Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
3. dec 2009

leni, ale bude víkend a cez Dudince nevedie žiadna hlavná trasa.. takže kamiony velmi nebudú 😉
a idem chlastať slivku aj ja, aby som to od vás nechytila 😀 a dám aj dieťaťu 😀

nika07
3. dec 2009

leni, ale kamiony myslím, že cez víkend nemôžu jazdiť, okrem nejakých výnimiek

katika1
3. dec 2009

nika 😀 ved aj ja jej to vravím 😀

lenkamt
3. dec 2009

však mne by to nevadilo, ja len aby nebolo prekvapko. no už sa teším ako my ideme blúdiť po zvolene 😝 to už nebude taká pohodička ako keď sme šli za táslerovcami 😔

katika1
3. dec 2009

leni nemáš navigáciu?
neboj Zvolen nie je komplikovaný 😉

lenkamt
3. dec 2009

no nemám 😀 iba na papierku napísané - martin - tur.teplice.- kremnica-žiar-budča-zvolen-krupina-dudince 😀

a ešte jeden dotaz - Mimuškin manžo bude oslavovať meniny?????????????????????? 😀

no a nezabudnite foťáky 😉

peta28
3. dec 2009

Baby kazda mate rezervovanu izbu na meno, tie co chceli postielku uz ju budu mat nachystanu v izbe

peta28
3. dec 2009

Budem tam este dnes, alebo zajtra rano volat ci je vsetko nachystane na prichod demolacnej caty a ci si to Mikulas nahodou nerozmyslel

katika1
3. dec 2009

leni 😀
asi bude oslavovať, ked nie, tak ho donútime 😀

peta28
3. dec 2009

tak som nad tym rozmyslala ze aj ked mame plnu penizu ci mam este trepat so sebou nejake jedno.. ale Lenka si ma predbehla.. len neviem co by som tak vzala na desiatu a olovrant, vsak jogurt tam niekde hadam kupim, nie?

lenkamt
3. dec 2009

ja tiež rátam, že jogurt niekde kúpim, ja moc neverím že sa extra najedia pri tom chaose, takže beriem výživky , piškotky a tak 😉

peta28
3. dec 2009

vezmem asi len chrumky, piskoty a nejake jablcka, sunar na dve davky, t.j. u nas 10 odmeriek , kedze vypije max 150 ml cez vikend rano

peta28
3. dec 2009

no a caj samozrejme, lebo to mame extra spotrebu. Kupujem jej rozne druhy, ovocne, bylinkove tie detske Megafity, Lerosy, Teekane a vsetko mozne co existuje a jednu tu skatulu mame na 4-5 dni

katika1
3. dec 2009

peťa wow 🙂 tak dobre pije 🙂
my len na vodička fičíme.. ked mu dám džúš, povie, že chce vodičku... no čo s ním.. dobre robí 🙂
ja vezmem asi chrumky a tyčinky.. a brumíkov asi 🙂

peta28
3. dec 2009

ja som strasne zvedava ako nam urobia toho Mikulasa

lejla77
3. dec 2009

Kocky tak vam zavidim - uzite si to 😉

Nam sa dnes posralo auto. Rano sme nenastartovali, tak som strasne nasrata 😠
Maly musel ostat doma s muzom, lebo neviem, ako by som ho dotrepala do skolky. Tak dufam, ze to bude len baterka. Drzte palce - lebo zajtra neviem, ako sa dopravime a chcem, aby maly bol v skolke, lebo budu mat Mikulasa.

peta28
3. dec 2009

Leni ako sa ma Lucka???

peta28
3. dec 2009

Lejla vy mate taku smolu s tymi autami, to keby ste si fakt kupil nove na leasing, alebo stare dali zosrotovat tak vas to vyjde menej ako vrazat stale do stareho...

adulak
3. dec 2009

caute.
nika, ano chodime do kvapky.

leni, dobre ze ste si to pregrcali doma a ze ste uz fit 😉

peta, to ti fakt tolko vypije? 😲 mne ameli nechce vobec caje. len rajec alebo bublinkovu vodu vby luchala 😅 🙄

lejla, no smola velika s tym autom. mna tak sralo pred dvomi rokmi a bola to nastastie len baterka 😀

peta28
3. dec 2009

mne vodu skoro vobec, este sem tam dzusik a jupik

peta28
3. dec 2009

baby cchcela by som pre malu kupit este taketo lego, neviete ci nahodou ho nemaju niekde za dobru cenu??

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5782646

katika1
3. dec 2009

peťa teraz ho majú v tescu v akcoške sa mi vidí..
ja chcem to lego duplo autobus.. ale to je mini krabička a stojí 700sk.. a to sa mi normálne protiví dať za to tolko penazí 😔

katika1
3. dec 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5322248

toto je ono..

ale obsahuje to len 14 dielikov 😝 🤐 😔

peta28
3. dec 2009

uz to je teda fakt dost ...ta baba ma aj taky vrtulnik..

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7218017

katika1
3. dec 2009

ten je super 🙂 aj aj máme autičko z tých megablocks
inak malého velmi baví takéto - vkuse si stavia niečo, najlepšie na autíčka a tak
a lúbi dávať šoférov do autíčiek
preto ten bus sa mu páči 🙂

peta28
3. dec 2009

no ale to je stransek ed si uvedomis ze vyrobna cena je mozno stvrtina a zvysok platis len znacku

katika1
3. dec 2009

ved práve 😝

Čo poviete, podobá sa toto dievčatko na Riška???
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tintinka
3. dec 2009

ahojte.
peta, v tescu som videla taky box s legom duplom a bola k tomu navyse este jedna krabica s duplo kockami. zdalo sa mi to celkom vyhodne. my mame taky zeleny box ako si dala, len vacsi, aj ten autobus, a je to najhranejsia hracka..na vianoce k tomu este dostane dalsiu krabicu so zakladnymi kockami a duplo autoopravovnu. on tiez dava rad panacikov do aut a aj rad opravuje, tak to bude vdacny darcek. a za ten autobus to nie je vela..my sme ho kupili za 752, tak tam je celkom dobra cena este

katika1
3. dec 2009

tinka, dík 🙂 tak mu to kúpim aj ja..
v tescu je tá krabica, plus ešte jedna za 32 eur

katika1
3. dec 2009

aj tu sa mi velmi podobajú..https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

až na tú čiapku 😀