Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mima07
22. nov 2009

cauko
hlasim sa prezrata nepouzitelna 😕 sme boli vcera na mensej oslave na husacine strasne super tam bolo husacina neskutocna este aj strudle no ledva som vecer dychcala som si musela dat aj tabletky na travenie 😀 😀
inak v piatok som bola na skoleni takze som mudra 😀 😀 ale pre tie co mate malinke babatka alebo budte mat tak na ten zvyseny narok rodicovskeho co ma byt maju mat vsetky zenske ak nepracuju ani na dohodu inak da sa to obist 😀 a deti maju menej ako 2 roky podmienka ze museli na neho brat matersku cize mali narok na matersku 😉
snazim sa uspavat maleho ale mam pocit ze mi dmoluje spalnu 😲
letu mrznutie na chripkove virusy neplati som si aj ja myslela ze hej ale minule sa o tom bavili v radiu a vraj nie 😠
katika idem ti pisat ip

letuskah
22. nov 2009

mima tak to si ma nepotesila, len si ma utvrdila v mojej zacinajucej prasacej panike 😔 😔

mnam strudla 😵 😵 😵 😵

bilushka
22. nov 2009

Ahojte,
tak vidim ze tu je klasicky vikend, nikde ani nohy, u nas doma tiez klasicky vikend, ze dieta vymysla, ked vidi tatinka doma, dnes po obede zaspaval hodinu aj tristvrte a teraz este jasne ze spi, no zlaty pracovny tyzden, ked uz mame zabehnuty system.
Dnes sme boli do obeda v Ikey, teda iba ja, este ze som nesla s malym, lebo polka republiky sa rozhodla, ze ide kupovat pohare a misky, fakt strasne vela ludi, aj pred Avionom plne parkovisko-tam som radsej ani nesla, ale zatial vsetko ide podla mojho uchylneho planu, ze do konca novembra budem mat darceky vybavene, lebo dnes som pokupila bratovi aj svagrinej doplnky do bytu a MM vcera v Metre kupil malemu taku 4-poschodovu garaz a nasim ten digi ramik, tak uz iba drobnosti cez net a moze zvonit Jezisko 😀
Zase samozrejme zlyhali vsetky moje predsavzatia o skromnych darcekoch, lebo to vsetko schovavam v pivnici pod stol a uz tam mam toho plny stol aj pod stolom, zase nebude ani stromcek vidno cez tie darceky.

Maji, tak ako ta tvoja baba z aukcii, ako ste sa dohodli?
Inak podla mna tiez slaba vyhovorka, ze si nevsimla, ze to prazdne...ale ak ti vrati peniaze, tak ta to nemusi trapit.

Mima, velmi si ma navnadila na druhe dieta, ved to sa mi ani neoplati ist do prace 😀
Ked tolko penazi dostanem od statu 😀

bilushka
22. nov 2009

Co tu napisala Erikasadek, ze ju zrusil admin? 😲

nika07
22. nov 2009

čaute,

bilu aj do inej témy písala a aj tam ju zrušili 😖

mishelin
23. nov 2009

ahojte 🙂 tak sa vam to stretko blizi,juj hned by som sa pridala vyvetrat sa 🙂
u nas nic nove,akurat sa budi patrik tak padam,caute

katika1
23. nov 2009

Ahojte 🙂
my sme mali búrlivý, hádací víkend 🙄 😝
som rada, že je pondelok 😅
zachvilu príde kamarátka, čo čaká druhé bábo na júl, tak sa teším a aj Riško sa teší na jej dceru 😀

mima07
23. nov 2009

dobre ranko 😉
dnes netradicne rano 😉 cakam kym sa mi dieta zobudi 😲 nad ranom vymyslal a teraz dospava 🙄 hlavne ze som mu uz o 5 robila flasu 😠
bilu ale ty neviem ci to druhe dieta stihnes lebo to musis mat do 3 rokov alebo potom makat a a potom zabava 😀
inak vraj uvazuju ze aj doba rodicovskeho sa bude ratat do potpory dufam ze to schvalia lebo vlastne koho vyhodia cez rodicovsku alebo po rodicovskej nema narok na podporu 😠
mish ja sa radsej na stretko netesim aby to vyslo

retaux
23. nov 2009

Ahojte!
Takže predsa aj ja budem mať vyššiu materskú 😨 Mima, tak to si ma neskutočne potešilaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 😵

zuzana76
autor
23. nov 2009

ahojteee

mimus a kebyze ja dajmetomu otehotniem v marci 2010, teda poordim az buduci december a v auguste mi konci materska, tak nedostanem vyssi materky? ved na 4 mesiace ma nezoberu spat do prace, a to by neboli ani 4 mesiace, ak by som isla 8-6 tt pred porodom na matersku , takze asi nejake 2-3 mesiace, tak to by bolo ako?

mima07
23. nov 2009

ret mala by si mat len neviem ci to je uz schvalene lebo este nieco ma ist teraz v decembri

zuzana76
autor
23. nov 2009

no ale velmi ma to zatial trapoit nemusi, ktovie co bude v marci 😒

retaux
23. nov 2009

Bodaj by to schválili. Veď taká mamička, čo ide z materskej do materskej určite potrebuje viac peňazí ako tá, čo si medzi materskými zarobí dačo. Juj, potešilo by ma to.

lenkamt
23. nov 2009

ahojte 🙂

Bilu - tá erika tu písala že máme ísť hlasovať za spoločného koňa lebo že chcú rozdeliť na sk a cz 😉

Zuzi - ja to chápem tak že mimi by sa ti malo narodiť do Patrikových 3rokov, inak to nedostaneš 🙄

a ja teda dúfam, že schvália aj tú podporu po rodičovskej , lebo inak som nahratá 😅

no a my včera sme už iba sedeli pri bazeniku a dívali sa ako sa deti hodinu šantia vo vode 😀

peta28
23. nov 2009

Cauko cauko..
Bilu ktory ramik ste nakoniec vybrali?
My sme sa cez vikednz rozhodli ze kupine nasim aj svokrovcom ten ramik a nebudeme davat robit kalendare. Aj tak ten kalendar ma svokra otoceny len na august co sa jej ta fotka najviac paci, takze funkciu kalendara to vobec nesplna..
ja uz tiez len ten ramik a karty do neho a mam vybavene.

A este mam jeden dotaz.
Budete detiom na Mikulasa kupovat este nieco alebo staci ten balicek na stretku??

lenkamt
23. nov 2009

Peťa - my len balíček na stretku a adventné kalendáre u mojej maminy 😉 som tento rok zarazila také že plné igelitky sladkostí a ovocia, lebo ovocie potom len hnije čo ho je toľko a sladkosti im aj tak kupujem priebežne 😉

lenkamt
23. nov 2009

a fuj, došiel mi cukor, pijem neosladenú kávu, ja čo si dávam 4 lyžičky 😀 😝

retaux
23. nov 2009

Keby ja mám vypiť kávu bez cukru, tak radšej nepijem žiadnu 😝

lenkamt
23. nov 2009

to by ma začala bolieť hlava z nízkeho tlaku 😝 u nás je už druhý týždeň celodenná hmla 😝 otrasné počasie.

inak aj ja už mám všetky darčeky, teda už len mňa a Ivku, ale to spolu vyrazíme do nejakej handriarne alebo maskovárne 😀

zuzana76
autor
23. nov 2009

leni aha, takze u man je to pase tym padom

zuzana76
autor
23. nov 2009

ale je to cudne, lebo splnam tu podmienku , ze som poberala matersky pri prvom duietati a kebyze ma dokino da na PN na tych par mesiacov , tak som vlastne zamestnana, nie? no neviem

nika07
23. nov 2009

Čaute, čaute

Peti ja tiež len balíček na stretku, doma dostane zvyšok, a pripájam sa k názoru Lenky tiež má počas roka sladkostí dosť, niekedy až moc 😠

čo sa týka darčekov, ešte dokupim pár drobností a tiež hotovo 😵

mám len menší problém, čo kupiť akože takým našim adoptívnym starým rodičom

lenkamt
23. nov 2009

Zuzi, aj by si mohla byť tých pár mesiacov zamestnaná ale muselo by to byť 270pr. dní či ako to je, jedine žeby si si teraz začala platiť to dobrovoľné poistenie, podľa mňa 😉

Nika - no digi fotorámik, to je teraz hit vianoc 😀

lenkamt
23. nov 2009

aha, a zháňam požičanie lyžiarskej výbavy pre Verču, môj športový antitalent sa rozhodol ísť na lyžiarsky, asi že idú do hotela s bazénom 😀

nika07
23. nov 2009

lenka ty si už predala detské postieľky

peta28
23. nov 2009

Oki, tak som rada, lebo ja som tiez neplanovala dalsi balicek, este dostanej jeden u nasich ,svokra pochybujem ze nieco nachysta, ale som nevedela ci sa to tam potom nezvrhne ze kazde dieta podostava plne cizmy a my nic..

katika1
23. nov 2009

leni Verča aká cestovateľka zrazu 😵 keby tak aj Riško šiel už na nejaký lyžiarsky a tak 😀
Peťa, my len ten na stretku.. ale babky mu iste dajú mikulášov.. ktorých ja aj tak potom roztopím a polejem nimi bublaninu 😀

lenkamt
23. nov 2009

Nika - jednu som dala ségre, a z druhej mi zostal matrac 😀 ostatok som predala 😉

Kati - hej, zrazu je nejaká odvážna 😅

katika1
23. nov 2009

leni a na čom spinkajú?
a segre na čo?

lenkamt
23. nov 2009

Kati - bože čo spíš? veď od leta spia v tej izbe čo ste spali vy s Riškom , spolu na tej spodnej posteli 😉

no a Ivke všetko odkladám, lebo predávať sa mi to neoplatí a ona za pár rokov by to isté kupovala za 3násobok 🤐