Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
1. feb 2010

mmem mne sa páčia posledné!

mishelin
1. feb 2010

aj mne sa pacia najviac posledne

letuskah
1. feb 2010

caute
my sme kukali putovanie tucniakov a koncilo to az o 12,35 tak som ho nechala dopozerat a teraz vymysla a nechce spat, uz druhy raz vyhodil veci z postielky, druhy raz sa povyzliekal a furt reve ze chce kakat pritom nechce 😠 😠 😠

u nas zahadne vrtanie a buchanie v case obeda dnes nepodiv nie je tak som zvedava ci uz skoncili alebo sa chystaju na nejkay megautok 😝

ani neviem co som chcela taka som rozculena 😔

katika1
1. feb 2010

mish no o tom som vela počula.. preto som si dala mirenu, lebo mne váááážne lepilo po porode, aby som neotehotnela 😅 a chcela som mať 100% istotu!!!

zuzana76
autor
1. feb 2010

mmem, mne sa pacia tie druhe

bilu, ved ano, to je dobre,ze ma pozrie aj druhy doktor

kati, aj ja mavam vselijake humusacke sny, najnovsie vsak eroticke, potom muzovi vzdy vykladam 😀 , o asi zato,ze ja abstinujem, odkedy som zistila,ze som tehu

mish, aj my mavame take zo sna ze - neber mi to auto, daj mi to, atd...

zuzana76
autor
1. feb 2010

mmem a este posledne sa mi pacia, to mi nejako uniklo tie dalsie linky

katika1
1. feb 2010

zuzi aj ja mávam také 😅 skoro každú noc.. no čo, to bude tým vekom 😀 😀 😀

zuzana76
autor
1. feb 2010

kati, fuuuu a este ake, normalka sa hanbim , ked na to pomyslim 😀

a muz,ze podme to vyskuuuusat, tak ho potom schladim chudaka

mmem_
1. feb 2010

ja potrebujem jedny na plavanie s malym take nech mi nevybehne cicka a jedny ked uz schudnem na leto 😀 😀 😀

letuskah
1. feb 2010

mne sa pacia tie prve

mmem_
1. feb 2010

baby sa mate ze take sny, ja padnem do postele a spim 😅

mima07
1. feb 2010

caute
mmem ty si od prahy? lebo aj ja chcem plavky a teda lubia sa mi tam viacere 😀 asi to na slovensko nedodavaju 😠
na bai cakam aj ja
bilu a kde su podrobnosti zo zurky
leni a ta sada sa ti oplatola tych tienov? vsetky su pouzitelne? a neda sa to kupit niekde v obchode?

mishelin
1. feb 2010

mmem jatiez 😅 a ako casto je tim hore??o kolkej sa tak dostanes do postele

katika1
1. feb 2010

mmem ja mám sny VŽDY! Úplne vždy.. a vždy aj 2-3 sny.

lenkamt
1. feb 2010

som von z vane. tak tu sa zbíja o106 😝 susedia rozoberajú kúpelku 😝 baby spia ako zabité 😀 ale mne to ide na nervy 😝

Mmem mne sa páčia posledné 😉

to aké sny Kati 😕 🙄

katika1
1. feb 2010

vidíš Leni.. jedna väčšia blbosť ako druhá 😝

mmem_
1. feb 2010

mish:cez noc celkom ok, ale zaspava neskoro aj o 22.00 ale to si sedi v kresielku a brble si a potom asi o 3 a potom o 6 no a cez den posledne dni papa kazdu hodinu a pol aj, skusala som aj nutrilon ale sa mi vysmial 😀

mima ano od prahy, to neviem ci posielaju na SK

zuzana76
autor
1. feb 2010

aj ja mavam sny kazdu noc a teda si ich aj pamatam, len niekedy nie dopodrobna, alebo viem,ze som mala sen, ale neviem uz presne o com

lenkamt
1. feb 2010

Mima - všetky sú použiteľné - niektoré síce besné , ale to ja využijem na žúrky 😀

akože deti spia dlhšie ako keď je tu ticho 😕

letuskah
1. feb 2010

leni nieco na tom bude lebo u nas je ticho a kubko nespi a dni predtym ked vrtali tak spal ako zabity

lenkamt
1. feb 2010

asi si kúpim vrtačku 😀

mmem_
1. feb 2010

mima mam zistit?

no maly maly sa posr.... idem

letuskah
1. feb 2010

😀 😀 aky skvely napad

katika1
1. feb 2010

a ktorý marcový víkend to pojdeme do MT 😵 ? musím vedieť dopredu kvoli škole a chlapovej lige 🙂

letuskah
1. feb 2010

mam dotaz, moje decko ked kadi tak si skoro zakazdym porani dierku kakaciu a ma tam krvicku, co mu mam na to dat? je to vzdy ked malo pije tak sa mu horsie kaka a potom toto, sa bojim aby daku infekciu si tam nezaniesol... a kedze odmieta pit tak je to skoro kazdy den 😠

lenkamt
1. feb 2010

dievčatá, ale gay bar rušíme asi 😝 fakt tam bolo o ničom - my sme nakoniec boli do 1 v inom bare a až potom sme šli tam 😉

zuzana76
autor
1. feb 2010

letu, neviem, skus sa spytat na nejaku masticku, nieco take ako na hemoroidy, ale ci je to aj pre deti

lenkamt
1. feb 2010

Letu - nabehni do lekárne a spýtaj sa , možno nejaká mastička na hemeroidy by pomohla 😉

a my o týždeň ideme na kontrolu do bb, po polroku, 😔 začínam stresovať 😝 dúfam že aspoň cesty budú normálne, lebo ma drbne ak sa tam po polroku nedostaneme 😠

letuskah
1. feb 2010

Peti vankus reklamuj, objednala si si nejaky rozmer tak ti taky mala poslat, do nie je dotahovanie, mas narok na to co si objednala a ako pise Lenka, postovne nech hradi ona, je to jej chyba nie tvoja...

Zuzi ten pristroj co si sem dala ja moc neschvalujem, ani tie podlozky do postielky, neviem uz ako sa to vola, tak ako ani prilis caste ultrazvuky, pokial nie je v rodine nejaky problem alebo predosle dietatko malo problem tak si myslim ze je to len zbytocne ozarovanie dietatka. ale to zas kazda musi usudit podla seba...

mne sa tiez snivaju vselijake kraviny, aj tuto noc ale uz sa nepametam, len viem ze to bola sprostost na n-tu, ale dost casto sa mi opakuje jeden sen a ten neznasam, aj sa bojim pozriet do snara 😝

suzanne
1. feb 2010

dakujem za gratulacie ku dievcatku 🙂

zuzi aj ja idem ku dr. 9.2., ja chodim aj na uzv kazdy mesiac (tu to tak fici)

a ak by ste chceli kuk nejake nase foto
http://picasaweb.google.com/horvafam