Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mima07
3. aug 2009

tak prave som si objednala 181 fotografii konecne aj my budeme mat 😀 zatial mame iba 5 😀

zuzana76
autor
3. aug 2009

tych mien je tak vela krasnych, to by som musela mat minimalne 4x patorcata nech by som sa mohla realizovat 😀

mmem_
3. aug 2009

no ja uz nechcem vediet nic co znamena 😀

mima07
3. aug 2009

baily kamoska ma zinu pekne dievcatko a pekne meno ale je dost utiahnuta
baily zahod knihu ked tam nie su mena mojich deti

mmem_
3. aug 2009

a teraz nemam meno 😒 a uz som si na toho timka zvykla,ale asi sa tym nebudem riadit lebo ani pri prvom som sa nie

a Zoju nie,nasi maju noveho havina Zoju 😅 😀

baileysa
3. aug 2009

mmem 😀 😀 😀 blazena nevedomost 😀

zuzi, zuzana- nestala, materialisticka, obcas aj materska ( 😀 ). vhodne povolania su tie, v kt. sa nieco deje. zuzana neznasa monotematicku pracu. ma malo priatelov, ale ked sa s niekym zblizi, byva dobra kamaratka. s tymto menom sa dobre citia zeny narodeny v znameniach vahy, blizenci, panna, vodnar a skorpion 😉

zuzana76
autor
3. aug 2009

baily, no zbohom, ze materialisticka 😀 a obcas materska 😀 - nestala mozno aj ano, no a ja som este racica a monotematicku pracu nemam naozaj rada, priatelov mam dost, ale je pravda,ze takych naozaj dobrych pomenej, ale to asi kazdy

mima07
3. aug 2009

baily prave som pozerala vplyv mena na zivot a zina je mlcanliva žena ale inak sa mi to paci su malo ovplyvnitelne a dost panovacne vedia doviest do konca aj najtajnejsie plany je to jeden z najzdatnejsich charakterovych typov

bilushka
3. aug 2009

Som sa vratila z kofoly s Mimikovcami tak caute a tu to ako zije a este aj tehotne tu svietia, ja byt vo vasom stave, tak uz odfukujem za pastorkom (cakam kolko vas sa opyta, co to znamena) 😀 😀 😀 😀

Bailey cisto naaaaahodou sme preberali na kofci vase mena 😀 😀 😀 😀 😀 😀
A od nas s Mimi mas Vincenta schvaleneho, lebo vy sa nam na to hodite.
Ja si napr. neviem predstavit, akoby som napr. ja mala take meno pre dieta, ale vy s Taslerom ste presne tie tipy a hlavne Tasler teda na mna tak posobi 😕

Leni, to som napisala zo srandy, vidno ze uz ma nechapes a nerozumies mi, rakze stretko Chippendales potvrdene a nutne-na upevnenie nasich vztahov 😀

baileysa
3. aug 2009

jeeeej, mima dakujem za charakteristiku, kuknes mi aj gretku, pliiis 🙂 ta zina je super 😵 ako moja dcera 😀

lenkamt
3. aug 2009

Bai - idem skúsiť napísať 😉

Zuzka je dobrá kamarátka 😉

Zina je veľmi pekné meno, len sa mi ku Grétke nehodí 😀

a Lucia pred spaním zase skúšala že mamíííííííí, homno /hovno/ a ja že nevymýšlaj spi, no a teraz prídem a smrad v izbe, tak som ju musela pospiačky prebaliť 😅

bilushka
3. aug 2009

Mmem, prepac som ti zabudla napisat o tom Misovi, ale pozorna Bailey to uz napravila.

Baby poznate Carte Dor ediciu Mozartove gule?
Amen tma, budte radi, ak nepoznate, uplna fantazia 😝 😝 😝
To je zmrzlina, ale presne chut ako Mozartove gule: cokoladovo pistaciove a este aj kusky cokolady v tom 😝

baileysa
3. aug 2009

BILUSH A MIMI, DAKUJEM, ZE MOZME MAT VINCA 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bilush, ja mam strasne vaznu robotu na pc, preto tu este svietim, uz mi zacina horiet za patami, no ale mozem ja odist odtialto, ked tu take dolezite veci riesime 😨 😅 😀

baileysa
3. aug 2009

bilush, nepoznam, ani nemam rada mozartove gule 😖 ale tasler ich zboznuje 😀

baileysa
3. aug 2009

leni, to sa uz aj mne stalo 😀 😀 😀
a dakujem, ze napises 🙂

zuzana76
autor
3. aug 2009

Baily aj na mna tak posobi,ze k nim by sa ten Vinco aj hodil

Zina je tiez pekne, poznala som len jednu Zinu na strednej

bilu, ja fakt neviem co to znamena 😀

bilushka
3. aug 2009

Ja som vedela, ze sme si s tym Taslerom sudeni, aj on ma rad mozartky 😀 😀 😀 😀 😀
Len uz bude mat dve deti, to je vela alimentov, tak by nemal prachy, tak si ho nechaj 😀 😀 😀 😀

A aj ja som chcela mat Timoteja, to je krasne nezne meno, co na tom ze ma karmu na hovno, ale MM ma zrusil, ze Timotej je predsa sampon a bolo 😠

zuzana76
autor
3. aug 2009

ani ja nemam rada mozartove gule

mima07
3. aug 2009

leni 😀 😀 😀
a je jedno ze zina a gretka sa nehodia teda mne to celkom sedi

bilushka
3. aug 2009

Zuzi ty nemas rada mozartove gule, ja som myslela, ze ty spraskas vsetko 😀

baileysa
3. aug 2009

bilush, ja som ti nie hlupa, som si ho poistila 😀 😀 😀 😀 a este sa tvarim, ze to spravil on 😀 😀 😀

ja zinu nepoznam ziadnu, a sa tesim, ze sa vam vinco ku nam hodi 😵

mima07
3. aug 2009

Gretka-ta co drzi tajomsto zivota
maju tazko pochopitelnu povahu budia dojem ze sedia na 2 stolickach su velmi sarmantne, s nimi sa vsetko velmi rychlo meni, nadmerna emotivnost,su inteligentne ale rychlo konaju a tak niekedy robia hluposti atd..

zuzana76
autor
3. aug 2009

bilu, spraskam, ale ja hlavne masko, japonci robia vraj zmrzku aj s chutou ryb, roznych plodov mora a masa, ale to musi byt humus, brrrr

na sladke velmi nie som a zmrzky hlavne ovocne

ale keby ma ponukli, tak nepohrdnem samozrejme

lenkamt
3. aug 2009

No idem si zvykať na Zinu 😀

Bilu - tak to si ma sklamala, že si to nemyslela vážne, VY ma fakt nikto nechcete vidieť? ja už fakt neviem ako sa vtierknuť 😝 aj Bailey furt vypisujem že kedy ku nám príde spať , ešte ani raz mi neodpísala, že aspoň no moja zabudni, ja to nechápem 😅

ani tie fotky sme mi neporadili 😠 😀

Katika - prosím ťa príď 😀

zuzana76
autor
3. aug 2009

leni, hod mi link na tie fotky, ja uz nemam prehlad na ktorej strane to bolo

bilushka
3. aug 2009

Mimuska, aj mne prosim ta napis Mateja a mna. Muza nemusis, to uz viem, ze je to s nim tazke 😀

mima07
3. aug 2009

lenka ja urcite pridem neboj ani ku mne nikto neprisiel ale nech nehaju tak teda zajtra asi pride nika 😀

mima07
3. aug 2009

bilu to je strasne dlhe pre kazde meno 2 strany donesiem knihu a precitas nestiham dovalil sa mi muz domov tak ho idem sprdnut 😀

baileysa
3. aug 2009

mima, dakujem 😵 tak sa mame na co tesit 😅

leni, no moja zabudni 😀 😀 😀 ale nie... len mi to teraz dako casovo nejde sa vopchat do planu, ale na dennu navstevu pridem dakedy buduci tyzden 😉 ja som teraz nijaka navsteva na vecer a na noc 😔