Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
24. nov 2009
lenkamt
24. nov 2009

tak mi Kati nájdi béžovomodrú 😀

no Peti - tie budú drahšie, fakt by si mala najlepšie ísť do nay vybrať si favorita a potom ho hľadať lacno na nete 😉 lebo sú určite aj lacnejšie bezdrôtové 😉

katika1
24. nov 2009

http://www.cozyhomewares.com/images/dots-shower... leni toto je síce do sprchy, ale keby si takú našla záclonu 😵

lenkamt
24. nov 2009

Peti - iný rozdiel, a super že má aj bluetooth 🙂

Kati - no super, mne sa nechce hľadať a čo som našla je straaaaaašne drahé, ja to budem mať tak rok a potom ma to omrzí, takže chcem niečo lacné 😀

katika1
24. nov 2009

tak nechi radu potom, ked to ofrfleš 😠 😀 😀 😀

peta28
24. nov 2009

no teraz mi chlap pise ze nemusi byt bwezdrotovy len ze nehc je na baterky.. tak ja sa na to vykaslem , nech si to hlada sam , uz to vidime ako 23.12. hlada ramiky

katika1
24. nov 2009

kukám markízu a ide tam ten odveci serial kriminalny a čumím, že tam hrá moj bývalá useda z Lc 😲 😕 🙂

lenkamt
24. nov 2009

Kati - nefrflem , len chcem aby si mi keď dopíšeš esej našla peknú záclonu do 1500,-- 😀 😀 😀 chápeš????

Peti - 😅 ale však ten čo si dala za tú druhú cenu je fajný , nie???

idem do obchodu 😉

katika1
24. nov 2009

😀 😀 😀 tak to nechci vedieť ceny tu u nás v obchode, kde som kupovala naše 🤐 čiže tak asi 1m2 za 1500 sk 🤐 😝 zderstvo!!!

zuzana76
autor
24. nov 2009

ahojteee

leni pekne zaclony, aj mne sa zaclony a zavesy velmi pacia, pockaj skusim ponurat nieco, co sa mne paci

ja chcem este pred vianocami do kuchyne, ale ja nebudem objednavat z netu, ja to kupujem to v NR v jednom obchode

zuzana76
autor
24. nov 2009

napriklad takato zaclona by mohla byt ppekna

http://www.rali.cz/5000010-83-brectan-bily-metr...

katika1
24. nov 2009

mne sa takéto male kvetinky a podobne nepáčia.. neviem ako Lenke
ja mám rada guličky, vlnovky, pásiky.. niečo abstraktnejšie 🙂

zuzana76
autor
24. nov 2009

leni, neskor sa v tom pohrabem, zachvilu pride moj otec a berie ma k lekarovi, tak sa idem chystat

zuzana76
autor
24. nov 2009

ja mam rada aj aj, ale aj ked je to nejaky abstraktny motiv, tak v destkej mame akoby take japonske pismo, nie je to japonske pismo, ale mi to velmi pripomina, proste take haky baky valnovkate a cela zaclona je biela a tie haky-baky su tehlovo-bezove

zuzana76
autor
24. nov 2009

mne sa paci celkom do kuchyne toto

http://www.zasielkovyobchod.sk/inshop/zaclony/z...[id-991808].htm

letuskah
24. nov 2009

caute
aj ja pootrebujem zaclonu do obyvky a do kubkovej izby a chcela by som aj do kuchyne, ale strasne je to drahe vsetko, ja chcem aj po zem a velmi nariasenu to su take 4 metre na 2 metre vysky a to uz je moc... a kubkovi som este nenasla peknu co by sa mi pacila, ale paci sa mi Lenkina prva a Katikina prva, to by som brala hned

kupila som dnes kubkovi tu vodovu omalovanku s mackom pu, mali poslednu inak same snehulienky a podobne, a stala 2,15
sme boli v jednom mini obchodaciku a sme sa tam pomotali, kubko vsetko obzeral a chodil od vykladu k vykladu a ukazoval ze toto je slonik, toto je formulka a podobne, a vzdy ze ideme do tohto obchodu tak sme pobehali aj co nebolo v plane. no a jasne ze musel obsediet auticka a do jedneho si vypytal peniaztek tak sme dali a po chvile sa hned hrabal prec... tak mame zase na nejaky cas usetrene peniazky 😀

lenkamt
24. nov 2009

mne sa páči ten štýl ako dala Katika tú prvú, jednu takú mám vybranú v obchode, ibaže aj s obšitím a našitím pútok, nestkutočná cena 😝 tak idem po lacnej hotovej za tú cenú ich môžem mať 3 😀

letuskah
24. nov 2009

leni preto ja o zaclonach len snivam, lebo ja chcem peknu a poriadnu ale pri tych sumach sa mi hlava toci, kupila som jednu lacnejsiu ale nie som s nou spokojna vobec, ja to mam na dalsich 10 rokov tak ako mame tieto stare 10 rocne, mne sa to nechce kazdy rok alebo dva menit 😝

nika07
24. nov 2009

lenka a v Quelle si nepozerala, teraz mi prišiel akciový katalog, tam su aj hotové záclony

dieťa mi spinká, sa teším 😵 😵 😵

zuzana76
autor
24. nov 2009

ahojte, doma od lekara, nic som nevibavila, moja obvodna tam nebola

varim zeleninovu polievku a bravcove na stave s ryzou

lenkamt
24. nov 2009

idem pozrieť aj kvele, kámoška má odtiaľ a celkom sú pekné, aj keď bonprix je vlastne to isté.

verulka má krásny kalendár 2010, ešte aj vyznačené narodeniny/meniny 🙂 😵

zuzana76
autor
24. nov 2009

napr. tu su pekne zaclony

http://www.allen.sk/index-sk.html

zuzana76
autor
24. nov 2009

na 4. strane su gulickove

lenkamt
24. nov 2009

Zuzi - tento katalóg som už kukala, ale tak sprosto spravenú internetovú stránku som už dávno nevidela 😝

letuskah
24. nov 2009

my sme si s muzom v quelle objednali dake veci ze ked maju zlavy tak skusime ale zda sa ze sa na nas vybodli ako za kazdnym, mne z tych objednavok co som tam porobila prisla asi len stvrtina...

ja varim polievku od vcera a cestoviny so syrom 😀

katika1
24. nov 2009

leni mne sa páčia aj v jysku hotové 😉

zuzana76
autor
24. nov 2009

leni, hej strasna je a vobec sa nedaju ie vzory zvacsit a niektore sa mi tam aj pacia,ze do kuchyne, ale teda neviem ci by som si na zaklade obrazka 2x 2 cm objednala zaclonu

zuzana76
autor
24. nov 2009

letu , na 35 strane su aj s detskymi motivmi zaclony, teda neviem aku hladat, ale jetam aj Nemo, ta sa mi celkom paci, taka biela s modrocevenymi rybickami

lenkamt
24. nov 2009

Zuzi - to sú na m, treba obšívať, šiť pútka - nič pre mňa 😅

ale v kvele majú - píšem obj. čísla aby nerozhádzalo stranu:
SS0891300
SK1010509