Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
9. nov 2009

katka cmuk za toho chlapčeka 😵 😵

zuzana76
autor
9. nov 2009

bilu, mne sa tie auticka , co dala link Peta tiez velmi pacia

katika1
9. nov 2009

my sme dnes boli v takom detskom kútiku s kamoškou a aj ona je tehotná.. no všetci sú tehotný 😲 ja sa na to možem.. 😀

katika1
9. nov 2009

zuzka chaloša 😀

zuzana76
autor
9. nov 2009

katika 😀 , no duuuufam

katika1
9. nov 2009

lenka ja som nepovedala, že sa mi nepáčili 😲
ale viac sa im hodia v copíkoch 😀

katika1
9. nov 2009

maji 😵 prajem ti ho 😉

zuzana76
autor
9. nov 2009

v sobotu som robila dobru tortu cokoladovo-tvarohovo-visnovu, kto chcete recept, dajte mi amil do IP

dnes som varila rajcinovu polievku a vyprazaneho pangasia s kasou zemiakovou- to len pre inspiraciu, zostalo mi aj na zajtra, tak zajtra nemusim varit

a vcera sok robila dobru - Francuzsku cibulovu polievku, chutila aj muzovi, ak chcete anpisem recept

zuzana76
autor
9. nov 2009

amil -mal byt Mail

katika1
9. nov 2009

zuzi ja chcem tú cibulovú polievku

maji4
9. nov 2009

zuzi tú cibulovú chcem aj ja 😉

zuzana76
autor
9. nov 2009

Mimus, ja mam predtavu pre Patka toto

Lego - Dom, aby sa dal z toho postavit, uz take vymakanejsie lego, nie to Duplo pre deti okolo 2 rokov, ale take aj s dverami, oknami, panacikmi atd...
Playmobil ma take

nejake auto- hasicskemu by sa potesil, ale uz mame doma asi 4 hasickse auta, takze asi nejake ine

knihy

to bude asi vsetko, nechcem ho predarcekovat, kedze dostane aj od starych rodicov

katika1
9. nov 2009

mima my kúpime stolík s náradím a knižku.. my nekupujeme vela, lebo od celej rodiny dostane strašne vela darčekov 🙂

zuzana76
autor
9. nov 2009

Francuzska cibulova polievka - jednoducha, lacna a rychla

3-4-5 cibul nakrajame na kocky a orestujeme na masle, pridame 1-2 slepacie bujony- ak davame bujon tak nemusime solit, ked dame len vegetu, tak dame aj sol , bujon davame podla toho kolko davame vody a cibul , privedieme k varu a varime asi 15-20 minut. Medzitym si nakrajame chlieb na krajce , osmahneme na oleji z oboch stran ako hrianku, ale aby nebol speceny a potom posypeme struhanym tvrdym syrom / emental napr./ a dame chleby do rury roztopit ten syr , kto nema ruru, tak necha chlieb este na panvici a tam necha syr rospustit. Chlieb nekrajame na kocky, ma zostat cely krajec.
Ked sa polievka varila tych 20 minut, tak ju odstavime a rozmixujeme, kto nema mixer, tak ju prepasiruje cez sito. Do taniera dame krajec chleba so syrom a zalejeme horucou polievkou.

Je to vynikajuce.

nika07
9. nov 2009

zuzi teraz mali v TESCu celkom dobré ceny na lego vekovo 2 -5 rokov

zuzana76
autor
9. nov 2009

nika, vidis, v tescu som nebola uz davno 😒 , pojdem omrknut

mmem_
9. nov 2009

cafte cafte

mish:tobiasko je krasnucky, ja si to ani neviem predstavit takeho mrnusa 😀

leni: no bola som zhanat ti lanove semienka,aj som nasla ale nemala som prachy 😀 , sex nehrozi a alkoholu neviem ci by sa skor nepotesil ze este este 😀

maji: chyba nam velmi a hlavne ked nemam co robit 😀 tuto vetu si zapamatajte, tu tak skoro sem nenapisem 😀 😀 😀

zuzi ta polievka znie super

a Vianoce ja mam pre maleho ten vlacik,tabulku,nejake take blbosticky kreativne,razitka,... nejaku knihu este a mozno nejake lego chce manzel a toto vsjo

letuskah
9. nov 2009

no my sa akurat bavime o kubkoych darcekoch a momentalne mam pre neho slipky s bobom stavitelom a rolacik,
chcem este pre neho knizku s bobom stavitelom
susedovci maju vlackodrahu drevenu ku ktorej je aj tahacia elektricka lokomotiva tak toto by som chcela, ze v tescu to maju, tak musime zbehnut
este dake lego duplo ale aby boli kocky lebo s panacikmi sa moz nehra len stavia
a este neviem
a to staci

zuzi vy uz kupujete to malicke lego?

nika07
9. nov 2009

mne to neodoslalo príspevok 😠

takže ešte raz

zuzi v TESCu mali akciu na Lego 2 -5 rokov, bol to taký kontajner a k tomu ešte pridaná jedna krabica

letuskah
9. nov 2009

mmem na teba som dnes myslela, uivaj si nic nerobenie a nudu 😉

mish to su patko a tobi ako babetka? ja som myslela ze to je len Tobias tam a baby ma upozornili 😕 ale su zlati obaja

nika07
9. nov 2009

tak už mato riadne se....., je tam

nika07
9. nov 2009

let to nieje také drobné Lego, su to väčšie kocky

letuskah
9. nov 2009

nika toto viem ale zuzka pisala ze nechcu to to pre babetka

zuzana76
autor
9. nov 2009

letu, ano , myslela som take male lego, s takym sa uz hrava u babiny

nika, a nevies dokedy je ta akcia? asi uz skoncila

nika07
9. nov 2009

zuzi neviem, ja som tam bola minulý týždeň vo štvrtok

maji4
9. nov 2009

Zuzi my sme ho kupovali minulí týždeň tiež to maličké a tiež preto lebo sa s nim hráva Lilianka u babky tak viem že to vie skaldať 😵 😵

maji4
9. nov 2009

zuzi tá polievka vyzerá super 😉 😉 dík za recept 😉 😉

Ja som dnes robila granatír tak mám aj na zajtra zajtra sa nemusím obťažovať s varením 😝 😝

nika07
9. nov 2009

ja zajtra urobím asi bryndzové halušky