Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mmem_
2. júl 2009

bilu: 😀 😀 😀 ano ja sa velmi tesim ze to bude chlapcek,presne ako pises,uz som si zvykla na chlapceka,ale vsetci ostatni to vzali dost rozpacito 😅 a tym ma dost ma nas..rali,ale nebudem to tu rozpisovat

bilu to nie su chranice,ale take formovace pred porodom co sa nosia,aby mi to vytvarovalo bradavky,l

zuzi:tebe prajem tiez kraaaasnu dovolenku,pekne si oddychnite a uzite si to

baileysa
2. júl 2009

ret 😀 😀 😀 😀

tak ja neviem co, by som chcela tu tortu skusit sama, tak ako to pekne ret napisala, ze by som jej ju sama, ale asi potrebujeme aj poistku na fotky 😉 😀 😀 😀 a uz sa vidim, ako budem nad tou tortou nervacit a nadavat si, ze som mohla len dakde autom ist tortu vyzdvihnut 😔

mmem, gratulujem k chlapakovi, tak to uz budu na teba v riadnej presile 😀 este dobre ze ten babysitting vyhrali ti, co spravne tipovali 😀

slavenas
2. júl 2009

tie torty super, pečené kura nemá chybu

mmem gratulujem ku chlapcovi 🙂

retaux
2. júl 2009

Mmem: práve sme sa s mužom minulý týždeň o tom rozprávali. A on mi hovorí, že pozná väčšinu rodín, kde je buď dievča-dievča alebo chlapec-chlapec. Zmiešaných len málo. Neviem, prečo stále ľudia očakávajú, že to musí byť "párik" 🙄

baileysa
2. júl 2009

tie torty su krasne, mne sa paci thomas s plnym vagonom gumovych medvedikov 😎

mmem, do tej prahy neviem zatial, mam nariadeny kludov rezim, aj to nemecko som pre to zrusila, ale dufam, ze v oktobri uz bude ina situacia...

retaux
2. júl 2009

Keď zaspala, tak som jej ho vybrala 😀 Ale nechala som jej ho pri posteli, lebo ho určite bude hľadať, keď sa zobudí.

Baily: tak urob vláčik 😉 To nebude ťažké a ani nemusíš nič piecť, len ozdobíš 😉

baileysa
2. júl 2009

ret, ako myslis, ze nemusim piect? ze kupim vlacik hrackarsky? 😕 🙂 to by sa mi pacilo, len ja chcem mat aj tortu co budem jest, ja som na sladke 😅

bilushka
2. júl 2009

Ret, aj mne sa hrozne paci ten ul, uz som ho davnejsie obdivovala na inych obrazkoch...
Klobuk dole pred tym, kto to vie urobit, to uz je top u mna!!!

Mmem, tak doba ide dopredu, ze formovace pred porodom, to pocujem prvy krat 😲
A tiez som rada, ze som tipovala Klotildu, aspon nemusim ist kocikovat do Ciech 😀 😀 😀

Inak to tak vela ludi berie, ze ked mas prveho chalana, tak druhe sa ocakava baba-najma od zeny-matky, ja uz som sa s tym tiez stretla ako sa nam maly narodil, ze hmmmmmmm, tak snad aspon druhe bude dievca a take sproste reci, pritom ani pri druhom nebudem riesit pohlavie ale dolezitejsie veci, tak si nenechaj pokazit naladu a pozeraj na to z praktickej stranky-druhy pindik vsetko podedi po Simkovi a ty uz budes len minimum dokupovat 😉

mmem_
2. júl 2009

bai: 😀 😀 😀

a co sa torty tyka,tiez neviem ci pre istotu neobejdnam este jednu,ta cukraren tu je super a ani nie je draha,ale kedze uz mam aj tu hmotu tak som sa takto nepriamo sama seba donutila ze musim nieco urobit 😀

co som mu robila na meniny som sa tiez polroka psychicky pripravovala a nebolo to take hrozne.

moje kamosky z SK robia take nadherne torty, ze som fakt neverila, len mi stale chodili fotky ze taka barbie,taka flaska,taka ruza,pat a mat, kabelka.... az ma to nejako nepriamo donutilo ze to skusim aj ja

aleze by ma to nejak tak extra chytilo nemozem povedat 😀 ale raz za rok sa to da

retaux
2. júl 2009

Nie, urobíš ten zákusok z BeBe keksov. Ten sa nepečie, len sa zlepuje krémom 😉 Takže to bude aj jedlé. Pošlem ti recept? A potom to podľa fantázie buď obtiahneš alebo nejako ozdobíš alebo poleješ čokoládou.

bilushka
2. júl 2009

Bailey, ved sa neondej a slahni si uz tt do pasu 😵

baileysa
2. júl 2009

ret a pomozes mi aj s tou fantaziou pri ozdobovani??? 😀
gretka vstala, polrocna sprava len zhruba nacrtnuta a valne zhromazdenie je uz zajtra 😕 ale aspon mam chrobaka v hlave, co sa tyka torty 😅

retaux
2. júl 2009

Mmem: ani ja si neviem predstaviť, žeby som každý týždeň niekomu tortu piekla 😝 Porazilo by ma. Ale zase už im to asi ide rýchlejšie, ako nám, čo pečieme raz za rok.

bilushka
2. júl 2009

Bailey a Lenka uz vie, idem jej hned pisat 😀 😀 😀 😀 😀

retaux
2. júl 2009

Baily: tak to potiahneš marcipánom. Tam fantáziu netreba 😀

retaux
2. júl 2009

Lúčim sa s vami, idem žehliť 😝

mmem_
2. júl 2009

bilu: no pekne si to napisla, ja som tiez toho nazoru,hlavne nech to mame v zdravi za sebou obaja,lebo je to pre mna obrovsky zaprah - psyhicky aj fyzicky, snad to dotiahneme do uspesneho konca,
a nie riesit ze co to bude.
Clovek by mal byt vdacny a nie sa zaoberat takymi malichernostami, ved kolko je inych zavaznych problemov-
Fakt sa ma to dost dotklo 😒

ozaj bilu a ako ste dopadli minuly rok s tym DVD,spravili vam to?

http://www.lekarna.cz/formovace-bradavek/

mmem_
2. júl 2009

ret: no vies ake krasne torty porobili a plnku ani nie ze obycajnu ale ze dobosky a tak,ale jednej pomaha manzel ked ulozia deti formovat postavy a maju rozne tie vykrajovatka takze sa to da.

ja ked som robila tie rozne kolazea kalendare tak som dokazala pri tom presediet do noci,kym ma to bavilo,ale teraz uz fakt nestiham a je pravda ze to slo uz po case rychlo,len bolo treba mat napad

idem aj ja lebo poobede ideme na oslavu malej susedke, tak nech som trochu fit,ale mozno pojdu len chlapi lebo ja mam to hrdlo este stale bolave

a tie co tipovali spravne sa nejako odmlcali 😀 😀 😀

mmem_
2. júl 2009

este tu som nieco nasla popisane o tych hmotach,

ja poznam osobne len tu marshmallov
http://www.cukrarum.estranky.cz/clanky/cukrarsk...

a mam kupene tieto 2

http://www.cukrarskepotreby.cz/cze/produkt.html...

a toto

http://www.cukrarskepotreby.cz/cze/produkt.html...

tu tu hmotu K2 nemali ale to je nieco podobne

maly ma v oktobri meniny tak vyuzijem snad obe,ale pojdu do kosa 😀

mmem_
2. júl 2009

inak to druhe babo som chcela aby bolo decembrovciatko, no skoro to aj vyslo 😀

mmem_
2. júl 2009

alebo pojdu do kosa to malo byt

akvabela
2. júl 2009

Jeeej, bai. gratulujeeem 😵 ! Aj ja som sa podobne ako mima na monitor usmievala 🙂
Ret, gratulujem Lucke k uspesnemu nocnikovemu dnu 😉
Slavenas, konecne som upravila tabulku, kde Vas obe s Vaneskou mam. A dodatocne blahozelam Helkinym dvojickam k 2. narodeninam, hoci ani neviem, ci sem nakukne, kedze su to zrejme uz riadne junovcatka...

A nech sa torticky vsetkym, co sa na to podujmu, podaria. Ste ma navnadili a rozmyslam, ci sa o nieco s tou hmotou nepokusim aj ja. Doteraz som robila len take jednoduche kolace, raz som robila Marii tohto psika c. 16, len namiesto tej polevy som mu spodnu cast tvare posypala kokosom a vrchnu s honey crumbs http://www.coolest-birthday-cakes.com/dog-cakes... a raz zase tohto medveda http://www.todaysparent.com/article.jsp?content...

zuzana76
autor
2. júl 2009

ahojteeeeeeeeeee

bai, jeeeeeeej co to nevidim, gratulujeeeeem
my mame odporucene cakat s otehotnenim, kym sa nevyriesi ta zahada,ze co mi to vlastne je

babulky co mate chlapcekov, stahujete predkozku a uz sa vam da prevliect? lebo patko tam ma asi nejake mazivo ci co, take biele a jemu sa predkozka neda pretiahnut, obcas cvicime, ked nezabudneme

retaux
2. júl 2009

Pozerám, že kto má tabuľku s názvom Levice a levíčatká a to sme my 😀 By som rada vedieť, že čo je napr. s Bluff a mnohými ďalšími, ktoré sem už vôbec nechodia 😢

Akvi: dík. Poobede to už také úspešné nebolo, ale aj to doobedné nočníkovanie je u nás úspech 🙂 Poobede sa už vypýtala len raz.

baileysa
2. júl 2009

ret, to nevadi, ze sa poobede nepytala, je to uz na dobrej ceste, postupne sa tie intervaly bez plienky a bez nehody predlzia 😉

akvi, zuzi, dakujem 🙂

bilush, lenke nemusis pisat, ona uz vie 😉

baileysa
2. júl 2009

mmem, si tu zase tolko inspirativnych linkov nahadzala 😔 to kto ma odolavat... ked ret napisala, ze na to treba vela vela skusenosti, tak si hovorim fajn, nemusim sa snazit, aj tak to nedokazem, a teraz zas neviem, ze co mam robit 😅 a ja mam tak rada dobre torty, mnaaam 😵

mima07
2. júl 2009

zuzi ja nepretahujem ani sa zatial nechystam vraj sa do 3 rokov nema ani chytat iba ak by si deturence samy pohravali to sa moze a to biele tam mal aj moj maly co sa dalo som poutierala a pod sprchou povyplachovala
mmem som zle precitala inak by som spravne netipla 😀 😀 😀 ja som pri prvom aj uvazovala o dievcatku ale druhe som viacej chcela chlapceka 😉

mima07
2. júl 2009

baily ake prekvapit a na nas nemyslis sak to nevydrzime 😀 😀 😀

baileysa
2. júl 2009

mima, ja asi budem chciet vediet, ale nikomu nepoviem, ani mm 😅 ze ci mam nejake modre body dokupit 😨 😵 co si aj myslim, ze ano 😉
inak mne to vyjde presne tak, ze je to sice super, ze som si odlozila oblecko, ale budem mat "sezonne" naopak deti 😅