Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
12. jún 2009

mmem ty si tehotná??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!! ja kde žijem 😀 ježiš, gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ste na SK???????? Dajme rande 😵 😵 😵
aaa kde ste boli na dovči??????????

zuzana76
autor
12. jún 2009

moni, de nada . niet za co 😀

mmem_
12. jún 2009

zuzi a v malege je pri gate B take detske ihrisko,smykacky,hojdacky vnutri v hale,tak ked poletite spat tak sa maly urcite zabavi,my sme o nom ani nevedeli 😀

a je tam krasne mas sa na co tesit,v ktorej casti segra byva?

katika1
12. jún 2009

zuzi ďakujem 😵 😵 😵 hej ono veľa ludí mi povedalo, že to je ich vysnívaný dom 🙂 aj moj bol .. aj je 😵

zuzana76
autor
12. jún 2009

byva v marbelle, to je von z malagy, ja viem, ze tam byva more studene, ona byva v takom novopostavenom bloku blizo mora, ale maju v areali domu aj bazen, tak asi viac sa budeme kupavat my v bazene ako vs tudenom mori, aspon na moje vajecniky a mechur to more nie je a malemu tam kupime taky maly detsky bazenika do neho naberieme morsku vodu a v nom sa bude hrat

zuzana76
autor
12. jún 2009

mmem, my ideme tam o 5.00 rano z BA a napsat z Malagy o 20.20

mmem_
12. jún 2009

kati ahoj dakujeeem, hej hej som, a uz som ako tank 😀
som tu u svokrovcov,ale chysta sa velka oslava tak sa do mesta nechystame teraz, ale v juli sem este asi pridem tak to sa ti urcite ozvem 😀

v spanielsku sme boli 🙂

katika1
12. jún 2009

ja by som strašne šla do Španielska.. moj oblúbený štát 😅 ale kukali sme tam dovču a drahé jak riť 😝

zuzana76
autor
12. jún 2009

my zase len do spanielska furt chodime, ja som este ani v Chrovatsku enbola, sa hanbim normalne 😀

katika1
12. jún 2009

mmem ty máš furt výhovorku
🙄
inak aj v zámčankách idú skoro všetky druhé kolo tehotenstva už.. 😲 a to som ja rodila medzi prvými 🤐
mmem kde konkrétne?? hotel?

zuzana76
autor
12. jún 2009

ale hadam buduci rok nejake chorvatsko, alebo taliansko, alebo egypt, sak ja som sa kupala len v spanielsku 😅 , este som boal pri mori v belgicku, ale to v septembri a to tam uz zima boloooooo

katika1
12. jún 2009

zuzi daj tip kde je pekne a lacno 😀

LENKA!!!!! Darujem Ti moje dieťa, nechceš???? On je pre Teba ako stvorený!!!! Celý deň, fakt celý dokáže chodiť s cilitom a striekať na všetko a potom to utiera 🙄 aj teraz.. a vyničí mi tak cilit za dva dni 🙄 🙄 🙄

mmem_
12. jún 2009

v marbelle sme neboli,ale obehali sme Sevillu,Gibraltar,Granadu a este take primorske mestecka-Ronda,Mijas

my sme byvali v Benalmadene, bolo to mimo toho ruchu, hned na plazi, fakt dobre, len ta voda,ale to sme vedeli ze tam bude vplyv toho atlantiku citelny

katika: my sme isli cez nemecku cestovku, lebo aj z ciech to bolo asi o 600 eur drahsie, tak to sa nam oplatilo ist do berlina a tam prespat 🙂

zuzana76
autor
12. jún 2009

katika, najcastejsie sa chodi pri barcelonu alebo benidorm, o enach v cestovkach nemam prehlad, kedze my sme tak uz neisli aspon 5 rokov, my si vzdy sami let zabookojeme a aj hotel sami vybavime, v Barcelone vyjde teraz nejako v letnej sezone jedna noc v hoteli okolo 80-100 eur predpokladam

mmem_
12. jún 2009

nemam to na laptope ulozene len doma ale je to taka siet hotelov playasenator

idem kuknut, hotel sa volal playabonita

zuzana76
autor
12. jún 2009

memm sevilla je kolko od malagy? kolko km?

zuzana76
autor
12. jún 2009

ja skusim kuk ten hotel

katika1
12. jún 2009

za to mám dovolenku v egypte 😀 starý dobrý egypt 😀 😵 Leniiiiiiii... vy kedy idete na dovču?????? Daj link kam 🙂

katika1
12. jún 2009

štrajkuje kon 😨 🙄

lenkamt
12. jún 2009

aj mne 😝

Kati - Rišiaka beriem aj bez cilitu, však to vieš 😉 a mne tak míňajú clin 😀
a ten vas dom som uz okukovala , lebo sa mi paci vnutorne rozlozenie izieb 🙂 zvon by som ho dala biely s nejakym kuskovým kontrastom /červená, modrá, alebo nejaká krikľavá/ 😀
link na dovču ti hodim za chvilku 😉

Zuzi - ale skus si otvorit pôdorys - tam do obytnej plochy rátajú len izby, bez kuchyne, kupelky, chodieb a wc, v byte sa do obytnej ráta všetko 😉

katika1
12. jún 2009

lenulik rozloženie izieb je úplne fasa, preto sme si ho vybrali 🙂 a nelutujem vobec
a kedy idete?????

lenkamt
12. jún 2009

26.6. čo je presne za dva týždne, ešte vôbec nemám nič nachystané ani neviem ako ideme a pod. hlavne že som tu už v januári spriadala plány, lebo JA musím mať všetko naplánované 😀

zuzana76
autor
12. jún 2009

leni aha, to som nevedela,ze to su len izby, idem to este omrk

katika1
12. jún 2009

leni 😀 inak je krásny
ale kukám že svinsky drahý 🤐

lenkamt
12. jún 2009

ja sa už napchávam karfiolom s hranolkami 😀 tie brušáky som stále nezačala 😀

letuskah
12. jún 2009

caute
mne sa tiez paci vas Kati, aj vsetky domceky sa mi pacia len mat pozemok 🙄
moje dieta je od rana strasne, najskor sme sa spred domu vratili s revom ze fuka vietor a potom som ho presvedcila lebo uz boli deti vonku tak sme sli a s kazdym jednym sa pohadal o volaku hracku tak sme urevani a osomrani zas isli domov, poobede ideme na navstevu k svagrinej tak som zvedava aky bude tam...
zajtra idem k nasim na tyzden tak sa tu neukazem

mmem_
12. jún 2009

lenka_ vsetko najlepsie k meninam 😉

tu je hotel
http://www.cedok.cz/zajezdy/hotel-playa-bonita-...

mmem_
12. jún 2009

zuzi asi 220 km

bola som jest

inak sme boli v takom delfinariu a maly bol hotovy uplne,ani nemukol a ja tiez 😀 😀 😀

kati ten domcek vyzera super, aj mne sa hrozne pacia bungalovy

a karfiol milujem

mish,vsak ty nemas ziadne brusko ja mam vacsie,ulozim maleho a hodim nejake fotos

lenkamt
12. jún 2009

Monička - ďakujem 😵