Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
2. feb 2010

no a letu zase zdrhla ako vzdy 😀

nika07
2. feb 2010

maji viem si predstaviť 😀 😀 😀 , ale mohla si hodiť hádanku do plena, bola by sranda 😀

zuzana76
autor
2. feb 2010

veru maji 😀 , by sme vsetky cucali furt na Mk

maji4
2. feb 2010

ved práve že som nemohla 😖 😖 ale taaaaaaak ma mikalo každý den 😅 😀 😀

zuzana76
autor
2. feb 2010

maji 😀

nika07
2. feb 2010

maji 😀 to si kamoška 😀

zuzana76
autor
2. feb 2010

mna prave normalne miklo, na uvodnej stranke je medzi novymi albumami ze - Teo a rok 2010 - ja ze baily uz porodila a rovno aj fotku dala 😀 , ale je to iny teo

nika07
2. feb 2010

zuzi nestraš, ale podávaj info
😉

zuzana76
autor
2. feb 2010

no ved ja nic neviem, a uz sa asi ani nedozviem idem drichmat , dobru noc, zajtra rano hned zapina PC a dufam,ze uz bude maly teo na svete

nika07
2. feb 2010

tak asi aj ja 😒

bilushka
2. feb 2010

Letu, blahozelam k tehu 😉

Zuzi, este vydrz, ja kukam Mimikovcov svadbu, to uz je aky program na vecer 😀
Ale super zabava, Majka bola krasna nevesta a ja neviem, preco stale pyskujem na moju mini svadbu, ja by som na taku velku nemala nervy 😖

mishelin
2. feb 2010

jeeeej letuska blahozelaaam ti,ako sa nam to pekne rozrasta 😵 😵 😵 tak to si ma teda milo prekvapila 🙂

ktora planujete byt dalsia v poradi 😵 😵
ja som taka nedockava ze co bai..patko zaspal prave teraz...konecne 🙄 🙄 😝

bilushka
2. feb 2010

Mish, aj moj len pred chvilou, kedze poobede spal do piatej, aj to by potiahol dlhsie, len som ho zobudila, lebo to by fakt uz do polnoci tu skakal.

Dalsia predsa nasa Katulienka 😉

mishelin
2. feb 2010

bilu aj ja si myslim ze to bude ona 😵
tak to je matejko este v norme moj spal lenn do pol15 a vydrzal dlho 🙄 ale aspon si sam skladal puzzle,uz dokaze postavit gtri druhy uplne sam 😵

baileysa
3. feb 2010

dobre ranko,

nefunguje nám tu sieť, takze sa nám nedajú posielať SMS ani volať, ale vďaka taslerovi mame net...

tak po celej noci som dnes ráno konečne porodila ZINU, 3630 a 54, je prenadherna, normálne sa mi nechce veriť, že aj gretka bola taká malinka, je to zázrak...

lenkamt
3. feb 2010

gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵

som úžasná tipovačka 😀

lenkamt
3. feb 2010

aj Letu gratulujeme tu sa to nejako rozrastá 😵

no tak situation skontrolovaná idem ešte do teplých perín 😀

mmem_
3. feb 2010

katuska joooooooooooj gratulujeme zo srdca, nech sa malinkej dari a vykroci tou spravnou nozkou, je fakt zazrak,

mmem_
3. feb 2010

normalne som dojata,este mam cerstvo v pamati tie pocity, ja som nedokazala zaspat od stastia

a letu ja som nepostrehla tuto skvelu novinku tak dodatocne gratulujem a nech ti to rychlo ubehne

katika1
3. feb 2010

no čaute! Bai gratulujeeem! 😵 sa mi snívalo, že si porodila dievča, ale bola to Ema 😀
Letu tiež gratulujem 🙂 no ale Zuzka si sa netrafila, že je idem po tebe 😀

mishelin
3. feb 2010

baleysinkaaaa gratulujeeeeem ti este mam oci zalepene ale hned som sla na kona pozret 😵 😵 😵 😵

prajeme malej ZINKE vsetko dobre na tomto svete...aka musi byt zlatucka a aka ma paradme miery 😵 😵 😵 😵

no a mozem si este aj ja kus lahnutg 😀

lenkamt
3. feb 2010

a Zinuška je krásna, už je videjko na fb 😵 😵 😵

katika1
3. feb 2010

leni na teba sa mi hodia asi posledné 🙂 a na čo?

katika1
3. feb 2010

jéj je krásna! No ale nerobia si z nás prdel? Ved vyzerá ako chlapček 😨 😅
aj ked, ťažko ´povedať, všetky babatka sú podobné 😅

lenkamt
3. feb 2010

čo na čo??? no však aby som bola kočka, ale tie posledné nevyužijem na normálne nosenie, len na akcošky nie??? ja som skôr myslela druhé 😅

mne sa nezdá ako chlapček 🤐

katika1
3. feb 2010

druhé sa hodia len na vysoké baby podla mna 🙂

mishelin
3. feb 2010

leni ja by som tiez povedala ze tie posledne,ale pekne su uplne vsetky,aj tie prve 🙂

lenkamt
3. feb 2010

však na vysokých opätkoch som vysoká 😀 mne ide o to aby som zakryla brucho a na to sú tie druhé ako stvorené 😀

asi si objednám druhé aj posledné 😀

katika1
3. feb 2010

leni ty máš pekné brucho tak ma neštvi!
mish vdaka za podporu 😀