Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
9. nov 2009

Peti - tak teraz ako? 😅

nika07
9. nov 2009

mima čo ideš zasa kupovať 😀

kati Linda má v izbe na stenách taku zelenkavu nedráždivu farbu 😵

peta28
9. nov 2009

sibe, Leni?

Leni, tak takto to bude asi jednoduchsie, idem ti to ja objednat nech to mama v jednom maily a ja ti potom dam vediet kedy to budem mat, OK?
to uz je posledna verzia

katika1
9. nov 2009

nika aj my máme takú v hostovskej.. v detskej bola modrá, že setra na nu aj tak namaluje pirátsku mapu a nejako sa k tomu nemá, tak je potrebujem dostať odtial preč, lebo na sebe cítim, že tam kvoli tej farbe až nerada chodím.. tak sa hrávame v obyvke 😝

lenkamt
9. nov 2009

super, tak keď budeš vedieť že čo kedy a za koľko, hoď mi do mailu sumu a účet 😉

pre ostatné - ešte by som potrebovala boby z kiky, nejaké veci z ikey, nintendo dsi a to je asi tak všetko 😀

katika1
9. nov 2009

lenka 😀
inak aj ja mám v horoskope nezhody so susedom 😀

bilushka
9. nov 2009

Ahojte,
boli sme na cviceni, uz poslednom, dalsi kurz zacne az v januari, tak ja neviem ci sa aj moj maly zapoji do spolocenskeho zivota v skolke ako pise Lenka, fakt ved po dvoch mesiacoch stale nechce dat nikomu ruku, ked robime kolo kolo...a dnes ho chytila cvicitelka, ze s nim ide cvicit na lopte a on sa jej vytrhol a zvreskol po nej, ze JA MAM SVOJU MAMINU 😲 No hanba a zufalstvo dohromady 😔

Peti, ja som to blbo pochopila, ked si ty pisala o izbe pre Adulak, mne je vcelku jedno kolko tam bude ludi, len ja stale dufam, ze keby sa Mimikovci na poslednu chvilu prihlasili, ci tam bude este nieco pre nich volne...

A pridavame sa k usoplencom, tiez od vcera ma trochu, ale este mu netecu po brade, tak som mu na to nic nedala...ci to sa uz takto v zaciatkoch ma zacat liecit? 😕

lenkamt
9. nov 2009

Kati - už som ti to skomentovala 😀

a domestos na vate super vybieli zašpinené biele steny 😀 to nevieš? 😀 ja neviem mne sa modrá strašne páči, akurát kúpeľnu by som chcela zmeniť na čisto bielu 😅 so 7 žltými kachličkami 😀

lenkamt
9. nov 2009

Bilu - do pekla , ten ma ako svokru bude neznášať - mamičkár jeden 😀 neboj sa žeby ti v puberte na diske robil to isté 😉 😀

katika1
9. nov 2009

bilu matejko je peckový 😀 😀 😀
leni musí byť presne so 7??? 😀

katika1
9. nov 2009

lenka, neboj moj ťa bude milovať 😀 ved bude mať aj sestru nazvanú po tebe 😀

lenkamt
9. nov 2009

hej 7, aj modrých malo byť 7 a videla si ako to tí šikovní majstri zvládli 😠 😝 😅

katika1
9. nov 2009

ale tomu nerozumiem - nekupovali ste vy tie kachličky? ste mali kúpiť 7 modrých a nedali by viac, nem?
a prečo práve 7?

peta28
9. nov 2009

oki Leni, idem na to

mishelin
9. nov 2009

baby teda pisete ako strely 🙂 nestiham citat 🙂 a este raz dakujem..

dala som este par fotiek,a na chvlu nechavam aj take dve kde kojim tam sa mi maly hrozne na seba podobaju..a jednu som dala aj patkovu..

leni vy to budet mat pekne vynovene tam,pozyvam sa na navstevu 😀 ale neviem kedy a v akom pocte najlepsie sama 😀 😀

bilushka
9. nov 2009

No a teraz stazovatelske okienko:
Chcem tiez malemu vylepsit izbu, tak ze objednam od jednej baby z MMB prehoz na poste 😀 l a vankusiky na stolicky, baby ked mi odpisala kalkulaciu, tak ma skoro vystrelo, ja fakt neviem ci zijem v inom svete, ale za prehoz si vypytala 85€ a za dva mini sedaky na tie ikeacke stolicky 10€...
Ja viem, ze aj material nieco stoji, ved na tu postel dvojmetrovu by to bol iny bal latky, ale aj tak som v miernom soku, ked som kukala uz hotove prehozy v obchode tak boli okolo tisicky, max. 1500 korun a teraz za take dva doplnky dat 100€? Cakam co mi poviete, mozno zijem fakt len v krajine lacnoty a chcela by som ako Lenka bundu a cizmy do 50€ 😅

A ulakomila som sa na AKCIOVE Nike trojstvrtaky za 10€-ved nekupte to za tu cenu a boli len vo velkosti 36, co som si zase fandila ze mi budu, tak ich zapnem len ked lezim, ale ked sa postavim, tak sa mi rozopnu gombiky a zips, takze vyhodene prachy 😠

Kati, prosim ta nechce sa mi pisat IP, ty vies zohnat hocijaku velkost z tych kosiel len teraz mas XL velksot, ci ako to je? Chlap ma hned po Vianociach narodky, ze by som ho vybavila takto rychlo 😀

peta28
9. nov 2009

akoze viete ake my mame stastie?
tak tu svadbu snov tie vyznania uz nevysielaju.. neviem ci im daju nejaky nahradny cas, ale presne ako som ovorila ze to bude mat asi nulvu sledovanost a asi to aj tak dopadlo. Normalne to uz nei je v porgrame na nasledujuce 3 tyzdne

katika1
9. nov 2009

mish už som ich omrkla 😵 krása 😵

lenkamt
9. nov 2009

Kati tie modré nam nechceli predať jedno balenie, lebo starý model, zbytok, bla bla, tak sme museli kúpiť všetky čo mali + sme mali bielych asi na tri kúpelne od svokry 😝 no tak ako krajné riešenie /lebo sme nemali už prachy/ som si teda zvolila čisto bielu kúpeľnu s pár modrými kachličkami /7 je len obrazné číslo/ no a mám komplet modrú kúpelku 😝 😝 😝 aspoň mám čo leštiť 😝 😀

katika1
9. nov 2009

bilu ano hociakú velkosť 🙂 len napíš akú, akú značku a akú farbu 😉
aaa podla mna tiež chce za to vela 😝
peťa fakt??? ale podla mna to dajú inokedy.. len nie o 20.00 😝

slavenas
9. nov 2009

ahojte 🙂

hlásim sa po namáhavom víkende , bilu tiež sme boli na hodoch a som z toho trochu zničená 😝
plus k tomu včerajšia návšteva u svokry, ja nechápem jej niektoré vyjadrenia , fakt neviem o čo jej ide , ved nech to už konečne pochopí že ja ju mám na háku...

kati potom mysli prosím aj na mňa s tými vecami pre tie baby , čo som ti spomínala - chcú veľkosti 92 a 98 , dievča aj chlapec , dakujem 🙂 🙂

mish malý je krááásny

leni domestos na vate , super nápad , evidujem a určite využijem 😉

mishelin
9. nov 2009

bilu 😀 prepac ze sa smejem ale ty si ako ja 😀 tiez si tak fandim,lahnem si na postel tak gate zapnem ako tak a ked sa postavim vsetko z nich striela naokolo 😀 😀

bilushka
9. nov 2009

Mish, ake krasne miminecko 😵
Ocami sa mi podobaju na seba, inak neviem, ja mam uplny respekt zase pred takymito babatkami, kym som nemala maleho tak som sa bala cudzie dieta aj chytit, ze mu zalomim hlavu a pod., potom pri malom som ani chvilu na to nemyslela, kupala ho a dvihala a teraz si zase neviem predstavit, ze by som mala takeho spunta.
Pridem si popestovat Lenusku malu Katikinu o rok 😵

Leni, ty si mozes este Matejka ziskat cez jedlo-hlavne sladkosti 😀

lenkamt
9. nov 2009

Mish - krásni, a Paťko je úplne iný ako keď ste boli u nás 😉 a kľudne príď - najlepšie sama 😀 detí je tu dosť 😀 ale nie, trošku podrastite a prídte všetci /okrem chlapa, samozrejme 😀 /

Peti - to fakt? možno si dali prestávku 😕

Bilu - to je veľa, však to v nejakom trápnom jysku kúpiš oveľa lacnejšie, či to bolo niečo extra? však hoď lind 😉

katika1
9. nov 2009

bilúúúšik nefandi si s lenuškou, ja si aj tak myslím, že moj starý robí len chalanov 😀
a tebe by som kludne tipla velkosť 36.. zato moje velkosti sa dosť výrazne líšia 😀

nika07
9. nov 2009

leni aj moja kamoška chcela modru kupelku a teraz riadne nadáva 😝

ja som tak chcela hnedu tmavu dlažbu do verandičky , je to otras všetko je na nej vidno
😠

katika1
9. nov 2009

bilu hod link

katika1
9. nov 2009

nika ja mám tmavo hnedú všade 😀 a dobre, že vravíš, idem zmývať 😀

lenkamt
9. nov 2009

Nika - preto som ja chcela bielu, ale majstri boli na seba hrdí ako mi to pekne vymysleli 😕 😲 a mne krave ich bolo ľúto tak som to nechala tak 😔

ja si tiež myslím že Rišo robí len chlapov, ale mne je to jedno aj Miškom aj Lenkou ma Katinka poteší 🙂 a Miškom asi viac 😅

bilushka
9. nov 2009

Kati, no a ako si to mam objednat teda, z tych Adidasov to mas ake vzory?
Chudak moj chlap, kde su tie casy, ked som kvoli nemu cele mesto obehala aby bol nastajlovany a vyznackovany, teraz mu objednam fejk od Katiky a je vybaveny 🤐

Adul, co ty svokra, ale ja stale neviem pochopit vyjadrenia mojej mamy a to je horsie 😔

Mish, ale ja tam uz mam len bedrove kosti, tak si nemozem dat ani zavazok, ze do nich schudnem 😠