Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
13. feb 2009

BABY NEMAM CAS.. NESTIHMA. KOPEC PRACE. PRCHAM PRE MALU. CAUKO A KRASNY VIKEND.

mmem_
13. feb 2009

ahooooojte

tak celkom dobry clanok

http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/1029/ac...

valentinky a video bohovske, malemu sa velmi pacilo 😀 😀 😀

a dnes sme boli na 1,5 rocnej prehliadke a maly ma len 11,3 kg a ma 85 cm, Dr nic nehovorila ze to je malo tak podem porovnavat 😀 😀 😀 nemate nejake tabulky?

co myslite mam to nejako s nou este riesit?

a anketova otazka
davate uz normalne milieko??? niekto uz dava a som sa zabudla spyta dr

mmem_
13. feb 2009

no valentina neslavime

akurat sa ideme niekam najest a to je u nas velky sviatok odkedy mame maleho takze asi predsa len oslavujeme 😀 😀

mmem_
13. feb 2009

a simi sa tiez hadze o zem a dovtedy knuci kym nedosiahne svojho a tiez nemam sil odolavat

zuzana76
autor
13. feb 2009

mmem, ved to vazi maly pekne

ja este normalne mlieko nedavam a v stredu co vracal, tak ma napadlo,ze to mohlo byt aj z toho,ze sme boli u kamosky a tam jedol zemiakove pyre a ona to robi z normalneho mlieka, ja ked robim pre maleho tak dam len zemiaky, vodu v ktorej sa varili a maslo, no on vecer vracal, tak neviem,ci to nebolo nahodou aj z toho mlieka, ona ma malu koncom augusta a dava normalne mlieko, do vary davaju uz mnohi normalne mlieko

zuzana76
autor
13. feb 2009

valentina neslavime, ale ked bude zajtra volne u kadernicky v nejakom centre, tak sa dam ostrihat a asi si dam melir obnovit

meganik
13. feb 2009

pre mmem http://www.rodiciaaja.sk/?page=telesnyvyvoj.html 😉

ja už sem tam dávam obyč. mlieko napr. keď varím puding a pod. a zatiaľ klop klop Natálka z toho nič nemala

a valentína nejako extra neslávime, my s mm oslavujeme vlastne celý rok - hociktorý večer ... a ani si nedávame špeciálne darčeky len preto, že je v kalendári valentín 😉

a inak aj mm frfle na mekáč..akí sú tí muži rovnakí 😅

no lúčim sa aj ja...pekný víkend

baileysa
13. feb 2009

ahojte,

som vas preletela, normalne som si chcela robit poznamky, aby som nezabudla na nic reagovat, ale daka som unavena, takze nemam ziadne, tak len to co si spomenie 😉

lenka, krasne valentinky, nam este samostatne papanie tak nejde ako lucke, tak sa prideme tentokrat my nieco naucit 😉 🙂
aj ked ja mam des zo samostatneho papania 😅

gretka nastastie nerozprava, tak sa so mnou ani nehada, 😀 ale protivna vie byt tiez dost, tiez by mi to nikto neuveril... ale nie je to az take tragicke, zatial som silnejsia, tak ju premozem 😀

ada, na tu hudobku my chodime, dnes sme postupili do tych prvych krocikov, ja som dnes bola nadsena, super, super odporucam, urcite zavisi od lektorky, ale napr. my sme sa dnes ucili dupat ako kon, revat ako lev, skakat ako opica, a terigat sa ako medved, takze spokojnost 😉 len su tam trosku skostnatene podmienky platenia a podobne...

mmem, ja neviem, kolko gretka vazi, pocitam dakych 12-13 kil... a ani neviem kolko meria, hihi...

a idem snad este raz preletiet, co som zabudla 😉

lenkamt
13. feb 2009

dvojičky sú zléééééééé, Lenka zmlátila Lucku varechou po hlave 😔

valentína neslávime ani my. ale ževraj bude streda 😀

mlieko pijeme od roka a sme v pohode 🙂 odvtedy neboli ani raz choré 😉

a mám strašnú chuť na mekáča 😅

baileysa
13. feb 2009

leni, kukla som nove videa, strasne su zlate baby 😵 to ked ukazem taslerovi, zas bude chciet dvojicky 😅 😀

baileysa
13. feb 2009

ja teraz hak neberiem, ani som uz roky nebrala, predtym som zase roky brala, ale osobne sa citim lepsie bez 😔

lenkamt
13. feb 2009

oki, odkladám vecičky, kočíky a tak 😀

baileysa
13. feb 2009

trubka 😀 😀 😀 😀

baileysa
13. feb 2009

valentin by bol asi pre nas vrchol blaha a najvacsieho sviatku, keby sme sa ako mmem isli sami najest 😅
odkedy mam dieta valentina neslavim, teda iba symbolicky, kym som nemala malu, tak som vzdy mala vymysleny nejaky darcek a som sa teskala, teraz dako nestihance 😅 😀 tak hadam bude aspon valentinske prekvapko 😉
cez den ideme k nasim, takze tasler ma valentina ako ada 😀 ale on sa s nasimi bavi aj oni s nim 😅

lenkamt
13. feb 2009

aj ja sa cítim lepšie bez tabletiek, ale čo iné mám robiť??? fakt potrebujem aspoň tých 99% istoty že nič.

tak sa aspoň pochváľ či si už dáš k nicku snž 😉

baileysa
13. feb 2009

este jeden zub zablombovat, zaplatit dva mesiace dobrovolneho pripoistenia a hned to tam bude svietit 😉 😀

baileysa
13. feb 2009

nepozeravas rodinnu valku? dnes to skoncilo na markize...
on sa dal sterilizovat a ona tiez, ked uz mali 3 deti, az na to, ze ani jeden to nespravil, lebo sa spoliehal na toho druheho ze to urobi 😅 😀

lenkamt
13. feb 2009

nejako to naťahuješ moja, ja že už v lete budeme kočíkovať 🤐

baileysa
13. feb 2009

hej, to aj na gretku sa toooolko kocikantov hlasilo... 😉 😀 sak vieme 😀
aj ja som myslela, ze v lete uz budem kocikovat, no ale stale nieco este treba podotahovat 😀

baileysa
13. feb 2009

este som ti nepochvalila fotku v pase, este si ma za to nezďubala 😨 😕 😀
pekna foto v pase, vam to vsetkym kockam pristane coraz viac 🙂

lenkamt
13. feb 2009

áno na takej mini fotke mi to veľmi pristane 😀

ja by som raz pokočíkovať prišla, ale fakt len raz a v lete 😀

baileysa
13. feb 2009

tak asi pockam, kym bude lenka a lucka vacsia, mozno dojdu viackrat 😀

a ani sa nenazdame a budes mat taku fotku v pase, ze baby bude drzat teba na rukach 😨 😀

baileysa
13. feb 2009

no idem ja het od pc, nech moze gretka spat 😉 dobru noc

zuzana76
autor
13. feb 2009

ahojteee

leni, ale ani HAK nie je stopercentna, ako aj ty sama pises, no a kedze ty si z tych superplodnych, tak u teba jedine sterilizacia,alebo u tvojho chlapa 😀

jaj, baily to tu uz spominala 😀

zuzana76
autor
13. feb 2009

inak, ved leni tebe to pri cisarskom mohli urobit, nie? 3 deti mas, dalsie neplanujes, alebo su tam este ine kriteria?

zuzana76
autor
13. feb 2009

a ja som zase pocula o pripade,ze muz sa dal sterilizovat, ale neurobili to nejako dobre a jeho zena otehotnela, on jej samozrejme neveril a museli podstupit vysetrenie DNA ci je dieta jeho

nika07
13. feb 2009

Pekný večer,

gratulujem novej bosske 😀
zuzi aj naopak sa stalo, že sa dala žena sterilizovať a aj napriek tomu otehotnela, takže 100% antikoncepcia je ........................ 😎 😀

letuskah
13. feb 2009

ahojte
no teda nova tema, keby som si nedama tu namahu prelistovat kusok dozadu ani by som si nevsimla

decko sa tu u nasich rozjedlo a rozbesnelo neskutocne a ja netusim co s nim budem robit doma 😅 pekne papa normalne som v soku a brutalne je ukecany a taky akoby odvaznejsi, tesim sa 🙂
tu hudobku skusim aj ja sa mi to paci 🙂
co sa HAK tyka ja som to brala asi rok a potom po dvoch rokoch asi polroka a zakadzdym mi to tak znizilo chut na sex ze to ani nebolo naco brat tak po porode som nezacala a mame kondomy, tiez mi to nevyhovuje ale chlap inak neda
a mlieko davam do varenia ale rano a vecer robim sunar, nomalne zacnem od dvoch rokov, tych parkorun nas uz aj tak nijako nezachrani co by sme usetrili kedze ho pije len dva razy denne a mam to jednoduchsie ako prevarat zakazdym

leni baby su strasne zlate, take milene tvaricky 😵
idem este kuk do starej temy

lenkamt
13. feb 2009

som išla k paneláku a zabudla som na fotolab 😕 tak neviem dokedy tu budem žmúriť 😝

Zuzi - mohli za nejakých 10tis, ale ja by som nikdy nechcela stratiť šancu mať dieťa 😔 a tiež som čítala že sa to u mladých žien /za akú sa považujem/ nedoporučuje. telo sa s tým ťažko vysporiadava - že si normálne ako v prechode 😝

letuskah
13. feb 2009

leni som kuk foty a baby su zlate, nemam slov 😵 😵

joj ozaj kubkovi konecne tie ekzemy aj vyrazky pomizli, este ma tri take skarede ale snad aj tie pojdu, len zistit z coho to bolo...