Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mmem_
23. okt 2009

kati dobre ked to bude aktualne tak sa ozvem 😉

baby tak sa to dobre cita o tom stretku, no skoda ze budem mat ine povinnosti 😀 , nie je to ani daleko od nasich tak by som aj prisla pozriet na vas konecne aj na zivo 😀, som zvedava kedy pojdem na to 😅 , ja len dufam ze nebudem prenasat lebo budem mat 100 kg, no teraz mam uz 85 aj sa to sem hanbim napisat 🙄 😅
ale uz sa tesim strasne na babo,tak to dufam vsetko dobre dopadne 🙂

mmem_
23. okt 2009

kati vyzera to tam super

baby a ako sa robi to maso na stave ja take neviem 😢 , ale mam strasnu chut na husacinu 😀

katika1
23. okt 2009

mmem nehanbi, ja som mala 82 ked som šla rodiť 😉

katika1
23. okt 2009

hlásim stav.. brucho bolí a mrcha nie je..ani nebude, nakolko mám hlien, asi ovulačný 😅 🤐 😝

maji4
23. okt 2009

Ahojte 🙂 🙂

Gratuluejm ku výročiu Lenke a aj Nike 😵 😵 aj moji rodičia sú presne dnes svoji 33 rokov 😕 😵

Lenka presne tento friták som viedla v rakúsku za 3000 sk 😕 😕 😲 😲

a super že vám tak idú v ustreti ten hotel 😵 😵až mi je lúto že nepôjdeme ☹ ☹ ☹ ☹
Ale dnes keď sa o tom zasa bavili s mužom tak mi povedal ,že keby to bolo na jar ako keď sme boli v radave tak by sme určite išli lebo že tam to bolo super a aj počasie nám vyšlo celí den sme boli vonku...ale takto keďže idú Vianoce predo-dvermi ...

mmem jej aj tebe sa to už kráti 😵 😵

maji4
23. okt 2009

Katka tak dnes šup šup na plodenie dievčatka 😅

mmem_
23. okt 2009

kati: tak sup sup, pekne kucerave dievcatko 😀

zuzi_ placky vyborne, mnam, aj bez polievky a maly zjedol 5 ks z nich 😕 😕 😕 a este aj krupicku sice nie celu ale na neho fakt vykon

maji: no veru uz sa to bliiiizi a vy uz zdravi?

mmem_
23. okt 2009

boze a uz zacinaju vianocne reklamy 😝, to budeme pocuvat do januara minimalne 😠

a ozik baby co je s adou? ta tu uz vobec nechodi ze?

katika1
23. okt 2009

no dajte pokoj, ved ma bolí brucho na skapanie 😔 😝

mima07
23. okt 2009

cauko
tak aj u mna ma peta nieco na pitie 😉
ste sa poriadne rozbehli v pisani 😲
moj jedava len cokoladu a cokoladove keksy nic ine som neskusala a aj cokoladu az po 2 roku zivota 😀 aspon pri jednom dietati musim byt vzorna mama 😀 😀 😀
a maly sa boji balonov ☹
katika sup sup na divcatko
mmem akurat vcera som stretla adu misko je ukecany a plienkovy ada nezmenena

mima07
23. okt 2009

ozaj inak v pripade nudze som uz nahovorila ze mikulasa bude robit nikin muz 😀 😀 😀

mima07
23. okt 2009

a kolega mi povedal ze v tom penzione dobre varia ze oni ked chodili okolo vzdy sa tam zastavovali na obed 🙂

zuzana76
autor
23. okt 2009

katika, aj ja mavam niekedy taku bolestivejsiu ovulaciu, tak skuste zajtra

mmem som rada ze chutilo, aj mne chutilo a ten moj krpec by furt len maso jedol, on taketo ze placky a sosovica nem 😠

katika1
23. okt 2009

zuzi fakt??? a podla vás baby može byť ovulácia aj 8dc??? pýtam sa jak dilino, ale ja som doteraz kvoli mirene nemala žiadnu, takže fakt neviem 😔

zuzana76
autor
23. okt 2009

moze byt aj 8 DC alebo sa to len pripravuje este

katika1
23. okt 2009

😒 dakujem pekne za takú prípravu 😝 😀
dík Zuzi 🙂 teraz sa vobec nevyzná, vo svojom tele.. viem len, že ked sme riška spravili to bola ovulka okolo 12dc

letuskah
23. okt 2009

caute
kati do 206 sa zmesti hlboky kocik, vanicka aj vela veci pre male babo, viem lebo som to zazila 😀 😀 😀 😀

baby ja tieto veci ako ovulacia a podobne vobec novladam, desim sa dna ked zistime ze sa nam nedari mat babo a budem si to musiet pocitat a hlavne pametat 😕

mish ma trapi uz od rana 😕 snad len nemala cas ohlasit stav

moje dieta bolo poobede este horsie ako rano, mna z neho skoro vystrelo, som normalne citila na hrudi tesno, ale uz spi, dufam ze dobre bude spat lebo dnesna bambulka mu neurobila dobre, ako vyslo strasidlo, zlakol sa a hned do placu tak som rychlo prepla na bebe tv ale stale o tom hovoril tak dufam ze sa mu nebude snivat, aj sme museli prejst byt ci tam nie je strasidlo a vzdy nechal mna vojst do izby a ked som povedala ze nie je ze je len neporiadok tak prisiel, skonstatoval ze mame bordel a bolo dobre

letuskah
23. okt 2009

jaj a dnes mi povedal ze som hroch 😅

mima07
23. okt 2009

letu ani ja sa v tom nevyznam 😀 ked katika napisala 8 dc som si myslela ze asi preklepla 😀 😀 😀
mish trapi aj mna lebo ona ma kazdy den zapnuty skype ale teraz ju nevidim
majka mohla by si prezistit ci je este doma

mima07
23. okt 2009

letu 😀
inak alex sa kazdy den pyta ci pride hroch letu caka na teba? 😲 😀 😀

letuskah
23. okt 2009

pridem na kavu 😀

maji4
23. okt 2009

vy a váš hroch 😀 😀 😀 😀

Mima dnes som videla mishelin pripojenú ale keď som jej chcela napísať tak sa vypla tak hádam všetko ok 😔 a mobil na nu nemám takže budem len sledovať či sa pripojí alebo nie 😖

mima07
23. okt 2009

jaj som si myslela ze mas tak mozno lenka ma

mima07
23. okt 2009

letu kludne pridi

katika1
23. okt 2009

a kde je hrošica lenka???? 😵

letuskah
23. okt 2009

nelikviduje muza?

katika1
23. okt 2009

asi 😀

letuskah
23. okt 2009

za chvilu mi dojde manzel tak sa idem aspon navonat ked uz vyzeram ako strasidlo a som hroch, pekny vikend prajem 🙂

zuzana76
autor
23. okt 2009

ja som dnes 2DC takze do plodnych dni mam daleko, ja ich mavam az tak 16-18 DC 😖 ach jo sa nacakam

ale hned ako skonci mrcha budem aj ja muza likvidovat 😀

ja sa celkom vyznam podla hlienu a pocitov, ale BT nemeriam

zuzana76
autor
23. okt 2009

ale ak sa nam do jari nezadari, tak navstivim gyndosa na folikulometriu asi