Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mmem_
7. mar 2010

a celkom sa mi pozdava na ta nova verzia konika, len ci zase ebude padat

letuskah
7. mar 2010

caute
Maji pekne si to zladila, sa mi to paci 🙂 ja asi nakoniec kupim Kubkovi cisto bielu lebo k tej modrej stene sa bojim daky vzor davat
a pondelok plati, ja uz sa tesim tak dufam ze to vyde lebo uz potrebujem vypadnut z domu ako sol 😵
a ta kukurica, jeho prehanala ako babo tak ma to napadlo ako posledna moznost, no som zvedava ako dnes bude

Mmem ja mam staru Veritasku co mi mama nechala, zatial funkcna, ale v SK v Tescu dostat, Majka ho ma a vyzera celkom dobre, na take zasivanie a skracovanie perfektny 😉 a raz som tusim v Lidli videla ze maju akciu na sijaci stroj tak ale to neviem ci stoji za risk...

letuskah
7. mar 2010

inak my uz asi mesiac vstavame o 6 so strasnym cirkusom tak krasne zaciname kazdy den 😠 😠 😠

maji4
7. mar 2010

AHojte dakujem diaevčatá ste ma potešili 😉 😉

mmem toho pua mi poskytla Lenka mala predlohu a preto som to aj ja len na skrinku (lilianka má tými skriňami predelenú izbu s našou)z druhej strany lebo musíme malovať + tožvi ako dopadneme s týmto bytom 😖 😖

mmem hej ja má tesco stroj a fakt na také zašívanie prešívanie úplne stačí 😉

let akože sa mu niečo prisnije a potom už nezaspí a preto plače alebo prečo??

let hlavne že tá kukurica zabrala 😉 😉 😉

a na zajtra sa teším aj ja 😵 😵

baileysa
7. mar 2010

ahojky,

maji, sikovnica si sikovna a lili ako narástla, úplne je zmenena...
no darmo už mame skoro skolkarov...
my sme si akurát včera s mm hovorili, že za dva a pol roka bude aj zinka taká veľká ako gretka... strašne to letí...

mmem, simonkovi rýchle uzdravenie, chudatko...
sijaci stroj ja nemám žiadny, ale bolo by to super, keby som vedela sit, takto som vždy na niekoho odkazana...

letush, aj nám zabrala kukurica, ale takým spôsobom, že gretka zjedla celu konzervu, potom ju prehnalo, vykakala to celé, tak to sa mi nezdalo najlepsi spôsob na každý deň...)))
včera namiesto obeda poľa stavu z kyslych uhoriek, že fajny kompotik hovorila, tak vravim mm, že nás by z toho ... Len taký fukot a ona nič...

mmem_
7. mar 2010

ahoj

diky maji a kolko stal ten stroj, to vobec nevyzera ako skrina 😀

my s kakanim nastastie nemame problemy, na to co zje ma dost velky vydaj 😀 aj 2 x denne

bai: no ako zvladate? uz ste zladene? nam to zacalo haprovat, Timko aky bol dobrocky tak teraz len mrnci a mrnci,predtym pekne sedkal v kresielku aj podloke z hrackami,teraz tam vydrzi par min - max 5 a hned na ruky,lebo sa ide urevat, fakt neviem ci ho nieco trapi - ci len zacina s nami cvicit, co myslis? na rukach je kludny a hned stichne, sa nam na slovensku uplne pokazil, takto to bude problem zvladat to

mmem_
7. mar 2010

let ja som sa tiez na maminom stroji ucila, vtedy leteli veritasky 😀 a tiez este ide,len ona ho potrebuje

maji4
7. mar 2010

mmem teraz neviem presne ale kupovala som ho asi pred 3-4 rokmi a vtedy stál okolo 1500,- 😉

mishelin
7. mar 2010

mmem aj moj je taky je na podlozke s hrackami dlho nevydrzi este vtom kresle hej,lebo vlastne kde idem tak vsade cestuje so mnou 😅 ale tiez ma stavy kedy by bol len na rukach

maji pekne fotky,lili zlatucka,fakt aka velka 😵

lenkamt
7. mar 2010

ahojte 🙂

Majka - peknučké to máte, Lili fakt aká zmenená , dávno sme ju nevideli, tak sa nám asi zdá úplne iná.

my kašleme 😒 tak hnusne laryngiticky, tak som hned nasadila calcium a fenistil, zajtra ideme k dr. 🙄

žúrka - 😀 😀 😀 sme si mysleli, že diskotéka kde v rámci programu vystúpi homosapiens, prídeme tam a normálne že koncert, celú noc hrali iba oni a okolo nich tancovali víly amálky a podobne nezávislo vyzerajúci chlapci, neskutočne som sa tam hodila so svojím fialovým topíkom 😀 😀 😀 tak sme to nejako pretrpeli a na konci sme sa zhodli že kedže máme nábeh navštíviť psychiatru tak to radšej podme na blízku disco zatancovať si na dve normálne pestničky, jasné že som prišla domov o 4 😝 včera som bola celý deň mimo, dnes som na tom trochu lepšie 😅

letuskah
7. mar 2010

Leni obdivujem ze zvladas taketo zurky 😕 ja som to nezvladala za bezdetna a s tromi by som uz asi bola davno pod zemou 😨 a baby nech sa z toho rychlo vyliecia, snad to bude mat mierny priebeh 😉

Bai Kubko zjedol par lyziciek tej kukurice, za hodku ho prehnalo a na dalsi den ukazkove hovnicko ale dnes uz problemy takze ani u nas to nie je riesenia, este skusim ten sirup co si mi poradila, uz ho mam len som nedala. a ked ani to nepomoze tak uz neviem, uz sme skusili hadam vsetko 😔

ja sa inak desim co bude v septembri ked sa male narodi, lebo ked bude mm hrat mrtveho chrobaka ako ked sa Kubko narodil tak si mozem rovno hodit slucku a to on urcite bude hrat mrtveho chrobaka, uz teraz sa tvari ze sa ho to netyka a berie ma za hysterku ked sa trapim kvoli tomu tlaku 😕 a to ja mam teda na mile daleko od hysterky si myslim...

inak hlaska dna: Kubko si miesal kasu krupicno ovsenu a ze robim si gandzu 😀 predtym mu to mm miesal ze bude mat z toho dzabu (oni doma tak volaju maglajz) a Kubko si to dnes prelozil po svojom 😀

letuskah
7. mar 2010

a nasa dr berie za prihlasku 3,5 eur za kazdu

letuskah
7. mar 2010

mmem mne sa mari ze som ho v dakom letaku pred casom videla za 79euracov

letuskah
7. mar 2010

Maji on rano cirkusuje lebo sa zobudi a hned pyta mlieko a ak hned v momente nevyskocim tak zacne pistat a revat ze "uz aj chcem mlieko" naco ja sa nastvem tak reve kvoli mlieku a ked dopije tak "uz aj ma vyber" a to ked nie je do sekundy tak zase pisti a reve, no des 😠 a to este zo tri krat v noci vstavam aby som ho dala cikat, chrbat ma boli, zle sa mi ho zdviha... 😝 😝 😝

mishelin
7. mar 2010

letu to akoby si hovorila o mojom 🙄 😝 len on je este trosku vacsi extrem 😝

maji4
7. mar 2010

let aj my sme to niekedy mali ale keď mi to robila aj v noci že" okamžite už aj teraz" inač sa rozrevem ,tak som povedala dosť muža som vyhnala do obývačky a ja som si v noci postavila hlavu a rev si kolko chceš ja nevstanem, asi by to na Jakubka nezabralo ale Lilianka si dala povedať 😉 😉

Leka takže super akcia keď až do 4 tej 😉 😉

prajem skoré vyzdravenie 😉 😉

Let joj strašne sa teším na zajtrajšok ako super pokecáme o všetkom možnom 😉 😵 😵 tak ako vždy o 17-tej pred tescom??

letuskah
7. mar 2010

mish muz ci Patko? 😀
Maji to by na Kubka nefungoovalo, teda uz je to odskusane ale ak zacne v noci tak ma smolu to nevstanem ani za svet
a mozem az o 18 najskor lebo muz sa skor z prace nevymota, ja sa tiez tesim, dufam ze niektore dieta neochorie 😅

maji4
7. mar 2010

ok tak o 18-tej pred tescom OK??

letuskah
7. mar 2010

anooooooooooooooooooooo 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

maji4
7. mar 2010

let OK 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mishelin
7. mar 2010

let patko 😀 😀
ach jaj ako sa ztoho vymotat ztych blbych noci,nepomaha nevsimanie,ani bitka ani dobre slovo 😝

mmem_
8. mar 2010

bre ranko

leni skore uzdravenie

mish: ja fakt neviem co mu je, aj v noci 3-4 krat, a cez den len mrnci,mrnci - fakt to nerobil,bol uplne uzasny,ani som o nom nevedela ze ho nam,
uz som ho aj v cistci umyvala a nic, skusala aj nutrilon,bebu sunar a ani za svet nechce, len raz v noci polospanku vypil 100ku sunaru, tak si myslim ze keby bol hladny tak by to jedol aj cez den,
a zaspavame najnovsie v kociku, no ked si spomeniem na cirkusy so simonkom,ze spal len v kociku tak uz mam bobky teraz z toho ako budem fungovat

let,mai - diky za tipy

ozaj bokli ste uz v cirkuse s detickami? do boleslavy dorazil cirkus Humberto tak sa idu chlapi pozriet, som zvedava ako dlho tam vydrzi

mishelin
8. mar 2010

mmem tak to teda cloveka nepotesi ze maly zacina takto spekulovat 😖

moj co sa tyka zaspavania zatial zaspava sam jha ho polozim zavrem dvere a spi,lenze v noci mi je tiez hore...zvykne byt 2x na jedenie ale nedavno bol hore casto...cez den tiez akokedy napr.teraz sa sam debati v postielke ale vidi ma tak je ticho 😀

a este kojis teda?my sme na tom nutrilone,uz mi zjedol aj za misku tej kase co mi lenka poradila ze na noc,lenze pootm spal klasicky,tak som mu urobila poobede zjedol celu misku a asi o pol hodinu este 60ml mlieka 😅

a mozno skoro,ale uz ochutnal aj mrkvu,aj zemiak

a inak dobre rano 🙂 u nas biele 🙂

a ozaaaaaj vsetkym zienkam prajem kraaaaaaasny MDZ 😵 😵

mishelin
8. mar 2010

ale vzdy plati ze je ovela kludnejsi,spokojnejsi nez patko..vsak ten bol hore kazde dve hodiny vzdy nikdy nespal dlhsie...takze ja si tohto tak inak vychutnavam..zatial je super 😵 aj ked ma svoje dni aj on..

retaux
8. mar 2010

Ahojte!
Krásne deň žien všetkým ženám (malým aj veľkým) 😉

aj som vás prečítala, ale neviem na čo mám reagovať.

Mmem: my sme ešte v cirkuse neboli s Luckou.

Lenka: nech to rýchlo prejde dvojkám 😉 A s maminou nič nebudú robiť? Nebudú ju operovať?

retaux
8. mar 2010

My sme si v piatok urobili výletík do Viedne a boli sme pozrieť Dom mora Krásne to tam bolo. A až na to otrasné počasie, aké v piatok bolo sme si to super užili.

Kedy už konečne bude tá jar???!!! 😠

maji4
8. mar 2010

AHojte 🙂 🙂

Kerásny MDŽ všetkým ženám aj veľkým aj malým 😵 😵 😵 😵

ret fottky z výletu 😉 😉 a super že bolo super 😉

mish hlavne že je kludnejší než Paťko neboj bude ešte lepšie 😉 😉

mmem ani my sme neboli a pokým ju neprejde ten strach z mužom a všelijakých másk tak ani nepôjdeme ☹

retaux
8. mar 2010

A kdeže ste dnes všetky? 😕

letuskah
8. mar 2010

caute
Mish tak ty to mas o to horsie ze Patkovi nevysvetlis preco jeden v noci moze jest a druhy nie 😖 ale teda Kubko sa v noci zatial nebudi tak hadam ani nezacne

aj ja sa pridavam, krasny MDZ, keby som sa rano nestretla s Majkou tak ani neviem, dufam ze chlap vie 😀 😀 😀

Mmem my sme neboli v cirkuse ani sa nechystame lebo by sme odtial tahali hystericky revuce dieta, Kubko by sa vsetkeho toho bal, navyse vela ludi, relativne maly priestor a kadejake zvuky plus masky, klauni, smrtelna kombinacia pre nas, ale ja som ako decko moc cirkus nemala rada tak neviem ci vobec pojdeme niekedy

letuskah
8. mar 2010

ret ja som uz aj kubka nainfikovala jarou skoro kazdy den sa ma pyta ci uz prisla jar, lebo som mu povedala ze ked pride jar budeme sadit jahodky a rajciny 😀 tak sa mi to vratilo 😀