Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
9. nov 2009

Ahojte!
Mmem: držím palce, nech to už máš čím skôr a hlavne rýchlo za sebou 😉

Mish: Tobiasko je krááááááááááásny 😵 😵 😵 😵 Hneď by som ho pestovala 😵

Maji, Letu: aké zmeny ste porobili s účesmi 😀 To všetko kvôli stretku?

Lenka: fíha, tak to ste na tom super. Lucka sa nebude obliekať a ani vyzliekať ani za svet. 😠 Ani to len vyskúšať nechce. Vždy mi povie: ja to neviem, maminka ma oblečie 😖 🙄

lenkamt
9. nov 2009

Ret - Verča sa nevedela obliecť asi do 5rokov - maminka oblečie 😝 to je asi údel prvorodených 😀

včera som si poistila auto cez internet a nepodarilo sa mi vytlačiť bielu kartu, od zajtra ju potrebujem a neviem ako sa teraz ku nej dostať 😠

katika1
9. nov 2009

Ahojte 🙂 Leni super 😉
mne sa dnes nič nechce 😅 idem aspon ohen spraviť v krbe
😝 Kamarátka je práve u gyndoša na potvrdenie tehotenstva..tak trpnem, čo jej povie, aj ked podla mna je všetko ok 😵

retaux
9. nov 2009

Lenže ja ju chcem dať od troch rokov do škôlky. Snáď sa to dovtedy naučí. Ona ešte ani sama nejedáva. Síce by aj chcela, ale nemám na to nervy pozerať sa ako polovicu nezje, lebo jej to trvá a druhý vysype/vyleje 😖

lenkamt
9. nov 2009

Ret - v škôlke nakrmia aj oblečú a zázračne keď nie je nablízku maminka tak to deťom ide 😉

Kati - krb závidím, kámoške držíme palce 😉

katika1
9. nov 2009

ret si myslím to isté čo Lenka o školke..
leni nezáviď.. nechce sa mi tam zakurovať každý den a každý 4tý ho čistiť 😝

nika07
9. nov 2009

Ahojte,

misch máš prekrásne detičky 😉

ret naša jedáva sama už dlho, ale s obliekaním iba nohavičky si natiahne, ostatné nič moc, ☹
čistenie zúbkov- odpoved LILI to nevie, tak zlížeme pastu a zuby sú umyté 😀

lenka ja sa tiež tak trochu spolieham na škôlku, tam sa deti predbiehaju, ktoré čo dokáže 😀

retaux
9. nov 2009

Tak najvyšší čas, aby Lucka išla do škôlky. 😀 Ja viem, že tie učiteľky to tam zvládnu, ale mi je ich ľúto. Si pomyslia, že som ju za tie 3 roky doma nič nenaučila, keď sa ani najesť, ani vyzliecť nevie 😀

peta28
9. nov 2009

Bre rank
zimne gumy.. super.. neda sa to porovnat .. inac fakturu mi vystavili len v stredu, take oni mi ich poslali len v stredu ked som narobila cirkus, nechapem co cely tyzden predtym robili 🙄

Let vitaj v klube.. ja ot uz beriem ako nasi kazdodennu ducast ze Timka robi cirkus, to je sviatocny den ked je v klude 😉

Kati tie St. Olivier cizmy som videla v piatok v Huminicu a su pekne aj nazivo, mali tam aj tie Linkine snehule 😉

lenkamt
9. nov 2009

do pekla, Humanic tu tiež nemáme 😝

baby už to vidím že tu spíšem zoznam čo mi treba kúpiť v blave /o.i. boby 😀 / a stretko to istí 😀

lenkamt
9. nov 2009

Ret - bambulka 3 napálená, dúfam že sa dnes dostanem na poštu 😉

Peti - eurá poslané 😉

katika1
9. nov 2009

Kočky taká otázočka.. nechcete niektorá tričká s dlhým rukávom, alebo mikiny Ed Hardy? Jasné, že nie pravé, ale úúúúple dokonalé kopie. Pravé tričko stojí aj 3tis 😝
Mám teraz doma na predaj. Ešte mám doma aj dve polokošele adidas pánske xl a ed hardy tiež xl polokošelu.
Viem zohnať aj iné, ak by ste chceli. Len včera si bola kamoška nakúpiť tu, tak toto mi ostalo
🙂
inak za kvalitu ručím! ja ich mám a periem, dávam do sušičky a nič tomu nie je, ani dvojročnému tričku 🙂
ale ak by ste chceli aj iné značky, tak dajte vedieť, jeden známy to vie zohnať 🙂

peta28
9. nov 2009

Bilu ja neviem ci tam bude v tom penzione plno.... teda neviem ci som tu v nejakom deliriu take nieco napisala, ale podla mna plno mat nebudu.. aj som sa snazila to spatne najst co som pisala a nanasla som ..

peta28
9. nov 2009

No prave som nasla ze som napisala ze este maju izbu volnu pre Adulak .. tak to asi tak blbo vyznelo ze su plni 😅

peta28
9. nov 2009

diki Leni

katika1
9. nov 2009

a ak niečo to ip 😉

peťa ja som tiež tak pochopila, že majú plno 😅

nika07
9. nov 2009

našu Bambuľka vôbec nezaujala ☹

lenkamt
9. nov 2009

Kati - nedráždi Bilu s oblečením 😀

ja momentuš potrebujem tú čiernu bundu z husky a tie snehule 😀 najlepšie za 50eur dokopy 😀

katika1
9. nov 2009

tá bunda nebola biela? ja mám búnd tolko vela a nosím len jednu 😝 neviem načo ich mám.. som podostávala 😅

lenkamt
9. nov 2009

ja som to pochopila že ešte majú voľnú izbu nie že majú plno

a naše momentálne najviac bavia prírodopisné dokumenty - chlap ešte stále nezohnal to national g. 😠

včera napr. pozerali celé čenkovej deti 😕 😅 a žuli pritom suché rožky - apropó neviete či im niečo nemôže chýbať? idú sa za strúhankovými rožkami zabiť 😝 😅

katika1
9. nov 2009

ženy stal sa zázrak 😲 mne sa samé zakúrilo v krbe 😲 asi tlelo ešte zo včera a teraz tam je normálny ohen a ani som sa toho nedotkla 😲 mi šibe???? 😲 😀

nika07
9. nov 2009

Ja si tiež myslím, že nie su obsadený, oni su radi že im spravíme nejaký kšeft 😀

Peta aj odomna by si už mala mať 😉

lenkamt
9. nov 2009

Kati - 😅 vy mamonári ešte aj krb musíte mať samozapaľovací 😀 😀 😀

nika07
9. nov 2009

kati 😀

katika1
9. nov 2009

lenka 😀 ja to sem každé ráno napíšem ako sa mi ho nechce zapalovať a možno ma takto počúvne vždy 😀

lenkamt
9. nov 2009

bože ja som blondína, tak som sa konečne dostala k bielej karte, tlačím, tlačím, nadávam čo to nejde, a ja krava nemám kábel z tlačiarne v pc 😝 😀
no tak teraz to chce tlačiť asi 20x 😀 idem to vymazať z fondu 😀 to som ešte snáď nezabudla 😅

letuskah
9. nov 2009

caute
leni 😀 😀
peta dakujem a tesim sa na kazdy dalsi den 😝
ret ani kubko sa neviem ani najest ani obliect a ani nechce, tiez povie ze neviem mama urob... takze spolieham na skolku len dufam ze bude miesto...
maji Kubko s nadchou v pohode este v piatok mu bolo pocut take zastavene sople ale teraz uz je OK
len muz prisiel chory, hrdlo ho boli a mna od vcera vecera tiez, ale skor hlasivky, aj mi kde tu hlas odchadza, tak bude sranda 😝

letuskah
9. nov 2009

a uz viem co chcem na vianoce - kupim si mlyncek na kavu 😵 😵 jasne ze v nom budem mliet mak 😀

peta28
9. nov 2009

Niak ano od teba peniazky prisli a od Bilu zatial

lenkamt
9. nov 2009

super že Kubkovi to prešlo, Kati vy ako Riško ešte kašle? 😕