Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
11. nov 2009

peta, na tej stranke co dala nika boli ramiky za 30 eur, ja neviem, ale mne by bolo aj 50 eur vela teraz pre jednu osobu na vianoce na darcek, ale asi svokrovi kupime buduci rok na 60 tku, to moze byt aj fotoramika za 50 eur, ale teraz na Vianoce mam limit kazdej osobe tak 20 eur, ved aj Stedra vecera bude nieco stat, to pozyvame svokrovcov k nam na veceru

No a kupujem darceky rodicom, svokrovcom, bratovi s priatelkou , my s muzom asi nic, alebo nejaky ten kavovar, to este uvidime , no a na maleho nemame financny limit 😀

peta28
11. nov 2009

Bilu ja tomu tiez nerozumiem, tak ked nieco Bilusko vyberie hod nam sem link.. diiik 😉

katika1
11. nov 2009

bilu, pridávam ja, ale len tých, čo on schváli 😉 zatial nepridal len svoju bývalú 😕
nepísala, ja som len kukla, nenašla som pre nás nejaký zaujímevý prehoz

bilushka
11. nov 2009

Kati, ona ani nema v ponuke prehozy, sije len tie sedaky, vaky na sedenie a hracky, to jej musis konkretne napisat co chces a ona ti to spravi, ja som cerpala inspiraciu od tejto baby:
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=61576
To je ta prva, co som jej pisala, ta mi chcela usit ten isty prehoz za 85€ 😠
Teda nie ten isty, opica by tam bola navyse.
Ale za to snad nemusi pytat 2x tolko 😠

katika1
11. nov 2009

bilu pekne šije táto veru 🙂 ale tolko by som za to určite nedala!

bilushka
11. nov 2009

Kati, pre teba by to tolko nestalo, teda keby si to chcela Riskovi na tu jeho modru postielku, toto je cena na dvojpostel....

zuzana76
autor
11. nov 2009

ja otcovi asi tu digitalnu klucenku, ale musim zistit ci to nemaju aj v nejakom kamennom obchode tu v NR, ved ta na tej stranke stoji 8 eur a postovne, ci dovoz ci co to tam pisali 9 eur 😕 , sak to je drahsie jak cela klucenka

zuzana76
autor
11. nov 2009

www.jysk.sk

bilu skus popozerat tu tu rohoz, ale ja som ju nenasla

retaux
11. nov 2009

Ahojte!
Ja som už stihla dnes aj NR obehať a zajtra môžem zas, lebo mám poradňu. Počasie mi už riadne začína liezť na nervy 😠 a to ešte hlásili na dnes poobede silný vietor.

My sme kúpili nášmu ocinovi digi rámik a vôbec to nemalo úspech, iba im zapadá prachom, vôbec sa z toho netešili a ani si tam nepozerajú fotky 😢

katika1
11. nov 2009

bilu viem, na riškovu máme to pirátske a to sa mi velmi páči, to nechcem meniť.. som kukala do spálne niečo milé 🙂

bilushka
11. nov 2009

Ret, mala si mu kupit ten s hudbou, ze by si mu ju pustila a on by ho musel zobrat do ruky a snad by sa mu to zapacilo...Mozno ich to nebavi, ked maju vnucku kazdy den na ociach, nie? 😅
Alebo uz potom fakt neviem 😔

Zuzi, ani ja to tam nevidim, ale ten link co Peta hodila z minuleho roka, ze bola ta predlozka v akcii je prave z Jysku, tak to pojdem omrknut...

mimi.k
11. nov 2009

Ja som otcovi zaplatila predplatné novín, ktoré si stále kupuje...už tretí rok teraz (práve som to zaplatila) a veľmi sa tomu vždy teší 🙂

mimi.k
11. nov 2009

A Adamko už hodinu zaspáva..medzitým 2x cikal, už by mohol aj zaspať konečne 🙄

bilushka
11. nov 2009

Mimi, aj my sme len pred chvilou zaspali a to je uz od 7:15 hore-uz treti den po sebe tak vstal, tak asi uz odzvonilo nasmu vyspavaniu do deviatej 😢

Kati, tak potom by ti napisala podobnu sumu, ked si to chcela na manzelsku.

Ja som tak jeden rok mame zaplatila predplatne Sarmu a mala na to nervy, lebo v stanku bol ten casopis vzdy skor ako v schranke, tak mi povedala, ze uz jej nemam taky darcek davat.

mimi.k
11. nov 2009

http://www.interstore.sk/e-shop/index.php?page=...

Nakoniec budeme mať tento drez (v tmavohnedej)...mm sa včera rozhodol, kolegovia ho nalomili na to "umývadielko", že to využívajú na umývanie zeleniny alebo rozmrazovanie mäsa...tak neviem, ale odsúhlasila som to.

retaux
11. nov 2009

Možno preto, ale mali tam aj fotky sestriných detičiek. Ale ja mám už starých (tzv. nemoderných 😀 ) rodičov, takže možno preto.
Ja som tiež už takto dávala darček - mamine som predplatila na celý rok časopis. Tomu sa potešila 🙂

mimi.k
11. nov 2009

Bilushka, tieto chodia skôr, ako sú v stánku...a on ich navyše väčšinou číta aj tak až cez víkend 😉 ale on je celkovo spokojný...so všetkým.
A som zvedavá na Matejka v novej bunde 😉

bilushka
11. nov 2009

Mimi, nepojdeme sa cez vikend kupat do Senca, ci aky mate plan?
Aj s jedlom by sme to mohli spojit 😉

mimi.k
11. nov 2009

Bilushka, možno aj áno, dohodneme sa 😉 len sa trochu bojím tých chorôb...chrípok a spol., aby tam niečo nechytili deti...ale niečo určite vymyslíme 🙂

nika07
11. nov 2009

http://www.interstore.sk/katalog/banner/5146

mimi ja mám tento, ale poviem ti pravdu tu malu vaničku používam veľmi málo, skôr na odkapanie riadu, ktorý musím umyť ručne

mimi.k
11. nov 2009

Nika, no, veď uvidíme, mm ešte rozmýšľa nad drvičkou odpadu, tak možno ju využijeme aj na to. Aj keď, ja to nepotrebujem...

mimi.k
11. nov 2009

Nika, Teba som sa chcela už dávnejšie spýtať na ten parný mop, čo sa tu asi pred rokom riešil..Ty ho máš? Si s ním spokojná alebo je to zbytočnosť? Dá sa použiť aj na laminátovú podlahu?

nika07
11. nov 2009

mimi, mám ho, ale je to zbytočnosť, ale ak by si chcela tak ti ho môžem požičať, nemusíš kupovať

ja ho používam len občas, som lenivá ho vyberaťa 😀 a dá sa použiť aj na laminátovú podlahu

mimi.k
11. nov 2009

Ja som myslela, že mi to ušetrí čas...lebo ešte som nenašla mop, ktorý by mi podlahu vyčistil tak ako chcem...vždy to vie lepšie handra a ja sa plazím po podlahe 😀

katika1
11. nov 2009

mimi to je náš 😀 ale v tej farbe ako si dala minule.. ja tam rozmrazujem maso
bilu pridávam fotky od vás na fb 😉

mimi.k
11. nov 2009

Kati, mm by Ti povedal, že máš dobrý vkus 😀 😀 😀

Adamko zaspal až teraz pred chvíľou, neviem, do kedy bude večer vystrájať...

bilushka
11. nov 2009

Mimi, tak to bude teraz dlho spat, potom mi zavolaj, ked sa zobudi, aby sme mohli ist k vam 😉

Nika, ja som myslela, ze ten parny mop je prave nevhodny na laminatove podlahy, uz si nepamatam, ako sa tu uzavrela debata minuly rok, ale mala som pocit, ze prave preto ho Lenka nechcela.

nika07
11. nov 2009

myslím, že na drevene nie je vhodný, ale už neviem

dieťa mám už hore, tak sa lučim, idem vymysleť program, lebo stále prší

mimi.k
11. nov 2009

Bilushka, zavolám Ti... 😉

letuskah
11. nov 2009

caute baby
velmi pekne dakujem za blahozelania na facebooku, necche sa mi tam hlasit tak pisem sem..

leni jasne ze ustrikujem, len si povedz farbu 😉

moj chlap nasiel toto na nete
http://www.muzeum.sk/?obj=hrad&ix=sbm_sz
06.11.2009 06.01.2010 Starý zámok deťom - výstava LEGO stavebníc a modelov
by sme mohli ist v sobotu ked budeme u mlynarky co vy na to? my teda urcite pojdeme