Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

slavenas
10. mar 2010

tak hned ako som si pozrela foto idem napísať, bilu tak podľa mna to máš dobre , aj farba sa mi páči 😉 😉 a vôbec teda nemáš 5 chlpov na hlave a a a poviem ti že ty si sa tak opísala že keď nás fakt niekto šmíruje tak si môže predstavovať.... no všeličo ALE teda bez akéhokoľvek lichotenie , ved SI kočka 😉 a úprimne okolo úst máš trochu púčkov ale myslím si že ten žihľavový čaj to spraví sa ti vyčistí krv a všetko bude ok 🙂

zuzana76
autor
10. mar 2010

http://lesk.cas.sk/clanok/64874/lzi-o-kozi.html

tu su nejake rady ohladne akne

ze privela sexu sposobuje akne, ale aj nedostatok sexu sposobuje akne 😀

lenkamt
10. mar 2010

Bilu - toto neviem či ti zobrazí to je z jej albumu, ty ju nemáš v priateľoch?
http://www.facebook.com/album.php?aid=2013368&i...

idem hľadať fotky z bojníc, ale ona to má stále do šikma od najkratšia po najdlhšie

zuzana76
autor
10. mar 2010

http://www.bio-market.sk/telove-mlieka-a-masla/...

bilu toto velmi odporucali, ja to vyskusane nemam, vraj je to super

bilushka
10. mar 2010

Zuzi, bambucke aj mne robi dobre, tiez ho mam a uplne najlepsi je hojivy zazrak od Oriflame, ale to je stale len v takom stave, ze mi to zvlhci, ale uplne mi to nevylieci ☹

Leni, vies kde to mala este dobre, ked si tu dakedy hadzala fotky z oslavy statnic, ked ste boli v restike.

mmem_
10. mar 2010

bilu vlasy som ti napisala a tvar podla mna, ja neviem ale ja tam nic strasne nevidim,co si tam mala?

a ja mam tiez nejaku depku som si si dala klobasu s cibulou, no som zvedava ake bude mecheche dnes v noci po kojeni, .. som mu dala umele a dokojila tak uvidim, skusim zajtra takto cely den, ci sa ukludni

leni- skoda toho slniecka, jasom kupila taku knihu aj so strihmi na take detske motivy,maju obrovsky vyber, tak ideme podla toho nieco vyrabat,

http://www.dobre-knihy.cz/detail-51499/detske-k...

mishelin
10. mar 2010

bilu aj farba je pekna 😉 kocicaaaaaaa 😉

lenkamt
10. mar 2010

v restike bola bez štice a nakučeravená 😉

Zuzi - tak to poviem mužovi že 3x do mesiaca je veľa, že mám potom akné 😀

zuzana76
autor
10. mar 2010

leni, pozor, ani vela ani malo 😀 , takze ten spravny pomer 😀

lenkamt
10. mar 2010

Bilu - tak máš pravdu v reštike mala šticu 😀 si to pozri na fb v mojich albumoch - pre segru sa to volá 😉

bilushka
10. mar 2010

Idem umyt malemu zuby, ale umieram z vety ze poviem mužovi že 3x do mesiaca je veľa, že mám potom akné
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Baby dik, ste mi normalne zdvihli naladu, tak ja uz nebudem depkarit teda zo seba 😵
Uz viem, preco sa Lenka stale foti a hadze to na plochu 🙂

mima07
10. mar 2010

bilu uz sa s tebou nebavim nikdy 😠 co ja som od macochy 😲

lenkamt
10. mar 2010

Mmem - tá knižka vyzerá super, ja som ti aj chcela poradiť um, lebo ja som taká že ked dieťa plakalo tak určite od hladu, preto som aj kojila iba týždeň 😒 🤐

Mima - 😀 chceš prepošlem ti 😀

Bilu - takže si pozri linky čo som ti hodila, môj album na fb z reštiky a na mk do albumu som hodila bojnicovú šticu

inak mna už ségra zabije ako ju tu stále prepieram 😅 😀

lenkamt
10. mar 2010

Nika a ty nepíš názor mne ale kočene pre dnešok 😀

a bilu ma odhalila prečo furt cápem moje fotky na net, lebo vy ste kámošky a vychválite za každú cenu 🙂

mima07
10. mar 2010

leni uz to mam
BILU no mas to hrozne si dovolujes ja mam podobny uces 😀 😀 tak uces ok namalovana ok kocenka ale to okolo ust je ti vidiet ☹ tak zajtra padaj pre zihlavovy caj

bilushka
10. mar 2010

Leni, pozeram linky a sama so sebou som si to vyhodnotila, ze ja na taku ofinu nemam, aj ked teda sa mi strasne paci...A ze Ivku nemam na fb v priateloch mi je tiez zahadou...

Poslali ste to niekto Mime, ci uz mam od nej do konca zivota pokoj? 😕 😀 😀 😀

lenkamt
10. mar 2010

tak si ju pridaj a zajtra padaj pre žihľavu 🙂

ja idem ležkať k telke, normálne som unavená, ale chlap mi sľúbil že v piatok mi donesie na obed čínu mám voľno, asi chce druhýkrát tento mesiac 😀

nika07
10. mar 2010

leni 😀 😀 😀 ,

takže bilu náhodou ti to sekne, možno by som tam dala pár svetlých pramenov melíru, inak super 😵

sekta ideme od zajtra na žihlavový čaj, o sexe radšej nič nehovorím, 😀 😀 😀

bilushka
10. mar 2010

Zajtra poviem ujovi doktorovi na koznom, ze nech uz zapoji aj ine metody ako dusik, lebo neviem co... 😔

Mima, no mam a to si este odmysli tie tri vrsty brizolitu, o ktorych som tu pisala, ze mam na tom hodene ☹
Mame podobny uces, hej?
To sa vola ze na Lenku 😀 😀 😀

mima07
10. mar 2010

bilu tak ja sa uz objednavam kadernicke sak nemozme byt rovnake 😀 😀

bilushka
10. mar 2010

Nika, presne, zihlavovy caj a o sexe sa v nasej sekte radsej mlci 😕 😀 😀 😀

mima07
10. mar 2010

bilu mas ip ak chces vediet viac tak cez skype

bilushka
10. mar 2010

Ja si kukam Ivkine fotky ako nejaky uchyl.

Nestiham vsetky komunikacne kanaly ako IP atd. a este si chcem precitat ten clanok od Zuzky. Uz nepiste 😀

bilushka
10. mar 2010

Mimus, ved nie si na skype.

bilushka
10. mar 2010

A ja sama krasna som tu ostala? 😲

mishelin
10. mar 2010

nie kraska ja som tu ale uz asi pojdem,lebo uz padli dve flase vina 😀 😀 tak uz som rozpalena 😀 😀

bilushka
10. mar 2010

Mishelin, tak bez, nech nam v sekte zlepsujes skore co sa sexu tyka 😀 😀 😀

mishelin
10. mar 2010

joj bilu ja mojim sexualnym zivotom zlepsim skore celeho konika 😀 😀 😀 😀

mishelin
10. mar 2010

ale sa mi do toho este nechce 😀 ideme asi nacat tretiu flasu,by ste sa cudovali ale ja toho znesiem 😀 😀 😀 😀

zuzana76
autor
10. mar 2010

mish 😀 😀

mne uz prisiel muz, nakoniec v tom Cunove nespal a som tomu aj rada, aspon nas nikto neukradne 😀

dobru noc