Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
11. mar 2009

čafte 🙂

treba dať do pľacu nejakú záhadu, aby sa to tu rozbehlo??? 😀

moje kofy sa v noci obidve vypýtali ku mne do postele 😝 ony spali krásne, ja som dolámaná 😅

mishelin
11. mar 2009

dobre rano,no my posledne dni zaspavame tak,ze lezi v obyvacke,vypije mlieko,telka napno,my sa hlasno rozpravame a on si zaspi... 😕 doteraz mu vadil akykolvek such,len neviem preco protestuje proti spaniu v dpalni....takze sme s as muzom vymenili,on v spalni sam 😠 a my dvaja na gauci,coze maly sa vyspi ale mne je malo miesta,stale ma vytlaca,vylezie na mna akoze som vankus a zavse dostannem aj taku masaz do chrbta jeho nohami 😀 😀

boze a to co ma zase byt stym snehom? 😠 tu nam ho nejak vela napadlo 😝 🙄

no chystame s ado obchodu ale ked yto bude netusim pri nasom tempe 😅

mishelin
11. mar 2009

a kde ste kocky 🙂

lenkamt
11. mar 2009

bola som povysávať obývačku, lebo po dlážke kilo burizonov 😀
a potrebujem ísť upratovať, variť, a také tie kraviny 😝

mishelin
11. mar 2009

no aj ja sa musim rozbehut k robote 😝 😝

lenkamt
11. mar 2009

tak podme 😀

mishelin
11. mar 2009

tak podme 😀 uz konecne popravam postele 😀

peta28
11. mar 2009

Bre ranko..
Dufam, ze vsetkym chorsikom je uz lepsie.

Lejla ako Stanko rano? Vcera som sa pytala na tie kiehne a ze vraj 2 tyzdne inkubacna doba.. tak sa mame na co tesit 🙄 ja len dufam ze sa nam to vyhne. A nam idu dalsie zuby, Timak vcera 3 x kakala riedke (ucky sa tak tesili ze mi to hned zreferovali medzi dverami 😎 ) no a ze bola mrzuta cely den. Tak sme vcera mazali dasienka cely vecer. Este cakame 8 zubov ..
Vcera v satni sa ma jedna maminka pytala ze kolko ma Timka mesiacov ze tak pekne rozprava a ja ze teraz mala 19 a ta jej Sofia je o necely mesiac mladsia a ze vobec nerozprava, tak stale cakaju v muzom ze kedy zacne. Tak mi to zas trosku polichotilo 😵

Vcera som urobila salat z krabich tycieniek.. bol uuuzasny, dala som tam ladovy salat, kukuricu, cervenu papriku na kocky, eidam na kocky + majoneza. Muz sa nevedel dojest, som ju urobila hrianky v toastovaci a na to ten salat. Mnam. Este si bral aj do prace a cudoval sa ze preco si tie krabie tycinky nekupujeme. A ked som mu povedala ze v sobotu ich spravim s kuracimi prsiami, tka mu ocicka zaziarili... ako malo staci niekedy k radosti
😀
Tak pekny dnik.. mna uz euforia z objavovania dobrej spravy presla, ked sa chce niekto pochvalit ,tak to urobi a ked nie tak nie... takze ja sa idem venovat praci.
pekny dnik

lejla77
11. mar 2009

peta:
aj my sme vcera 3 x kakali 😕 Zeby nam isli posledne stolicky?
Vcera som bola pre maleho az okolo 16.00 - ucka hovorila, ze uz mu bolo dlho, ze ma cakal. 😔 A este ked som sa pytala na sople, ci ma maly, tak ze ano a ze aj Timka ma - ze cely den pobehuje s vreckovami. 😖

peta28
11. mar 2009

Hej, ale uz je to ovela lepsie, vcete som jej dala fenistil, aj dnes rano, skoda ze nemozem aj cez obed, ale este vecer jej dam. ja to vidim na tie nestastne zuby, ale pokila su to len tie priesvitne tak nerobim este paniku

maji4
11. mar 2009

Ahojte

Dnes som volala kôli tomu Liliankinmu výteru ....a ešte stále má salmonelu v tele ☹ ☹ ☹ už je to 4 týždne ☹ ☹
Tak v piatok mám prísť znova na výter a ak tam stále bude tak budeme musieť isť na infekčné ....ale jej nič neni už 3 týždne papá normálne pije tiež normálne kaká normálne tak nechápem prečo ho tam ešte stále má ☹ ☹ ☹

Takže v piatok asi neprídem dom avionu ☹ ☹

lenkamt
11. mar 2009

Maji - 😲 to je ako možné? 😖 ☹ držíme palčoky, aby to tam už nebolo 😉

Peti - si mi narobila chute, zajtra spravím, bez cestovín so šalátom, mňam 🙂

peta28
11. mar 2009

Maji 😲 to je hrozne.. odkial mate tu pliagu. Nie je mozne ze to Lili ma este stale z tej nemocnice, len sa to tiez neprejavilo a mala to v tele?
Leni urob, mnamka 😉 a celkom rychle, len keby nebalili tie krabie tycinku kazdu zvlast do obalu 🙄

maji4
11. mar 2009

lenka netuším ved je úplne v poriadku aj priberá normálne nechudne ,že by som sa bála, úplne normálna je ☹ ☹
A ďakujem

maji4
11. mar 2009

peti asi nie lebo vtedy ked jej robili ten kontrolný výter po nemocnici tak to tam už nemala a vtedy pochybujem ,že ho aj mala ale to je teraz už jedno 😒

peta28
11. mar 2009

tak drzim palce Maji, hlavne aby ste nemuseli ist do nemocnice. Mozno druhe vysledky budu ok, bohvie aby bordel tam maju, ked prve stratili..

maji4
11. mar 2009

peti aj to ma napadlo možno fakt tam majú bordel ale čo ak nie ...a doktorka mi ešte hovorila ,že ak to tam bude tak na infekčné a tam nám budú podaváť nejaké ATB cez infúziu ☹ ☹
Ja len dúfam ,že tam nebudeme musieť zostať lebo to by bolo hrozné lebo jej fakt nič neni ☹ ☹

maji4
11. mar 2009

inač peti dakujem

peta28
11. mar 2009

tak zas ked to beries rozumom, tak je jasne ze je lepsie to preliecit, lebo nikdy nevies kedy sa to moze zas zhorsit ked to ma v telicku, ale ked to beries srdcom, tak to ani jedna matka nechce dat trapit dieta ihlami a stresovat nemocnicnym prostredim.. budem vam strasne drzat palce aby to bolo ok

lenkamt
11. mar 2009

baby , začínam mať depku - všade kríza, všetci chorí a počasie na prd 😝 idem spať

maji4
11. mar 2009

Peti ved ja chápem ,že ak to tam ešte bude tak bude najlepšie ,keď sa to prelieči a salmonela z jej telíčka vypadne (aj tak nechápem prečo tam vlastne oxiduje....)ale tá nemocnica 😢 😢 keby sa to dalo tak ,že tam budeme chodiť na tie ihly, pravidelne no neviem , nechcem sa teraz stresovať uvidíme budúci týždeň čo a ako.
Tak sa snažím možno až prehnane stále jej chodím umývať ruky+ väčšinou jej ešte stále varím zvlášť ,mlieko pije len z luckovej vody....

maji4
11. mar 2009

atá kríza no už sa normálne začínam báť ,že aj môjho muža prepustia ....stále sa šušká u nich o prepustaní...aj keď robí takú robotu čo robí len on teda nikto iný to nerobí ale všetko je možné.. ☹ ☹

katika1
11. mar 2009

čaute, fakt riadne zdepkované všetko.. ale ja som si kúpila kožák, tak sa vytešujem 😀 😀 😀 a dala som si kávu a asi mi z nej vyskočil tlak na 120/80, keďže moj normálny tlak je 60/80 😝 a to keď mám taký ideálny, je mi na odpadnutie.. fasa, čo? 😀 idem pokračovať v písaní bakalárky.. no fuj 😝

peta28
11. mar 2009

Kati ty si len tretiacka? A ja ze uz koncis piaty rocnik.. 😕

katika1
11. mar 2009

ano tretiačka 🙂 mala som prerušené na rok.. a končím už nafest v tejto škole 😝

retaux
11. mar 2009

Ahojte!
Majka: to mi je ľúto 😢 To ešte stále môže mať v tele po takej dlhej dobe? Nemohli sa pomýliť? Snáď tie ďalšie výsledky budú OK.

Zajtra by som chcela ísť do Nitry na výstavu nábytku. Dúfam, že nebude pršať, lebo to sa mi nebude chcieť ísť.

O kríze už ani slovo nechcem počuť. Tiež sa bojím, že MM prepustia z roboty 😖 ale podobne ako Majkin, tiež robí takú robotu, čo u nich nikto iný, ale zasa u nich sa už aj začalo prepúšťať, lebo robia v automobilovom priemysle a ešte majú prepustiť ďalších 100 neproduktívnych ľudí 😒

Katika: tak nech ti to píše 😉

retaux
11. mar 2009

Katika: viem o čom hovoríš 😠 🙄 🤐 a dobre asi robíš.

katika1
11. mar 2009

ja sa nebojím, že mojho prepustia, ale že krachne a pri tých požičkách na dom sme v ....
ret a ty si mala čo za problémy v škole??? Ty si 5tačka???

mimi.k
11. mar 2009

Ahojte 🙂 ,

Kati, blahoželačky ku kožáku. Treba si urobiť radosť 😉
Ja mávam tiež nízky tlak, v nemocnici mi povedali, že kávu mám indikovanú, takže ja ju v podstate pijem, aj keď mi nechutí.
S tým sirotským super, že Ti vyplatili.

Ja si krízu nepripúšťam 😀 ale je, aj u môjho MM prepúšťajú vo veľkom 😕

Maji, ja verím, že to bude v poriadku. Neboj.

Taká od veci otázka - nemáte niektorá doma sušičku prádla alebo niekto známy? Je to dobrá vec?

zuzana76
autor
11. mar 2009

ahojteee

majka, stale ma salmonelu? dufam,ze nebudete musiet ist do nemocnice, ale zase ako Peta pisala, ked treba preliecit, tak treba, len chuda Lili, zase nemocnica ☹