Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

nika07
25. feb 2009

prajem dobré ránko,

Lilianke prajeme všetko naj,naj,naj, k meninám, veľa zdravíčka , šťastíčka a radosti zo života 😉 😵 😵 😵

mmem_
25. feb 2009

ahojte ;)

vsetko naj Matejkovi k meninam vcerajsim aj Lilianke k dnesnym

navstevu sme vcera zvladli;) decka sa celkom zahral,i obcas sa vytrieskali;),pusa sa nekonala ;)
Nabytok tiez prezil 😀 😀 😀
Susik navarila vyborny obed a maly sme prijemny den, nejake fotky sa podarili tak potom prihodim ked ich stiahnem

a musim vypnut PC ;)

mmem_
25. feb 2009

peti fotky su nahodu pekne,mne sa pacia

peta28
25. feb 2009

Cauko baby.

Skore uzdravenie vsetkym velkym aj malym .. to je hrozneeee nech je uz jar, lebo ma porazi, kolko chorob vsade. A teraz su nejake hnusne infekcie dychacich ciest , to ani nie je chripka 😠

Dakujeme za pochvaly fotiek, som zvedava na Adamkove. Buduci rok skusime tu fotografku zo Senca kde bola Meg, nech mame trosku zmenu.

lejla77
25. feb 2009

Ahojte,

kocky, kam chodite s detickami do MC ??? Vsetky co som pozerala su cez tyzden, alebo su daleko. ☹ Alebo co robievate cez vikendy?

Bilu:
sa mi zda, ze ty si pisala, ze muz bol s malym v MC. Ste z Vrakune, kde chodite? Vsetko mi pride tak od ruky.

slavenas
25. feb 2009

ahojte

aj mi prajeme všetkým chorým nech sú rýchlo zdravý 😉

ja v kuse len odsávam a odsávam možno aj 15 x denne a stále má plný nostek , inak už to nejako chytilo aj mna lebo ma doooosť bolí hrdlo ☹

peti a meg , môžem Vás poprosiť o kontakt na tých fotografov u ktorých ste sa boli dať fotiť , rozmyšlala som že by som fotografovanie spojila s návštevou známych , tak je jedno či senec alebo ba . Dakujem 😉

lenke a baily prajem príjemné stretko 😉

gratulujem Lilianke k meninam a aj všetkým ktorý dnes niečo oslavujú 😀

slavenas
25. feb 2009

tie hrubky , hanbím sa 😔 😔

peta28
25. feb 2009

Lejla jedno je na Palisadach, tak chodi mimi s Adamkom,davala aj link, ale neulozila som si ho. Je aj v sobotu a nedelu, mys sa tam chystame, ale neviem kedy lebo muz teraz nechce chodit s malou nikde po chorobe, ani do obchodu , ani do materskeho centra

peta28
25. feb 2009

Slavka my sme boli tu: www.peknafotka.com
Ked si pozries moj druhy album tam mam fotky z atelieru aj z minuleho roka

slavenas
25. feb 2009

Peti dakujem, pozerala som a sa mi veľmi páčia 😉

lejla77
25. feb 2009

peta28:
tie Palisady mam daleko. A stred mesta - parkovanie ☹

lejla77
25. feb 2009

peta28:
inac mate fakt krasne fotecky 🙂 Timka je strasne zlata. 😵

maji4
25. feb 2009

Ahojte my noc tiež otras od 3 sa stále budila a nevedela sa uložiť a ráno vstala podobne ako Jakubko ako keby sa nič nestalo o 6.30 😠 😠

A ĎAKUJEM ZA GRATULÁCIE NAŠEJ LILIANKA 😵 😵 😵

Let neteš sa niekedy to trvá riadne dlho to je zaspávanie lebo si lahne a potom si na niečo spomenie tak mi to musí povedať a tak stále dokola aj hodinu 😒

slavenas
25. feb 2009

maji pekná foto v pase , inak som si všimla v tvojom albume máš foto zo svadby a aj my sme sa brali 9.9.2006

maji4
25. feb 2009

slavens jej to fakt myslím ,že ešte niekto mal tiež svadbu vtedy ako mi 😉 😉

maji4
25. feb 2009

a inač dík to je teraz najaktuálnejšia ale chcem si tam dať aj najakú s malou len nemáme spoločnú...musím niečo poriešiť a pofotiť 😉 😉
Tú pred tým som tam mala už rok 😝

maji4
25. feb 2009

Jej Dandy pridala fotky 😵 😵 😵 a Dominik s bračekom sú perfektný na tej čo ho vyhadzuje do vzduchu 🙂 🙂 😵 😵 😵

mishelin
25. feb 2009

ahojte,som na skok...
vsetko naj lilianke k meninam 😵 hlvne vela zdarvicka 😉 a maji pekna foto v pase 😉

a niesom si ista ale aj matejko mal meniny,vsak?ak sa nemylim tak vsetko naj aj jemu 🙂 a ak sa mylim tak hanba mi 😅

a inak ani vam nepoviem co varim,lebo moj muz vyhlasil ze jeho sa to netyka ze sa vari ine ako maso 😔 vraj sa neradi medzi krestanov a hladny nebude 😨 🤐

peti cez den mu uz dudku nedavam,len na spanie a cez den pije caj uz len z pohara 😉

foto pozrem neskor 😉 zatial caute

adulik23
25. feb 2009

ahojte. 🙂

maji - wau, aka kocka.

to co je nejaky mor? misiak mi soplikuje od piatku a vcera zacal aj kaslat (ale len ked lezal v postielke), tak som s nim dnes skocila k dokine. dychanie ma ciste, ale zateka mu to do hrdielka a z toho kasle. dala mu nejaky sirupcek na lepsie vykaslanie, aby mu to neudrelo na uska. a kedze sme soplikovali aj minuly mesiac, tak ak mu tieto neprejdu do tyzdna, ideme na vytery. zatial mame len odsavat a odsavat a mozme aj chodit von, len mu mam dat vzdy cumlik (alebo sal, ale u nas to nehrozi 🙂), aby sa nenadychal studeneho vzduchu. 😎

adulik23
25. feb 2009

vsetko najlepsie lili. 😵 😵 😵

slavenas
25. feb 2009

maji, no to som aj ja zistila že nemáme s Vaneskou spoločné foto , stále fotíme len ju . Preto aj chcem nejake to fotenie u profesionala. Ale aj ja som uvažovala že si sem dám foto kde som sama , lebo vlastne aj pravidlá o foto v pase vravia že by to mala byť len - tvoja akuálna foto 😕 😕 😉 😀

slavenas
25. feb 2009

adi no u nás to malo presne taký istý priebeh a aj diagnoza bola rovnaká 😔 , ja som nebola vonku 2 dni , aj kôli tomu že snežilo a fúúúúkalo ale už nám obom z toho šiši tak dnes určite vybehneme lebo dnes je celkom pekne .
nech vám to rýchlo prejde.

adulik23
25. feb 2009

slavka - aj nam dokina povedala, ze ked fuka, tak nie, ale ked je tak krasne ako dnes, ze by bola skoda doma sediet.
a vy ste uz po 2 dnoch fit? dufam, ze aj my budeme.

slavenas
25. feb 2009

adi nie sme fit , ale som rada že to nie je ani horšie , odsávam v kuse a Vanes pri tom stale kričííííííí , čakám že v piatok tu zaklope socialka , lebo to musia počuť ešte aj o 3 vchody dalej.

retaux
25. feb 2009

Ahojte!

Maji: aká kočica si na fotke 😉 a všetko naj Lilianke, posielame pusinku 🙂

Bai a Lenka nás už teraz asi ohovárajú 😀

adulik23
25. feb 2009

nastastie misko ma odsavanie rad. 😵 ked mu poviem, ze pod do izbicky, odsajeme sopliky, tak sa tam rozbehne a zapne vysavac. a potom ked idem umyt odsavacku, tak hovori: umyt fuj. 😎

slavenas
25. feb 2009

adi , vážne a akú máte odsávačku ??? aj ja chcééém lebo toto je niekedy fakt na nervy 😝 😝 😝

lejla77
25. feb 2009

slavenas:
my tiez vrestime, ako keby som ho vrazdila. 😖 😲

lejla77
25. feb 2009

my mame presne taku istu 😉