Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
15. jan 2010

Ahojte 😉 😉

😲 😲 😲 😲 😲 dmes tu ešte nikto nebol 😲 😲 😲 😲 tak to sa mi ešte nestalo ,že by o 12.30 nebol ani jeden dnešný príspevok 😲 😲

Zuzi super pesnička a to mu púštaš na PC??

katika1
15. jan 2010

úúúha, dnes to tu fičí ako vidím 😀

retaux
15. jan 2010

Ahojte!
A čo ste si všetky dali novoročné predsavzatie, že nebudete chodiť na MK? 😀 Veď sem už nikto nechodí.

Zuzi: Lucka má túto pesničku nahratú na DVD s takým kresleným podkladom, tam je to také pomalšie. Tiež si to rada spieva 😵

A my dnes ideme do NR k sestre. Inak nič nové u nás.

zuzana76
autor
15. jan 2010

ahojte

maji ano na pc, alebo ked pozerame discovery a tam to davaju

no tu je fakt nuda, uz sem nik nechodi

peta28
15. jan 2010

Baby ja sem chodim citat., ale mame nastastie tolko prace ze nie je kedy ani pisat...
dakujem za tipy k darceku, ale zrejme ostanem len pri tch hrncekoch a pojdeme na veceru. Som si vybavila mamu z pride malu postrazit a pojdeme sa po roku a pol konecne v klude najest.

Poukazku na masaz uz nekupujem, lebo uz som mu kupila 2 x na thajsku a tu druhu poukazku mal dva roky a konecne teraz cez sivatky sa objednal a uz ani neplatila.. stale nebolo kedy
Este mam do konca marca poukazdu za 100 eur na aajuversku masaz co som vyhrala a este ani tam nie sme schopni sa objednat uz od marca. Objednali sme sa raz a mala ochorela.. takze asi tak

Inac skvela stranka www.caj.sk, tam som kupila tie hrnceky, maju sklad tu za nasou firmou a nadherne cajove a kavove salky, aj caje satam daju kupit a celkom prijatelne ceny. Take krasne salky som nikde v obchode ani nevidela. Ozaj skvely tip na darcek mame , kamaratke ked neviete co, jeden krajsi ako druhy.

retaux
15. jan 2010

Peťa: 😀 no veľa toho asi nenačítaš, čoooooo?

peta28
15. jan 2010

no jo.. celkom obcas zavidim julovkam.. nechodim tam sice, ale len ked pozriem to ich cislo stran..
alebo baby co uz cakate druhe chodite na mesiaca v ktorom cakate druhe babo? Majovky 2010 a tak?

zuzana76
autor
15. jan 2010

peta, aj chodim, ale len asi pred 2 tyzdnami som zacala

retaux
15. jan 2010

Ja tam nechodím. Ja chodím len sem a do témy Vráble.

slavenas
15. jan 2010

ahojte

veru, veru je to tu nejaké posmutné 😒

nám pokračujú "príjemné dni" dnes sme boli doobedu vystrojené do MC a malá si niečo zmyslela a kriku , plaču, tak jej vravím že ked neprestane tak nikam nejdeme , samozrejme že neprestala a sama sa začala vyzliekať, ked som ju vyzliekla tak začala plakať že ona sa chce obliecť a isť "skákať" (v MC sú trampolíny) a takto dokolečka a vo všetkom .... poobede zaspávala 1,5 hodiny ráno buntošila o 04.00 ... normálne ako puberta 😠 😠
- tak som sa tu riadne vysťažovala aspon trochu sa mi uľavilo 😔 😔

na budúci týždeň som sa dohodla s bývalou kolegynou z Ba , ona ma tiež malého syna , že ku ním dojdem na pár dní , aspoň nejaká zmena tak sa tešííím , dúfam že to vyjde 🙂 🙂

peti dobre si to vymyslela s tými narodkami a super stránka.

nika07
15. jan 2010

Ahojte,

peta super nápad na darček 😉 , a príjemnú večeru

včera mi volali z práce, že či prídem na oslavu 10 výročia založenia firmy, sa teším, aspoň zasa niekde vypadnem, len neviem čo na seba, lebo to musí byť spoločenské oblečenie ☹

my sme dnes boli cele doobedie vonku,bolo super, som myslela, že slečna hned zalomí a ona revala, že nechce spať, ale našťastie som ju donutila 😀

gratulujem tehulkám, včera som sa dozvedela , že aj bratracova manželka čaká druhé mimčo, sa tešíme všetci 😵

nika07
15. jan 2010

slavi, kati ako angličtina 😀

nika07
15. jan 2010

včera tu bola mimuška s Alexom, Linda sa nesmierne tešila, ked išli domov normálne sa rozplakala, stráááááááááášne jej chýbaju detičky

jej slavi, prepáč, to mala byť otázka pre adulak 😀

letuskah
15. jan 2010

caute
ja som u nasich tak bude pomenej pritomna;

nika mas prilezitost si nieco nove kupit 😵 😵 😵

inak nebol spln? lebo kubko je od vcera uz kludny; kde tu vymysla ale to je uz v ramci normy a akceptovanej odchylky od zelaneho spravania. tak aspon nieco

a asi ho necham u nasich aspon sa s nim nemusim natahovat 😔 a co to si doma porobim.

idem travit rodinne posedenie pred TV tak sa tu opatrujte, pridem skontrolovat 😀

maji4
15. jan 2010

Let tak si to teda uži a oddýchni si 😵 😵

maji4
16. jan 2010

Ahojte 🙂 🙂

ako vidím tak nič ☹ ☹

baby normálne neviem čo sa so mnou deje ale mimo cyklu tak krvácam už 5 den že nechápem .....neviem čo to môže byť a v utorok idem k lekárke ...ale neviem či vydržím som stále v strese keď neviem čo to je 😔 😔

zuzana76
autor
16. jan 2010

ahojte

maji, niekedy zvykne byt aj v strede periody krvacanie a je to sposobene hormonmi, dufam,ze to nebude nic vazne, ja som to tiez mala, ale nebolo to nejake silne krvacanie, ale take slabsie, ze mi stacila 1 vlozka na den a to krvacanie trvalo asi tak 3-5 dni

mmem_
16. jan 2010

ahojte baby,

vsetko dobre do Noveho roku🙂

nestiham ani .... obcas kuknem na facebook ale tot vsjo,

Simonko je riadny cert a dost ziarli na maleho,aj ho uz treskol parkrat🙂 no dufam ze ho to prejde coskoro lebo je to fakt narocne a hlavne neviem co s tym :(
normalne s nim ist na prechadzku bez babyvordu je nemozne,
minule dobre pod minus a on sa hodil na zem,ludia ho obchadzali,dokonca jeden cyklista na lade a proste som ho nevedela dostat na nohy,urobil sa gumovym,no nervy ....
alebo mi zdrhne,normalne utecie,tak len kocik zabrzdim a nahanam ho po meste 😔 ,

co s tyyyyyyyym

baby tehulky ako sa dari? uz sa vam to krati,je niekto novy?

maji4
16. jan 2010

Zuzi aj ja dúfam ,že to neni nič vážne ale ja to krvacanie mám dosť silné miniem asi tak 8 vložiek denne 😖 😖 každé 2 hodiny sa musím prebalovať 😔 ☹ ☹ ☹ fakt neviem čo by to mohlo byť ešte som to nemala ...a samozrejme ako študujem o tom tu na nete tak som si naordinovala dosť vážne veci ☹

maji4
16. jan 2010

mme držte sa ...u nás zaberá vydieranie a to na všetko keď jej poviem že nedostane dudel s plienkou tak je zrazu taká poslušná že nechápem. 😅

ak má niečo také že naozaj na tom lipne tak skús.

zuzana76
autor
16. jan 2010

mmem, no tak my budeme riesit asi nieco podobne, maly to bude podla mna zle znasat, ked bude druhe babetko

hadam si casom zvykne, skus sa mu venovat viac ty, Tima skus vecer dat tatinovi, nech sa mu venuje a ty bud len so Simonkom, citajte si, rozpravaj mu ropravku, prituluj si ho, viemz,e to robis, ale skus mu kazdy den venovat asi 30-45 minut, len jemu , Tim ked bude napapkany daj ho tatinovi, nech ho zabava, ale uspi a venuj sa starsiemu 😒 , ine neviem poradit

maji, no dufam,ze to nic vazne nebude, aj ked je to krvacanie silne, v utorok budem na teba mysliet

maji4
16. jan 2010

zuzi dík si zlatá 😉 neviem fakt neviem čo to mlže byť ...a fakt už mám všetky diagnózy..... 😲

zuzana76
autor
16. jan 2010

maji, no to poznam

ja som uz mala tiez XY diagnoz a samozrejme vsetko dost vazne, najhorsie je to studovanie priznakov na internete, radsej to uz necitaj, lebo fakt je to potom na depku

dufam,ze to budu len posahane hormony

ozaj a ako vies,ze to nie je nroamlan menstruacia

maji4
16. jan 2010

lebo sa mi skončila minulí týžden .....a takto nevyzerá moja normálna.

zuzana76
autor
16. jan 2010

aha, lebo zase jedna kamoska mala menzes aj 2-3 tyzdne vkuse

zuzana76
autor
16. jan 2010

idem uz spat, som unavena

inak tu to vyzera fakt biedne s prispevkami

vsetci chodia poza skolu , oendlho bude vysvecko, tak dostanu nesopravedlnene hodiny a znizenu znamku zo spravania 😀

zuzana76
autor
16. jan 2010

tak papa

maji4
16. jan 2010

zuzi ahoj a oddýchni si 😉

a k tým príspevkom a ja už nevyjadrujem 😠

zuzana76
autor
17. jan 2010

no caute a tu zas ani nohy 😀