Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mima07
4. dec 2009

ret pridi inak sa nasackujeme vsetci k tebe 😀 😀

retaux
4. dec 2009

Slavenas: strašne rada by som, ale zajtra ideme preč 😢 Aj som nad tým rozmýšľala, že vás prekvapím, ale toto nám do toho prišlo. Juj, tak rada by som vás videla.

Mima: ha-ha-ha 😀 Ty si si už nejaký alkohol tuším dala. Kľudne príďte, aj tak nie sme doma 😀

katika1
4. dec 2009

mima ja tiež neviem.. asi vezmem nejaké víno.. 😕

maji4
4. dec 2009

Ahojte 🙂 🙂

vidím ,že stretkárky už poodchádzali 🙂 takže ešte raz vám prajem príjemné stretko a tešíme sa v pondelok na fotečky a zážitky 😵 😵

maji4
4. dec 2009

Tintinka no akurát dnes som volala švagrinej a oni majú doma lego normálne a aj duplo a že aby to vyskúšala lebo my sme Lilianke kúpili to normálne a rozmýšľam aj nad duplom A že vraj jedna kocka im tam išla ale ostatné nič ani zospodu a potom ani na vrch no neviem keď k nim prídem v pondelok na návštevu tak sa na to pozriem sama a dám vedieť ...ale si ma potešila ,že to pasuje tak dúfam ,že máš pravdu 😉

maji4
4. dec 2009

Ret tak mi prečo zatial nemáme ale čo je to, čo je to...a stále dokola 😵 a aj vie čo je to len nezabudne sa ma to opýtať 😅

maji4
4. dec 2009

Ozja a mikuláš všade samé akcie a ja sa neviem rozhodnúť na ktorú pôjdeme 😎

maji4
4. dec 2009

a akurát sa napchávam tvarohovímy cestovinami ostali mi cestoviny ešte zo včera a dnes som bola kúpiť tvaroch tak sa cpem 😅 😅

maji4
5. dec 2009

Ahojte vidím ,že je víkend a nikde nikoho 😖

My sme dnes boli v carefore a si predstavte že tam bol Mikuláš som sa domnievala že sa nebude báť ale ako ho len zazrela ešte ho ani poriadne nevidela tak taaaaaaaaaaak spustila normálne hysák vôbec som ju nevedela ukludniť 😔
tak zajtra mám normálne strach isť aj na nejakého mikuláša ☹ ☹

katika1
6. dec 2009

Ahojme 😎 tak my už doma vylihujeme a čakáme, kým sa malý zobudí..
Stretko vyhlasujem za super úspešné.. bolo skvele!!! Penzion krásny - šikovná si Katka, že si ho našla 😀
a zakladám tradíciu stretiek na Mikuláša 😀

detičky boli super, žiadne problémy a všetci boli prekrásny 😵

Teším sa na fotos 😎

nika07
6. dec 2009

Ahojte,

pozdravujem všetkých, bolo strááááááááááááášne super, len teraz by som dospávala 😀

detičky boli suprové a aj rodičia sa snažili 😀

Kati schvaľujem Mikulášske stretká 😀 😀 😀 😀 hoci aj na tom istom mieste 😉

Linda spala po ceste a strašne sa tešila na našeho Maťa, a ten ked sme prišli ju privítal v mikulášskej čiapke a s darčekom 🙂 mám super syna 😵

lenkamt
6. dec 2009

ahojte.

ja som doteraz spala 😀 😀 😀

bolo super, len ma mrzí že sme sa nejako nestihli so všetkými rozlúčiť - takže čaute, tešíme sa na ďalšie stretko 😀
ja s mikulášskou tradíciou súhlasím 🙂

deti super, rodičia super, ivka super 😀

iba účet som dostala nejaký divný, ďakujem niekomu kto mi zaplatil tri viney, ja som niekomu zaplatila tri viedenské kávy 😀 😀 😀

lenkamt
6. dec 2009

tu hádžte fotky:
http://sk.fotoalbum.eu/levicata/a388977

prihlasovacie meno a heslo hádžem zúčastneným do ip 😉

lenkamt
6. dec 2009

tak ja to už nahrávam, musela som ničiť červené oči, lebo by ma Bilu zabila 😀

baby prosím vás, kriticky, niektoré, teda skoro všetky fotky kde som hrúza a vyzerám ako požítá zmažte 😀 dík 😀

adulak
6. dec 2009

caute zeny

mooozete zaavidieeet 😝 co ste neboli...bolo uuuuzasneeee 😀 😎 😀 😎

levicatka su strasne krasne a sikovne deticky 😉 a tesim sa aj nabuduce na stretko Mikulas 2010 - katika dobry napad 😉

lenka, tie fotky sa musia aj nejako zmensovat?

adulak
6. dec 2009

a som zabudla 😔 😅 DAKUJEM Ivke za strazenie Olivky 😵 😵 😵

lenkamt
6. dec 2009

nemusia 😉 iba musíš každú jednu odkliknúť že nahrávať 😅

adulak
6. dec 2009

a aj Slavke DAKUJEM za to, ze mi strazila ameli v bazene 😵 😵 😵 😵

no to si teda vymyslela 😝

lenkamt
6. dec 2009

ale to ti netrvá dlho, možno sa ti to bude dať aj naraž, ibaže ja tu mám strašné problémy na tomto črepe so všetkým. poradila mi to Peťa s Peťom, tak to musí byť dobrý album 😉 🙂

adulak
6. dec 2009

no sak uvidime 😉 ja dam asi az zajtra, bo nemam teraz cas 😔

maji4
6. dec 2009

Ahojte jej to je super ,že ste už doma a že bolo super 🙂 🙂 teším sa s vami 😵 😵

Tak čo ako bolo poriadne ste nás poohovárali 😅 sa teším na viac podrobností...deti sa nebáli mikuláša aký bol ten poník detičky jazdili??aj ja chcem vidieť fotky 😉

lenkamt
6. dec 2009

Majka - bolo super, okrem Lindušky a Amelinky jazdili všetky deti, dokonca aj Olivka 🙂 😵 Mikuláša sa nebáli, Riško sa akurát na začiatku zľakol , ale potom mu už všetky deti recitovali básničky a tancovali 🙂
fotky som pridala akurát ja 😅 klasika 😀

maji4
6. dec 2009

jej tak to sa teším fakt sa teším že vám bolo super velmi som na Vás myslela 😵 😵

idem kuk fotky

maji4
6. dec 2009

fotky pokukané baby všetky ste tam superrrrrr a detičky tiež 😵 😵 😵

nika07
6. dec 2009

čauko Maji,

všetky deti boli odvážne, hlavne dvojičky, ja som ich normálne žrala 😀, len to moje trdlo sa všetkého bálo ☹

škoda že si nemohla ísť 😢 , už teraz začni spracovávať chlapa aby ste išli buduci rok 😀

Petuške ešte raz vďaka za vybavenie všetkých náležitostí ohľadne Mikulášskeho stretka, dik, dik,dik

maji4
6. dec 2009

nika na ro to bude o čosi ťažšie keďže budem ja robiť aj cez víkendy a muž ak bude stále v tejto firme tak vždy pred vianocami majú toho vela takže mi na mikuláša asi nie, ale keby bolo niekedy v máji tak to by bolo super 😉 😉

maji4
6. dec 2009

nika neboj Lindušku to časom prejde 😉 😉 ja mám tiež doma bojka a drží má jedine táto nádej 🙂 😉

lenkamt
6. dec 2009

Maji - macka puka som dala Letu 😉 tak príjemné maľovanie 😉

čo mi pripomína, farby v obývke super, akurát som prišla a lišty nemal odmontované takže trčala žltá 😠 a ešte aj popri krajoch to budem musieť ja domaľovať tenkým štetcom, lebo tam presvitá žltá, lebo valček pravdaže nedočiahol všetko a chlapi sa asi uspokoja s hocičím 😠 😝 inak to ale vyzerá dobre a musím ho aj pochváliť že mi oriadil komplet obývaciu stenu, takže o vianočné upratovanie v obývke mám menej 😵

lejla77
6. dec 2009

kocky, parada. cakame na dalsie fotky. Tak super, ze vsetko vyslo 😉

Stanko - vcera v noci teplota 39 - a dnes mu nic nie je. Ale asi to bude stolicka - lebo dnes som nasla pravu hornu prerezanu.

maji4
6. dec 2009

Lenka dakujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a super ,že tvoj muž sa činil 😉 😉 až na tie malinkaté nedostatky... 😉 😉