Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
27. nov 2009

moja Lili je na strukoviny ona by každý den jedla len fazulu a šošovicu na kyslo 😵 😵

zuzana76
autor
27. nov 2009

ale podarilo sa mi vybrat, ale bala soms a, aby som mu to nezatlacila hlbsie

letuskah
27. nov 2009

maji lnze on mi posledne dni takto zaspava bez ohladu na to kedy ho ulozim 😠

zuzi moj sa za hrachom ide zabit, aj sosovicu ma rad a fazulu niekedy, vacsinou nechce lebo sa mu enchce zut ta supka, a hovadzie papa, to mi pripomina ze mam skoro kilo hovadzieho v mrazaku tak by som mohla to v nedelu uvarit

maji4
27. nov 2009

radierko je super aj moja lili hovorí tak tekvicovým jadierkam aj jej kupujem tie olúpané teda tie bez šupiek a ták ich papaáaaa joj 😵 😵

maji4
27. nov 2009

zuzi ale inač ešte šťastie že ho nevdýchol 😔 😔

mima07
27. nov 2009

ja som davala aj vnutornosti a hovadzinu mame tiez casto, moj zje takmer vsetko ale nejako prestal sa kamaratit so zemiakmi v akejkolvek forme
mnam pecienka

zuzana76
autor
27. nov 2009

no veru, esteze nevdychol, sak mi ritka cukala

no zemiaky nechce ani moj, jedine obcas zemiakovu kasu a zemiak v polievke

inak z toho co som napisala mi vyplyva,ze moj maly neje takmer nic 😀

zuzana76
autor
27. nov 2009

ked sa tak poda na otca , tak sa mam na co tesit, ten mal obdobie, ze cely tyzden jedol len maslovy chlieb s rajcinou, ale aspon mu mama nemusela vyvarat chlieb na ranajky, obed aj veceru 😀

letuskah
27. nov 2009

prave mame na programe rafaela cuk cuk bugi a vyska ako na diskoteke 😝

letuskah
27. nov 2009

zuzi ale na co sa ma tesit tvoja buduca nevesta, ja si vzdy tak poviem ze nevesta bude na mna za toto alebo hento velmi nadavat 😀 😀 😀

zuzana76
autor
27. nov 2009

letu, aj ja si to niekedy tak predstaujem 😀

maji4
27. nov 2009

aj moja Lili miluje zemiaky a ako píše mima v akejkoľvek forme 😵 😵 aspoň mám bez problémov keď mám niečo čo nemôže tak jej ich upečiem alebo tak...

Let my bývame v rovnakom baráku 😕 😕 😕 aj tu susedia majú táááák hlasno hudbu a tá vrava medzi tým smiech ...joj dnes je nočný klud od 12tej že?? 😠 😠 už len 2 hodiny a pôjdem tam búchať 😠

zuzana76
autor
27. nov 2009

ja idem spat

dobru noc

maji4
27. nov 2009

zuzi dobrú 🙂

letuskah
27. nov 2009

maji to kubko si robi diskoteku, asi mu chyba ze susedia su vynimocne ticho, ale zda sa ze stichol
a to cez vikend sa vecierka posuva??? to ani neviem lebo my sme uz o 22,30 volali policiu cez vikend a prisli

letuskah
27. nov 2009

zuzi dobru noc 🙂

maji4
27. nov 2009

let fakt 😲 mna tu muž presviedča ,že piatok sobota je do 12 nočný klud tak aj teraz neviem 😖

maji4
27. nov 2009

let ahá takže Jakubko bude ten pohrešovaný 😅 😀

letuskah
27. nov 2009

maji mne sa zda ze od 22,00 musi byt klud bezohladu na den v tyzdni
Kubkove jedine stastie je ze uz zaspal, este dozehlim a idem aj ja 😅

maji4
27. nov 2009

let ja si to musím ešte pozisťovať... ale asi im tam pôjdem zaklopkať keď sa bude lili budiť zatial jej to nevadí 🙄

letuskah
27. nov 2009

maji my sme volali bez ohladu na to ci to Kubka rusilo, do spalne to nebolo moc pocut ale v obyvacke sa nam pohare triasli a to nebolo nad nami ale este o poschodie vyssie, tak netusim aky ramus museli mat ti nad nami, a chlap sa nastval ze on tam vyzvanat a klopat nebude, tak rozvo zavolak policiu, ti im zazvonili, upozornili a odisli a od vtedy (klop klop klop) je klud

maji4
27. nov 2009

let a my to máme priamo v spálni....čiže oni majú obývačku hneď pri našich hlavách 😖 😖 ale tak políciu nechcem volať lebo to je straší pán sused ktorý je teraz na nočnej a oni si robia takéto žúrky keď neni doma ... to sú mladý chalani vyrastali bez mami....

letuskah
27. nov 2009

sak nevravim ze treba policiu hned volat ale ak sa bude Lilianka budit tak im chod zaklopat, ja chodim aj ked nad nami hraju na klavir a este nie je 22, poprosim ich ich a je to v pohode, lebo to sa brutalne rozlieha

idem spat, dobru noc vsetkym

maji4
27. nov 2009

let hej ked sa bude budiť tak pôjdem 😉 😉 ale aj tak ďakujem za to ,že nemusím čakať do 12-tej

maji4
27. nov 2009

let dobrú noc

katika1
28. nov 2009

ahojte 🙂 ja som dnes mala mať školu a odpadla prednáška 😵 tak sa tešííím 😵

inak ani ja mu orechy nedávam, lebi tu nedávno zomrelo na udusenie nimi dievčatko 😔
a hríby.. no tie papá, ale len šampinony a nie veľa. Inak mu ich nedávam veľmi.

A idem dnes celý deń upratovať, lebo tu je bordel ako v tanku,

Inak miesto tej prednášky mam napísať esej " ako marketingové nástroje ovplyvňujú moju prácu"
😅 akú prácu? materskú? 😅 čo mám písať? 😝

lenkamt
28. nov 2009

čaute.

ja som už upratala 😀 aj navarila 😀 už sa len hodiť do vane a absolvovať skrášľovaciu kúru 😀

naše jedia už všetko 😉 jedli už aj orechy aj hubovú polievku 😵 ale to len koštovka. čo chcú to dostanú, včera zožrali ešte aj tie čokokalendáre z veľkej noci 😀 potom v reštike hranolky, pizzu a zapili to mužovým pivom 😅

nika07
28. nov 2009

čaute, čaute,

lenka si môj človek 😀

dieťa dnes zaspalo 😀 konečne

baby máte niektorá Skylink 😕

katika1
28. nov 2009

lenka opakujem - ja ťa milujem 😀

lenkamt
28. nov 2009

aj ja teba 😀

dnes som naučila dvojičky mená vaších detí, vedia všetko aj vanesku, len chudáčik alex je lek 😀