Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
2. mar 2010

aj ja som za sukromie 😀

katika1
2. mar 2010

zuzka, ty nie, ty si konfliktná 😀 😀 😀 ale nie 😉 😀

mishelin
2. mar 2010

😀 😀 uz som uvedomena 😀

zuzi ja som to bola uz tiez mrknut 😀 sa nzedas,ja som si myslela ze ty si taki tichy cloviecik 😎

mimi.k
2. mar 2010

Aj ja som za 😎
Myslím, že to bude potom aj inak vyzerať, lebo niektoré veci si kvôli verejnosti nenapíšeme 🤐

Adamko je dosť hotový, ja som ho celú noc počúvala ako dýcha, tak som si s ním poobede zdriemla a som ako omráčená...ešte horšie ako predtým 😅

zuzana76
autor
2. mar 2010

kati 😀 😀

mish, no okolnosti ma uz naucili aj hubu otvorit, ale ved som nic zle nepovedala, len nech neohovaraju a este si na to zalozili novu temu, je to aj proti pravidlam MK

lenkamt
2. mar 2010

kde to je??????????? aj ja si to chcem prečítať 😀

katika1
2. mar 2010

mimi veru.. no bude to tu divočina, ked si budeme mocť písať všetko 😀 😀 😀

katika1
2. mar 2010

zuzi kdeeee? 😀

mimi cmuk Adamkovi 😔 😉

mimi.k
2. mar 2010

Tak, tak, Kati 😀 😉 a ďakujeme...

zuzana76
autor
2. mar 2010

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

leni tu je o tom ako som povedala tej babe, ze co to maju za temu

a tu je ta tema, ktoru si zalozili ako pokracovanie jednej temu, ktoru zalozila ista baba, ktora si toho navymyslala kopec, no a tam ju prichytili,ze si vymysla, tak tu temu zamkli admini, no a tie baby co sa tam do nej navazali, tak si otvorili dalsiu temu, aby sa mohli navazat dalej

mimi.k
2. mar 2010

Lenka, ako mamina?

Meg., ja som mala taký celý min. týždeň ako píšeš Ty, tiež som s ním ani von nešla...

zuzana76
autor
2. mar 2010

inak tej baby sa nezastavam, vobec ju nepoznam, ale tak si myslim,ze zalozit novu temu, kde sa budem bavit na ucet niekoho je rovnako hlupe, ako ked ta baba si ponavymyslala tie veci

katika1
2. mar 2010

ozaj, čo mamina, leni?

meganik
2. mar 2010

ja som proti 😀

ale nie jasne, ze za 🤐 tiez si tu musim davat bacha, lebo si ma chodia citat - takze som tu za sucharku 🤐

mimi a preslo ti to same 😕 k comu to pripisujes, lebo mne je teraz zase blbo a uz som sa aj najedla a aj pohar vinka mam za sebou a nic

zuzana76
autor
2. mar 2010

mimi, skore uzdravenie adamkovi, ze laryngitida a este cakate aj kiahne, no zbohom rodina

katika1
2. mar 2010

ako vidím, všetky nás tu chodia čítať 😲 😅 😝

zuzana76
autor
2. mar 2010

ake vsetky?

zuzana76
autor
2. mar 2010

jaj, ze vsetky tu mate nejake "tajne" obecenstvo 😀 , to sukromie bude super

katika1
2. mar 2010

akože všetky z nás niekto číta 😉

maji4
2. mar 2010

Ahojte 😉 😉

aj ja som ZA 😉 😉

tie temi ja neviem mna minule nahnevala jedna baba bolo to asi pred pol rokom že dievčatko vychocáva straá mama a chlapca ona a sú dvojičky 🙄 odvtedy sa do žiadnych iných tem ako je tá naša nezapájam som tam vyla ja ako največšia .... že si neviem predstaviť ako by som existovala bez druhého môjho dietata 🙄 🙄

imi biluš držím palce aby kiahne sa čím skôr dostavili potom prídeme a aj my chcemeeeeee 😉 😉

meganik
2. mar 2010

no fakt az teraz mi to zaplo, ked to zuzka napisala...mimi drzte sa, Adamkovi skore uzdravenie 😉

zuzi mrkla som na tie temy a tie baby 😝

zuzana76
autor
2. mar 2010

ja neviem ci ma niekto chodi citat, zatial som nezistila

maji4
2. mar 2010

mimi laryngitída chudiatko maličké držte sa počuj a ty tie čipky nemáš doma či mal to 1x,??

zuzana76
autor
2. mar 2010

maji, to si pamatam,

maji4
2. mar 2010

ozaj a mne sa vyrážky robia z vína a z čokolády takže tak blbo som dopadla že piť môžem len fernet 😝 😝

maji4
2. mar 2010

zuzi že to bola iná.... 😠 😠

mimi.k
2. mar 2010

Aj mňa tu čítajú 😉

Zuzka, dlho nebol chorý, v podstate skoro rok, tak teraz si to musíme vypiť do dna...

Meganik, ja som to mala po migréne, ale zvyčajne to trvá 2 dni a teraz týždeň...ja to pripisujem asi tlaku...fakt neviem...preto som ostala aj u našich, lebo každú chvíľu som myslela že odpadnem...ale už je dobre...kávu si skúšala?

meganik
2. mar 2010

inak v batolatach je tema o ovcich kiahnah a tam pisu, ze inkubacna doba moze byt az 21 dni - to je dost dlho, takze bilu my sa tak skoro nestretneme, ja sa kiahni bojim, neviem si predstavit, ze by som teraz Natalke vysvetlovala, aby sa neskrabala, hlavne ked je teraz v obdobi jedovania sa 🙄

maji4
2. mar 2010

Ozaj my sme boli včera na zlatých v tesku a Lilianak bola s tatinom v tom deckom kutiku je fakt super odporúčam a ja som si pobehala ...a kúpila som si svetové pol topánky škoda že su neni tu na nete ale super cena a super primerane vysoké a krásne ved od septembra už vyjdem konečne medzi ludí tak sa vytešujem už teraz že ich budem non stop nosiť na ihrisko by som si ihc neodvážila obuť 😀 😅 😅

Ozaj Let kedy dáme stretko??aby som mohla odskušať nové boty?? 😅 😅