Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
13. dec 2009

zuzi mne zas do žalúdka nevadila
a pojdem na to vyšetrenie s radosťou, nevadia mi také veci, ale minula som šla na gastro a čakala som dva mesiace!!!! tak som zvedavá, kedy sa tam dostanem teraz a zatial ma asi švihne 😔
fakt si to mala tam? no sila!

zuzana76
autor
13. dec 2009

ano, napravo

ale trvalo to len par mesiacov a odvtedy klop klop nic

zuzana76
autor
13. dec 2009

no, to cakanie je otras, a este si dobre vypocitaj mrchu, lebo mne to museli ten termin posunut o dalsi mesiac skoro, kedze som akurat dostala a vtedy to nerobia, tu kolonoskopiu

katika1
13. dec 2009

no super 😝 budemmusieť nájsť niekoho, kto by ma pretlačil skor 😝

zuzana76
autor
13. dec 2009

kati, akurat preed vianocami

ja som mala take hrozne pred vianocami v 2007, ked bol patko malinky a nasla som si tu hrcku na prsniku, pamatas?

zuzana76
autor
13. dec 2009

dnes sme konecne kupili darceky uz patkovi

lego - Domcek, 4 auta z rozpravky Cars, este ideme dokupit Matera a bude mat uz polovicu serie a este asi 3 knizky - nemecky a spanielsky obrazkovy slovnik, mali v panta rhei za 1 euro a este jednu knizku o zivote v meste

a to bude vsetko, este mame ten atlas s nalepovackami pre neho a to staci

zuzana76
autor
13. dec 2009

uz len svokrovi ziletky a nieco pre mojho ocina a mam vsetko

dnes som uz zabalila darcek pre maminu, babku a to lego

katika1
13. dec 2009

super! ja pre malého a velkého nemám ešte nič. pre zvyšok už ano 🙂

zuzana76
autor
13. dec 2009

a vcera muz ostrihal krpca, tym strojcekom na strihanie, pekne drzal hlavu, takze je teraz uplne na kratko, na 2 cm,a le vobec to nevidno, to je akoby bol na jezka , ma to take prilahnute k tej hlave, takto nakratko tusim este nebol ostrihany, babina smutila za vlasami dnes 😀

zuzana76
autor
13. dec 2009

a buduci pondelok budu Pelisky, to ja mozem pozerat 😀

katika1
13. dec 2009

zuzi, naše babky majú hlavu v smútku vždy, ked ho ostrihám
Riško zas ešte nikdy nemal také dlhé ako teraz 🙂
Ale on nemá vlasy, ale droty 😅 😝

maji4
13. dec 2009

Ahojte 🙂 🙂 dnes nám krásne snežilo 😵 😵 a napriek tomu že včera prišiel muž z vianočného večierka domou až o 3 ráno tak si predstavte normálne vstal s nami a ešte išiel aj dobrovoľne s Liliankou von 😕 😕 tak ja som urobila medzi tým obed a stihla som napiecť aj z lístkového cesta slimáčikov 😵 😵 😵

Katka joj drž sa a zajtra daj vedieť ako si dopadla.

Zuzi ty si si tiež toho dosť vytrpela 😒

všetkým LUCINKÁM všetko naj naj najlepšie hlavne nech sú detičky zdravučké a stále usmiate a mamička nech je spokojná a šťastná 😵 😵

maji4
13. dec 2009

Letuška ty si aká šikovnica no teda fakt krásna chalúpka 😵 😵 a ty si mala na to nejký návod??alebo len taký nápad??

katika1
13. dec 2009

inak ja od nás Luckám všetko naj naj naj 😵

nika07
13. dec 2009

pekný večer prajem,

všetkým Luckám Lucinkám prajem všetko naj, naj, naj k dnešným meninám 😵 😵 😵

Kati držím palce aby bolo všetko OK, daj vedieť ako si dopadla 😉

letu krásny domček, vidno že máš doma veľkého pomocníka, ja by som si na to netrúfla ☹

maji4
13. dec 2009

Letuš fakt presne ako píše Nika ani ja by som si netrúfla s Liliankou niečo piecť a ty ešte ani muža doma nemáš 😔 😔 no klobúk dole 😉 a to aj všetkým mamičkám ktoré pečú také komplikované veci pri detičkách 😔 🤐 😉

letuskah
13. dec 2009

maji, nika to nie je nic komplikovane, decko dostalo kus cesta /teda on mi ho slohol ako aj valcek a dosku) a to kladivovalo a kliestovalo a podobne a ja som zatial robila svoje 😀 napad mam z dobreho jedla decembroveho, akurat nakresy som si sama spravila lebo som to nechala u mami. a maji pravdu povediac mne sa take veci lepsie robia ked muz neni doma, on mi len zavadzia, ja pri Kubkovi porobim viac ako pri muzovi, aj poupratujem aj vsetko...
len sa mi to zacalo pod tou tiahou klatit tak som to rozobrala a necham to este stvrdnut, bby ma stvalo keby sa to polamalo 😔

ja som tiez dnes Kubka strihala, ale noznickami, celkom drzal len vzdy sa musel obzriet za padajucimi vlasmi tak to chvilu trvalo ale je fesak, len okolo usi mu to vzdy zohavnim 😒 rokmi sa vytrenujem 🙂

nika07
13. dec 2009

letu ja tiež viac spravím, ked sme s malou samé, lebo chlapy stále niečo rozťahuju a otravuju 😀

letuskah
13. dec 2009

tak tak 😀 😀 😀

maji4
13. dec 2009

let tak ja teda pri malej moc nestíham som rada ,že doobeda si v klude dovarím keď spí....a keď mám muža doma oni sa hrajú alebo ako dnes išli von a ja si porobím 😉

Let dáme tie trhy na utorok OK zajtra nemôžem 😒

letuskah
13. dec 2009

maji dobre moze byt utorok, len Kubko ma stale sople tak neviem ci sa nas nebojis, ma ich biele ale stale a uz neviem cim mu ich mam zlikvidovat 😝

maji4
13. dec 2009

let ved budeme vonku popíjať punč 😀 😀

a asi sa nebojím ved tie sople už má dlho a ked sú biele...bozkávať sa nebudú 😉

letuskah
13. dec 2009

maji no to nikdy nevies 😕 😕
joj inak sme si dnes kukali taku knizku co mame o Kubkovi a mam tam zalozeny ustrizok z Pravdy, kde oznamovali babetka a je tam aj Lilianka 😵 😵 😵 som pozerala ci aj Timka ale ona tam nie je

maji4
13. dec 2009

Let ja to mám tiež a je tam aj Timka 😉 aspon ja ju tam mám 😕 😕

no a Lilianka tam má hroznú fotku ako nejaká mimozemšťanka tam vyzerá 😔 😔

letuskah
13. dec 2009

uz som ju nasla 😀
co chces ved to fotili prave toho 7 ked sa Lili narodila tak nemozes vela chciet ale je tam zlata 🙂

maji4
13. dec 2009

ale urobil 3 zábery a ukazoval mi ich a ja že tuto tam prosím nedávajte a on akurát tu 😖

Najlepšie bolo ,že môj muž vykúpil vtedy celý stánok tej pravdy mám doma asi 8 ks 😅 😅 😅

mmem_
13. dec 2009

ahojte

vsetko najlepsie Luckaaam k dnesnym meninam🙂

dakujeme za pochvaly, konecne som docitala🙂
nasi uz odisli,bolo super,som ich uz od leta nevidela

mish: no zacinam verit ze dvojicky su brnkacka 😀 😀 😀, inak tiez sa mi zda ze Timka zacina pobolievat brusko,a to som sa tesila ze tentokrat nas to obide,no uvidime.
a konecne nam odpadol pupik a ma to cele zahnisane pod nim 😒 tak zajtra mozem volat dr ze co s tym,
muz ide zase prec na 3 dni a to bude takto az do 3 januara, vkuse v robote aj vikendy, okrem stedreho dna asi ma ........ dovtedy, snad to tobiaska prejde,skuste tie biogaya kvapky, ja som si ich zabudla dat priniest,tu stoja 600 KC 😠, toto nam trosku pomohlo, inak nic nezaberalo u Simka na tie revy

leni: 🙂 to mas pravdu, ze je to snad jednoduchsie co sa tyka rezimu,lebo teraz je to fakt obratene,jeden zaspi a druhy vstava a to kojenie do toho,maly papa skoro kazde 2 hodiny 😝,takze sa fakt nepohnem nikam

peta: 😀, Timka sa mu bude urcite pacit 😉 ja by som rada sla na nejake stretko,len je to take odveci,my ked ideme na SK tak len rodicov obehat a naspat,ale keby ste prisli niekam do Ciech,to by som prisla

lenkamt
14. dec 2009

ahojte 🙂

je tu niekto???? lebo ja jem bábovečku čo som si včera zvrtla popri mačích očiach 😀

mužovi som už naplánovala dovolenku okolo veľkej noci, tak mi asi teda ideme do tých dudiniec 😵 😵 😵 more som vyškrtla, lebo dovolenku som mu pre istotu napísala aj na celý august - lebo čo ak budem musieť nastúpiť do práce 😝 takže my budúci rok bez mora, alebo ak budem v júni vedieť čo a ako zoberieme nejaký last minute na 7dní 😵 je to super pred vianocami plánovať leto 😀

mima07
14. dec 2009

dobre ranko
luckam vsetko najlepsie k vcerajsim meninam
lenka len planuj sak plany nevyjdu a ty pojdes k moru 😀
moje dieta posledne dni strasi uz pred 6 uz neviem co s nim 😠 a to vcera zaspal az o 21
ja nemam este ani upratane ani nic nepeciem 😲 ale mamina by uz tento tyzden mala zacat 😀

retaux
14. dec 2009

Ahojte!
Ďakujeme za gratulácie a tiež prajeme Luckám všetko naj, nech sú zdravé a šťastné.

Ledva som vás dočítala, taká som nejaká oťapená. Ani neviem na čo som chcela reagovať 😝

A ja som včera robila toto (okrem iného):
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=20493
a veľmi to všetkým chutilo.

Ja som sa už tiež rozlúčila najbližšie leto s akoukoľvek dovolenkou. Len ma štve, že nejdeme nikam ani teraz cez zimu. MM mi to sľúbil a nakoniec nič z toho 😠