Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
28. apr 2009

Zuzi, tak dobru noc a super, ze vam nic nie je, sopliky mu za chvilu prejdu, ja uz som presla na Sinupret, lebo v noci tiez az chrapal aky je zahlieneny.

adulik23
28. apr 2009

mima - a ako sa ta paci v senci? lebo baby hovorili, ze vsetky stare instruktorky odisli a nove sa ucia za pochodu.

a si ma potesila, ze aj alex vstava tak ako misko. to bude asi lokalitou. ked sa raz prestahujeme, tak bude vsetko ok. 😎 smola je, ze ja sa chcem stahovat maximalne v ramci okresu. 😀

niekedy sa ozvi, ked budes v meste.

mima07
28. apr 2009

bilu ako zuby uz su v poriadku? ake pocko v domovine?

ada ozvem nas ma nastastie ta co aj mala ale je tehotna a na rizikovom tak asi uz dalej tahat nebude a tie kurzys babatkami su strasne narvate a samozrejme ze my mame o 11,30 aj ked som si do prihlasky dala ze chcem maximalne do 11 😠 nejako vydrzime a chcela som skusit pezinok lebo podla obrazkov tam s takymito vacsimi detmi robia aj ine veci a pisu ze saunu maju predhriatu pre deti

bilushka
28. apr 2009

Mimus, hej zuby v poriadku, este som sa vas chcela opytat, ci pozeravate na prime Ano, sefe! lebo je to uplne super program, tak ak nespite, tak si pozrite vo stvrtok po VKV, to je jediny program, co ja v telke kukam, samozrejme okrem Lets Dance 😀

bilushka
28. apr 2009

A kolko Alexovi trvala ta viroza, ja uz som z toho nervozna, trosku zafuka a maly ma hned kasel, ale celkovo je dost deti teraz zase chorych, aj dospelakov, co mi ocino dnes hovoril, to je divneee, to sme vsetci taki skapati, ze trosku sa ochladi a hned su cakarne plne? 😒

mima07
28. apr 2009

bilu este som to nekukala myslela som ze je to nejaka kravine ale teraz som aj tu na konovi citala ze je to super
no asi tyzden sme to mali aj ked lepsie mu bolo uz po 3 dnoch aj doktorka nas pochvalila ale ja som mu castejsie vysavala sople ani som inak nemohla lebo on sam sa postavi k vysavacu a chce aby som mu ich vysala 😀 😀 a vraj to lieta vzducom nie je to o ochladeni

maji4
28. apr 2009

baby neplašte s tými chorobami a hlavne ,že to je vo vzduchu my ideme o týždeň na svadbu a Lili budú strážiť moji rodičia tak by som chcela odísť tancovať s kludným svedomím....

maji4
28. apr 2009

A všetkým usopleným prajem skoré vyzdravenie 😉 😉

maji4
28. apr 2009

Meg natálka je rozkošná v tom domčeku 😵 😵

Anketa tie ktoré dávate deťom už normálne pyžamko na spanie dávate im aj ponožky na noc???Lebo moja ak nemá sandáliky tak si ich v momente vyzuje a kričí bosaaaaaaaa bosaaaaaaaaaaaa, tak ja neviem my zatial spíme v overali a v spacom vaku ale keď bude moc teplo tak samozrejme spací vak nedám , a z overalového pyžamka mi už vzrastie ....

maji4
28. apr 2009

no baby muž mi prišiel už domou ,že sa na to nedalo pozerať ,že radšej mohol kukať so mnou ordináciu 😅 😅 ale čo čakal kačičky??ved to sa dalo čakať 😅 😅 😅

maji4
28. apr 2009

Idem dokukať ten hokej a spať tak dobrú noc 🙂

retaux
29. apr 2009

Dobré ráno!

Meg: gratulujem ku skúške a aj Natálke k nočníkovaniu. My sa toho asi ani nedožijeme 😖
A k tomu zatepľovaniu: my sme to vydržali v pohode -nám zatepľovali minulé leto. Lucke to vôbec nevadilo a pritom ešte vtedy spávala 2x. To vŕtanie ani nebolo počuť. To je úplný rozdiel, keď niekto vŕta vnútri. Uvidíš, možno aj Natálka si zvykne.

Letu: ja dávam krabicové mlieko každé ráno a tiež ho len zohrejem (moja mamina je tiež rozhorčená a káže mi prevárať 😅 )

Adi: akurát tento týždeň som na teba myslela, že sem už vôbec nechodíš. Som rada, že sa aspoň občas ukážeš 😉

A ešte som niečo určite chcela, ale neviem čo...

retaux
29. apr 2009

Bilu: sem-tam si to pozrieme: áno, šéfe. Je to dobré 😉

lenkamt
29. apr 2009

🙂 ahojte 🙂

Maji, že kačičky 😀 môj muž čakal zajačiky 😀 ja som šla spať pri 7:1, lebo výsledok 6:2 už nehrozil 😝

Meg- Natálka je tradične krásna 😵 😵 😵

Letu - my dávame krabicové trvanlivé polotučné a nepreváram ho iba zohrievam 😉

Mimi - doktorka mi povedala že doteraz boli markery v poriadku a zrazu ich majú všetky deti zvýšené, tak neviem či menili labák či stroj alebo čo. lebo napr. v mt sa menil labák na vyšetrovanie afp tehotným a zrazu to mala každá druhá zle a chodili na odber plodovej vody ako na páse 😝 asi nikoho nenapadlo že chyba môže byť v tom labáku 😝 proste takto sa šetrí v zdravotníctve, aj nás by teoreticky mali hospitalizovať /všetky deti čo im to vyšlo zvýšené/ a urobiť komplet vyšetrenia , ibaže aj bez nás je oddelenie plné. ja proste túto zdravotnícku logiku nechápem ☹

idem piecť "cvičnú" tortu Verči k narodkám. bože v piatok 9rokov 😅 som už stará nebo co??? 😀

retaux
29. apr 2009

Lenka mi pripomenula, na čo som chcela reagovať.
Na naše zdravotníctvo 😝 😝 😝 😠 A to vám nenavrhli nejaké iné riešenie? A keby si to dáte urobiť niekde inde tie testy? To sa nedá? Teraz máte byť v takej neistote? 😠

A ešte som chcela pochváliť Natálku, že aká je už veľká a fešanda 😉

lenkamt
29. apr 2009

Ret - ja neviem, ono tie markery nie sú až tak smerodatné, či ako to napísať, proste oni môžu byť zvýšené aj z tých zubov, nádchy ...... kým má sono a ostatné veci v poriadku tak je vlastne v poriadku 😅

idem variť a žehliť 😝 zatiaľ čaute 🙂

mmem_
29. apr 2009

ahojte

leni : ja neviem este som sa o to nezaujimala ale skusim kuknut niekde abo sa popytat, to je s tym labakom blbe, tak dufam ze bude chyba u nich

ja som uz o 20.spala takze ziadny hokej ani ordinacia vcera nehrozili

meg super s tym nocnikom

ja davam normalne rano sunar, ale ked varim krupicovu a polievky tak davam krabicove plnotucne, u nas som ani to 5 dnove nevidela, ale asi nam to mlieko este stale nerobi dobre,lebo zacal mat opat take suche rucicky a nozicky

baby neviete ako sa robi plnka do strudle z visnami a struhankou alebo krupicou???????????????????

lejla77
29. apr 2009

Ahojte 🙂

peta:
nechala som ti 3 ks plienok na plavanie v Timkinej skrinke, su do 14 kg. 😉

peta28
29. apr 2009

Lejla supeeer diiiik.. pojdem pre malu snad na ne nezabudnem. Rano bol odniest malu muz a ten si ich urcte ani nevsimol 🙂))

lejla77
29. apr 2009

OK 🙂 Nemas za co. 😉

peta28
29. apr 2009

Inac vcera v jaslach Timka tak spadla ked vychadzala z pieskoviska, ze ma poskrabany cely nos, bradu a celo a rozkusnutu peru.. no vyzera to hrozne. .. prave teraz ked ideme na vylet a budeme sa fotit tak bude taka "pekna"

lejla77
29. apr 2009

☹ Tak to je smola. Ale maly tiez asi chodi do piesku, lebo mi uz zacina nosit domov. 😀 😀 😀

mimi.k
29. apr 2009

Ahojte 😉 ,

Adi, vitaj 😉

Meganik, malá je zlatá 😉

Peti, hádam sa jej to ešte nejako zhojí, alebo čo. Inak to je načasované ako naschvál...hlavne že sa horšie nestalo.

My sme sa vrátili zo stretka s Letu. a Kubkom. Bolo veľmi fajn, chalani sa aj spolu zahrali, teda hlavne pišťali a naháňali sa 😵 potom sme zbehli aj na palacinky a tam sa krásne ukázalo, kto si dáva aký pozor na figúru 😀 . Ja som zjedla 4 palacinky a Letu. jednu! 😀 😉
Lejla, tiež sme si dnes doniesli domov plnú kapucňu štrku, čo som si samozrejme nevšimla, až keď som ho vyzliekala, takže sme zbierali kamienky aj doma.

Leni, moja mama má stále všetky výsledky dobré - onkomarkery, krv...ja tomu nerozumiem. (teda okrem vzoriek, ktoré jej zobrali a tie potvrdili tú zákernú chorobu...) Každopádne si myslím, že je super, keď sú soná a podobné veci ok.... 😉

Idem požehliť, čo sa mi vysušilo, lebo som dala prať ďalšiu várku, tak nech sa mi to tu zasa nenakopí. 😉

retaux
29. apr 2009

Na mňa tu tiež zazerá jedna hnusná kopa na žehlenie 🙄 Ale nejako sa tvárim, že ju nevidím a radšej sa zašívam pri PC 😔

mimi.k
29. apr 2009

A ešte som vám zabudla napísať, že Kubko krásne rozpráva a odkedy som ho naposledy videla, tak sa mu úplne zmenila povaha...už je normálny extrovert 😎

retaux
29. apr 2009

Jáj, tak vám závidím, že sa môžete stretávať. Ja by som tak rada videla ostatné levíčatká naživo.

mmem_
29. apr 2009

my sme sa vratili prave z plavania a poviem vam mam dost. udrzat ho aby nespiliechal a neblaznil sa 😝 😝 😝

baby nikto nepoznate tu plnku???? ☹ ☹

letuskah
29. apr 2009

caute

docitam neskor lebo som dnes tak vychvalila Kubka pred Mimi ze sa mi po hodine spanku zobudil, som zvedava ako to s nim dnes prezijeme 😖
Adamko je fesak, sa mi zda ze stale viac maminkin 🙂 a tiez bol zlaty ked sa okukal a rozkecal, dobru dvojku robia tie nase chalaniska 😵
Mimi k tej figure, ja som predtym zjedla tvarohovy piroh takze preto jedna palacinka 😀

ja som nasla strk aj v plienke ako som maleho prebalovala, to netusim ako sa tam dostalo 😅 😕

slavenas
29. apr 2009

ahojte,

meg gratulujem ku skúškam a držím palce na štátnice. Natálka je zlatá.

bilu držím palce aby vám pomohli s tým grckaním.

peti pofúkaj Timke bolačku za nás a nech sa rýchlo hojí.

mimi.k , letu tak chalni sa vyjašili , museli byť zlatý 🙂

zuzi nech vám to rýchlo prejde .

my ideme asi cez víkend do Bojníc, chodíme tam každoročne na strašidlá a každoročne sa do zámku pre veľký nátresk ani nesnažíme dostať a skončíme v zoo plus popozeráme stánky .

letuskah
29. apr 2009

mmem ja by som asi len visne povarila s vodou a cukrom a zmiesala so struhankou, ale tu by som asi nedala vobec ako sa poznam