Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

baileysa
17. jún 2009

ret, este na ceste v pohode, ale keby sme dakde parkovali 😀 😀 😀

mmem_
17. jún 2009

no cafte my sme z plavania doma, mali sme dve hodiny za sebou kvoli nahrade a som si cela vytesena myslela ze hned zalomi a zaspi a on este vykrikuje ze hopa hopa. ja nakup v aute, neviem ci mi este z tych jogurtov nieco zostalo 😎

bai: ja som myslela nejaku knihu o tom pevnom objati, pisala aj ona nejaku nie)

my niekedy mame tiez na plane, ked budu detiska trosku vacsie cestu s karavanom, strasne sa nam to paci 😎

a ja som si v spanielku uplne zamilovala krevety, mali siice este aj oci a fuzi ale boli fakt dobreeeeee, no chobotnice ma moc nepresvedcili,hlavne ked som videla ako kmitaju nozickami na panvici 😅

mmem_
17. jún 2009

baby a neviete je next aj v amerike?

peta28
17. jún 2009

Tak Leile trhali dnes osmicku.. chudatko a ja ju tu lanarim na Zeleznu..
nechystate sa niektora dnes nahodou??

retaux
17. jún 2009

Chúďa Lejla. 😖Nech ti rýchlo bolesť prejde. Ja idem k zubárovi v pondelok, ale našťastie mi trhať nebudú.

Peťa: ja sa nechystám 😀

nika07
17. jún 2009

Ahojte,

chcem sa spýtať boli ste už niektorá s malými u zubára, ja som Linduške našla taku malu čiernu bodku, a neviem čo to je ☹

a dnes sme absolvovali úposledný prevenar, celu cestu mi plakala, bolí nožiča, bolí nožička, a ked sme prišli domov tak lozila po stole, už jej nič nebolo, 🙂

zuzi dufam, že budeš rýchlo OK,vôbec neviem čo to je za chorobu ☹

čítam, že sa začínaju hromadiť prvé zážitky z dovoleniek, aj ked niektoré zlé ☹ 😢

retaux
17. jún 2009

Nika: ja som ešte s Luckou u zubárky nebola. Pýtala som sa, že kedy treba ísť a ona, že až po treťom roku. Skôr len ak nájdem čierne na zuboch. Tak na tvojom mieste by som sa išla spýtať.

nika07
17. jún 2009

ret dik, ved aj nad tým uvažujem, čím skôr tým lepšie, aj ked to nič nebude

mmem_
17. jún 2009

nika: ja som uz bola s nim a idem znova v septembri, ale len pozrel zubky co si maly nechal. bolo to skor len take oficialne, dal razitko a tot vsjo

ale ak ma ciernu bodku tak by som sa spytala urcite

no uz spi idem vegetit

mmem_
17. jún 2009

no baby este jedna otazka

ja chcem malemu kupit take pexeso ale take velke nemate niekto take???

mmem_
17. jún 2009

a ta znacka polievky bez glutamanu instantnej je Knorr

slavenas
17. jún 2009

ahojte

baily tak už doma z dovolenky, ako opisuješ tak muselo byť super a tiež som toho názoru že na dovolenku radšej skoro v lete lebo potom ťa ešte celé leto čaká tu 😀 😀

zuzi, bože ja som o takom čo opisujete ešte ani nepočula , muselo to byť ... 😔

peti , potom ked sa k tomu dostanem si ťa pridám do fb ak môžem, (meno si pamätám od vtedy ako som ti posielala tu poštu ) tiež si chcem pozrieť foto. 😀

maji príjemný pobyt u rodičov , ja sa tiež chystám na 2 týždne v júly , lebo dojde brat aj s frajerkou z UK , tak bude veselo.

ret gratulujem k výročiu . My máme tiež tento rok 3 výročie svadby a 10 výročie čo spolu chodíme. 😉

mmem_
17. jún 2009

prihodila som nejake fotky z dovce

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

retaux
17. jún 2009

Mmem: fotky sú super 😉 Simonko má také krásne vlásky 😵

zuzana76
autor
17. jún 2009

ahojteee

mmem nadherne fotose, aj by som sa tesila do spanielska, ale radsej nie, pri mojom stasti 😀 este ma nejaky ten zachvat chyti a co potom 😀

peti, na fb som popozerala, krasne fotky a ty si kocka, ale ty by si sa mohla aj do vreca navliect aj tak by si vyzerala super

nika, slavka, vydesil ma ten zachvat, ani nie tak to, ze co sa so mnou deje, ale skor som sa bala, co by bolo s malym, kebyze ma to chyti a som s nim sama doma, radsej ani nechcite vediet ako taky zachvat vyzera, no musela som vyzerat zaujimavo, urcite mali ludia "podivanu" ked ma tatino vliekol lekarke ☹

ret, gratulujem k vyrociu, my sme mali v aprili 13 rokov - chodenie a v oktobri bude 10 rokov co sme manzelia

ja som u zubara s malym nebola a zubarka povedala,ze staci ked bude mat 3-4 roky

a vysledky mam zle, mam strasne malo vapnika a preto ma chytili tie krce, ale ja si nemozem vapnik doplnat len tak od buka, tam je nejaka metabolicka porucha u mna, ze sa mi nevstrebava tak akoby sa mal, takze toto sa stalo v nasom kolektive dnes 😀 😀

mishelin
17. jún 2009

nika-ano,ja som uz bola s malym u zubara a kiezby len kvoli jednej ciernej bodke,ale my mame vsetky zuby teda takmer vsetky cierne,ale tak velmi nie len bodkavo ☹ ked sa usmeje uplne mu to vidno..úpovedala ze odstarni uplne ked bude vacsi,ale ze teraz sa este boji bo ze je maly a ze aby s anezadusil nejakou vodickou,ale vravela ze to nemame zhnite ani zo sladkosti ani z dzusov proste len zafarbene ale od coho to teda neviem,vraj zle zlozenie vody 😕 alebo ztoho ze on pijal aj caje cez noc 😖 no ktovie v kazdom pripade ma to riadne mrzi vsak mal take pekne biele zubky 😖

no a ten stan sme mali dnu 😀 ale poviem vam ze rano ma bolelo cele telo,skoro celu noc som bola hore,vobec som tam nemohla spat..bolo mi horuco,mrvila som sa,taka tvrda zem 😝 ale maly zato spal celkom dobre,lepsie ako v posteli 😅 tak ja neviem co ideme vymysliet 😅

no a kupili sme ho len tak bo mi ziadny nemame a cez vikend pojdenme asi na dobsinu na preteky aut tak aby si maly mal kde zdriemnut a aj ja 😅 teda ja len lezat lebo tam sa mi nedaaaaaaa spat 😝

mmem pekne foto,a pridaj aj teba chcem ti vidiet brusko 😉

leni-fotky taktiez pekne,a a jmne sa velmi pacia tie tvoje topanky,aj tvoje tricko,vlastne ty cela si super kost 😀 🙂 ale fakt si pekna,a vyzeras mladucko,a hlavne si chuda 😉

zuz-chuda,drzim palce nech sa ztoho nejako vyhrabes 😉

no inak uz nic nove,tak zatial caute

nika07
17. jún 2009

mishel dik, za info, ona ma len jednu taku malinku bodku, ale aj tak asi pôjdem, len sa bojím, že neotvorí pusu 😅

lenkamt
17. jún 2009

ahojte 🙂

v bojniciach bolo supre - kuk fotky 🙂

a poobede sme mali stretko s martincankami , tiez super, o 20 odpadli a ja som tiez grogy, takze dobru noc 😀

nika07
17. jún 2009

leni, super výlet 😎

vidno, že kočkám sa páčilo

takže dobrúú 😀

mishelin
17. jún 2009

nika kde si kupovalal malej tu supravu zimnu co ma na fotke asi tretej?

lejla77
18. jún 2009

Ahojte,
tak dnes som uz v praci - vcera som behala po zubaroch. Vrtali mi dva zuby a este som isla k chirurgovi, ze sa idem objednat na vytrhnutie osmicky a on ma hned zobral - ale musela som zaplatit 25 EUR. A to som este platila za rentgen 11 EUR. No hlavne, ze uz to mam za sebou a nastastie ma to az tak hrozne neboli - existujem bez liekov, takze sa to da vydrzat. Len som uz vcera bola tak strasne hladna..... tak som jedla krupicovu kasu. 😝

peta28
18. jún 2009

Lejla tak pi.a s levickou znackou do mna pred jaslami naburala.. mam nervyyyyyyyyyyyyyyyy ako hovado.
Tak ja parkujem.. cuvam a krava nemoze pockat 2 sekunky pokial sa celym autom vopcham na parkovacie miesto a just potrebuje ist dopredu, tak svojim zadkom zobrala moj predok. Som vystupila a myslela som ze jej jednu trafim
nastastie u mna si to odniesol najviac ten cierny naraznik a maly skrabanec, ona to mala poskrabane horsie, ale aj tak mam nervy, lebo clovek si dava pozor a viem ze sa tomu nevyhnem, ale kvoli tomu ze nemoze 5 sekund pockat tak urobit skodu? tak co usetrila?

lejla77
18. jún 2009

peta:
😠 😠 😠 tak to je fasa !!!! Krava jedna - verim ti, ze mas nervy - ja som tiez mala strasne nervy, ked do mna nabural ten ozran. A co si robila? Volala si policiu, alebo ste sa nejako dohodli?

peta28
18. jún 2009

nevolala lebo nebola to taka skoda, ona ma vacsiu a povedala ze to nechame tak, nejak mi to muz zbrusi a prelakuje, s tym gumenym naraznikom asi uz nic, ale tiez ze existuje nejaky sprej na to. krava, keby som nemala decko v aute tak jej tak vynadam

lejla77
18. jún 2009

peta:
😠 😠 😠 Mala si si od nej nieco vypytat. Ani u mna nebolo nic vidno a zarobila som na tom okolo 8 tis. 🤐 A ona tiez niesla dieta do skolky?

peta28
18. jún 2009

ale nie, sama pipina v aute nove Clio male take zelene.. vies co taka som bola nasrata ze to mi ani nenapadlo

lejla77
18. jún 2009

peta:
hm, skoda, lebo ved ona ti sposobila skodu. Pripecena. 😠

lejla77
18. jún 2009

peta:
a ty ho nemas na lizing? Vtedy to treba hlasit. 😕

mishelin
18. jún 2009

caute baby,tak uz prislo do tuheho 😀 😅 vazne ale ozaj vazne uvazzujem o kupe tych veci co ma peta a a jlenka do vane..tak ozaj je to dobre?vyuzijeme to?baby date este raz linky prosim vas 😉

retaux
18. jún 2009

Ahojte!
Peťa: u nás, keď vidíme LV na aute, tak zďaleka obchádzame. To sú totál debili v šoférovaní 😠 Jazdia ako blázni.

Lenka: my sa chystáme do Bojníc v sobotu. Dúfam, že nebude pršať.