Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
11. feb 2010

ja varim masovu polievku a pecenu rybu so zemiakmi

lenkamt
11. feb 2010

ja mám namiesto polievky ovocné výživky čo nezjedli na desiatu 😅

hlavne že polievky zas spráskali každá pollitra 😅

od dnes je v lidli akcia na plienky ak zoberiete 3balíky tak 50ks po 180,-- takže zajtra ráno kupujem, snáď vydržia do leta, lebo Lucke sa už celkom darí semtam zobudiť suchá cez obed a 2x sa už zobudila suchá aj ráno 🙂

peta28
11. feb 2010

Leni Lidlovske plienky nam premokali.. ja som ich sicek upila do skolky na ten hodinovy spanok stacia, ale na noc nam vzdy pretiekli a potom ich nosili len babiky

lenkamt
11. feb 2010

Peti tie toujours či ako sa volajú? ružove??? 😕 nám iba občas v noci, ale to by prešťali aj pampersky, normálne dvojkilová plienka 😅

peta28
11. feb 2010

Dakujem za pochvali sasinka, tak nejako ju namalujem aj v sobotu, este skusim zamontovat bielu niekde okolo oci. Dnes som rano hovorila ucitelke nech sa nezlakne tej cervenej okolo ust, lebo ze to neslo dobre umyt, tak chudatko isla s cervenymi flakmi na tvari

peta28
11. feb 2010

Leni no neviem ci ruzove, ale takym modrym je tam nieco nakreslene.
Ja kupujem vlhcene utierky a rano som bola kupit tie ich olejceky a sampony. Tie su ozaj vyberne a za par korun. Ten olej za 30 korun je lepsi pre nas dokonca ako Johnson

lenkamt
11. feb 2010
peta28
11. feb 2010

ja mam tusim nejake modre v skirnke v skolke.. tak ais to neboli tieto
ked ja som bojim kupovat 3 pakle, lebo stale si hovorim ze kupujem posledny ze snad sa dieta uvedomi uz coskoro. aj ked uz nam to celkom ide a pleinkujeme len cez spanok. Na 100 % bez nehody to ale nie je

lenkamt
11. feb 2010

nám na noc nehrozí ešte dlho, a u nás tri pakle pri dvoch rýchlo miniem 😀

deti zaspali /klop, klop fest sú dobr keď sme samé 😕 / idem vypražiť langoše, zase 😀

a Verča už veľká lyžiarka, už chodí aj na vleku a je na veľkom kopci, poobede majú súťaž a balia jú traja poliace, ževraj ju vo výťahu tľapli po riti 😅 😠 😀 ona im stále vraví že nesmej sa a oni sa začnú smiať ešte viac a vykrikujú nešmej še, toť info z dnešného dňa 😀

inak taká je umakaná že raňajky 2chleby +1rožok, obed skoro celý, len mäšo nechala, večera zjedená celá 😕

peta28
11. feb 2010

Super leni, tak by mala sportovat castejsie aby vyhladla.. 😉

letuskah
11. feb 2010

Leni tak vidis, musis ju dat na vrcholovy sport 😀

Ret nevadi ked az poobede, ja sa aj tak do lekarne nedostanem a muz pride neskoro tak to ma cas 😉
Mmem ja osm mala pri Kubkovi raz bioparox a nemozem ho odvtedy ani citit, predtym v pohode ale od vtedy ma z neho napina aj ked som uz nebola tehu 😝

mne sa Kubko vysype zo vsetkych plienok okrem pampersiek, aj ked len na hodinu ju ma ale hned ma vyrazky v tej oblasti, takze ja nevymyslam a tu jednu denne co teraz pouzivame az tak na tom neprerobime

letuskah
11. feb 2010

my dnes na obed bez polievky lebo mama leniva, ja som mala cestoviny so syrom a Kubkovi som spravila palacinky z polovicnej davky a este nechal.
a jedalnicek velmi podobny akurat bez tych kravin, to mu nedavam, to vie ze dostane len ked pekne spapa takze sa nam tu kopia lentilky co mu svokra kazdu chvilu posiela a kadekto donesie, aj dnes nam dosiel balik a tam mega balenie lentiliek 😀 mozme predavat

letuskah
11. feb 2010

pecenu rybu by som si dala, len keby som sa von dostala, dnes mi tu aj mm nechal auto ale co v tom snehu 😠 tiez u nas nakkydalo a zacalo zas 😠

letuskah
11. feb 2010

bilu, kati a s tym kocikom to ako dopadlo? som nepostrehla zaver iba to ze bilu ma zaujem a ze jednaju o 30eurach 😀

lenkamt
11. feb 2010

no asi ju prihlásim na plavecký alebo čo, lyžovať nemá s kým, jedine že by sa Ivkin Paličko obetoval 😅

lenkamt
11. feb 2010

a kde ste?????????

mne je blbo z tých langošov, Bilu 😅 a doma žiaden gin 😀

lenkamt
11. feb 2010

a aký výpredaj svieti na fb, takéto chcem 😀
http://www.topankovo.sk/index.php/katalog-damsk...

mmem_
11. feb 2010

cafte

tak super ze aj vase tak jedia, ale konecne aspon nieco zje, aj chlebik s paprikou vcera😅
ja furt riesim kg a kaku 😀
a on je fakt chuducky - ma 13kg a 96 cm, on je aj v tych krivkach vzdy pod,taka kostricka

ale aspon Timko bude dobry stravnik,ten je vzdy nad 😀

ja davam malemu tie z DM - babylove a Simkovi co je v akcii bud huggies alebo pampers,nerobi mu nic problem nastatie

nika: super ze ste bez plienky, ja som vcera mala napad dat ho spat bez plienky tak to tak aj dopadlo,ale ma tu nepremokavu plachtu tak ziadna tragedia sa nestala,
my uz tiez celkom dobre cez den, ale kaka zasadne do plienky 😅 ani za svet na zachod abo do nocnika, asi 2-3 sa podarilo
vzdy tam sedi 10 min a nic a ked dam plienku tak do minuty je pokakany
ale ved casom to snad odburame - do jesene 😀

mmem_
11. feb 2010

leni dobre 😀 😀 😀

a to mi pripomina ze mi z toho litexu nikto este neodpisala ani nezavolal idem to skontrolovat 😝

mmem_
11. feb 2010

a konecne je tu tichoooooooooooooooooooooooooo.........

lenkamt
11. feb 2010

ja som vracala min. týždeň jeden top do bonprixu a včera mi už prišiel šek na prachy 😵

môžem kupovať ďaľšie veci 😀

bilushka
11. feb 2010

sakra!!!!!!
to iba mna stale vyhadzuje na prvu stranu bez odoslania??????????

lenkamt
11. feb 2010

asi 😅

lenkamt
11. feb 2010

no skúšaj, ja za 15 odchádzam 😀

lenkamt
11. feb 2010

minút 😀

lenkamt
11. feb 2010

no a Katika sa nám asi nahnevala 😔

bilushka
11. feb 2010

Leni, tie topanky su premileeeee, mne sa infantilne velmi paci ten kvietok 😵

Domace langose by som si dala, uz mi presla tazoba na zaludku, ake robis, s tou kyslou smotanou do cesta?
Tie su take fajne, nadychane.

Peti, Timuske si to krasne namalovala, aj tu parochnu aku zlatu mate, to bolo v cene masky?

Leni, ved to Myto objednajme spolu, zavolam im, ci nam nedaju nejaku mnozstevnu zlavu?

Letu, neviem ako to dopadlo s kocikom, ja som jej napisala, ze ho nechcem a Katike neviem ci spustila cenu, mne este pisala, ze aj ked je po dvoch detoch, tak tam prednedavnom menila kolieska za tisicku, tak je to vlastne kocik za cenu koliesok, ze je to rozumna suma podla nej...

Idem si lahnut k malemu, vcera vecer som myslela, ze na mna dolahla unava z celeho dna, tak som isla do postele, ale aj dnes mi je nejako divno, snad mi nic nebude 😖

bilushka
11. feb 2010

he he oklamala som konik, som si to skopirovala, ked ma vyhodi a fakt mi to zase neodoslalo, ale na druhy krat uz ano!!!

bilushka
11. feb 2010

Lenkaaaaaaaaaaaaaaa, neznasam ta, uz som si tam vybrala aj ja cizmy a ma zase dostalo, ze dorucenie a vymena zadarmo! Skapem, idem si dat zamrazit ucet, lebo ani Myto nebude, co stale nieco na seba nakupujem.

lenkamt
11. feb 2010

hej s kyslou, kúpené my viac chutia 😖

ja som už napísala 🙄 🤐 no tak zavolaj, však to prerobia 😅

a akurát som to kukala, už vidím ako chlapi budú buď chlastať, alebo hrať bowling, alebo hrať squash, alebo dospávať opicu a my budeme mať deti na krku 24h denne 😀