Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
26. aug 2009

no vidím ,že o tomto čase tu bývam vždy sama tak ja na chvíľku pustím muža ale ešte sa ukážem či ste niečo popísali 😉 😉 😉 😉

lenkamt
26. aug 2009

no super, takže nová akcia v levíčatách sa volá : "čo nám ma prezradiť Mima?" 😀

maji4
26. aug 2009

leni ved ja tu už stále chodím nakúkať či to mima nám neprišla prezradiť 😅

lenkamt
26. aug 2009

no ja jej asi zavolám 😀

mmem_
26. aug 2009

😀 😀 😀

leni volaj, urobis mi sluzbu, ved viete ze tehotne sa nesmu stresovat 😀 😀 😀

maji4
26. aug 2009

lenka volaaaaaaaaaaj!!!

lenkamt
26. aug 2009

to bola sranda, vážené, konečne sa to tu zase rozprúdi 😀

zuzana76
autor
26. aug 2009

leni, aspon sms by si mohla poslat, to je take nevtieravejsie 😀 😀

maji4
26. aug 2009

leni a prečo by si jej nemala zavolať ved jej vysvetli ,že mmem je nedočkavá zo toho ako je zvedavá a aže hádam si ju nechce zobrať na svedomie tak nech si pospíši a pekne rýchlo nech to prezradí 😀

lenkamt
26. aug 2009

no už je tu aj Zuzka, začína to výbordelne 😀 tri krát hurá pre Bilushku 😀

zuzana76
autor
26. aug 2009

leni 😀 😀

len aby nemala biluska po vtakach 😀 , uz jej mima potom radsje nic nepovie

ja idem uspavat 😔

ale este prikvitnem

mmem_
26. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

no presne a mima dlzi aj tak 1 babysitting za spravnu odpoved pri tipovacej sutazi ci to bude Klotilda abo Klementin 😀 😀 😀

a inak sa mi pece biluskina tvarohova babovka 😀

mmem_
26. aug 2009

veru veru zuzi

idem aj ja het,bo mame rano navstevu tak to tu trochu skulturnit 😀 😀

maji4
26. aug 2009

baby 😀 😀 😀 😀 😀 sa tu rehocem ako koza 😀 😀 😀

maji4
26. aug 2009

zuzi ozaj a ty ešte stále kojíš v noci???

slavenas
26. aug 2009

aj ja som tu , čo to tu za novinku 😕 😕 😵

bilu ten upír bol asi aj u nás , tiež som... 😝 😝

lenkamt
26. aug 2009

baby ja musím ísť , Verča dnes pre zmenu zvolila program na markíze 😀 ale tiež dobrá haluz, tak idem s ňou vyžierať krekry, pistácie, cukríky, zmrzku, čokoládu a podobne.

zajtra sa ideme kúpať do bešeňovej, tak tam budem mrieť zvedavosťou 😀

papa

slavenas
26. aug 2009

hodila som foto toho môjho narodeninového výtvoru pre dieťa

maji4
26. aug 2009

lenka tak si tú bešenovú poriadne užite a potom tešíme na fotky 🙂 🙂 🙂 🙂

Ozja baby ani vy už nemáte primu??som z toho úplne šoknutá že ju takto nahradili tou DOMA tv strašne som napálená lebo som tam rada pozerala priateľov 😠 😠

maji4
26. aug 2009

slavenas jeeeeeeeeeeeeeeeeeej to je krááásna torta a to si ty sama?? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 no šikula si fakt to je skvelý krtko 😵

zuzana76
autor
26. aug 2009

uz som tu,

maji nekojiiiiiim, uz od 30.4. nekojim, si normalka pamatam aj ten datum 😀 - to je nas medznik, ale musim pri nom lezat, ked zaspava, lebo on sam nechce spat, on uz mava take veci akoze

mami, ja sa bojim, mami , niekto tu bucha

u mojej maminy v izbe kde sme spali, ma tam taku vitrinu a v nej ma pohare a salky a on si vymyslel, ze tam je nejaky cierny ujo a pozera sa na neho, normalne sa bal a skryval si tvar rukami. A moja mamina sa rehotala, vsetky salky mu poukazovala, ale podla neho tam aj tak bol zavrety cierny ujo a mamina potom vravi- No tak to este povedz dedovi, a ja mam po chlebe, dedo bude vsetky skrine prehrabat ci tu nemam nejakeho chlapa 😀

zuzana76
autor
26. aug 2009

slavka, kraaaaasna torta, sa normalne hanbim, vsetky tu vypekate a ja nic, ale na pecenie fakt nie som

zuzana76
autor
26. aug 2009

mmem, simonko je aky krasny blondacik 😵

baileysa
26. aug 2009

ahojte dievcata 🙂

gratulujem patkovi k dvojnarodkam 😵

leni, aj sa zajtra zastavite? 😕 😉

baby, ja nestiham ☹ meg, to si si robila srandu, ci doktorat hotovy, co? 😢 mam pocit, ze som este ani poriadne nezacala a mam tak malo casu 🤐 dnes som zautocila na svokru, ci jej mozem malu zajtra poobede doniest 😅 no proste hruuuza 😒

a jedna kamoska vcera prisla o mimi, tak som taka mimo 😢

baileysa
26. aug 2009

slavi, krasny krtko, mnam, by som si dala tortu... aj gretka furt chce tortu, ked si spomenie...

a na ake prekvapko cakame? asi vas musim precitat 😨

slavenas
26. aug 2009

dakujem baby

maji ano sama ale o kooooooooooooopec nervov ma pripravila a už sa na podobný výtvor asi nedám , ked tak tak niečo jednoduchšie ale ani to neviem či bude.

zuzi som sa pobavila na ujovi, teda na reakcii tvojej maminy 😀 😀 😀

zuzana76
autor
26. aug 2009

baily, je mi luto tej kamosky, ty na take nemysli, radsej sa zhovaraj s dietatkom, na mna ked isli cierne myslienky, tak som sa tiez rozpravala s patkom v brusku

slavenas
26. aug 2009

baily to s tou kamoškou smutné veľmi 😢 , ale ty na to nemysli teraz. 😉

baileysa
26. aug 2009

zuzi, ked mne je ju luto, nebojim sa, ze by sa nam mohlo nieco stat, klop klop klop 😉

a mne uz svieti 18tt 😅 to sa ako stalo 😅

zuzi, podla mna ti asi lokalne to umrtvia, to oko... ale aj tak to asi nebude nic prijemne, hlavne ze budes mat za tym...

mna ide porazit, mna zas bolia zuby, a to som si ich pred tymto tehu dala do poriadku a zas dopadnem rovnako a o nejake pridem, no je to normalne? 😠

zuzana76
autor
26. aug 2009

slavi a toho uja vymyslel este niekedy v juni a furt si to pamata, aj teraz, ked sme tam boli, tak "videl" toho uja 😀

a sme sa na nom smiali, ked sa mu nieco nepodari, tak si povzdychne - ištenem ištenem 😀

minule len tak zahlasil - ja som jelen z toho