Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lejla77
28. sep 2009

ret:
super 😵 tesim sa s tebou. 😵

slavenas
28. sep 2009

ret super že je všetko tak ako má byť 🙂 🙂

zuzana76
autor
28. sep 2009

ahojteee

naozaj som sa dobre zabavila, teraz budem doma chvilu sekat dobrotu, lebo potom niekedy som sa dohodla s kamoskou,ze pojdeme jeden vecer niekam von 😅

ret, gratulujem,ze je vsetko v poriadku, pohladkaj fazuliatko 🙂

peta28
28. sep 2009

Ret super ze je vsetko ok.
Lejla aj ja som prihlasena na fb, ale som tam len obcasne, moc ma to neberie, asi preto ze tomu celkom nerozumiem a nejaka nemam dost trpezlivosti na to sa tym prehrabat.

lenkamt
28. sep 2009

ahojte. nestíham dočítať 😝

od rána chodíme s Luckou po doktoroch - včera sa sťažovala že ju bolí pod uškom, potom mala aj teplotu tak som si myslela že posledná stolička, omyl, ráno vstala s tenisovou loptičkou na líci + horúčka 38,3 😝 tak hybaj k doktorke - tá zobrala crp - 36 a rovno nás poslala do nemocky, tak sme si vyčkali 4rady 😝 najprv doktorka tá nás poslala na sono a na krčné, výsledok zo sona zápal, výsledok z krčného mumps 😝 irónia, kedže práve v piatok sa rozhodlo že Lenku proti tomu nejdú očkovať 😝 tak naspäť k dr v nemocke a tam, výter, krv 😒 a že jej sa to nezdá ako mumps , dala nám atb a máme prísť ešte raz ráno na krv. no tak som zvedavá, som mohla čakať že sa to pred čipákmi poserie a ja nebudem mať ani melír ani solárko 😝 😅

BILUSHKA - ja aj Katika prídeme do ba o 18, idú nám narovnako vlaky 🙂 takže nám napíš spoje /čísla/ ktorými sa dostaneme ku vám 😉

takže tak 😖

peta28
28. sep 2009

jezisi kraiste Leni to co vas chytilo, odkial nieco take ste dostali????

slavenas
28. sep 2009

leni 😔 😔 bože to čo... držte sa a rýchle uzdravenie

retaux
28. sep 2009

A to môžu dostať zaočkované deti mumps? Veď Lucka je očkovaná, či ani ona nie 😖 Tak nech vám to rýchle prejde.

lenkamt
28. sep 2009

baby, tak som volala na prvé výsledky z krvi - vyzerá to na bakteriálny zápal a ten mumps je vírus nie baktéria.

Lucka je očkovaná, Ret , práveže pre toto ja nie som 100% zástanca očkovania, pretože vírusy mutujú a v konečnom dôsledku je ti očkovanie naprd 😉

no pekne sa na tom s...e 😖 😝

REt - takže oficiálna gratulácia k miminečku 😵 😵 😵

Zuzi - super, že ste mali perfiš stretávku 😵 😵 😵

Lenku som nabalila k starkej na prázdniny do večera, Lucka sa teraz prebrala tak ideme ležkať a pozerať rozprávky 😉

zuzana76
autor
28. sep 2009

lenka, zelam skore uzdravenie, chudatko Lucka, a poznam to dobre, ked sa dari, tak sa dari ☹

inak to co si popisovala mal nieco podobne moj svokor, taku hrcu pri uchu, mu navrela z jedneho vecera do rana a mal o par dni letiet do Ciny, tak bol z toho strasne nervozny, pobehal milion lekarov - usno-nosno-krcny, zubar- obvodny, nakoniec dostal tiez ATB, vraj to mal nejaky zapal , mozno z prievanu, ale tiez mysleli najskor ze mumps, alebo zuby, ale obe sa vylucili

maji4
28. sep 2009

Ahojte 🙂 🙂

Lenka 😲 😲 😲 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 chudiatko držte sa hlavne nech jej tie ATB rýchlo zaberú aby ju nič nebolkalo...

Ret to je super správa že je všetko Ok 😵 😵

maji4
28. sep 2009

Peti viem si predstaviť aké si mala nervy na muža 😠 😠 to máme aj my doma lebo oni sú vždy neomylný....a nakoniec to dopadlo proti nemu 😅 😅 strašné ako vedia niekedy reagovať títo naši chlapi 😠 😒 😖

baileysa
28. sep 2009

ahojky 🙂
dakujem krasne za blahozelania aj tu aj na fb 🙂 😵

my sme boli cez vikend v ba, ale ja som cele dni presedela na univerzite, stihli sme iba jedno stretko s kamaratmi,a v piatok oobeda trochu kika a ikea, tak som happy, ze mam dake novotky o bytu 😉

leni, to je ozaj neskutocne, ze ste to akurat teraz chytili, ke v piatok sa rozhodlo, ze lneka sa nejde ockovat, to je aka haluz 😕 nech to rychlo prejde, s dobrym priebehom, aby to lenka nechytila, nech ste rychlo fit... myslim na vas...

ret, gratko k srdieckovej akcii 😵 ja som si ten zaciatok az tak neuzivala, to mam pocit, ze pri gretke som to prezivala viac, ale teraz sa uz hrozne tesim na to nas druhe mimco 😵 gretka mi stale vyhrna oblecko, ze chce kukat babatko a hladka ho a bozkava, no uzasne to je 😵

zuzi, super, ze si si uzila stretavku, ja mam stretavky strasne rada 🙂

letush, uzi si vylet na vychod, riadne sa vyzi, sak to vyzera na super program 😉 a preco si vlastne vycestovala k svokrovcom? si chceli uzit kubka? a je to riadny chlapak, ked tak zvladol cestu 😉 🙂

baileysa
28. sep 2009

maji, si sa pytala na to zaspavanie samostatne v izbicke, my sme to mali tak, ze vlastne tu bola svagrina s frajerom, tak my s mm sme mali nafukovacku v gretkinej izbe, a jej sme tam uz preniesli postielku, tak prve dni zaspavala horsie, ale vlastne potom videla, ze mysi v noci prideme lahnut k nej, tak bola spokojna, no a potom sme po asi tyzdni uz v noci neprisli, ale to uz bola naucena tam spavat, takze uplne v pohode... mam pocit, ze spi lepsie, ako s nami v spalni 😅

zuzana76
autor
28. sep 2009

bayli, vsetko najlepsie k tvojim vcerajsim narodeninam, nech sa babetko narodi zdrave a nech ste vsetci 4 velmi velmi spokojni

inak ja poznam strasne vela ludi narodenych dnes - teda konkretne 6 ludi, mojich znamych dnes oslavuje narodeniny, zaujimave, nie?

baileysa
28. sep 2009

zuzi, akurat som sa dozvedela cez vikend, ze ked je v miestnosti tusim uz 27 ludi, tak je vysoka pravdepodbnost, ze maju 2 z nich narodeniny jeden den 😕 ze to vobec nie je 1:365

zuzana76
autor
28. sep 2009

baily no vidis a nas bolo na stretavke takych 27 tusim a veru jeden spoluziak a nasa triedna oslavuju v ten isty den narodky , teda dnes 28.9. ale triedna je rok vyroby 1952 a spoluziak 1975

maji4
28. sep 2009

bai super ste to takto vymysleli a to bolo plánované alebo nie??
a Gretka ti spáva v postieľke alebo už na velkáčskej posteli??
ved samozrejme ,že spí lepšie 🙂 😉 😉 keď ju poriadne nepočuješ tak neriešiš takto ked spala pri tebe tak pri každom maminka si bola hore mám pravdu??
a máš pri sebe vysielačku aby si ju počula??

maji4
28. sep 2009

a o tej vysokej pravdepodobnosti 😉 😉 dobre vedieť (odteraz ked budem s letuškou nikde na bezdetnom stretku tak vyskočím na szôl a budem sa pýtať či majú v rovnaký den narodeniny 2 ludia 😅) ale nie 😉 ,ALE fakt dobre vedieť 😉 😉

baileysa
28. sep 2009

zatial spava v postielke, uplne planovane to nebolo, ale celkom to prislo vhod, a je fakt, ze tolko nerieism, takze spi lepsie podla mna 😀 ale mam vysielacku, aby sme mohli mat pozatvarane dvere 😉

maji4
28. sep 2009

bai a nebojíš sa ,že ti prelezie postieľku??lebo mne ju už pár krát preliezla , našťastie som bola pri nej teda robila soms a že spím a len -len som ju zachytila,,,a fakt sa bojím ,že spadne a buchne sa tak že si to budem aj ja vyčítať...ale je pravda ,že teraz keď zaspáva a keď skúša preliezať postieľku a ja som pri nej neni tak len sa dá do tej polohy ako keby ju chcela preliezť a kričí mamíííííííííí, mamííííí spadnem spadnem 😅 😅

maji4
28. sep 2009

no neviem čo má urobiť ale ešte ju na postel nechcem dať lebo z postieľky mi neujde ale z postele to už bude problém ju tam udržať 😔

maji4
28. sep 2009

ved aj ja ked nebudem počuť Lilianku v noci tak to nebudem riešiť a URČITE prespí aj celú noc 😅 😅 😅

to je rada pre mishelin 😉 🙂 🙂

baileysa
28. sep 2009

maji, neprelezie, neviem preco, ale ani to neskusa, je pravda, ze raz tak spadla, ze preliezala a spadla, tak odvtedy si dava bacha, dokonca nemam matrac, ani v tej najnizsej polohe 😅 ja sa tiez bojim velkej postele, ale ked zaspavala v nasej, ked sme mali navstevu, tak ju tiez nenapalo z nej zist, tak dufam, ze ju to ani potom nenapadne 😅

maji4
28. sep 2009

bai tak držím palce aby ju to nenapadlo 😅 síce o tom pochybujem čím sú staršie tie naše deti tam majú toooooooľko rozumu 😔 😅 🤐 😵

mmem_
29. sep 2009

ahojte

ja len kratko pozdravit idem.

Leni: ☹ drzim palceky nech to dobre dopadne, boze to je strasne ze furt sa nieco vyskytne. Ja som predtym bola veru takeho nazoru ze treba vsetko ockovat,ale uz som dost skepticka. Som citala aj taku diskusiu tu na konovi a som dost na rozpakoch 🙄 Nejaku pricinu to musi mat ze tolko ludi ma problemy rovnakeho charakteru.

bayli: tebe vsetko dobre a krasne k narodeninam 🙂 , ja dufam ze nam to stretko vyjde bo som sa vcera dozvedela ze toho 14.bude muz zase prec v polsku na 3 dni,tak neviem ako sa dotrepem do prahy aj s malym,ale nejak to poriesime, a ako brusko?

letu: maly je sikovnik, no neviem ako by som ja sla s nim do kosic vlakom,mozno keby uz nie som tehotna tak by sa to dalo zvladnut

my spinkame na velkej, a veru uz v noci spadol ale nastastie nic hrozne, poobede ho davam este do malej,aby nezdrhal ale vecer pekne vie ze musi zaspinkat na velkej. tak dufam ze ho tu neprechvalim zase 😀

ret:gratula ka srdiecku 😉

idem dnes na poradnu tak som zvedava ze ci sa babo otocilo

lejla77
29. sep 2009

leni:
drzime palceky, nech vsetko dobre dopadne. 😉 Ty si fakt silna zena ... Obdivujem ta. 😔

retaux
29. sep 2009

Ahojte!
Mmem: tak držím palce, aby bolo bábo v správnej polohe 😉

Ja sa tiež bojím dať Lucku do veľkej postele, lebo ona mi ušla aj z postieľky, keď sme jej dali dole paličky, takže uuuuuuuuuuuurčite zdrhne aj z veľkej postele. 😒 No ale pomaly ju budem musieť učiť na veľkú posteľ v jej izbe. Ale najskôr chcem izbu prerobiť (snáď sa toho dožijem).

retaux
29. sep 2009

Lenka: tak ako ste na tom dnes?

peta28
29. sep 2009

Leni tak ako? ATB zabrali aspon trosku???

Bai aj ja sa pridavam k gratulacii k narodkam, aj ked trosku neskro ale zelam ti hlavne krasne a zdravucke druhe babatko a este si uzi vela takych okamihov ako ti Gretka pusinkuje brusko, musi to byt nadherne 😉
Inac stale na teba na myslim s tou fotkou, ale nejako sa mi nedari nedari, taka som rozbehana stale a nahanam sa furt, ale urcite odfotim malu v tej bunducke ak uz nie je neskoro 🙄

My sme v piatok objednali pre malu velku postel, bude o 4 tyzdne, postielku uz budeme potom likvidovat, lebo Timka v nej vobec nespi, ona sa potrebuje valat a gulat a ked sa zasekne pri mrezi tak je zlostna a ja som vzdy musela vstat a vyslobodit ju, bola to aj moja pohodlnost a dost sa mi to vypomstilo lebo teraz spava s nami a nemame miesto zas my. Tak sme sa rozhodli pre velku postel a budem tam spavat ja aleob muz, lebo ten uz je z tej sedacky zlomeny v chrbte.