Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
19. jún 2009

dnes má byť krááásne
len na večer dážd a cez víkend nahovno 😔

lenkamt
19. jún 2009

aj tu je teplo, ale pod mrakom, ma nasrali, chcela som poprat periny no a teraz to vyzera ze to neposchne 😝

lejla77
19. jún 2009

Ahojte,

ste toho popisali... 😀

bilu:
oni nemali deti, ale uz som ich dva roky nevidela, tak uz mozno maju. 😔

peta28
19. jún 2009

Bilu volala som k mojej doktorke a ze ta vakciny ma a doplatok je 35 eur.
Napis mi prosi ta ked to tam niekde mas ako sa to prene vola, ja si to zistim v poistovni.
diik

katika1
19. jún 2009

ideme sa kupkať do bazénika 🙂 sa teším na dnes, že bude tak teplo 🙂

peta28
19. jún 2009

A este ma bilu zaujima aku mate poistovnu

lejla77
19. jún 2009

My sme tiez vcera kupili bazen - v Baumaxe za cca 55 EUR - ten gulaty modry aj splachtou a filtrom. Dnes ho napustime. Tak skoro sa asi kupat nebudeme, ked sa ma ochladit, ale nech uz stoji.

mima07
19. jún 2009

cauko
tak maly sa lindou vycvachtali v bazene a uz spi 😉 aspon v klude dam kavco
pridala som foto

mmem_
19. jún 2009

cafte baby

juuj vy sa mate tu uz od rana je zatiahnute s prestavkami prsi.decko od 5.30 hore a este stale nespi, no konec

dakujem za recepty,nakoniec som spravila strulu vcera lebo ja mudra som namala vajcia, tak dnes dokupim este zvysne suroviny a idem na baboku

inak este taku technicku otazku to je do ako velkej formy tie ingredicencie?

lenkamt
19. jún 2009

bazeny zavidim 😀

Mima - zlaty s tym jogurtom 😀 a v bazene je s Linduskou? no to je kocka riadna 🙂

Mmem - do normalnej babovkovej 😉

idem spat u nas je burka na spadnutie 😝

mima07
19. jún 2009

leni ano linda

mmem_
19. jún 2009

mima fotky zlate, ja sa uz neviem dockat leta nech mozme vypadnut na cely dne na kupko, lebo tu s nim doma zosaliem 😀 😀 😀

a dnes som sa uplne nahodou dozvedela ze do porodnice kde som chcela rodit sa registruje uz na januar, a ja som kludne cakala ze ved staci v 30-tom az ako to bolo pred 2 rokmi.
tak ma sice zapisala,ale som z toho dost prekvapena,lebo to vobec nie je vychytena nemocnica ani nic

mmem_
19. jún 2009

leni lebo ja mam taku dost velku silikonovu a tie moje babovky su z nej dost hrozne,musim kupit nejaku mensiu
by sa aj 8 vajec tam zmestilo

baileysa
19. jún 2009

ahojko, 🙂

mna dnes normlane tlaci k zemi, idem sa tiez natiahnut, kym mala spi, len cakam jeden skypehovor, tak som pri pocitaci 🙂

mmem, myslim, ze nejaku knihu vysostne venovanu pevnemu objatiu nenapisala, lebo to je len cast jej terapeutickeho pristupu, ale teraz dakedy vyjde nejaka nova kniha, len neviem, kedy ju prelozia do cestiny, ze uz by bola, ale v den ked ju chcela dopisat, jej ukradli penazenku a doklady, takze namieso poslednych 5 stran, stravila den na policii a potom uz mala zase ine povinnosti 😉
a kde sa chodite fotit na tu makovu luku? aj minuly rok ste odtial mali take krasne fotky, aj teraz 😵

mimi, bilush, ja som myslela, ze uz dnes idete, som nejaka zmagoreta... a to je super, ze mimi bude byvat niekde pri panelaku, uz sa budeme potom stretavat tam, mozno nas pouziju, ako budeme kocikovat s ivankou 😀 a tento byt uz mimi bol raz v hre, nie? ten uz ste spominali, ze tam kde sa toci panelak...
a vam zavidim, co ste tak blizko, ze sa mozte tolkoo stretavat 😔

idem este mimine fotky kuk

baileysa
19. jún 2009

alex s lindou zlaty v bazeniku, a na tej dalsej ma ten jogurt natrety ako penu na holenie, tak uz snad aj ziletku by si mu mima mohla dat, nech trenuje 😀

nika07
19. jún 2009

Ahojte,

tak moje dieťa ešte len teraz zaspalo 😠 , bola riadne rozbláznená z kúpania sa s chlapom 😀

ale bolo super 😉

bilu, mimi krásnu dovolenku 😵 😵 😵 😵

mima07
19. jún 2009

baily on sa uz holi ale s elektrickym 😀 😀 😀

mmem_
19. jún 2009

baby tak moje ditko este furt nespi, behe tu so strudlou a skace hopa hopa, no neviem co to dnes je. uzs om aj nakricala na neho bo mam uz dost az ma rozbolelo brucho a on furt beha 😠

diky bayili: u nasich som fotila tie posledne fotky, v takej dedinke kusok od nich som nasla take nadherne pole,zabudli postriekat 😀

mmem_
19. jún 2009

jaaaj uz chapem to je Linduska niky07 a vy pri sebe byvate niekde? tak to je super

posledny zufaly pokus uspat maleho spravila som mu mlieko

bilushka
19. jún 2009

Ahojte bambulky,
tak piatok, ja uz nervy na prasknutie, ja neviem co to mam za blbu povahu, uz sa mi ani neda poriadne jest od nervov 😔 Asi sa predsa len v tu nedelu pohadame 😀 😀 😀

Peti, co si vybavila u tej lekarky svojej, musi ti dat predsa recept, som bola akurat s kamoskou ked si mi volala a aj ona vravela, ze to je jej povinnost, tak snad bola ochotna 😉
Ked na to v tej lekarni pridu, ze kolko tisic prerobili, tak ich klepne 🤐

Uz vobec neviem co som chcela, lebo ta kamoska ma zase naplasila, ci som normalna ist k takym ciernym drzkam na dovolenku tak vsetka moja vnutorna rovnovaha, ktoru som tu na koni ziskala, ze ved vsetci tak skoro ideme, je zase v prdeli 😠

mima07
19. jún 2009

bilu to o mas za kamosku 😲 😲 😲
nic sa neboj vsetko bude ok este ti bude luto ked pojdete domov

mima07
19. jún 2009

mmem az tak blizko nebyvame ale mame auta tak sa navstevujeme 😉 dnes mi nika doniesla melon idem si na nom pochutnat a potom budem musiet ja navstivit ju aby som jej ten melon mohla vratit 😀 😀 😀

bilushka
19. jún 2009

Mimus, super fotky, tak uz ste zahajili kupaciu sezonu, dnes je fakt na skapacku dusno 😝

Maly si rozbil usta ako spadol z motorky, hryzol si do jazyka, tak nema ani taku bolacku ako to hnusne vyzeralo, kolko krvi sa valilo, aj bradu ma trochu oskretu, ale vyzera, ze na to uz aj zabudol.

Poviem vam uplne mysteriozny zazitok zase z MMB: ako som si objednala to UV tricko pre maleho, tak vcera prisiel balik, vsetko OK, este mi baba pribalila aj rukaviky na plavanie a zrazu bum, mail od nej, ze sa strasne hanbi, ako to tricko vyzera (v tych vlaknach su usadene zrnka piesku a nejde to vyprat, aj to vidno, ale mne to nevadi, lebo to bolo tricko za 3€ a ja ho potrebujem len na tyzden k moru a viem ze sa to veciam stava, ked su pri mori, my sme si tak tiez minuly rok znicili plavky v Taliansku) no a ona ze pre to nemohla celu noc spat, ako sa hanbila, ze co poviem, ked mi to pride a tak mi to sice poslala, ale zaroven mi aj vracia peniaze na ucet, ze to odo mna nemoze zobrat 😲 Peniaze fakt prisli, ale mam aj tricko a tie rukaviky 😅
A ze aky som fantasticky clovek, ze som ju nezdrbala, len som jej napisala, ze balik prisiel, ze dakujem a ze velkost sedi, ze som uplne uzasna-chapete ona mi da tricko a rukaviky zadara a ja som uzasna 😕 😀 😀 😀
Tak som jej napisala, ze to v ziadnom pripade nejde takto a peniaze jej vratim zase naspat, ved to su 4€-aj s postovnym, inak triko stalo 3.
Co by ste robili vy?

bilushka
19. jún 2009

Mima, ved kocikova, sme spolu skoro 2 mesiace neboli, tak sme si "vydatne pokecali" dnes 😀 😀 😀

zuzana76
autor
19. jún 2009

ahojteeee

bilu, no teda, ta dotycna je super 😀 , take by aj mna potesilo, ja by som jej poslala nieco na oplatku, nejaku bonbonieru, alebo cokoladu

a to su ake tricka? s UV filtrom? tak take budem musiet kupit aj ja pre maleho, nie?

zuzana76
autor
19. jún 2009

a aj patko si rozrazil peru, ked mal 13 mesiacov a stale tam ma jazvicku a tiez sa valila strasne krv

nika07
19. jún 2009

mmem , krásné fotky, normálne profík 😉

peta28
19. jún 2009

Bilu my to vybavime az v pondelok, lebo dnes este moj muz nie je schopny tam ist .. a ani sa mu nedivim, lebo cely tyzden lezal a mal bolesti z toho zapalu, tak sa ako tak zviecha.
Ja som zvedava ci mu v pondelok sa recept, pojde tam rano a hned vybehnem pre ten recept.
Tak ak aj budem platit nic neporiesim, lebo to by som platila vsade (zistovala som v inej lekarni a ze 30 eur)

bilushka
19. jún 2009

Zuzi, to su take polyesterove tricka, dovolim si pouzit Mimuskinu foto s Alexom na ilustraciu:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Ja uz nemam jej adresu, som hned vyhodila papier z balika, ale peniaze som rozhodnuta jej vratit, ucet este niekde mam.

zuzana76
autor
19. jún 2009

mmem a to ked akoze nemas miesto v porodnici, tak ta nechaju porodit doma? 😲 😝 😕 tak to je strasne blby system, nie? ked sa musite registrovat

mimus, obe deticky su strasne zlate a jak vam je hej, ked sa plahocite pri bazeniku, ja akurat tak lavor mozem napustit a macat si v nom nohy na balkone 😀 , ale kavu si tam mozem dat