Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
16. nov 2009

peti, ja napodobne

ked som dostala prvu patkovu fotku z UZV, ako 6 mm fazulky a cakala som ho doma so spravou, ze tehotenstvo prebieha dobre a mame aj srdiecko, tak on bol na vianocnom vecierku, ani sa neobtazoval prist skor a tiez dosiel spolocensky unaveny 😠

lenkamt
16. nov 2009

ahojte 🙂

Letu - IP 😉

máme tu na jednej zš normálne takú miniplaváreň, jeden hlboký bazén a druhý teplejši /28C 😅 / a tam je 90cm, takže aj tak nedočiahli, ale boli tam normálne schodíky ako do detského bazénika, takže Lenka sa tam hrala s hračkami a Lucka plávala 🙂

Zuzi - toto som robila aj ja dva roky a neotehotnela som, takže keď som sa nato vykašľala a začala žúrovať, piť, fajčiť tak som otehotnela na prvý šup.

a chlapi sú všetci rovnakí 😖 + Petin neskutočný romantik 😀

retaux
16. nov 2009

Aj mm je taký istý. Keď mu oznámim niečo o tehotenstvo, tak len "dobre" a tým to hasne uňho, ale zase viem, že sa teší aj na bábo, lebo keď večer sedíme pred telkou, tak chytá brucho a vypytuje sa ma na bábätko. Ale to musí mať na to on chuť a náladu. Inak ho to nezaujíma 😀

peta28
16. nov 2009

My uz mame dnes jeden hystaricky zachvat za sebou, mala sa nechcela rano obliekat a cim viac som ju chcela obliect tym to bolo horsie, kopala, kricala , matala sa ako sialene, normalne som z toho hotova este aj teraz, fakt od stredy budem vstavat nie 6.20, ale 5.20 aby sme mali rano dost casu na jej vymyslanie.

Dosiel mi newsletter z Ikea klubu a maju teraz docasne tychto havinkov za 3,34, tak mi napadlo ci to nedokupime detickam na Mikulasa.

http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/0013...

Ja by som tam dnes zbehla ak by ste chceli, idem teraz nueco vybavit na Schwechat, tak sa rozhodnite, pojdem tam vecer.

zuzana76
autor
16. nov 2009

Leni, nam to s patkom vyslo na prvy sup a vtedy som tiez obmedzila alkohol, kavu som nepila asi 2 mesiace

no ale ved uvidime, samozrejme, ze sa nechcem na to upinat, ale snazim sa zmenit zivotospravu aspon trochu

zuzana76
autor
16. nov 2009

peti, nezavidim to vstavanie a predpokladam,ze budeme mat s patkom to iste, urcite nebude spolupracovat pri obliekani

lenkamt
16. nov 2009

ten havko je kráááááááááááásny, my chceme ak budú chcieť ostatní 🙂

idem konečne poplatiť čo som tu dlžná 🤐 😅

lenkamt
16. nov 2009

baby a včera na joj bolo ,že ženy po materskej ak zostanú nezamestnané tak dostanú podporu, myslíte že sa to bude týkať aj nás alebo zase len nových.
lebo mne by celkom vyhovovalo byť doma ešte nejaký ten mesiac, lebo ak budú choré každý druhý týždeň tak sa moc v zamestnaní neohrejem /nie že by som o nejakom vedela 😀 /

a Ivka má novú správu, že ju preverujú - škola, diplom.... bla, bla, tak snáď sa to len posunulo 😔

baileysa
16. nov 2009

ahojky 🙂
my zijeme, ale hlavna sprava, MMEM MA TIMA 😵 😵 😵 😵
narodil sa 15. 11., vecer o 22.20 😵
4 410gr a 52cm 😵 😵 😵 a je naaaaaaadherny 😵

GRATULUJEMEEEE!!!!

misheli, aj tebe gratulujem k tobiasovi 🙂

peta28
16. nov 2009

Bai super ze sa ukazes a ze ste v poriadku a ze 30 tt... odpadnem, to uz musims byt pekne zagulatena 😉

Gratulujeme mmem, krasny darum si Timko nakoniec vybral , dost veliky, snad mala mmem bezproblemovy porod.

nika07
16. nov 2009

bailey super spáva dnešného dňa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 konečne 🙂

mmem gratulujeme, prajeme aby bola maminka a miminko zdravučké 😉 😉 😉 😉 😉

baileysa
16. nov 2009

no veru, ze uz som pekne gulata 😅 akurat sa uz dostavam do toho stadia, ked musim zvolnit tempo, lebo mi brusko hned da vediet, ze pozor pozor 😅

inak sa mame fajne, strasne vela sa toho udialo, ani uz nveim, co vsetko 😅

slavenas
16. nov 2009

ahojte krásky 😉

gratulujem mmem k Timkovi , prajeme veľa zdravíčka 🙂

baily super že sa máte fajne 😉 , veru dlho si sa tu neukázala . 😔

peti my s havkom tiež tak ako lenka ked budú chcieť ostatné tak ok, aj ked my máme tých plyšákov strašne veľa a povedala som že už žiadneho nechcem.

zuzi tak vy ste boli v sobotu tu blízko nás, si sa mohla ozvať 😉

mishelin
16. nov 2009

mmem gratulujem ti k malemu 😵 😵 😵 supeeeeer ze uz je tu 😵 a aky velkyyyy wau ze vyse 4 kg,tak snad si mala dobry porod 🙂 juuj sa tesiiim velmi 🙂

mishelin
16. nov 2009

dakujem bai 🙂 tebe sa to teda ozaj poriadne skratilo 😕 ze uz 30tt..

letuskah
16. nov 2009

caute
juj gratulujem Mmem k malickemu Timkovi 🙂 nech su zdravucky obaja 😵 😵

baby k tym chlapom, oni su asi rodina, lebo moj je presne taky isty akurat ked som mu oznamila ze som tehu tak bol doma a tesil sa ale tym to cele skoncilo. a z Kubka sa zacal tesit az ked mal cca rok, do vtedy asi travil to oznamenie ze som tehu a aj narodenia, lebo az teraz sa mu ozaj venuje... aj ked na Petinho nema, uznam, ja by som ho zabila keby mi toto urobil 😠 😠 😠

nechcem vam radost pokazit ale my mame doma tony plysakov a dalsieho psa do zbierky nam netreba, navyse Kubko sa s tym aj tak nehra, prvych mozno 5 dni a potom koniec...

Zuzi podla mna to aj ty nechaj plavat, ozaj je lepsia dusevna pohoda ako nervy ze teraz musime lebo... a ked nevyde tak budes len sklamana a smutna... ale drzim palce nech vam to vyde co najskor 😉

letuskah
16. nov 2009

ako ten cas uteka, Bai ma uz 30tt, Ret ma 15tt 🙂

idem do mesta trochu sa prejst, vcera sme boli s chlapom na polhodinovej prechadzke a normalne mam svalovicu co som tu tyzden len lezala, tak to musim rozchodit aby som Kubkovi stacila...

lejla77
16. nov 2009

mmem:
GRATULUJEME, VELA ZDRAVICKA 🙂

susik77
16. nov 2009

Ahojte, aj ja som akurat dostala sms a mail od mmem. Timko je krasny 😵 Gratulujeme 😵

bilushka
16. nov 2009

Ahojte,
ja kym sa sem dostanem, tak ani kon uz nejde, nastastie to uz naskocilo....

V prvom rade blahozelam Mmem a ze 4410g a 52cm 😲 😲 😲
Kazdopadne vela zdravicka, maminke rychle zotavenie a tesim sa na opis porodu, lebo take dieta rodit...no zacinam si Mmem vazit zase o trochu viac, co dokazala.

Peti, psik je krasny, ale my tiez teda nie, ja uz som dala 60 litrove vrece plne plysakov k nam do MC, vytriedila som mu len take akoze najkrajsie a na tie teraz pada prach, lebo sa s nimi vobec nehra, u nas plysaky nemaju uspech.

Letu a uz je ti lepsie?
Kubko je stale este u vasich?

Vsteky Dolce Gustacky, v Bille maju kapsule v akcii, za 4,20€ ale Nika tu tvoju cokoladu s kavou som tam nevidela, ako si pisala, ze sa to vola?

Vitam Bailusku, uz sa nam budes venovat aspon na 10 tyzdnov, kym budes mat zase inu zabavku? 😉 😀

letuskah
16. nov 2009

normalne to funguje 😕 😕

bilu dobre mi je a zajtra idem po Kubka, mama sice chce aby sme este ostali, tak asi do konca tyzdna ostaneme a pak domuuuu

chlap az do konca roka bude chodit na tyzdnovky prec takze tu bude len vikendy, esteze som ochorela ked bol doma, inak neviem neviem

a kupila som dnes kubkovi par darcekov tak sa vytesujem 😵 konkretne toto: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5322273 a este drobnosti

retaux
16. nov 2009

Ahojte!
Mmem: gratulujeeeeeeeem 😵 a prajem veľa zdravíčka obom. Teda Timko je riadny chlapisko 😲 4,5 kg.

bilushka
16. nov 2009

Jeeej, Letu to je pekne, my malemu chceme kupit zase benzinku Lego alebo autodrahu, stale sa nevieme rozhodnut, co donesie Jezisko od dedkovcov.

A co si mu este kupila, hod inspiraciu, aj ked ja uz mam maleho vybaveneho, uz ma toho straaasne vela, nemozem uz nic kupovat.

Inak ked sme pri darcekoch, tak MM to zistoval a kvalitne ramiky stoja okolo 3000 korun, tak musim ocinovi vymysliet nejaky iny darcek, lebo toto sa mi zda moc drahe, kebyze to mali aspon s mamou dokopy, ale takto no neviem....taka som bola natesena, ze mam pre neho super darcek a teraz toto 😒

letuskah
16. nov 2009

bilu este svokrovci mu kupia duplo kocky aby mal z coho stavat a my mu chceme takuto vlackodrahu http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4695151
a este som videla take auticka a helikopteru co sa daju rozmontovat a zmontovat, to by sa aj Matejkovi pacilo taketo daco http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...
a to je vsetko, uz len take koniny ako ponozky, slipy s bobom stavitelom a dake knihy
ja neznasam hory darcekov pod stromom, ja mu radsej v priebehu roka kupim co viem ze sa mu bude pacit a potesi ho ako kupovat hrackarstvo...

bilushka
16. nov 2009

Letu, diky, ten vrtulnik je skvely!!!
To kupim este aj ja, ale asi mu to dam uz na Mikulasa, lebo mam rovnaky nazor na mnozstvo darcekov ako ty 😉

slavenas
16. nov 2009

baby ked sme pri tých darčekoch, ja nechápem kto takéto vymýšľa ...... 😨 😨 http://magazin.atlas.sk/styl/doplnky/606469/ak-...

slavenas
16. nov 2009

ale dobrý darček pre svokry 😀 😀

bilushka
16. nov 2009

Slavka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

peta28
16. nov 2009

oki, no uz som spat z Viedne, takze to Ikei nejdem.. ani my nepotrebujeme plysaka, len som myslela ze mozno nejaku hracku peknu by to chcelo a cena ma zlakala

letuskah
16. nov 2009

bilu asi mu ten vrtulnik aj ja na mikulasa kupim, len v draciku v auparku som videla len take humusne kriklave farby tak musim inde pozriet

slavi my sme to chceli minuly rok kupit svagrovi a jeho priatelke lebo obaja skoncili medicinu ale potom sme od toho nastastie upustili, ale teda fantaziu na to treba...