Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
26. júl 2009

jej leni dakujeme 🙂

mima07
26. júl 2009

letu vsetko najlepsie jakubkovi k meninam 😉

nika07
26. júl 2009

Pripájam sa ku gratulacii Jakubkovi, a zároveň aj všetkým Aničkam a Haničkám 😵 😵 😵 😵 😵

lenkamt
26. júl 2009

ahojte.
dnes mala ivka ten promočný obed a Lenka zrazu z ničoho nič horúčky, po hodine aj Lucka, tak sme im dali riadne napiť, nurofen a uložili. okrem toho im nič nie je, celý den boli veselé aj papali. tu v mt šarapatia kiahne, tak som zvedavá čo len z toho bude 😖

pridala som fotky z oslavy 😉

mmem_
26. júl 2009

ahojteee

tak my sme uz opat doma,decko ako vymenene.To dobre,ukazkove dieta asi zostalo na SK 😠 ale cestu zvladol perfektne,vdaka bohu za krtka 😀

letu: Jakubkovi vsetko najlepsie

leni: tusim mate v rodine same sexice 😉 , snad to nic vazne nebude

baileysa
26. júl 2009

ahojky 😵

tak sme konecne doma, gretka je po 2 tyzdnoch babinkovskej starostlivosti, tak je to doma o hubu, snad uz iba daky den dva, lebo ma picne 😅

gratulujem vsetkym oslavencom, co mi unikli, magdalenkam, kubkovi, anickam aj hanickam 🙂

zachvilu mame kolo gratulacii k 2. narodeninam 😨 😵

ja som sa rozhodla, ze tortu peciem sama, tak idem hladat inspiracie 😅

inak sa mame fajne, na poslednej kontrole uz som nemala hematom, tak sa vytesujem, len mi nechal kludovy rezim, ze sa to moze kedykolvek objavit znova 😨 som menila dr. tak tohto moc nepoznam, co sa tyka toho, ze nakolko je prilis opatrny, ale tak kludovy rezim sa mi moc nedari...

leni, adi, skoda ze stretko nebude, lenka dievky, nech zabojuju ako riadne levice a su rychli fit.

lenkamt
26. júl 2009

ale veď po hodine spánku vstali a prehánajú sa po byte 😅 tak neviem čo to je za chorobu. uvidíme zajtra, ak im nič nebude organizujeme narýchlo niečo 😅 už mám stretkovský absťák 😀

stále rozmýšľam či málo pili, alebo zuby, alebo čo 🤐

inak viac fotiek je na fb 😉

baileysa
26. júl 2009

tak idem kuk aj na fb...

moze byt ze to mali len take priehratie organizmu a zajtra bude ok 😉
a mimi sa nechysta na stretko? som uplne mimo obrazu 😅

lenkamt
26. júl 2009

nie, lebo zostala v ba, ide sa predsa sťahovať. s nou dáme nabúduce 😀

baileysa
26. júl 2009

to je ten ivkin frajer???? tak ten je hooooooooodne sympatikus 😨 🙂
to mala tie saty z pl???

lenkamt
26. júl 2009

fest sympatikus, baby ho žerú, najviac Verča 🤐 stále ju niekam berie, na kone, do mekáča v za, zajtra pozrieť nejakého psa.... 😅

nie toto mala iné šaty, tie z pl mala min. týždeň na promocii Paľkovej sesternici 😉 tak si musela 😅 dať iné 😀

baileysa
26. júl 2009

no sa babam ani necudujem 😀
inak co tu nove???

lenkamt
26. júl 2009

už som ich na druhý pokus uložila, zatiaľ sú ticho 🤐 o polnoci asi šupnem ešte raz nurofen a potom sa uvidí, inak celý deň si pchali ruky do úst, tak snáď stoličky, aj keď mi je divné že úplne naraz tá horúčka 😨

nové ani neviem, 3príspevky za deň , takže ani nič 😅

Miška sa dávno neozvala 😕

inak - naše dievky si všade "adoptujú" nejakého staršieho pána, myslím tým na ihrisku, pred domom a tak. normálne chytia za ruku povedia poď a ujo sa s nimi musí hrať, mám to chápať tak že im chýba chlapská spoločnosť, alebo sú jednoducho na chlapov 😅

baileysa
26. júl 2009

asi skor to druhe 😀 😀 len neviem, po kom by to asi mohli mat??? 😨 😕

lenkamt
26. júl 2009

😀 😀 😀 ani ja 😀

nie, skôr som myslela že mi ako psychologická poradkyňa napíšeš že im asi chýba starý otec alebo čo, teda dúfam že nebudú na 50-60ročných chlapov navždy 😅

lenkamt
26. júl 2009

Bai - očúvaj, idem objednať tú poťahovaciu hmotu , to vyjde na 2malé torty, čo ty nato??? včera som hádzala link čo idem spraviť ja, tak kukni 😉

baileysa
26. júl 2009

no to v psychologii nikdy nie je take jednoznacne 😉 musim prist prezistit 😉 😀 juuuuuj, aka som nenapadna fterka 😀
mozno sa im ta hranica 50-60 rocnych chlapov bude postupne z ich vekom posuvat adekvatne nahor 😅 😀

lenkamt
26. júl 2009

no idem ja s chlapom riešiť jeho bezpečnostnú previerku, naposledy ho preverovali asi rok a nakoniec mu to prišlo v obálke že Vážená pani V. 😀 no tak neviem , žeby prišli po roku nato čo ja doteraz neviem? 😅 😀

baileysa
26. júl 2009

tu bambi myslis hmotu? ze by sme to spolu objednali?? musim to tam prestudovat... ci to bambi je iba doplnok???

vazena pani V 😀 😀 😀

lenkamt
26. júl 2009

nie iba tú hmotu, to je normálka biela hmota, zafarbíš alebo nezafarbíš, vyvaľkáš a šupneš na tortu, ozdoby si spravíš aké budeš chcieť, ja som hádzala aj link na také hodiny, asi spravím to 😉

idem, lebo zazerá moja pani 😀

baileysa
26. júl 2009

ok, pozdrav vazenu pani 😉 ja uz som si preventivne kupila potravinarsku farbu, tak to by sa mi hodila to taj hmoty, vsak?

mima07
27. júl 2009

dobre ranko
clovek si to tu jeden vecer nezapne a kolka konverzacia 😲 😀
tak pekne pecte torty potom si u vas objednam 😀 😀
dufam ze sa ret dnes prihlasi aj s upecenou tortickou ona je asi najblizsie a ma najvacsie skusennosti
tak leni ako my sme take nieco maly pred 1,5 tyzdnom 2 dnova teplota ale vymyslal ale stolicky nikde ☹

peta28
27. júl 2009

Cauko cauko.
Tak my sme zacali posledny tyzdne v jaslickach, sa tesim. Mala isla v pohode, tak som rada.
Cely vikend sme mali bezplienkovy bez nehody, tak som zvedava ako v skolke. Rano ked som povedala ucitelke ze nema plienku tak len prevratila oci... tak snad jej ju nesupla hned ako som zatovrila dvere.

Bai tak super ze si ok aj babatko 😉

Leni dufam, ze ste uz bez teploty, mala su zlate sa nebolaj cudzich, ani Timka sa nicoho neboji s kazdy pokeca 😀

lejla77
27. júl 2009

peta:
moj maly rano dost reval ☹ Neviem preco, normalne ma nechcel pustit.

peta28
27. júl 2009

Ale uz o 8.45 nereval a pekne isli deticky vonku 😉

lenkamt
27. júl 2009

čaute, tak máme angínu 😖 atb do piatka, krásny týždeň pred nami 😝

idem spať, lebo v noci som toho moc nenaspala 😒

peta28
27. júl 2009

jaj leni to ma mrzi.. skor sa teda uzdavte, aspon ze ti baby pekne papaju lieciky

nika07
27. júl 2009

Ahojte,

aj ja prajem kočkám rýchle uzdravenie 😵 😵

moje dieťa asi dospáva dovolenku, už o 11,30 sa hrabala spať 😀 , takže môžem ísť žehliť 😝

peta28
27. júl 2009

akoze to ja nepoznam ze dieta sa trepe spat. Timka sa teda nikdy spat netrepe, to ju musime dat nasilu aj ked uz ledva drzi oci otvorene

Moj otec bude mat 60 - tku, tak sme mu chceli kupit telku, sme mali vyhliadnutut jednu v nayke a na nete som ju nasla o stovku lacnejsie, tak som ju hned objednala.

mima07
27. júl 2009

leni takze nic moc ale snad budete coskoro fit