Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
8. jún 2009

peta aj my sme boli v sobotu na vodnikoch 🙂
a moje dieta tiez hovori na vsetko nooooo a najnovsia moda je "zatial" "prepac" (na cokolvek) "dakujem" (na cokolvek)

nika07
8. jún 2009

letu Linda zasa na všetko povie nie, ked sa jej spýtam či ide papať, tak povie nie a le uteka rovno ku stoličke,
nevie povedať ano

letuskah
8. jún 2009

nika hej toto robi aj Kubko ale shvalne na vsetko odpoveda nie

nika07
8. jún 2009

mame to ale šikovné detičky 😀

lejla77
8. jún 2009

Stanko, ten aj 100 x po sebe povie nie, nie, nie,....... ked nieco nechce alebo protestuje. 😀

maji4
8. jún 2009

Ahojte tak sme doma od včera a dnes sme boli s Liliankou u kekárky lebo mala strašný kašeľ a 2 dni teploty a zelené sople a berieme ATB vraj má chytené priedušky a že je to z nejakého vírusu čo má teraz straaaašne vela detí no neviem som tie lieky do nej musela tak narvať vôbec mi to nechcela papať a pritom mi už posledný mesiac celkom pekne papala liečiky 😔 😔 😔

Otec už chvála bohu v pohode v sobotu sme bili pre neho takže podarilo sa im ju dať znova do kolobehu tú obličku a ešte ďalej berie ATB ale už ej to v pohode ,že už nemá ani bolesti aspoň,že to bože tak som sa bála ,že mu ju nezachránia 😔 😔 no a potom mu v nemocnici zistili ,že má zvýšený cukor v krvi nejaké zlé výsledky na pečeni no neviem on sa teraz tých doktorov len tak ľahko nezbaví....ale hlavne ,že mu pomôžu 😔 😉 😉

Idem si vás prečítať 😉

maji4
8. jún 2009

Peti presne ako píšeš slovensko je drahšie ako more....na dovolenku na slovensko treba isť v zime 😉

A super ,že beriete mamu aspoň trošku si oddýchnete a kedy vlastne idete??my ideme zasa do toho Lignana pravdepodobne 4.7 ale ešte neni nič isté i keď sa mi tam zasa nechce ísť ale čo už hlavne ,že vypadneme ideme s jednými známymi oni majú 2 deti tak dúfam ,že to vyjde 😉

AJ naša Lili na všetko ,že noooo a keď niečo chce a sa jej podarí tak po sebe povie aj 5x ano ano ano 😵 😵 😵 zlaté to je a tiež sme to mali také ,že na všetko hovorila nie nie nie .....ale už sa naučila takže super aspoň viem čo chce a čo nie 😵 😵

maji4
8. jún 2009

Aj ja sa pripájam ku gratulácií LENKÁM takže všetko najlepšie aj som na Vás myslela v ten deň 😵 😵

nika07
8. jún 2009

Maji super, že sa má ocko už lepšie, ochorenie obličky nie je žiadna sranda 😉

maji4
8. jún 2009

nika ďakujeme ved sme sa aj dosť o neho báli ☹ ☹ ale hádam už bude OK 😉 😉

maji4
8. jún 2009

Ozaj baby Lilianku som naučila :keď sa jej opýtam ,že ako sa má tak mi odpovie ,že okej (OK) a tak zlatučko ukáže tým malým prštekom no strašne je podarená 😵 😵

letuskah
8. jún 2009

jej Maji vitaj doma, super ze sa ma otec lepsie, hlavne nech sa mu to lepsi a nech ho daju dorichtungu 😉

Kubko ked sa mu nieco podari tak si povie ze vyborne a dnes nasiel kamen vonku a ze fesny a supol ho do vrecka 😀

mima07
8. jún 2009

cauko
maji super ze sa ma otec lepsie
lenky vsetko najlepsie k minulotyzdnovym meninam

pridala som fotky

lejla77
9. jún 2009

Dobre ranko 🙂

maji, super, ze uz je otcovi lepsie. 🙂

mima:
fotky su uzasne 🙂 🙂 🙂
Kde ste boli? Vyzera to tam super. 😎 Maly (velky) je podareny 😉

retaux
9. jún 2009

Ahojte!
Maji, vitaj naspäť. Som rada, že je tvojmu ocinovi už lepšie 😉 A nech sa Lili rýchlo vylieči.

Mima: hneď by som sa premiestnila tam k vám. Vyzerá to tam nádherne.

My sme sa včera večer s MM pohádali kvôli dovolenke a dnes máme tichú domácnosť 😢

lejla77
9. jún 2009

ret:
a co sa stalo?

retaux
9. jún 2009

Ale nič vážne, ale teraz, keď sme trochu našetrili, aby sme mohli ísť aj na dovolenku, tak MM je taký neuveriteľne "zaneprázdnený", že na ňu pôjdeme asi o 3 roky 😠 🙄

peta28
9. jún 2009

Cauko cauko. tak ja v praci, manzel v rakusku na skoleni, chudak odchadzal rano o 4.30. V tychto chvilkach sm neskutocne rada ze sme kupili to auto, si to ani nevoem predstavit ako by som rano s malou cestovala.
Vcera osm jej kupial v tescu babiku s nocnikom a flaskou na krmenie, tka bola taka rada, este sa s nim aj kupala, obliekli sme jej pytzamko a musela s nami ist spat. Prve co ju rano zaujimalo je ze kde je babatko. Samozrejme islo s nami aj do skolky, a caka v aute. Kolko radosti za 3,30 eur 😀 (maju vypredaj hraciek v tescu 50%)

Maji ideme do Lignana ale az 22.8. na tyzdne. Ja som v Taliansku este vobec nebola, tak som zvedava.

Ret tito chlapi to je hrozne s nimi obcas, vobec si neuvedomuju ako dobre by ti padlo vypadnut niekam. Presne preto sme aj minuly rok sa zbalili a vypadli na dovolenku zo dna na den, lebo doma by clovek zosalel, stale to iste. A teraz mi aj chyba ako som si labzovala po meste cez tyzden .. nalozila som malu do kocika a isli sme, teraz sa do mesta dostanem akurat tak cez vikend.. no vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody..

Mima fotky super.. aj ja chcem . Boli tam aj slovaci? Je to rozdiel ist s rakuskou cestovkou?

lejla77
9. jún 2009

ret:
☹ no, u nas by aj casu bolo, ale neviem, ako financne. Tiez by sme mali ist do Bibione v auguste, no este to nie je iste, lebo neviem, ci na to budeme mat. 😖

maji4
9. jún 2009

ahojte baby ďakujem za podporu ráno mi ATB celkom pekne popapala ale dala som jej to na lyžičku tak možno preto ,že nevidela tú striekačku... 😖 😔 😔 dúfam ,že jej čo najrýchlejšie zaberú lebo ten kašel je fakt strašný 😔 😔

Všetkým dovolenkárom prajem prekrásne počasie a vela vela zážitkov 😉 😉 🙂 🙂 ozaj mimi a biluš sú už na dovče??

Mima som pozerala fotky jej tam to vyzerá fakt super hlavne si ešte tie dni čo ste tam užite 😉 😉 či už ste doma,??

maji4
9. jún 2009

Až mi je do plaču keď mi lili povie ,že mama von a už si dáva sama čiapku a my fakt nemôžeme isť....ešte ,že máme doma zavesenú tú hojdačku a trošku ju ošaliem s tým 🤐 😔

maji4
9. jún 2009

Let ozaj vy ste ako dopadli s tou chorobou???čo mu vlastne bolo???som to nečítala spätne 😔

mishelin
9. jún 2009

caute baby,maji vitaj..
ozaj a kde je lenka 😕

lenkamt
9. jún 2009

čautéééééééééééé, som doma 🙂

v nedeľu sme prišli, ja žhavá na koňa a pc zase nešiel 😠 takže sa promptne opravoval, lebo som mala fakt dosť vážny absťák 😀 neviem čo budem robiť na dovolenke 😕

idem hodiť fotos 😉

maji4
9. jún 2009

mish dakujem

leni a kedy ti ten muž už ide robiť na týždňovky????

lenkamt
9. jún 2009

od 1.7. čiže ak mu dajú dovolenku tak až po nej 😉

lebo v januári dostali rozkaz naplánovať si 30dní dovolenky v lete 🤐 tak si naplánoval od 23.6-17.7. že teda stihne aj turecko, ibaže teraz sa zbadali že od 1.7. začína fungovať reorganizácia, takže ľudia nemôžu mať dovolenky, tak musel písať žiadosť najvyššiemu veliteľovi 😝 akože klasika vojenská logika 😝

maji4
9. jún 2009

leni ste tam suprové všetky 😉 😉 🙂 🙂

Ahá takže možno až po dovolenke tu budeš bývať častejšie 😉 😉

letuskah
9. jún 2009

ahojte
maji mali sme virozu, najprv decko a potom ja ale bez atb, len som do neho liala stoptussin, kalciovy sirup, fenistil a kazala aj vitamin C a vela vody. ale chvala bohu to preslo. inak ja som mu nakupila vsetky mozne casaky pre deti, vrabcek, vcielka, sikovnicek a pod. a sme si citali, kreslili, lepili sme vlacik, a aj sam si sadol uz ked videl ze fakt von nepojdeme a vzal knizky a cital. celkom dobre sme to prezili.

leni uz si tu chybala, bez teba nie je kobyla kobylou 🙂

mima fotky krasne, vyzera to tam super 🙂

maji4
9. jún 2009

no a kedže je Lilianka chorá tak mi spala dnes presne 30 minút bože to zasa bude popoludnie 😝 😝 😝

lenkamt
9. jún 2009

bože Maji vy ste choré 😢 tak prajeme rýchle uzdravenie 🙂

jasan že tu budem furt 😀

no a my sa rozkecávame - kamienky - kamenka, bojam - bojim, ocko je už kotko 😀 a celkom fajn začínajú opakovať 🙂 keď na ne zavolám tak sa ozvú čoooooooo 😀 no a Lucka ma včera "zabila" robila zle, a ja ako som ležala na gauči tak som jej pohrozila a ona že uuum/ nie/ a že hajaj 😀 papuľnatá a to ešte ani nevie rozprávať 😀