Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

slavenas
25. feb 2009

tiež máme takú istú

lejla ☹

letuskah
25. feb 2009

ahojte
sme spet z vyletu, Kubko pobehal cely kancel, podostaval sladkosti, cast som vratila a cast zozrala cestou domov, a teraz spokojne odfukuje, klasika nababuseny v kociku. ale zasne ze ludi nenapadne opytat sa ci mozmu malemu dat nejaku sladkost, hlavne ked maju doma take iste len v inofarebnom vydani. ja sa vzdy opytam ci mozem decku dat chrumku alebo piskotu a nieto cokoladu, som blba ja? ale okrem tohto mame pekny zazitok akurat sa mi este viac nechce vracat do roboty 😀

peta28
25. feb 2009

lejla ako to zvladli vcera chlapi doma?

Maji krasna foto, ja ciernobiele mozem

letuskah
25. feb 2009

maji a ja kukam aka nova kocka to zavitala a to ty 🙂

aj my mame taku odsavacku ale nastastie neviem ci sa mu to paci alebo vresti lebo sme ju pouzili len raz minuly rok v januari 🙂 dufam ze po tomto priznani ju nebudem musiet hned vecer vytahovat 😝

mish a co varis ze tvoj muz strajkuje?

letuskah
25. feb 2009

a pricvikla som si sal do zipsu na kabate a neviem ho odtial dostat, zips zablokovany a sal je v tych miestach potrhany ale aj tak nejde von, neviem co mam robit 😔 sal som lubila a zips sa mi nechce presivat novy...

slavenas
25. feb 2009

letu s tými sladkosťami ani nevrav, ja si niekedy pripadám tiež že som šiši , tie pohľady niektorých ľudí . .. Vieš čo robila Vaneska na tom karnevale? klasika , všetci jej dávali sladkosti od výmyslu sveta a ked zbadala že ja , stihačka, za ňou a beriem jej ich tak sa predo mnou normálne schovávala 😲 😲 šibalka jedna 😀 😀 , vieš ale keby zjedla všetko čo jej bolo podarované tak neviem ako by to dopadlo 😝 😝

lenkamt
25. feb 2009

no nazdar 😀

Maji - aká kočkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉 normálne hnusne závidím aká si krásna 😀

Ret - špeci teba sme ohovárali že aké to pijete mlieko 😀

inak klasika pohoda, za Bailey a Grétky vyžaruje neskutočný kľud, ktorý mi dúfam vydrží ešte aspoň hodinu 😀

teraz odišli aby sa Grétka vyspala v aute, lebo chúďa už normálne nevládala 😔 a ešte ju musím pochváliť ako bola krásne oblečená ako malá modelka. neskôr pridám aj nejakú tú fotku 😉

mishelin
25. feb 2009

letu segedin 😅

lenkamt
25. feb 2009

Mish - veď segedín je celkom diétne jedlo 😀

letuskah
25. feb 2009

mish sak tam sa dava bravcove ci vy nedavate? a to je mnam, dosla by som na obed 😵

adulik23
25. feb 2009

ja chcem fotky z mini stretka. 🙂

so sladkostami je to aj u nas rovanke. ludia mu donesu kadejake cokoladoviny a ja to hned odkladam, ze maminka s tatinkom spapaju, ked pojde misko spinkat. ale par krat som povedala, ze ked mu chcu nieco priniest, tak bebe brumikov, alebo lodicky - tie ma velmi rad a odvtedy sa nestalo, ze by mu nedoniesli "povolenu" sladkost. 😵

a uz dlho sa chcem spytat: to bezlaktozove mlieko robi len nutrilon? chcela by som si kupit domov, keby nieco, ale misko nutrilon nevypije, tak chcem vediet, ci je aj ina znacka.

letuskah
25. feb 2009

slavi sak moje dieta tiez ked schytilo kinder bueno tak sa na mna kuklo s prenadhernym usmevom a uz zdrhalo 😠 ale ak by som to mala dohnat do extremu nikdy nevies na co je to druhe dieta alergicke a uz len preto by som sa najskor opytala, nehovoriac ze nevies kedy mu rodicia take daju, ci uz obedovalo a podobne. no nic musim byt v strehu a zacat chodit cvicit 😀

letuskah
25. feb 2009

adi take donesene mi nevadia ale vadi mi ked mu cudzi ludia pchaju kadeco do ruk

slavenas
25. feb 2009

aj u nás je to tak že rodina a známi už vedia čo je povolené .

Nedá mi nespomenúť , minule jej jedna ,tiež mamička dvoch starších synov , ponúkla chipsy 😲, akože neviem ale to také malé dieťa teda ešte asi nepotrebuje nie ??? no a ked som povedala že mi také nejeme tak mala poznámku že : To su tie precitlivelé matky po tridsiatke 😲 😲 😲 rozumiete ??? 🤐 😀 😀

letu súhlas

slavenas
25. feb 2009

dieťa mi už spí 3 hod. 😲 😲

mishelin
25. feb 2009

letu no davame bravcove 😉 a veru fajny bol,dali sme si vsetci traja 😅 😝
ja len ze mi nejak posty ee 😝

mishelin
25. feb 2009

aj moj spal od 12.00 do 14.45,baby ja vas casom docitam teraz som rada ze sa mi da pisat tak aby ste vedeli ze na vas myslim vo vsetkom 😀 😉

lenkamt
25. feb 2009

fotky pridané, popisy mi nechce uložiť , tak si domyslite 😀

Mish - ani my pôsty eee, na vianoce žerieme od rána 😀

mmem_
25. feb 2009

lenkamt🙂 presne si to vystihla;) ja som bola nabita tiez pozit energiou po stretnuti s bayliskou 😀 a to sme boli veru len chvilku spolu, leni a aky to je program? taketo nieco mam veru aj na plane len sa mi nechce 😅

retaux
25. feb 2009

Lenka: pijeme toto mlieko http://www.nasimdetom.sk/nestle-bifidus-1-junio... Ja som to vedela, že ma ohovárate, narástol mi pupák na jazyku 😀

Fotky sú krásne a Gretka sa mi taaaaaaaaakto veľmi podobá na maminku. Obidve sú fešandy a samozrejme aj vy tri, Lenka 😉

retaux
25. feb 2009

Mmem: pekná nová foto 🙂

letuskah
25. feb 2009

baby pekne stretko ste mali a gretka sa aj mne podoba na mamicku 🙂 a peknucko bola oblecena 🙂 no kocka, co dodat

baby ja som ako prevalcovana som si chcela chvilku zdriemnut ze dieta sa o seba postara a on sa na mna vysplhal a tak ma buchol do nosa svojou tekvicou tvrdou ze som myslela ze mi zlomil aj okuliare aj nos 😒

zajtra varim segedin a tento krat dam aj Kubkovi, mnam narobili ste mi chutky

lenkamt
25. feb 2009

ja spravím segedín na víkend, mňam ste mi narobili chúťky 😀

a od veci - kto mi dnes zmlátil Pogynu???????? 😀

letuskah
25. feb 2009

leni ja ee ja som tam este nebola 😅

letuskah
25. feb 2009

leni inak ako sa volaju tie programy, mozno sa mi to podari stuiahnut z netu 😎

lenkamt
25. feb 2009

PORKTABLE PictureCollageMaker by hernandy

PhotoSketch_Maker.1.32_www.softarchive.net.Porte

Beauty Pilot

prvý robí tie koláže, druhý z fotiek kresby a tretí retušuje, ten využívam stále 😀

retaux
25. feb 2009

Ja zase chcem zajtra robiť guláš - zase raz budeme kanibali 😀

letuskah
25. feb 2009

dakujem, zapisane, vecer pozriem 🙂

lenkamt
25. feb 2009

bola som vám poláskať zvery 😀

Adina Lujza bola najsmutnejšia, tak som jej dala jesť, umyla som ju a poslala darček 😉

baileysa
25. feb 2009

no nazdar 😀

dakujeme za pocvhaly, len sa musim hanbit, lebo moja pozitivna energia asi dakde vyfucala, uz som na gretku aj nablacala 😔 dost zle sa zobudila a mrnci, ja viem, lenka, ze mi neuveris, ale je to tak 😔 tak som ju mm zavesila na krk, chce ist za hodinu na basket, tak nech si ju dnes aspon trochu uzije, ja musim dolezito pocitacovat 😉 😀

teraz moje dojmy: lenka spravila mnam mnam salat z krabich tyciniek, som to este nejedla, ale chutilo mi a zaradujem do mojho repertoara 😉 rovnako kolac bol mnam mnam, aj gretke chutil 😀 gretka samozrejme u lenky vsetko jedla vzorne, takze pricina jej nejedenia je moje kucharske umenie 😀 aj fontanku mala na hlave, co doma ee, nevydrzi, proste, co som povedala, ze nie, tak to gretka dneska predvadzala, ze ano 😀
lenkine kočky sú suprove, krasne nas cakali vo dverach, uz su to riadne slecny, furt sme spominali, ze ked sme tam boli pred rokom prvy krat, ake boli nase detuchy male vtedy 😨 zacinali sme s prikrmami 😅 😵 a teraz uz taketo frajerky, skoda ze verca nebola doma 😔 ale snad to vyjde buduci tyzden 😉 😀
a este prihoda dna: okrem toho ze sa lenka hrozneeeeeee cudovala, ked som chcela aj druhu kavu 😔 😀 😀 😀 tak vdaka mojej nepozornosti deti rozliali pohar vody, kym som ho na kolenach utierala, tak mi sexica ukradla salat a mi odjedla 😀 😀 😀 tymto ju pozdravujem 😀 😀 😀

maji, mmem krasne fotky v pasoch 😵 aj mne načim daku vymenit, len ked nemam spolocnu 😅
mmem, zo vcerajsieho stretka nemas fotky?

odsavacku na sople mame samozrejme taku istu 😀

slavenas, vitaj medzi precitlivenymi matkami po 30 😀 😀

leni, tie fotky su super, aj ja chcem tak pohrat s nasimi, musim dako zohnat tie programy 😉