ako chcel a sa to napravilo. tie dve hodiny v noci mi vydrzal. mne sa stihlo mlieko spravit a on to stihol stravit Potom okolo pol roka sa to cele poondilo ale to nebol hladny len sa potreboval pricucnut ...

drzim palce

a mmem neviete co je s nou?

mishelin
13. nov 2009

letu to si presne opisala situaciu v akej sme my 😒 dobre teda nedam vnoci jest skor nez o de hodiny a to mas pravdu mne sa po tych dvoch hodinach stihne mlieko urobit kdezto po hodine nie a menej urcite nie 😔

letuskah
13. nov 2009

mish tak snad vam to pomoze len par noci budete nevyspati hlavne ty a Patko...

mmem_
13. nov 2009

ahojte baby

ja som sa prave vratila z mega prechadzky,mam 2 vanu za sebou,vcera cervene vinko a furt nic.
asi budem musiet dnes fakt skusit to nejake tutu-mutu i ked 😝

idem vas docitat

bilushka
13. nov 2009

Ahojte,
Mmem, akurat sme ta spominali ked tu bola dnes Mimi, ze uz si urcite odrodena a ty takto si ma neposluchla a na same jednotky si nerodila, snad Timi nepride na svet dnes v piatok 13, aj ked pri tebe by som sa tomu moc nedivila 😉 😀

Letu, super, ze uz je ti lepsie.

Mish, ja byt tebou, tak napisem Annag, ona je laktacka poradkyna, na taketo otazky odpoveda vo svojej teme, co ma v babatkach, alebo jej skus napisat IP.

My dnes ideme nakupovat s Mimi, ked sa chlapi vratia z prace, hura hura, ideme len my dve, styria tyrani ostavaju doma 😀

A maly este nespi 😠

bilushka
13. nov 2009

Mimi, peciem strudlu s dzemom od tvojej mamulienky 😵
Ja ju totalne neskonale nekriticky zboznujem 😵
Mamu, nie strudlu!

mimi.k
13. nov 2009

Ahojte,

Bilushka, 😀 😀 teším sa aj ja veľmi, že pôjdem bez chlapov a s Tebou...a mm navrhol, že Tvoji dvaja chlapi nech prídu k nim sa zahrať, ak sa im bude chcieť 😉
Maminke odkážem 😵
Ty si iná žena, že štrúdla, ja som zasa nejaká mimo, či čo. 😅

Mmem...podľa mňa dnes pôjdeš do pôrodnice 😉 držím prsty strašne...

Mish., ja Ti tiež neviem poradiť...teda...ja by som potrebovala tiež pomoc...môj stále pýta v noci 1x jesť. A často aj keď sa pekne navečeria...včera zjedol napr. dve celé palacinky, síce bez plnky, ale veď to je dosť a pekne zapil a o štvrtej ráno sa vypýtal najskôr pozerať Krtka 4, to som mu povedala, že spí, potom chcel cikať, som myslela, že blafuje, ale tak dala som ho, vycikal dosť veľa, a potom nasledovalo mlieko. No a po takejto tortúre ja nemôžem hneď zaspať, takže som totálne unavená niekedy. Čo mám s ním robiť?
Také že nechať vyplakať nezvládam, už som aj skúšala, ale to je na niekoľkohodinový hysák...vodu a ani čaj nechce...
Inak stále pijeme Nutrilon a ešte aj budeme, chcela som do 3 rokov, ale pokiaľ bude stále takto jesť aj v noci, tak dovtedy, kým neprestane. A u nás teda UM nezasýtilo poriadne od začiatku a pretrváva to do dnes, takže ja s tým vôbec nesúhlasím, že po UM deti krásne spinkajú. Možno spinkajú lepšie ako po materskom mlieku, ktorého nie je dosť alebo neviem...ale ja som k nemu vstávala často aj pri Um v noci....
Ale nemôžem zabudnúť na fakt, že som si ho možno takto naučila preto, že je slabý jedák, tak som bola rada, keď jedol a je aspoň v noci...teraz je celkom dobre, aj keď chce dokola to isté, ale mlieko zostalo. 😅

mimi.k
13. nov 2009

Mish., ešte mi napadlo, že ak mu to naozaj nestihne stráviť za tú hodinku, či nemá tie chlapčenské koliky a neplače len preto...ja nevieeeem už.

Letu., super, že Ti lepší... 😉

Ret., zlatá 😀

mimi.k
13. nov 2009

Zuzka, ja vôbec neviem, ako to DM...len mi prišla kartička, ale ako ju používať neviem. Ja som to pochopila len tak, že v predajni si môžem na tom ich termináli pozrieť, aké zľavy môžem na základe tej mojej kartičky a nazbieraných bodov využiť.

Tintinka, blahoželám k prírastku 😵

bilushka
13. nov 2009

Ja tiez neviem pouzivat karticku v DM, ale ani neviem ako si mam uplatnovat zlavy v Bille a Tescu na zaklade tych ich kariet, vsade len zbieram body a nic z toho nemam 😠

Mimi, kedy ti pride chlap?
Lebo moj mi povedal, ze z prace sa bude ponahlat, ale este MUSI vybavit jednu kesku s hlavolamom, tak snad nebudem kvoli nemu meskat 😒

bilushka
13. nov 2009

Ja si tiez myslim, ze deti lepsie nespia po UM a ani ze sa po UM viac pribera ako u kojenych deti, ziarivy priklad je moj syn, ktory mal ako plne kojeny bez mililitra vody, caju alebo UM v pol roku 10 kil 😀 😀 😀 😀 😀 😀

slavenas
13. nov 2009

ahojte

v prvom rade všetko najlepšie Stankovi

letu super že ti je už lepšie

ret zlatá

mimi , bilu pekné popoludnie 😉 a užite si - závidím v dobrom 😉 , ja tu už nemám nikoho na takéto "žurky" a chyba mi to ☹

mmem prajem nech už to máš za sebou a drobcov oboch pri sebe 😉

leni aké boli tie placky ?

peta28
13. nov 2009

mne hlavne v DM zaujima ci tu zlavu an fotodarcek mozem vyuzit aj na kalendar, lebo niekde su kalendare zahrnute v darcekoch, niekde extra

Dnes som to DM pozerala a zbieras body a potom si mozes za to kupit taku kuponovu knizku podla toho kolko mas bodov, 50 ,100, 150.. za kazde euro za ktore nakupis mas 1 bod a jasne ze cim viacbodovu knizku si kupis tym vacsie zlavy mas

Napriklad v tej 150 bodovej by mal byt kupon na 50 % zlavu na ten fotodarcek.. ale nejako sa mi to nezda ze kalendar stoji 100 eur a ja chcem napr. 3 ks za 30 eur ze by som zaplatila len 15 eur?

peta28
13. nov 2009

Bilu mimi aka je ta strudla? to je nejaky speci recept?

mishelin
13. nov 2009

dik baby za rady 😉 inak dnes jedol o pol 12,o pol1 zaspal a spal do pol 3 tak nechapem kyho boha mu je vnoci ked cez den mi po mojom takto vydrzi spat,no a mne sa pekne o 14.00 spustilo mlieko kedze presli dve hodiny od jeho posledneho jedenia,tak ky certz je vtej noci?zeby alergia na postielku alebo co 😅

peta28
13. nov 2009

Mimi podla mna to nocne jedenie je zlozvyk.. ja mam malu navyknutu na cajik, ona pravidelne v noci vypije 300 ml sladkeho caju a je schopna si ho pytat aj pol hodinu pokial jej ho neprinesiem
Niekde som citala ze treba dat vodu a ze ked vypije tak boal smadna a ked odmietne tak vymysla a to uz ja mam otestovane ze vymysla

bilushka
13. nov 2009

Hanbim sa, zabudla som: Lejla, vsetko najlepsie velkemu aj malemu Stankovi k meninam 🙂

Peti a to je stale nejaky iny tovar v zlave na tej karticke, alebo naco mi bude uplatnenie si 150 bodovej karty, ked fotodarcek nechcem....Mne sa viac pacili tie stare karticky, to som vzdy vedela, ze dostanem 10% dole na vsetko, co je v kosiku.

Slavka, ved my s Mimi uz iba taketo zurky, ze robit nakupy pre rodinu a zhanat darceky alebo kecat pri detoch, kultura a duchovno pominuli.

mishelin
13. nov 2009

bilu ked ide matejko spat takto ze o pol15 tak kedy ti ide vecer?

mmem drzim palce nech to mas cim skor za sebou uspesne 😉 mimi moj tiez jeden x este vncoi jedava kolo tej 4-5 a pyta sa zavse aj curat

mimi.k
13. nov 2009

Peti, možno máš pravdu, že je to zlozvyk...len mne napadlo aj to, že možno by si to mlieko už nevypýtal, lebo sme mali obdobie aj bez mlieka, ale keď sa zobudí na cikanie, tak už si ho hneď vypýta...a cikať ho dať musím 😖

Bilu., že duchovno pominulo 😀 nááááhodou...Slávka, veď si urob niekedy výlet do BA a pôjdeš s nami 😵

slavenas
13. nov 2009

bilu ved aj to je super 😀 😀

mimi a Adamko pije mliečo pred tým ako ide spať ?

bilushka
13. nov 2009

Peti, ale prosim ta, obycajna strudla z listkoveho cesta, len ja som ju teraz potrela lekvarom, co mi dala Majkina mama, ked sme boli u nich, tak je specialna 😀

Ja si tiez myslim, ze je to zlozvyk, lenze ako ich od toho oducit neviem, teda ak nechces Maji pocuvat neutichajuci rev svojho dietata a Adamko je v tomto fakt vytrvaly....on by fakt hucal az do svitania...
Moj ked sa v noci zobudi a chce pit, tak mu dam cistu vodu alebo nesladeny sackovy caj, ak sa napije tak je fakt smadny, ved moze byt aj smadne dieta v noci, aj ja sa budim hocikedy ze som smadna a napijem sa.
U nas zase fici nadranom, ze sa zobudi okolo piatej, postavi sa vo svojej postielke a chce ist ku mne do postele a tiez mu to vzdy dovolim, lebo ja ho o piatej fakt nebudem presviedcat, ze ma spat sam.

mimi.k
13. nov 2009

Slavi, väčšinou áno, len keď sa cíti asi najedený, tak nevypije. Inak áno.

slavenas
13. nov 2009

mimi ale vieš to je super že ste tak blízko pri sebe a môžete takéto robiť hocikedy ked Vás napadne .

zuzana76
autor
13. nov 2009

uz mam tu 150 bodovu knizku

peti, tam je fotodarcek jedna fotokniha v hodnote 17 eur a mas akoze zlavu dalsich 17 eur 😒 , tak to mi je naprd, ja som myslela,ze si mozem vybrat akykolvek fotodarcek, napriklad salku s fotkou maleho, nie ze jeden typ fotodarceka

a bolo tam aj napisane ze vlhke pronto utierky, som myslela,ze to budu take tie vlhcene obrusku, no prd, taka obycajna staticka utierka to je 😠

same hovadiny su tam

tento system sa mi absolutne nepaci 😠

jedine vyuzijem zolika a este tych 15 percent na nakup a este nejake ziletky pre otca a nejaky deodorant tam je, inak same hovadiny