Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

nika07
8. dec 2009

čaute, čaute,

milujem deti ktoré ráno vstávaju o 8,00 😀

u nás leje 😠

zasa bude deň ako vyšitý, program bud budem spať alebo žehliť, ale ako v kostiach cítim tak asi spať 😀

katika1
8. dec 2009

ktorý je sanáši?
aj tu leje.. moju romantiku dnešnú by super dopnal snah, nie dážd 😠
prečo nesneží 😔

ja sa dnes musím učiť 😔

lenkamt
8. dec 2009

ten čierny čo je buchnutý do ryšavej maďarky 😉 ja ho žeriem 😀

ja chcem umývať okná, tak by mohlo prestať liať, inak mi je to jedno, mne vadí tá tma celý deň, ja tu musím v kuse svietiť 😝

lenkamt
8. dec 2009

idem žehliť 😝 čaute, na obed vás tu čukám cicky 😉

nika07
8. dec 2009

leni čo dnes varíš 😨

katika1
8. dec 2009

aj my svietime celý den 😝
ja dnes idem upiecť kura so zemiakmi a cibulou na jednom plechu 🙂
a včera sme zistili s chlapom, že sme obaja pribrali - ja 3kg a on 7 😀 😀 😀
tak som sa rozhodla, že mu kúpim činky na vianoce 😀

nika07
8. dec 2009

kati to nemáte čo dávať pod posteľ 😀

katika1
8. dec 2009

nika ja ho donútim s tým cvičiť 😠 furt mu hovorím, že priberie, lebo v noci tlačí do hlavy čokolády a vraj kdežeeee, že on od vojny nepribral ani gram 😠 a teraz na stretku som si všimla, že je väčší a som ho donútila postaviť sa na váhu no a 7kg je hore 😀

zuzana76
autor
8. dec 2009

ahojte

kto je Senasi?

mne sa z Odsudenych paci tento, ale nepozeravam to 😀

http://www.topky.sk/cl/100315/542925/Sexi-Brano...

zuzana76
autor
8. dec 2009

aj my sme pribrali, ja 3 kg, mam 53kg a muz ma 92 😀

zuzana76
autor
8. dec 2009

my sme vstali o 9.00 a to sa mi snivalo,ze som si isla dat vysetrit stitnu zlazu az do Banskej Stiavnice, ale ta sa zrazu premiestnila do Spanielska, teda aspon sa tam rozpravalo po spanielsky, no divne cele

zuzana76
autor
8. dec 2009

aj mne vadi tma a svietime a najhorsie, ze doma mame len ranajky a obed by som mala skucit kupit do obchodu, bo sme vybrakovani, tak neviem, v tomto lejaku sa mi nechce

katika1
8. dec 2009

mám strašné, strašné, strašné nervy 😔 až mi je do plaču z tohom aké mám zlé dieťa 😔
dovolila som mu nech sa hrá v umývadle s vodou a on zobral dvojlitrový olej úplne plný, ktorý vylial do odtoku a napúšťal si do neho vodu 😔 😔 ja som si to nevšimla.. až potom, ked bol úplne prázdny.. tak aby som ho nezbila, som ho poslala od nervov do izby a tam je už 10 minút a ešte stále ma neprešli nervy, takže nemože vyjsť 😔
včera som kúpila ten olej
on vobec vobec nerozmýšla 😔
a 4eurá stiekli do odtoku 😔

zuzana76
autor
8. dec 2009

katika, ale ved on nevie co je olej, pre neho tekutina ako tekutina, nie je zly, len sa nudi, v takomto pocasi sa mu ani necudujem, k nam nastastie pride moj ocino teraz, tak ja skocim na nakup a on bude s patkom doma, lebo teda nechce sa nam obom obliekat a ist do toho dazda

katika1
8. dec 2009

zuzi, ale on z nudy vymýšla totalne kraviny a ja už nemám nervy na to 😔 ked sa mu nevenujem,a e varím, tak furt vyvádza 😔 strašne ma štve 😝

zuzana76
autor
8. dec 2009

kati, ved ja viem, aj moj vymysla

katika1
8. dec 2009

práve rozbil pohár 😔 nech už je koniec tohto dňa 😔

lenkamt
8. dec 2009

no čaute. my už spíme 😕 my od nudy spíme, doobeda sa hrali že spia s bábikami, tak ležali s bábami a kecali 😅 potom umývali podlahu a rozobrali všetky puzzlové knižky - to neviem kto dá dokopy. 😝

Zuzi - to je on 😵 😵 😵 feeeeeeeeeest sexi 😵

Kati - tebe by fakt prospelo vypadnúť 😉 neprídeš sama? 😕 Rišo nech si zoberie 2dni dovolenku 😅 🙄

zuzana76
autor
8. dec 2009

leni, veru veru 😀 , ja som ho videla v jednom seriali spolu s Johnym Kolenikom, uz si nepamatam ako sa volal, no ale hned 2 pekni chlapi 😀

inak mal nehodu a ma jednu nohu o 2 cm kratsiu, to mal aj Swayze 😉

lenkamt
8. dec 2009

dufam, že Kubkovi je už dobre 😔

mishelin
8. dec 2009

caute,u nas nikto nespi len akurat ja na nohach 🙄
lenze u nas sa nespi ani vnoci pokojne 🙄 😝 nechapem,neviem,nerozumiem preco znova to iste 😝 preco ja nemozem spat kluden aspon 2 hodiny 😔 co robim zle 😢

a kati uplne ta chapem ja to mam s patkom,minule sa nudil zobral hop hopku a hodil mi do stopkacov co videli v kuchyni,a tesil sa ztoho ako jeden rozbil 🙄
uz bezne mi rozleje liter octu po kuchyni 🙄 no ja sa uz urcite zblaznim 🙄 a sice on to robi aj ked sa nenudi,to je proste ramci jeho hry 🤐 🙄

mishelin
8. dec 2009

a fotky super super super 😉 ni ozyva sa najmladsi tak caute

katika1
8. dec 2009

zohrievala som mu mlieko nech ide spať a zatial mu síce náhodou, ale predsa padla fotka do vody, ktorou som zmývala dlážku 🙄 a dorezala som si prst na skle z pohára 🙄
Mish Riško vela vecí nerobí neschval, len občas sa nezamyslí nad tým,čo robí 😔

Leni, Rišo si nikdy neberie dovolenku, takže asi ťažko.. a nedá sa mi, lebo tento víkend mám školu a skúšku a celý budúci týžden musím čítať Sigmunda Freuda a písať o nom prácu 🙄

Ale raz určite chcem ísť s tebou do gay baru 😀

mishelin
8. dec 2009

no moj to robi naschal lebo on si este aj povie ze sa to nema

letuskah
8. dec 2009

caute
tak Kubko je dobre s bruskom len ma sople, Leni som mu kupila ten solmucol ty to davas aj ked maju len nadchu? lebo on ma len biele tecuce sople ani teplotu ani nekasle ani nic

Kati zelam pevne nervy 😉

my sme museli ist na nakup v tom hnusnom pocasi lebo uz nic nemame doma, ale sa vytesujem lebo som si kupila novu tortovu formu taku 20cm a formicky na medovniky tak zajtra alebo pozajtra si urobime, aj chalupku mam v plane.
baby co ste ten marcipan potahovaci kupovali ci co to bolo, mate este link na tu stranku?
lebo ja tie farby potravinarske neviem tu v okoli zohnat

inak ja som sa preto do rozhovorov nejak nezapajala lebo ja vobec netusim kto su ludia ako kolenik a podobne, ja to nesledujem a som totalne mimo, aj co sa inych tem a nickov na konovi tyka... musim sa asi dovzdelat v tejto problematike pred dalsim stretkom 😔

jaj a so stretkom na velku noc nesuhlasim lebo od vasich odviazatelnych muzov plynie potencialne velkonocne nebezpecenstvo, moj je v tomto od malicka vedeny svokrou, vdaka cokoladovym a penaznym uplatkom, ze on take veci nerobi...

a uz neviem

letuskah
8. dec 2009

jaj uz viem, dnes mi prislo ze mam balik z quelle!!!!!!!! neuveritelne

letuskah
8. dec 2009

jaj a spali sme do 8,41 ale to preto lebo v noci sa budil ze mu nejde cikat tak lejem do neho vodu snad nema daky zapal ale na bolesti sa nestazuje

letuskah
8. dec 2009

este som chcela Kubka vychvalit, sme si vcera vyfarbovali, som mu to ukazala tak ze som mu ruku drzala a farbili sme a potom si sam vyfarboval a ho to normalne chytilo, jazyk az na podlahe 🙂 aj sme sa zabudli a az o 19,30 som sa zbadala kolko uz je hodin 🙂

katika1
8. dec 2009

kde ste všetky zmizli?

nika07
8. dec 2009

ja so už tu,

priviezli mi stromček 😀

a som žehlila, prezliekala periny a dala som oprať prikrývky a skusim ich dať do sušičky,

Kati neskúšala si to

ja normálne dnes makám 😀

a linda išla spať bez plienky, tak som zvedavá ako to dopadne 😅